Bu bir yetenek mi ? Yoksa Tesadüfen olan bir şeymi ? ( Konuşmak ile alakalı )...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Osmanlı Torunu !

Banlı Kullanıcı
Merhaba...

Mesela bir konu üzerinde konuşuluyor bende söze katılmak istiyorum ama katılmıyorum kendi isteğimle susuyorum benim söyleyeceğim lafı karşıdaki kişi söylüyor . Mesela aklıma bir soru takıldı bunu karşıdaki kişiye sormuyorum ama aradan biraz zaman geçiyor başkası soruyor yani toplum içinde konuşmadan aklımdaki sorulara cevap bulabiliyorum bu tesadüfmü yoksa yetenekmi ?

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, Osmanlı Torunu !

Yaşamış olduğunuz durum " Telepati " çerçevesi içine girmektedir. Yetenek kavramı içine girebilirde girmeyebilirde bu konu hakkında tam bir şey söyleyemeyeceğim. Ancak, anlatılan olayı birebir yaşadıysanız Telepati hakkında araştırma yaparak yaşadığınız durumun Yetenek mi? yoksa Tesadüf mü? olduğunu rahatça anlayabilirsiniz, sevgilerle.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
ben her zaman baskasının düşüncesini çalarım cok zeki bir arkadaşım birşey soyliyicekken sözünü keser ve onun soyliyiceği şeyii kelimesi kelimesine soylerim ortamda saygı duyulmamı sağlıyor buda bir yetenek sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...