Avataraki Enerjisine Kendi Kendini Uyumlamak

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Öncelikle şu konuyu okumakta fayda var;

http://www.gizlimabet.com/threads/32753-4-Element-Meditasyonu

Uyumlanma süreci öncesi ön hazırlık (1.Hafta) ;

-Kırmızı et yemiyoruz.Mümkün olduğunca dengeli beslenmeye çalışıyoruz.
-Az uyuyoruz size kalmış azlığı normal saatinizden biraz daha az olsun.Mesela 10 saati 8 saate düşürmek gibi.
-Sosyal ilişkilerde kullandığımız sözlere çok ama çok dikkat ediyoruz.İnsanlarla az konuşup öz konuşmaya dikkat ediyoruz.
-Fiziksel anlamda kimseye (bitki,böcek vs dahil) zarar vermiyoruz.

Uyumlama haftası (2.Hafta) ;

Bu 4 protokolü gerçekleştirdikten sonra artık hazırız demektir.Hayatımıza Avataraki enerjisini çekebiliriz.İlk haftayı geçirdikten sonra burcunuzun elementi Ateş grubundan ise Güneş günü ve saati su grubundan ise Ay günü ve saati hava grubundan ise Uranüs günü ve saati son olarak toprak grubundan ise Venüs günü ve saatinde uyumlamayı yapıyorsunuz.

Uyumlama şu şekilde oluyor ;

Güzelce yıkandıktan sonra uzanıyoruz.Üstümüzde sadece giysilerimiz var takı,saat vs yok.Telefonunuzu veya sizi rahatsız edebilecek herhangi bir şeyi kapatıyoruz.Yalın ayak olmalısınız bacaklarınız düz olarak uzatılmalı.Yapabilenler doğal ortamda yaparsa daha iyi olur ama şart değildir.

İçimizden "Allah'ım ben özbenliğimi kabul ediyorum.Senin izninle içimde senin kaliten ortaya çıksın.Bana lütfen 4 elementin aydınlanmasını ver." diyoruz birkaç defa sonrada hiçbir şey düşünmeden sakince doğanın sesini dinliyoruz.Yaklaşık 15-20 dakika sonra uyumlanmamız tamamlanıyor.Artık enerji çalışabilir ve bunu daha da güçlendirebiliriz.

4 elementten yaratıldık , 4 elementte içimizde o yüzden uyumlamadan şüphe duyan bir insan dahi olsanız bu uyumlamayı alırsınız.

Bir sonraki konuda Avataraki 1.Seviye Teknikler'le devam edeceğim Allah'ın izniyle.Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgilerle...

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
sorularınızı bekliyorum demişsiniz bu kendi kendine uyumlama için 18 yaş gerekirmi ?

canmert196

Kayıtlı Üye
18 yas degil o 22 yastir bir kisinin ergenligi bitmeden uyumlanmaz oda en gec 22 yasinda biter zaten aksi halde kisinin uyumlanmasi sikintili olur enerjisel bedeni yerine oturmamistir.

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Yo hayır yaş sınırı yok isteyen herkes, her yaştan kitle yapabilir.

canmert196

Kayıtlı Üye
Yas siniri var her kitle her yas yapamaz enerjisel bedeni oturmayan bir kisi hic birseye uyumlanmaz verimli olmaz ve sikintili gecebilir bunun icin uzman kisi dogru zamani bekler bu 22 yasindan erken olabilir.Bir kisi kendi kendini uyumlayamaz ben buna kendim tecrubelerime dayanarak soyluyorum kisi enerjisel dengesi bozulur yapiyim derken o yuzden isinin ehli birinden rica edin veya egitimlerine katilin

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Yas siniri var her kitle her yas yapamaz enerjisel bedeni oturmayan bir kisi hic birseye uyumlanmaz verimli olmaz ve sikintili gecebilir bunun icin uzman kisi dogru zamani bekler bu 22 yasindan erken olabilir.Bir kisi kendi kendini uyumlayamaz ben buna kendim tecrubelerime dayanarak soyluyorum kisi enerjisel dengesi bozulur yapiyim derken o yuzden isinin ehli birinden rica edin veya egitimlerine katilin

Yo hayır bir alakası yok bu enerji sistemini diğer sistemlerle karıştırmayın bunu size uyumlayan bir insan yok zaten kendi kendine uyumlama var " Allah'ım " diye başlıyor zaten direk bunu Tanrıdan/Allahtan/Yaratıcıdan vs ne demek isterseniz ondan alıyorsunuz. Enerjisel bedenimizin oturması diye bir şey söz konusu olamaz süptil beden zaten doğuştan sistemlidir oturmuşdur. Bir fincan çay düşünün. Fincanın içindeki kuşkusuz çaydır fincan yere düşüp kırıldıktan sonra yerdeki çayda kuşkusuz aynı çaydır. Temizlemek için sildiğiniz bezde kalan çayda hala aynı çaydır. Süptil bedende böyledir siz onu bozamazsınız eğer bozukluklar varsa herhangi bir yerinde karmalarınızdan kaynaklanır bu . Bazı enerji uyumlamalarında belirli prosedürler kullanılıyor sadece korunması için çocuksa veya ergenliği bitmemişse eğer.

canmert196

Kayıtlı Üye
Enerjisel tamam zamanla gelisir. Dogustan basma kalip degildir yanlis biliyorsunuz .Istiyorsaniz sitemizdeki sifacilarada sorun onlardanda bu cevap i alirsiniz:)

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
İstiyorsan yap alırsın uyumlamayı.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
son birşey sormak istiyorum sadece 4 elementten birinimi istiyebiliyoruz ? başka bir enerji isteyemiyormuyuz ?

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Hayır bu uyumlama 4 element için geçerli hepsini alıyorsunuz sadece birini değil aslında bir beşinci element var o da havanın içinde olduğu için onu yazmıyorum . Bilimsel olarak "esir" maddesi diye geçiyor aslında çok önemli zamanında bilim adamları uzayda biliyorsunuz boşluktur ama bazı maddeler yayılır lakin ki boşluk olan bir yerde nasıl yayılır derken esir maddesini ortaya atıyorlar bu da beşinci element oluyor. Şu konuyu okumanızı tavsiye ediyorum öncelikle : http://www.gizlimabet.com/threads/32753-4-Element-Meditasyonu

Uyumlanmadan önceki 2 hafta hazırlıgı yapınız lütfen. Bu enerjinin kaşifleri ben dahil 5 kişi . Şu an yaklaşık bu sistemi kullanan 30 kişiyiz herhangi sorun yasamadık farkettiyseniz zaten teknikler hakkında güvenliğiniz için paylaşımlar yapmıyoruz. Kendimiz denemediğimiz bir şeyi size denettirmeyiz. Diğer sistemler gibi değil aracı koymuyoruz uyumlamalarda bu yüzden kendi kendini uyumlama adı altında toplandık bu konuda zaten . Uyumlanırken gezegen gününe ve saatine dikkat edin forumda arama yaparsanız var.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
size çok teşekkür ederim ve siz dediniz ya denedik diye gözle görülür bir etkisi ertesi güne ortaya cıktımı