Meleklerimizin Bize Bıraktıkları İşaretler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Meleklerimizin işaretleri:

1.Tekrarlayıcıdır
2. Sıradan değildir
3. Şahsen anlamlıdır
4.Zamanlamaları dualarımıza veya sorularımıza rast gelmektedir.

Meleklerin işaretlerinin büyüklüğü ve miktarı kişiden kişiye ve durumdan duruma değişmektedir ama tümü bereketlidir ve bize yardım etmek içindir. Meleklerin işaretler aracılığıyla bize vermek istedikleri mesajları görmeyi ve kullanmayı öğrendiğimizde yaşamımızın muhteşem bir şekilde değiştiğini gözlemleyeceğiz.

Yapmamız gereken işaretleri aramak değil onları fark etmektir. Onları çılgınca aramak bizde gerginliğe sebep olur ki buda meleklerle iletişimimizi zorlaştırabilir. Bu konuda rahat olursak bizi çevreleyen, akan ve hepimizi koruyan melek enerjisi ile bedenlerimizi ve ruhlarımızı uyumlu hale getirmiş oluruz.

Alttaki yazıda ise Beki İkala Eriklinin Meleklerin işaretleri ve mesajları ile ilgili bir yazı :)

Her sayı bir işaret

Beki Erikli sayıların bazen tekrar tekrar önümüze çıkarak meleklerden mesaj getirdiğine inanıyor.

Arka arkaya aynı rakamları görüyor musunuz? 222 veya 777 gibi... Ne zaman saate gözünüz takılsa 15.15'i mi gösteriyor? Erikli'ye göre bunlar şu anlama geliyor:

1 - Düşüncelerine dikkat et, çünkü şu anda düşüncelerinle yaratıyorsun demek.
2 - Melekler senin yanında. Mutlaka gülümseten bir mesajdır.
3 - 3 sayısını gördüğünüzde ilk aklınıza gelen kişiyi düşünün. Muhtemelen o insan size yardım ediyor veya bir şekilde size destek oluyordur.
4 - Bu işi meleklerine bırak demek. İçinizi rahat tutun ve o işin en usta ellerde olduğuna emin olun.
5 - Doğru yoldasın, bu yaptığını yapmaya devam et, demek.
6 - Emin olun ki, her şey tamamıyla olması gerektiği gibi ilerliyor.
7 - Bir mucize, sürpriz bekle demek. Sürprizdir.
8 - Bereket sana geliyor, anlamındadır. Özellikle de finansal anlamda endişeleriniz varsa ve meleklerinizin tavsiyelerini dinliyor, gerekli adımları atıyorsanız.
9 - Hayatının amacı üzerinde çalış anlamına geliyor.
0 - Yaratıcı seni seviyor demek. Kendine, yaptıklarınıza güvenmeniz gerektiğinde karşınıza çıkabilir bu sayı.

Alttaki yazı benim yazımdır.Biraz kısa oldu ama olsun . :)

Meleklerden yardım istemek en yakınınızdan yardım istemekten bile kolaydır.Sadece onları düşünmek, basitçe yardım dilemek, sevgilerini size göndermelerini istemek yeterli olacaktır.Niyetiniz,inancınız ne kadar büyük olursa,ne kadar içten isterseniz dilekleriniz o kadar çabuk gerçekleşir. :)

Meleklerden bir şey dilerken sadece kendinizi düşünmek yerine başkalarına fayda sağlayacak şeyler dilerseniz ve dilerken içten olursanız dileğiniz daha çabuk gerçekleşir.

Ben önceleri hep kendimi düşünerek bir şeyler istiyordum.Dileklerime başkalarını katmıyordum.Ama ne zaman bir şey dilerken başkalarına da faydalı olmayı dilemeye başladığımda önümdeki engeller daha kolay kalkmaya başladı.

Meleklerle iletişime geçmek her şekilde sağlanır.Sadece içten olmak,inanmak ve istemekte bitiyor iş . :)

Ekli dosyayı görüntüle 4305

Ekli dosyayı görüntüle 4306

Sevgiyle kalın. :)

Ekli dosyayı görüntüle 4307

Ekli dosyayı görüntüle 4308

resimler gözükmüyordu . :)

Meleklerinizden size yardım etmelerini isteyin ve sonrasını da onlara bırakın' diyor. Bunun için tabii ki düşünmek gerekiyor. Şu ana kadar neyin size coşku verip sizi kuşlar gibi hafif hissettirdiğine, hangi olayların, haberlerin sizi en çok üzdüğüne, neyin gözlerinizin yaşarmasına neden olduğuna bakmak... Peki, bunu nasıl soracağız, aldığımız yanıtın meleklerin mi yoksa kendi iç sesimiz mi olduğunu nasıl anlayacağız? İşte bunu da şöyle yanıtlıyor:

'İçinize dönün ve sakin bir ortamda, belki doğada, sırtınızı bir ağaca dayayıp sorun. 'Benim yaşamımın amacı ne?' Bekleyin. Bir cevap alacaksınız. Bu bir his, bir resim, bir ses olarak da gelse dikkat edin. Atmanız gereken ilk adımın anahtarı orada olacak. Aldığınız bilgiye güvenin. Egonuzun 'uyduruyorsun' demesine aldırmayın. Çünkü Başmelek Mikail yanınızda olacak ve size yol gösterecek.'

Bu bölümü paylaşmayı unutmuşum. :)

• Beğendim
Tepkiler: AJA

ruhname

Kayıtlı Üye
peki gözle gerçekten inananarak gözle kim görmüş melekleri yani gören var mı ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
peki gözle gerçekten inananarak gözle kim görmüş melekleri yani gören var mı ?

Görenler vardır elbette.Görülebiliyor.Çok ileri bir şey ama başaranlar var.Forumda anlatıldı hatta. :) Sayın Embriyo direk görebilmenin yani gözle görebilmenin de olduğunu ve görebilenlerin de olduğunu söyledi . :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Görenler vardır elbette.Görülebiliyor.Çok ileri bir şey ama başaranlar var.Forumda anlatıldı hatta. :) Sayın Embriyo direk görebilmenin yani gözle görebilmenin de olduğunu ve görebilenlerin de olduğunu söyledi . :)

Meleklerle Nasıl iletişime geçebilirim? Konusunda İlahiyat Fakültesi Profesöründen alıntı yapmıştım. Konuda ki metni yanlış anlamalara sebep vermemek için buraya da kopyalıyorum.

“İçimden bir ses geldi deriz ya”
Bir de görevli melekler var değil mi?
Müvekkel melek diye bir tabir var. Yani görevli melek, bu melekler insanın yanında ve kişiye özel yaratılmış varlıklar. Biri sağında, biri solunda. O insan ne yapıyorsa kaydediyor. Kötü şeyleri zihninden geçirdiği sürece kaydetmiyor ama eyleme dökerse yazıyor. İyi düşünceleri yapmasa bile, kalbinden geçirmesi bile artı hanesine yazılıyor. Bu görevliler sadece katip değiller. Bu aslında “içimden bir ses geldi”, “sağ kulağıma birisi bir şey fısıldadı” denen şey de aynı zamanda. Hassas olan insanların bu tür sesleri veya kokuları hissedebildiğini biliyoruz. En ileri derecesi, görmeyi de gerçekleştirenler var.

M.Ü. İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahmut Erol Kılıç

Siz onları hissedin ya da hissetmeyin onlar sürekli sizinle irtibat içerisindeler.

memories

Kayıtlı Üye
Güzel bir paylaşım fakat yanlış tarafları var düşünceme göre.Meleklerin bıraktığı işaretler yazınızda hep olumlu durumlar kapsama alınmış durumda.Burda işaret kelimesi mana olarak, bir olay,madde veya varlık hakkında istisnai bir duruma dikkat çekme manası taşımaktadır.Bu manalandırma ele alınırken sadece olumlu durumları düşünmek bana göre yanlış.Belirttiğiniz numerolojiyi de inceledim.Orda da herhangi bir olumsuz duruma veya olaya ilişkin bir işaret veya yönlendirme belirtilmemekte.Bu yanlıştan dolayı yazının ciddiyeti azalıyor bence.Saygılarla.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Güzel bir paylaşım fakat yanlış tarafları var düşünceme göre.Meleklerin bıraktığı işaretler yazınızda hep olumlu durumlar kapsama alınmış durumda.Burda işaret kelimesi mana olarak, bir olay,madde veya varlık hakkında istisnai bir duruma dikkat çekme manası taşımaktadır.Bu manalandırma ele alınırken sadece olumlu durumları düşünmek bana göre yanlış.Belirttiğiniz numerolojiyi de inceledim.Orda da herhangi bir olumsuz duruma veya olaya ilişkin bir işaret veya yönlendirme belirtilmemekte.Bu yanlıştan dolayı yazının ciddiyeti azalıyor bence.Saygılarla.

Melekler olumsuz bir işaret bırakmaz zaten.Hep olumlu işaretler bırakarak size moral verirler ve inancınızı yükseltirler. Olumsuz yanları yoktur. :)

memories

Kayıtlı Üye
Melekler olumsuz bir işaret bırakmaz zaten.Hep olumlu işaretler bırakarak size moral verirler ve inancınızı yükseltirler. Olumsuz yanları yoktur. :)

Meleklerin olumsuz yanları vardır veya olumsuz işaretler bırakır gibi birşeyi asla dile getirmedim,siz yanlış anladınız sanırım.Bir önceki mesajımda dikkat ederseniz, olumlu veya olumsuz işaretler diye bir kavram ortaya koymadım.Olumlu durumların kapsama alındığından bahsettim.Yani melekler ancak olumlu bir düşünce veya hareket durumunda insana bir belirti veya işaret belirtir manası çıkıyor yazınızda.Ama ben böyle düşünmüyorum.İnsan olumsuz bir olay, düşünce veya tavır halinde olsa bile melekler tarafından bir uyarılma veya işaret sezinleyebilir düşüncesindeyim.Bu düşüncem ile yazıda verilen bilgiler örtüşmemekte.Bunu ifade etmeye çalıştım.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu konu önemsenmeyecek gibi bir konu değildir melekler insanlara çok yardımcı olur eğer bir olayı anlatmamda mahsur yoksa anlatacağım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
arkadaşlar bu konu önemsenmeyecek gibi bir konu değildir melekler insanlara çok yardımcı olur eğer bir olayı anlatmamda mahsur yoksa anlatacağım

Yaşadığınız olayı anlatabilirsiniz hem bu sayede sizin deneyiminizi okuyanlar bilgilenmiş olur. :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Çok yardımcı oluyorlar bana özellikle ben bazen düşünmeden hareket edersem yanlış şey yaparsam kafamın içinde bağırıyor tabi o söylenen doğru çıkıyor bazen inadına tersini yapıyorum :) artık benim meleklerim agrasif oldular yazık benimle :D

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Biokinesis anlat lütfen bizde kendimize emsal çıkarabiliriz. Ben mümkün olduğunca paylaşıyorum

Keira

Moderator
Eğer hayatınızı kötü ya da olumsuz etkileyecek bir olay içindeyseniz, Melekler sizi olabildiğince uyarıyor. O anlarda içinizdeki huzursuzluk, duyduğunuz ve içten geldiğini düşündüğünüz yapma ikazı gibi örnekler meleklerin sizi uyarmasına örnektir. Melekler sizi olumsuz olaylara teşvik etmeyeceği için, olumsuz olaylarda onlardan bahsedilen numerolojideki gibi işaretler göremezsiniz. Olumsuz ve hayati durumlarda direk içinizdeki ses olurlar. Çünkü o anda tehlikedesinizdir ve melekler tehlike anında size işaret göstermekle uğraşmaz direk olaya müdahale olurlar. Bu da genellikle iç sesle gerçekleşir.

Tayf63

Kayıtlı Üye
Evrende meleklerin konumu nedir diye kendi kendime sorduğumda, meleklere "çekim yasasında"
yer bulabiliyorum. Çekim yasasının yürütmesini sağlayan görevliler gibi geliyor bana.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Evrende meleklerin konumu nedir diye kendi kendime sorduğumda, meleklere "çekim yasasında"
yer bulabiliyorum. Çekim yasasının yürütmesini sağlayan görevliler gibi geliyor bana.

Öyle düşünebilirsiniz.Ama çekim yasasında siz ne isterseniz o olur.Eğer olumsuz düşünürseniz olumsuz gerçekleşir.Ama melekler siz olumsuz bile düşünseniz size olumsuz etki yapmazlar. :)

IncludeMeOut

Banlı Kullanıcı
hayatımda pek iç ses alan bir insan değilim, ama birkaç gün önce, yatakta yatarken, biri geldi kulağıma anlamsız bir soru fısıldadı. hala bu soruya anlam veremiyorum, iç ses falan değildi, resmen yanımda birisi varmış gibi soru sordu bana. çok ilginç.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayatımda pek iç ses alan bir insan değilim, ama birkaç gün önce, yatakta yatarken, biri geldi kulağıma anlamsız bir soru fısıldadı. hala bu soruya anlam veremiyorum, iç ses falan değildi, resmen yanımda birisi varmış gibi soru sordu bana. çok ilginç.

Yaşadığınız şeye siz anlama verebilirsiniz içinizde ya da zamanı gelince anlaşılır. :) Sorduğu soruyu düşünün. :) Meditasyon yaparken soruyu düşünebilirsiniz çünkü meditasyon yaparken negatif düşünceler,enerjiler arınır.Bu sayede daha kolay anlam verebilirsiniz,sadece onu düşünerek. :)

IncludeMeOut

Banlı Kullanıcı
hatta söylemeyi unuttum, forumda druid rahiplerinden yardım isteyin diye bir konu vardı. o konuyu inceledikten sonra oldu bu olay. çok saçma, beynim bana oyun oynamıştır en fazla. :)

gümüş

Kayıtlı Üye

Kendi öz belleğinizde olumlu ya da olumsuz kodları bilirsiniz. Kastettiğim popüler kültürde artı-eksi anlamı olanlar değil. O bir genellemedir, öznel, size has olan vardır bir de. Mesela a kişisi der ki ayna kırıldı uğursuzluk, b kişisi der ki ayna kırıldı nazar -kem göz etkisini yitirdi, a kişisi ölüme yorar b kişisi iyileşmeye ve sıhhate.Olmuştur bazen,herkeste x anlama gelen bir şey sizde farklı etki yaratıyordur. Sağ avucum kaşındı para geliyor der herkes, sizde gider oluşuyordur gibi...

Rakamlar da benzerdir ve hatta diğer işaretler de, rüyalar dahil.
Metinde verilenleri birebir alma yerine onları kendi kodlamalarınızı nasıl aktif hale getirebilirsinize referans olarak almayı deneyin. O zaman iletişimin akarak geldiğini farkedeceksinizdir. Metinde dikkate almanız gereken en önemli kısım

1.Tekrarlayıcıdır +
2. Sıradan değildir +
3. Şahsen anlamlıdır (yazar örnek kodlar vermiş,siz kendi kodlarınızı keşfedeceksiniz)
4.Zamanlamaları dualarımıza veya sorularımıza (ya da farkında bile olmadığınız ihtiyaç anında)rast gelmektedir.
Olumsuzlukları da haber verirler, ayan oldu denir halk arasında olabilecek kötü bir olaydan içine doğar sakınır bazı kişiler.Bir şekilde her birimiz tecrübe edinmişizdir.

Salick

Kayıtlı Üye
Ben basimdan gecen bir olayi anlatayim, ister ic sesin deyin ,ister meleklerin yardimi, ben meleklerin yardimi diyorum, buna benzer cok olay yasadigim icin baska insanlarin tepkilerinden dolayi sorduklarinda ic sesimi dinlemeyi ogrendim diyorum. Yurtdisinda yasayan ablami ziyaretimin ilk haftasiydi, arabayla otobanda giderken ablama beni yolun kenarinda birakmasini istedim, bana deliymisim gibi bakti, hemen beni indir dedim, yoksa atlarim. Ablam sinirlendi ,yol iz bilmezsin, dillerini bilmezsin, derdini anlatamazsin beni kizdirma dedi. Agladigimi gorunce olur bir saatlik bir isim var, donuste alirim dedi, gitti. Aradan saatler gecti ne gelen ne giden. Cep telefonu da yok o zamanlar. Sonunda enistemin geldigini gordum bir ohh cektim. Bana sarildi, merak etme ablan seni biraktigi yeri soyledi ancak gelebildim dedi. Ablam hastanedeydi, beni biraktiktan bir sure sonra hizla gelen bir arac ablamin arabasina benim oturdugum taraftan vurmus, ablam kendini kaybetmeden once iyiki dinlemisimde , birakmisim deyip Allah a sukretmis. O arabadan sag cikmam imkansizdi. Daha sonra sorduklarinda, kafamin icinden bir sesin surekli hemen araban in dedigini ve benimde dinledigimi soyledim. Halen dinledigim olur, dinlemedigimde zarar gormusumdur.

memories

Kayıtlı Üye
Olumsuzlukları da haber verirler, ayan oldu denir halk arasında olabilecek kötü bir olaydan içine doğar sakınır bazı kişiler.Bir şekilde her birimiz tecrübe edinmişizdir.

Yazınızda kısaca belirtilmek istenen olumlu veya olumsuz durumların veya sonuçların insan yargısına göre anlık olarak kesin bir yargı oluşturulmaması gerekliliğiyle beraber, kişiye göre değişkenlik gösterebileceği fikrine tamamen katılıyorum.Ben yazınızın sonunda, alıntı yapmış olduğum cümlenizdeki hususa dikkat çekmek istemiştim zaten.Konu başlığında belirtilen yazıda sadece içten olmak,inanmak bu konuda yeterlilik arzetmiyor bana göre.Bu onların istekleriyle de desteklenmeli ve bu zamanlama bizim algı ve istek düzeyimize göre bir başvuru aşaması oluşturmaktadır düşünceme göre,iletişim değil.Yeri ve zamanı onlar tayin etmekte.Hiç ummadığımız veya onları hiç aklımıza getirmediğimiz,bize göre önemsiz sayılan bir olay anında bile onlar bize işaret bırakabilir.Yazıda belirtilen dua,başkalarının faydası için bulunulan istek,içten isteme hali ve inanmak gibi kavramların hepsi bir olumlama halini kapsamakta.Bunun zamanını yapılan dua veya ihtiyaç anında beliren sorular anı diye kısıtlamak ve bu genelleme içine almak yanlış bunu belirtmek istemiştim.Saygılarla.