Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
106 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Meleklerimizin Bize Bıraktıkları İşaretler

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Rep Puanı : 10866
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    1.156 mesaja 2.676 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    90

Meleklerimizin işaretleri:

1.Tekrarlayıcıdır
    2. Sıradan değildir
    3. Şahsen anlamlıdır
    4.Zamanlamaları dualarımıza veya sorularımıza rast gelmektedir.

Meleklerin işaretlerinin büyüklüğü ve miktarı kişiden kişiye ve durumdan duruma değişmektedir ama tümü bereketlidir ve bize yardım etmek içindir. Meleklerin işaretler aracılığıyla bize vermek istedikleri mesajları görmeyi ve kullanmayı öğrendiğimizde yaşamımızın muhteşem bir şekilde değiştiğini gözlemleyeceğiz.

Yapmamız gereken işaretleri aramak değil onları fark etmektir. Onları çılgınca aramak bizde gerginliğe sebep olur ki buda meleklerle iletişimimizi zorlaştırabilir. Bu konuda rahat olursak bizi çevreleyen, akan ve hepimizi koruyan melek enerjisi ile bedenlerimizi ve ruhlarımızı uyumlu hale getirmiş oluruz.

Alttaki yazıda ise Beki İkala Eriklinin Meleklerin işaretleri ve mesajları ile ilgili bir yazı

Her sayı bir işaret

Beki Erikli sayıların bazen tekrar tekrar önümüze çıkarak meleklerden mesaj getirdiğine inanıyor.

Arka arkaya aynı rakamları görüyor musunuz? 222 veya 777 gibi... Ne zaman saate gözünüz takılsa 15.15'i mi gösteriyor? Erikli'ye göre bunlar şu anlama geliyor:

1 - Düşüncelerine dikkat et, çünkü şu anda düşüncelerinle yaratıyorsun demek.
    2 - Melekler senin yanında. Mutlaka gülümseten bir mesajdır.
    3 - 3 sayısını gördüğünüzde ilk aklınıza gelen kişiyi düşünün. Muhtemelen o insan size yardım ediyor veya bir şekilde size destek oluyordur.
    4 - Bu işi meleklerine bırak demek. İçinizi rahat tutun ve o işin en usta ellerde olduğuna emin olun.
    5 - Doğru yoldasın, bu yaptığını yapmaya devam et, demek.
    6 - Emin olun ki, her şey tamamıyla olması gerektiği gibi ilerliyor.
    7 - Bir mucize, sürpriz bekle demek. Sürprizdir.
    8 - Bereket sana geliyor, anlamındadır. Özellikle de finansal anlamda endişeleriniz varsa ve meleklerinizin tavsiyelerini dinliyor, gerekli adımları atıyorsanız.
    9 - Hayatının amacı üzerinde çalış anlamına geliyor.
    0 - Yaratıcı seni seviyor demek. Kendine, yaptıklarınıza güvenmeniz gerektiğinde karşınıza çıkabilir bu sayı.

Alttaki yazı benim yazımdır.Biraz kısa oldu ama olsun .

Meleklerden yardım istemek en yakınınızdan yardım istemekten bile kolaydır.Sadece onları düşünmek, basitçe yardım dilemek, sevgilerini size göndermelerini istemek yeterli olacaktır.Niyetiniz,inancınız ne kadar büyük olursa,ne kadar içten isterseniz dilekleriniz o kadar çabuk gerçekleşir.

Meleklerden bir şey dilerken sadece kendinizi düşünmek yerine başkalarına fayda sağlayacak şeyler dilerseniz ve dilerken içten olursanız dileğiniz daha çabuk gerçekleşir.

Ben önceleri hep kendimi düşünerek bir şeyler istiyordum.Dileklerime başkalarını katmıyordum.Ama ne zaman bir şey dilerken başkalarına da faydalı olmayı dilemeye başladığımda önümdeki engeller daha kolay kalkmaya başladı.

Meleklerle iletişime geçmek her şekilde sağlanır.Sadece içten olmak,inanmak ve istemekte bitiyor iş .

Eklenti 4305

Eklenti 4306

Sevgiyle kalın.

529329_537167562981549_1965033325_n.jpg

angel-1.jpg

resimler gözükmüyordu .

Meleklerinizden size yardım etmelerini isteyin ve sonrasını da onlara bırakın' diyor. Bunun için tabii ki düşünmek gerekiyor. Şu ana kadar neyin size coşku verip sizi kuşlar gibi hafif hissettirdiğine, hangi olayların, haberlerin sizi en çok üzdüğüne, neyin gözlerinizin yaşarmasına neden olduğuna bakmak... Peki, bunu nasıl soracağız, aldığımız yanıtın meleklerin mi yoksa kendi iç sesimiz mi olduğunu nasıl anlayacağız? İşte bunu da şöyle yanıtlıyor:

'İçinize dönün ve sakin bir ortamda, belki doğada, sırtınızı bir ağaca dayayıp sorun. 'Benim yaşamımın amacı ne?' Bekleyin. Bir cevap alacaksınız. Bu bir his, bir resim, bir ses olarak da gelse dikkat edin. Atmanız gereken ilk adımın anahtarı orada olacak. Aldığınız bilgiye güvenin. Egonuzun 'uyduruyorsun' demesine aldırmayın. Çünkü Başmelek Mikail yanınızda olacak ve size yol gösterecek.'

Bu bölümü paylaşmayı unutmuşum.

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, hep aynı şeyleri yaparsın. Hep aynı şeyleri yaparsan, hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun.''

Değişim güzeldir, olması gerekendir...

Aspanda Bürküt, jerde Kökbörü bol!

2. 26 kişi Tai Chi Chuan üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (18.11.2014), Anael Zan (27.08.2015), ASCG (22.11.2016), devilrose (06.05.2014), dexter (20.09.2014), esaskız (21.09.2014), greatangel (29.12.2013), joys (07.09.2013), Kaizis (30.04.2016), madasin (21.03.2015), Mrs.Şeytan (30.11.2015), Mylo (09.10.2017), nazom (28.12.2014), Ori (25.01.2017), Sandy1963 (30.11.2015), Selenit (20.03.2015), Selinela (20.09.2014), Semar (30.11.2015), SessizOkuyucu (16.01.2015), Sheriff (30.11.2015), sinan00 (30.08.2017), Xphoenix (23.11.2014), Yakinas (24.01.2015), yiğda (01.06.2015), zekle (16.08.2014), zeux14 (03.12.2015)

Rep Puanı : 282
    Ettiği Teşekkür
    47
    44 mesaja 61 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

peki gözle gerçekten inananarak gözle kim görmüş melekleri yani gören var mı ?

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    Tecrübe Puanı
    90

Alıntı ruhname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki gözle gerçekten inananarak gözle kim görmüş melekleri yani gören var mı ?
    Görenler vardır elbette.Görülebiliyor.Çok ileri bir şey ama başaranlar var.Forumda anlatıldı hatta. Sayın Embriyo direk görebilmenin yani gözle görebilmenin de olduğunu ve görebilenlerin de olduğunu söyledi .

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, hep aynı şeyleri yaparsın. Hep aynı şeyleri yaparsan, hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun.''

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27654
    Ettiği Teşekkür
    132
    303 mesaja 1.151 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    183

Alıntı Tai Chi Chuan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görenler vardır elbette.Görülebiliyor.Çok ileri bir şey ama başaranlar var.Forumda anlatıldı hatta. Sayın Embriyo direk görebilmenin yani gözle görebilmenin de olduğunu ve görebilenlerin de olduğunu söyledi .

Meleklerle Nasıl iletişime geçebilirim? Konusunda İlahiyat Fakültesi Profesöründen alıntı yapmıştım. Konuda ki metni yanlış anlamalara sebep vermemek için buraya da kopyalıyorum.

“İçimden bir ses geldi deriz ya”
    Bir de görevli melekler var değil mi?
    Müvekkel melek diye bir tabir var. Yani görevli melek, bu melekler insanın yanında ve kişiye özel yaratılmış varlıklar. Biri sağında, biri solunda. O insan ne yapıyorsa kaydediyor. Kötü şeyleri zihninden geçirdiği sürece kaydetmiyor ama eyleme dökerse yazıyor. İyi düşünceleri yapmasa bile, kalbinden geçirmesi bile artı hanesine yazılıyor. Bu görevliler sadece katip değiller. Bu aslında “içimden bir ses geldi”, “sağ kulağıma birisi bir şey fısıldadı” denen şey de aynı zamanda. Hassas olan insanların bu tür sesleri veya kokuları hissedebildiğini biliyoruz. En ileri derecesi, görmeyi de gerçekleştirenler var.

M.Ü. İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahmut Erol Kılıç

Siz onları hissedin ya da hissetmeyin onlar sürekli sizinle irtibat içerisindeler.

İnsan sureti bakımından mikrokosmoz, mana bakımından makrokosmozdur.
    Sen surette küçük, fakat manada, yani hakikatte en büyük alemsin.
    Surette meyve ağaçtan doğmuş ise de, hakikatte ağaç meyveden doğmuştur." Mevlana

Sevgi ve ışıkla kalın

6. 9 kişi embriyo üyemize teşekkür etti:
    Bulut_atlası (15.11.2014), F411 (02.06.2018), fikrimühim (02.10.2014), Jackles (24.02.2016), nazom (28.12.2014), Ori (25.01.2017), Semar (30.11.2015), Tai Chi Chuan (23.11.2014), TheDarkLord (08.03.2014)

Rep Puanı : 1596
    Ettiği Teşekkür
    67
    23 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Güzel bir paylaşım fakat yanlış tarafları var düşünceme göre.Meleklerin bıraktığı işaretler yazınızda hep olumlu durumlar kapsama alınmış durumda.Burda işaret kelimesi mana olarak, bir olay,madde veya varlık hakkında istisnai bir duruma dikkat çekme manası taşımaktadır.Bu manalandırma ele alınırken sadece olumlu durumları düşünmek bana göre yanlış.Belirttiğiniz numerolojiyi de inceledim.Orda da herhangi bir olumsuz duruma veya olaya ilişkin bir işaret veya yönlendirme belirtilmemekte.Bu yanlıştan dolayı yazının ciddiyeti azalıyor bence.Saygılarla.

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    Tecrübe Puanı
    90

Alıntı memories Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir paylaşım fakat yanlış tarafları var düşünceme göre.Meleklerin bıraktığı işaretler yazınızda hep olumlu durumlar kapsama alınmış durumda.Burda işaret kelimesi mana olarak, bir olay,madde veya varlık hakkında istisnai bir duruma dikkat çekme manası taşımaktadır.Bu manalandırma ele alınırken sadece olumlu durumları düşünmek bana göre yanlış.Belirttiğiniz numerolojiyi de inceledim.Orda da herhangi bir olumsuz duruma veya olaya ilişkin bir işaret veya yönlendirme belirtilmemekte.Bu yanlıştan dolayı yazının ciddiyeti azalıyor bence.Saygılarla.
    Melekler olumsuz bir işaret bırakmaz zaten.Hep olumlu işaretler bırakarak size moral verirler ve inancınızı yükseltirler. Olumsuz yanları yoktur.

9. 3 kişi Tai Chi Chuan üyemize teşekkür etti:
    greatangel (29.12.2013), nazom (28.12.2014), ruthlessness (15.08.2014)

Rep Puanı : 1596
    Ettiği Teşekkür
    67
    23 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Alıntı Tai Chi Chuan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melekler olumsuz bir işaret bırakmaz zaten.Hep olumlu işaretler bırakarak size moral verirler ve inancınızı yükseltirler. Olumsuz yanları yoktur.
    Meleklerin olumsuz yanları vardır veya olumsuz işaretler bırakır gibi birşeyi asla dile getirmedim,siz yanlış anladınız sanırım.Bir önceki mesajımda dikkat ederseniz, olumlu veya olumsuz işaretler diye bir kavram ortaya koymadım.Olumlu durumların kapsama alındığından bahsettim.Yani melekler ancak olumlu bir düşünce veya hareket durumunda insana bir belirti veya işaret belirtir manası çıkıyor yazınızda.Ama ben böyle düşünmüyorum.İnsan olumsuz bir olay, düşünce veya tavır halinde olsa bile melekler tarafından bir uyarılma veya işaret sezinleyebilir düşüncesindeyim.Bu düşüncem ile yazıda verilen bilgiler örtüşmemekte.Bunu ifade etmeye çalıştım.

Rep Puanı : 376
    Ettiği Teşekkür
    12
    21 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

arkadaşlar bu konu önemsenmeyecek gibi bir konu değildir melekler insanlara çok yardımcı olur eğer bir olayı anlatmamda mahsur yoksa anlatacağım

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    Tecrübe Puanı
    90

Alıntı Biokinesis16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu konu önemsenmeyecek gibi bir konu değildir melekler insanlara çok yardımcı olur eğer bir olayı anlatmamda mahsur yoksa anlatacağım
    Yaşadığınız olayı anlatabilirsiniz hem bu sayede sizin deneyiminizi okuyanlar bilgilenmiş olur.

Rep Puanı : 1145
    Ettiği Teşekkür
    677
    321 mesaja 490 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Çok yardımcı oluyorlar bana özellikle ben bazen düşünmeden hareket edersem yanlış şey yaparsam kafamın içinde bağırıyor tabi o söylenen doğru çıkıyor bazen inadına tersini yapıyorum artık benim meleklerim agrasif oldular yazık benimle

Sayfa 1/11 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)