Meleklerimizin Bize Bıraktıkları İşaretler

DarkLife

Kayıtlı Üye
Biraz saçma gelecem ama bu sıralar vize sonuçlarım hep 40 40 40 40 diye gidiyor sizce neden ? Çalışsamda aynı çalışmasamda 4 soru yapsamda aynı 9 soru yapsamda...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Biraz saçma gelecem ama bu sıralar vize sonuçlarım hep 40 40 40 40 diye gidiyor sizce neden ? Çalışsamda aynı çalışmasamda 4 soru yapsamda aynı 9 soru yapsamda...
Böyle farklı sayı olmadan peşisıra 40 ise bence bunu hocalarınla konuş.Meleklik bişey olduğunu sanmam.:)Zira melekler sınav sonucunu hakkından az göstererek sana ulaşmaya çalışmazlar.Onlar için bir sürü yolu var bunun.

DarkLife

Kayıtlı Üye
Böyle farklı sayı olmadan peşisıra 40 ise bence bunu hocalarınla konuş.Meleklik bişey olduğunu sanmam.:)Zira melekler sınav sonucunu hakkından az göstererek sana ulaşmaya çalışmazlar.Onlar için bir sürü yolu var bunun.

Bilmiyorum yarında sınavım var gene 40 alırsam çok acayip şeyler döndüğünü düşünmeye başlayacağım...

DarkLife

Kayıtlı Üye

Bu arada yaklaşık 1 hafta önce başıma ilginç bir olay geldi beyaz bayan şeklinde bir silüet (ben leptop başında uyuya kalmışım,) ; gülümsüyordu bana ve bişeyler diyordu işin garibi leptopun ekranı ve ortam gözukuyordu ve leptopta sağ altdaki ileri bir tarihi gösteriyordu ama ortam sanki uyumadan önceki ortamdı akşamdı lambalar açıktı ısıtıcı açıktı , , ,

madasin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; Bu beyaz tüy olayı ile karşılaşan var mı? Yani somut tüyden bahsediliyor değil mi? Bilgisi olan var mı acaba? Yazılanlara bakıyorum demek ki karşılaşan yok ve soran da yok sanırım. İyi forumlar.

madasin

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşım teşekkür ederim yanıtlamışsınız beni. Hoş bir anı. Okuduğum yazılarda bozuk para bulmak ta vardı. Ben biriktirmeye kalksam bulduklarımı öyle çok bulurum ki. Sn Kuars size özel olarak anlatmıştım. Umutsuz bir anımda mucize göreyim diye içimden geçirmiştim ve başımı çevirince bir yüzük bulmuştum. Bundan bir kaç hafta önce de yürüyüş yaparken dinlenmek istedim. Antalya da Işıklar caddesinde. Kalabalıktır orası. Tam cafelerin olduğu yerdeyim dalgın ve hüzünlü. Gökten uçarak bembeyaz bir harika tüy salınarak geldi bana sanki dans ediyordu. Ben de elimle yumuşacık eşlik ettim. Okuduklarım aklıma geldi. Belki bir güvercin selamladı beni belki de gerçekten melek dostlarım beni umutlandırmak istediler. Ben melek çalışması yapmıyorum ayrıca.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu arada yaklaşık 1 hafta önce başıma ilginç bir olay geldi beyaz bayan şeklinde bir silüet (ben leptop başında uyuya kalmışım,) ; gülümsüyordu bana ve bişeyler diyordu işin garibi leptopun ekranı ve ortam gözukuyordu ve leptopta sağ altdaki ileri bir tarihi gösteriyordu ama ortam sanki uyumadan önceki ortamdı akşamdı lambalar açıktı ısıtıcı açıktı , , ,
O tarihe bi dikkat et bakalım,bişey çıkacakmı?

Arkadaşlar; Bu beyaz tüy olayı ile karşılaşan var mı? Yani somut tüyden bahsediliyor değil mi? Bilgisi olan var mı acaba? Yazılanlara bakıyorum demek ki karşılaşan yok ve soran da yok sanırım. İyi forumlar.
Tuylerin renklerine göre bir anlamı var hepsinin.Siyah :dikkatli olmak,pembe :aşk hayatıyla ilgiliydi sanırım.Renklere göre anlamları vardı bende biyerlerde,bulursam detaylı yazarım.

DarkLife

Kayıtlı Üye
Başıma çok ilginç şeyler geliyor :) bugun anestezi sınavında anestezi yapacağımız hayvanın ısmı benım kağıdımda başka yazıor arkadaşlarımız sınav kağıdında başka isim yazıormuş .(cabbar yazıor olarak okudum ve kesinlikle eminim cabbar yazdığına arkadaşlarımın sınav kağıdında bulut yazıyormuş sadece ben cabbar olarak okumuşum cabbar isminin bir anlamı varmı acaba ? )

DarkLife

Kayıtlı Üye
Bu sınava girmeden 2 gün önce çalışma kağıdına öylesine ''ismin ney ? '' yazmıştım acaba cevap olarak soru kağıdımamı geldi yada ben çok kafa yoruyorum bu işlere...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Başıma çok ilginç şeyler geliyor :) bugun anestezi sınavında anestezi yapacağımız hayvanın ısmı benım kağıdımda başka yazıor arkadaşlarımız sınav kağıdında başka isim yazıormuş .(cabbar yazıor olarak okudum ve kesinlikle eminim cabbar yazdığına arkadaşlarımın sınav kağıdında bulut yazıyormuş sadece ben cabbar olarak okumuşum cabbar isminin bir anlamı varmı acaba ? )
Esmaül Hüsna'da Ya Cebbar var en yakın benim bildiğim.

DarkLife

Kayıtlı Üye
Arada Cabbar olarak geçtiğini görüyorum nadiren.Genelde Cebbar olarak yazılıyor.Evet Esmaül Hüsna'da aynı isim bu,farklı iki isim değil.

Baktım anlamına tamda sınavlar kötü giderken iyi bir işaretmiş gibi geldi ^^ teşekkürler...

Mefistofeles

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba başımdan geçen bir olayı ve sürdürülebilirliği hakkında sizlerden fikir almak istiyorum izninizle.Ben sürekli allahım bana yardım et 1işaret diyenlerdenim 1ay önce kursa gidiyordum tam karşısında 1park var 1ağacım altına oturdum saatimi beklemeye başladım o günlerdede bıraktığım esmaları tekrar zikire başlamıştım uzun zaman sonra sıkıntımı hafifletir diye nişanlım 1anda benden ayrılmış her anlamda batmış durumdaydım çünkü neyse o an içimden 1şeyler hissetmeye başladım nasıl diyeyim ses duymuyorum ama sanki kafamın içinde cümleler sıralı gibi ve dediklerini yazmaya başladım bana 1yakın tarih vermişti 2hafta vardı sanırım ve pazartesi demişti o sana dönecek dedi ertesi gün arkadaşıma o tarihin hangi güne geldiğini sordum ve pazartesi dedi ben sevinçten havalara uçtum içten içe kimseye söylemedim ama o dönmedi belkide o tarihi sorguladığım doğrulundan şüphe ettim bilmiyorum ve o günden sonra hayallerim yıkıldığı için çok isyan ettim sizce ben kafayımı sıyırdım yoksa hissettiklerimin doğruluğu var mıdır?

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Mefistofeles ;( Sıyırmadınız ? ) normalsiniz. Türkçemizde 1 sözcük hali ile sözcük olarak yazılıyor. Güzel günler dilerim

brb

Kayıtlı Üye
hayatim bi kac aydir cok karisik ve 0 noktasina geldim
herseyimi kaybettim sayilir

dün gece meleklerime bana rüyamda mesaj vermelerini istedim ve güzel rüya gördüm aslinda ama mesaji alamadim
demin isyerinde icimden ve kisik sesimle lütfen bana bir mesaj verin sayisal olarak anlayim dedim ve aradan 20sn gectikten sonra kafami kaldirimda
"00" kirmizi olarak belirlendi ilk gözüme
cok sayi vardi ama o ilk batan oldu
icim cok rahatladi birden

brb

Kayıtlı Üye
dün trende zikir cekerken "ya latif " zikiri yarim uyukladim ve gercek bi visyon geldi karsima
esim ile masada oturuyor ve ben özür diliyorum ve o ikna oluyordu
acaba bu da öyle bir mesaj mi ?
cok real di 10 sn ya daldim ya dalmadim ama cok gercekciydi

Seuta

Kayıtlı Üye
benım ruyalarımda uyandıktan sonra aklıma tek bir şey gelir ya bir sayı ya bir kelime cümle bile değil buna göre çözemeye calışırım

kimimben46

Kayıtlı Üye
hiç melek gören oldumu at melekler deve melekler boga melekler vs arş melekleri