Sizce anlamı nedir ?

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Geçen gece her zaman olduğu gibi herkes yatarken ben odamda tek başıma oturup nette takılıyordum.Ama korkuyorum tabi dolaptan felan da çat çat ses geliyor (geceleri hap gelir).Neyse birden yanımda biri olduğunu hissettim ama öyle böyle değil sıcaklığı yüzüme vuruyor gibiydi.Sonra birden kulak çınlaması oldu çok kötüydü.Sizce ne oldu ?

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bilgisayarın yaptığı etki olabilir..Bana geceleri oluyor..Geçen sabah yataktan kalktığımda annem evde olmadığı halde onun sesini duydum ve gözümü kapattığımda(açıkda olabilirdi..) şeytan gibi sırıttığını gördüm ve sonra kayboldu..

Hemen cin demeyelim..O anda yaşadığınız hislerden dolayı hayal görmüş olabilirsiniz..Bir kaç kere daha olursa korunma yollarını deneyebilirsiniz..

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Daha önce hiç olmamıştı.İlk olunca panikledim biraz hemen iki etkili dua okudum başım çok kötü dönüyodu korkudan o derece :)

güntülü

Kayıtlı Üye
İş
Laboratuvaar
Karanlık olunca ve bilgisayar başında olunca bana da çok olur bu his..Malesef beynimiz süngeerleşiyor ve beynimiz bize oyun oynuyor:)

dede

Kayıtlı Üye
Genel kanıya katılıyorum,muhtemelen uzun süre hareketsız durmaktan kaynaklanan metabolik bir tepki,belirti.
Sen hareket etmeyınce beynın uyarı vermek istemiş okadar

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende bir keresinde gözümü açtım kapımın duvarla birleşen kenarında duran bir çocuk gördüm elinde kameramanların ucunda kamera olan sopalarına benzer birşey uzatıyordu gözümü açmamla kaybolması bir oldu da uyku sersemliğinden korkmaya vakit kalmadı :)

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
Bende bir keresinde gözümü açtım kapımın duvarla birleşen kenarında duran bir çocuk gördüm elinde kameramanların ucunda kamera olan sopalarına benzer birşey uzatıyordu gözümü açmamla kaybolması bir oldu da uyku sersemliğinden korkmaya vakit kalmadı :)
buna benzer bir olay bende yaşadım. uykum vardı morelim bozuktu banyoya girdim klozetin üstünde bir kadın oturuyordu bana bakıyordu gözleri dolmuş saçları simsiyah üstünde de beyaz bir elbise vardı sonra 2-3 sn baktım sonra kaçtım :) hemen tekrar gittim banyoya baktım yoktu :) kesinlikle hayal oldugunu dusunuyorum

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
buna benzer bir olay bende yaşadım. uykum vardı morelim bozuktu banyoya girdim klozetin üstünde bir kadın oturuyordu bana bakıyordu gözleri dolmuş saçları simsiyah üstünde de beyaz bir elbise vardı sonra 2-3 sn baktım sonra kaçtım :) hemen tekrar gittim banyoya baktım yoktu :) kesinlikle hayal oldugunu dusunuyorum
Aniden çıkınca böyle şeyler ortaya insan korkmaya fırsat bulamıyo ki bi keresinde de ablam beni korkutmuştu cama vurup ama acayip korkmuştum akşam yatarken beyaz elbiseli bi kadın üstüne üstüne geliyormuş dua etmiş kaybolmuş hemen ama banyoda öyle bişey görseydim herhalde bayılır kalırdım çünkü ayık olurum oraya varana kadar ama gözünü açınca rüya ile gerçek arası olduğundan yarı korkuyorsun ;)

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
:D aynen tam anlayamadığın için korkmuyorsun yada korkudan korktugunu anlamıyorsun :) benim öyle durumlarımda oldu da korkudan hiç tepki vermemişimdir yada takmamışımdır birkeresinde de önümden beyaz bir şey geçmişti gece vaktiydi yanımdada 2 tane arkadaşım vardı konuşuyorlardı ben 10-15 sn. öyle duruyordum konuşamadım sonra dedim önümden beyaz bişey geçti :) çok net gördüğümden ve gerçek oldugundan emin oldugum için baya korkmuştum da 0 tepki :)

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
İki türlüde olabilir başıma hiç o tür vakalar gelmedi benim çok şükür daha çok pcde counter oynarken onun seslerini duyuyordum valla birde bura törer bölgesi savaş çıktı sanmıştım valla :)

LainCest

Banlı Kullanıcı
Bu bendede oluyor kafana böyle şeyleri çok takarsan öyle hissediyorsun sanırım :) Her gece pc'de çok dururum bazen sabahlara kadar çok olur bana fakat takmam tabi korku biraz oluyor ama kafana takarsan daha çok büyüyor :D