Dileğimin tutması için dua

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Ne zamandan beri bir dileğim var.Çok istiyorum.Hatta hayatta hiç bir şeyi bu kadar istememiştim.Güçlü bi dilek duası istiyorum.Bildiğiniz bir şey var mı ?:boat:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın kadirrr;

Forumumuza henüz yeni üye olmuşsunuz. GMPP ve üyeler olarak hepimiz burada bilgilerimizi paylaşmak için bulunsak da birbirimizi ilk başta araştırmaya teşvik etmek görevimizdir. İlgili bölümlerde isteğinizle alakalı olarak birçok uygulama, dua vb. bulunmaktadır. Başlangıç olarak 'Rukye ve dualar' bölümünü inceleyiniz. Aşağıda ilgili forumun linki mevcuttur. İyi forumlar...

http://www.gizlimabet.com/forums/489-Rukye-ve-Dualar

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
tai chi cuan su gul ağacına gömme olayı günah felan değilse yapıcam günahmı ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tai chi cuan su gul ağacına gömme olayı günah felan değilse yapıcam günahmı ?

İlk önce şunu diyeyim.Forumda sadece müslümanlar bulunmuyor.
Bende müslüman değilim.Ama bildiğime göre günah değil. :)

Konu Sapmasın . :)

IncludeMeOut

Banlı Kullanıcı
konusu açılmışken bir şey sormak istiyorum, gerçekten çok istediğimiz bir dileğimizin ilginç bir şekilde gerçekleşmesi sonrası, sanki o şeyi hiç istememişiz gibi davranmamız, görmezden gelmemiz, üzerimizde negatif bir etki yaratabilir mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
konusu açılmışken bir şey sormak istiyorum, gerçekten çok istediğimiz bir dileğimizin ilginç bir şekilde gerçekleşmesi sonrası, sanki o şeyi hiç istememişiz gibi davranmamız, görmezden gelmemiz, üzerimizde negatif bir etki yaratabilir mi?

Dileğinizi istedikten sonra fazla düşünmeyeceksiniz.Ama gerçekleştiğinde ise teşekkür edeceksiniz.Yaratıcıya,Meleklere . :)