Parapsikoloji dalları üniversite?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gümüş

Kayıtlı Üye
Bence önce parapsikoloji eğitiminden ne beklediğinizi netleştirmelisiniz
Ve her halinde bir ikinci ve hatta üçüncü lisan ihtiyacınız doğacak yabancı dil öğrenimine de ağırlık vermelisiniz . Ön hazırlık niyetine.
Siz hazırlıklarınızı tamamlarken taşlar da yerine oturur yavaş yavaş

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bence önce parapsikoloji eğitiminden ne beklediğinizi netleştirmelisiniz
Ve her halinde bir ikinci ve hatta üçüncü lisan ihtiyacınız doğacak yabancı dil öğrenimine de ağırlık vermelisiniz . Ön hazırlık niyetine.
Siz hazırlıklarınızı tamamlarken taşlar da yerine oturur yavaş yavaş

Eşit ağırlık olduğuma bakmayın sayısal bana göre çok kolay..Sınavlardan düşük almamın nedeni arkadaşlarıma yardım etmem..En başında parapsikolojiyi bilmediğim zamanlarda yabancı dil bölümüne gitmek istiyordum.(Japonca tercumanlığı için..) Yeni zekada sorun yok :) Biraz kendimi geliştirmem lazım da eğiticek biride şart..

treworax

Kayıtlı Üye
Eşit ağırlık olduğuma bakmayın sayısal bana göre çok kolay..Sınavlardan düşük almamın nedeni arkadaşlarıma yardım etmem..En başında parapsikolojiyi bilmediğim zamanlarda yabancı dil bölümüne gitmek istiyordum.(Japonca tercumanlığı için..) Yeni zekada sorun yok :) Biraz kendimi geliştirmem lazım da eğiticek biride şart..

Herkesin eğitmeni ve yol göstericisi kendisidir.Gölgeni takip et,sana doğru yolu gösterecektir,,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...