Astral seyahat mi yoksa sadece bir düşmü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Agron

Banlı Kullanıcı
Astral seyahat cok sikintili acikcasi pek inanasim gelmiyor bilinc alti gibi goruyorum...

67890

Banlı Kullanıcı
Bana dediğiniz söz sizin için de geçerli .Çünkü sizde başka şeyleri öğrenemezsiniz. :) İlk kurulan sitelerde olmanız bilgili olmanızı gerektirmiyor.Ve konu kapansın daha fazla uzamasın sadece forumda uzman,bilgili kişiler,yıllarını vermiş kişiler tarafından yazılmış yazılar bulunuyor onları okuyun . :)
zamanında çok okudum hadi onlarıda okuyalım.zaten halada okuyorum.
astral yapanları 3. gözümle gözledim çıkış anlarını çıkış anlarında yaşadıklarınıda nereye gittiklerinide

geceleyin 3. göz çalışması yaparak kişilerin astral katlarda nerelere gittiklerini neler yaptıklarını gündüzleyin anlattım kendilerine
ruhların beden terki yaptıktan sonra ruhlarının nereye gittiklerini de çoğu kez gördüm vb gibi bir çok şey
çok enerji çalışmasıda yaptım
elbette konu uzamasın
son sözüm
LÜCİD manevi katlara seyahattir bu iç dünyamızdadır içe yapılan seyahattir zaten herşey ordadır.
diğer seyahat ise made katına yapılan seyahattir.
her ikiside ruhun seyahatidir
biri madde katında biri manevi kat veya katlarda

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
off be off kardesim ruya ile astral karıstırılırmı ya bikere sen lucid rüyadan astrale cıkabılırsın ama normal rüyadan geçemessin astrale astral cok ayrı bir dünyadır + çıkışı vardır ruhun bedenden ruh çıkmaya başlayınca çoğu kişi biraz korku biraz haz yaşadıgını söylüyor evet doğrudur ama rüya ile astral cok ayrı dünyalardır sağlık ve ışıkla.

Ben daha çömezim Biokinesis16 arkadaşım ..Teşekkürler ama sizde biraz karıştırıyorsunuz galiba.... astralda bedenden ruh ayrılmıyormuş, astral beden ayrılıyormuş..Sevgiyle kalın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...