Meleklerimizin Bize Bıraktıkları İşaretler

Hizmetkar

Kayıtlı Üye
Hayatımda inanılmaz tesadüfler oluyor. 'EVREN BENİMLE OYUN OYNAMA DİYORUM' meğersem meleklermiş . Dilime bir şarkı tutuluyor radyoya açıyorum o çalıyor. Arkadaşlarla muhabbet içindeyim arkadaş birşey şey söylüyor bir kelime bir cümle elimdeki kitaba bir bakıyorm dediğinin aynısı kitapda ilk gözüme takılan şey bunlar en küçük örnekler ve nedense çoğunu şimdi unutmuş durumdayım . Ya gerçekten bunlar Meleklerin işimi ?

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Hayatımda inanılmaz tesadüfler oluyor. 'EVREN BENİMLE OYUN OYNAMA DİYORUM' meğersem meleklermiş . Dilime bir şarkı tutuluyor radyoya açıyorum o çalıyor. Arkadaşlarla muhabbet içindeyim arkadaş birşey şey söylüyor bir kelime bir cümle elimdeki kitaba bir bakıyorm dediğinin aynısı kitapda ilk gözüme takılan şey bunlar en küçük örnekler ve nedense çoğunu şimdi unutmuş durumdayım . Ya gerçekten bunlar Meleklerin işimi ?

Bu dediğiniz şey duru sezi ye çok benziyor

cenkangel

Kayıtlı Üye
sayın erikli ben hergün abartısız söylüyorum saatime baktığımda 09:11 ve 11:11 i görüyorum..bunun anlamı nedir.siz 15:15 ten bahsettiniz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
2 haftadır devamlı 333 sayısını görüyorum ve demişsin ki bu yazıyı görünce ilk aklınıza gelen kişi sizin için iyilik falan yapıyo ama bu kişi diyarbakır da kuran hocası ve ben istanbuldayım nasl bi yardımı olucakki

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
flod gibi olmasın ama şimdi mabet forumunda gezerken doğa üstü başlığında 333 kişi olduğunu gördüm

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
2 haftadır devamlı 333 sayısını görüyorum ve demişsin ki bu yazıyı görünce ilk aklınıza gelen kişi sizin için iyilik falan yapıyo ama bu kişi diyarbakır da kuran hocası ve ben istanbuldayım nasl bi yardımı olucakki

Sadece size yakın olan kişiler iyilik yapmaz. Uzaktan da iyilik yapabilir.İhtimalleri gözden geçirin. Hocaymış o zaman sizin için dua edebilir. Bu da bir iyiliktir unutmayın. :)

extramofil

Kayıtlı Üye
Meleklerin ancak Tanrı isteği ile insanlara/peygamberlere görünebildiğini biliyorum. İslam'ın aksini savunmaktasınız o zaman?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Meleklerin ancak Tanrı isteği ile insanlara/peygamberlere görünebildiğini biliyorum. İslam'ın aksini savunmaktasınız o zaman?

Bu forumda ki herkes Müslüman değil.Forumda her dinden kişi var.O yüzden buna dikkat etmelisiniz.
Ve ben müslüman değilim ama bu konuyu daha iyi biliyorum,keşke konumu okusaydınız. Meleklerden istediğiniz gibi yardım isteyebilirsiniz. Burada meleklerin kişiye görünme olayı anlatılmıyor. Onlardan yardım isteme olayı anlatılıyor. Yani bir Müslüman da yardım isteyebilir. Ve Melekler de o kişiye yardım eder.
Melekler evrenseldir. Neredeyse her dinde bulunuyorlar. :) Ve meleklerin kişiye görünme olayının ise net bir cevabı yoktur. Yaratıcı istedi diye de gözükebilirler,Melekler kendileri istedi yada kişi istedi diye de gözükebilirler.Bu Meleklerle kişi arasında ki bir durum. :)

foreman

Kayıtlı Üye
Çok olay yaşadım ama hiç birini hatırlamıyorum.Belki bişiler olmuş olabilir.Melekler varlar tabiki görünebilirler.En basitinden ben gördüm bile diyebilirim.O zamanlar 5.sınıftaydım.Hissettim vs ben kendimde kapanan güçleri yeni yeni öğreniyorum bunlar ne tür güç olursa.Fakat farklı olmak değişik bir şey evet görmek , hissetmek , kendini değiştirmek.Bu konu insanı alıyor yeni yeni içimdeki güçleri öğrenmeye başlıyorum.Ah şu koruyucu Melekler yok mu ? :)

satelcom

Banlı Kullanıcı
Melek-Hadim davetlerinin şartları çok ağırdır.Eski falcı yeni melekci bir sarışın bayanın yazdığı kitaba kendinizi kaptırmayın.Niyetlerinize göre dua sadece Allah2a yapılır.Meleklerin icabeti sadece Allah'ın izniyle olur.Her okuduğunuza inanmayın arkadaşlar.

extramofil

Kayıtlı Üye
Bu forumda ki herkes Müslüman değil.Forumda her dinden kişi var.O yüzden buna dikkat etmelisiniz.
Ve ben müslüman değilim ama bu konuyu daha iyi biliyorum,keşke konumu okusaydınız. Meleklerden istediğiniz gibi yardım isteyebilirsiniz. Burada meleklerin kişiye görünme olayı anlatılmıyor. Onlardan yardım isteme olayı anlatılıyor. Yani bir Müslüman da yardım isteyebilir. Ve Melekler de o kişiye yardım eder.
Melekler evrenseldir. Neredeyse her dinde bulunuyorlar. :) Ve meleklerin kişiye görünme olayının ise net bir cevabı yoktur. Yaratıcı istedi diye de gözükebilirler,Melekler kendileri istedi yada kişi istedi diye de gözükebilirler.Bu Meleklerle kişi arasında ki bir durum. :)

Evet biliyorum farklı dinlere mensup insanların bulunduğu bir forum ve bu hoş bir şey ehehe. Sadece emin olmak istemiştim. Bu melek konusu enteresan bi' konu. Cevabınız için teşekkürler

Sistem X

Banlı Kullanıcı
bana hep sabahlar 11.11 akşamları ise 22.22 denk geliyor .. hemen hemen her gün görüyorum bu saati .. ama sırayı hiç bozmuyor .. 11.11. 22.22 .. acaba ne demek istiyorlar ..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Melek-Hadim davetlerinin şartları çok ağırdır.Eski falcı yeni melekci bir sarışın bayanın yazdığı kitaba kendinizi kaptırmayın.Niyetlerinize göre dua sadece Allah2a yapılır.Meleklerin icabeti sadece Allah'ın izniyle olur.Her okuduğunuza inanmayın arkadaşlar.

Açılan konuyu okumadan yazı yazmak mutlu mu ediyor ? Bu açtığım konu sizce davet konusu mu ? Keşke konuyu okuyup yazı yazsanız.
Bu konu davet ve icabet konusu değildir. Lütfen okuyarak yazı yazın.

Keira

Moderator
Laf olsun diye konu altına yazılan cevaplardan hem yönetim olarak biz bıktık hem de gerçekten paylaşım yapan üyelerimiz bıktı. Meleklerden yardım istemek ya da istememek tamamen sizin inanışınız ve düşünce yapınızla ilgili. Lütfen bu tarz yorumlar yazmayı bırakın.

bana hep sabahlar 11.11 akşamları ise 22.22 denk geliyor .. hemen hemen her gün görüyorum bu saati .. ama sırayı hiç bozmuyor .. 11.11. 22.22 .. acaba ne demek istiyorlar ..

Bu rakamları gördüğünüzde aklınızdan o anda ne geçirdiğinize odaklanın çünkü Meleklerin işaretlerine göre;
1 rakamı düşüncelerine dikkat et demek. Yani düşüncelerini yaratıyorsun dikkatli düşün diyor melekler.
2 rakamı Meleklerin yanında demek.