Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
106 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Meleklerimizin Bize Bıraktıkları İşaretler

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 282
    Ettiği Teşekkür
    93
    17 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Biokinesis anlat lütfen bizde kendimize emsal çıkarabiliriz. Ben mümkün olduğunca paylaşıyorum

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6319
    Ettiği Teşekkür
    189
    529 mesaja 1.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Eğer hayatınızı kötü ya da olumsuz etkileyecek bir olay içindeyseniz, Melekler sizi olabildiğince uyarıyor. O anlarda içinizdeki huzursuzluk, duyduğunuz ve içten geldiğini düşündüğünüz yapma ikazı gibi örnekler meleklerin sizi uyarmasına örnektir. Melekler sizi olumsuz olaylara teşvik etmeyeceği için, olumsuz olaylarda onlardan bahsedilen numerolojideki gibi işaretler göremezsiniz. Olumsuz ve hayati durumlarda direk içinizdeki ses olurlar. Çünkü o anda tehlikedesinizdir ve melekler tehlike anında size işaret göstermekle uğraşmaz direk olaya müdahale olurlar. Bu da genellikle iç sesle gerçekleşir.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

3. 6 kişi Keira üyemize teşekkür etti:
    F411 (02.06.2018), Kaizis (30.04.2016), madasin (21.03.2015), nazom (28.12.2014), pantegra (11.09.2014), Tai Chi Chuan (23.11.2014)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Evrende meleklerin konumu nedir diye kendi kendime sorduğumda, meleklere "çekim yasasında"
    yer bulabiliyorum. Çekim yasasının yürütmesini sağlayan görevliler gibi geliyor bana.

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Rep Puanı : 10864
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    1.156 mesaja 2.675 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    90

Alıntı Tayf63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evrende meleklerin konumu nedir diye kendi kendime sorduğumda, meleklere "çekim yasasında"
    yer bulabiliyorum. Çekim yasasının yürütmesini sağlayan görevliler gibi geliyor bana.
    Öyle düşünebilirsiniz.Ama çekim yasasında siz ne isterseniz o olur.Eğer olumsuz düşünürseniz olumsuz gerçekleşir.Ama melekler siz olumsuz bile düşünseniz size olumsuz etki yapmazlar.

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, hep aynı şeyleri yaparsın. Hep aynı şeyleri yaparsan, hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun.''

Değişim güzeldir, olması gerekendir...

Aspanda Bürküt, jerde Kökbörü bol!

Rep Puanı : 8
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

hayatımda pek iç ses alan bir insan değilim, ama birkaç gün önce, yatakta yatarken, biri geldi kulağıma anlamsız bir soru fısıldadı. hala bu soruya anlam veremiyorum, iç ses falan değildi, resmen yanımda birisi varmış gibi soru sordu bana. çok ilginç.

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Rep Puanı : 10864
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    1.156 mesaja 2.675 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    90

Alıntı IncludeMeOut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayatımda pek iç ses alan bir insan değilim, ama birkaç gün önce, yatakta yatarken, biri geldi kulağıma anlamsız bir soru fısıldadı. hala bu soruya anlam veremiyorum, iç ses falan değildi, resmen yanımda birisi varmış gibi soru sordu bana. çok ilginç.
    Yaşadığınız şeye siz anlama verebilirsiniz içinizde ya da zamanı gelince anlaşılır. Sorduğu soruyu düşünün. Meditasyon yaparken soruyu düşünebilirsiniz çünkü meditasyon yaparken negatif düşünceler,enerjiler arınır.Bu sayede daha kolay anlam verebilirsiniz,sadece onu düşünerek.

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, hep aynı şeyleri yaparsın. Hep aynı şeyleri yaparsan, hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun.''

Değişim güzeldir, olması gerekendir...

Aspanda Bürküt, jerde Kökbörü bol!

Rep Puanı : 8
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

hatta söylemeyi unuttum, forumda druid rahiplerinden yardım isteyin diye bir konu vardı. o konuyu inceledikten sonra oldu bu olay. çok saçma, beynim bana oyun oynamıştır en fazla.

Rep Puanı : 9586
    Ettiği Teşekkür
    441
    408 mesaja 1.058 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    88

Alıntı memories Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir paylaşım fakat yanlış tarafları var düşünceme göre.Meleklerin bıraktığı işaretler yazınızda hep olumlu durumlar kapsama alınmış durumda.Burda işaret kelimesi mana olarak, bir olay,madde veya varlık hakkında istisnai bir duruma dikkat çekme manası taşımaktadır.Bu manalandırma ele alınırken sadece olumlu durumları düşünmek bana göre yanlış.Belirttiğiniz numerolojiyi de inceledim.Orda da herhangi bir olumsuz duruma veya olaya ilişkin bir işaret veya yönlendirme belirtilmemekte.Bu yanlıştan dolayı yazının ciddiyeti azalıyor bence.Saygılarla.
    Kendi öz belleğinizde olumlu ya da olumsuz kodları bilirsiniz. Kastettiğim popüler kültürde artı-eksi anlamı olanlar değil. O bir genellemedir, öznel, size has olan vardır bir de. Mesela a kişisi der ki ayna kırıldı uğursuzluk, b kişisi der ki ayna kırıldı nazar -kem göz etkisini yitirdi, a kişisi ölüme yorar b kişisi iyileşmeye ve sıhhate.Olmuştur bazen,herkeste x anlama gelen bir şey sizde farklı etki yaratıyordur. Sağ avucum kaşındı para geliyor der herkes, sizde gider oluşuyordur gibi...

Rakamlar da benzerdir ve hatta diğer işaretler de, rüyalar dahil.
    Metinde verilenleri birebir alma yerine onları kendi kodlamalarınızı nasıl aktif hale getirebilirsinize referans olarak almayı deneyin. O zaman iletişimin akarak geldiğini farkedeceksinizdir. Metinde dikkate almanız gereken en önemli kısım

1.Tekrarlayıcıdır +
    2. Sıradan değildir +
    3. Şahsen anlamlıdır (yazar örnek kodlar vermiş,siz kendi kodlarınızı keşfedeceksiniz)
    4.Zamanlamaları dualarımıza veya sorularımıza (ya da farkında bile olmadığınız ihtiyaç anında)rast gelmektedir.
    Olumsuzlukları da haber verirler, ayan oldu denir halk arasında olabilecek kötü bir olaydan içine doğar sakınır bazı kişiler.Bir şekilde her birimiz tecrübe edinmişizdir.

Tanri"nin kelamini bozan insandir, dua yine de karanliklarin ardina uzanir

10. gümüş Üyemize teşekkür edenler:
    F411 (02.06.2018)

Rep Puanı : 1444
    Ettiği Teşekkür
    346
    41 mesaja 74 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    37

Ben basimdan gecen bir olayi anlatayim, ister ic sesin deyin ,ister meleklerin yardimi, ben meleklerin yardimi diyorum, buna benzer cok olay yasadigim icin baska insanlarin tepkilerinden dolayi sorduklarinda ic sesimi dinlemeyi ogrendim diyorum. Yurtdisinda yasayan ablami ziyaretimin ilk haftasiydi, arabayla otobanda giderken ablama beni yolun kenarinda birakmasini istedim, bana deliymisim gibi bakti, hemen beni indir dedim, yoksa atlarim. Ablam sinirlendi ,yol iz bilmezsin, dillerini bilmezsin, derdini anlatamazsin beni kizdirma dedi. Agladigimi gorunce olur bir saatlik bir isim var, donuste alirim dedi, gitti. Aradan saatler gecti ne gelen ne giden. Cep telefonu da yok o zamanlar. Sonunda enistemin geldigini gordum bir ohh cektim. Bana sarildi, merak etme ablan seni biraktigi yeri soyledi ancak gelebildim dedi. Ablam hastanedeydi, beni biraktiktan bir sure sonra hizla gelen bir arac ablamin arabasina benim oturdugum taraftan vurmus, ablam kendini kaybetmeden once iyiki dinlemisimde , birakmisim deyip Allah a sukretmis. O arabadan sag cikmam imkansizdi. Daha sonra sorduklarinda, kafamin icinden bir sesin surekli hemen araban in dedigini ve benimde dinledigimi soyledim. Halen dinledigim olur, dinlemedigimde zarar gormusumdur.

Latinler, eskiden saatlerinin uzerine şöyle yazarlardı:

"Vulnera omnez, ultima nekat"
    yani,

"HEPSI YARALAR, SONUNCUSU ÖLDÜRÜR..."

Ama ölmek gerek belki,
    acının toplayıcısı olmaya.
    Alıcısı olmayınca verici kalmaz çünkü,
    bunu farketmekse, gerçek özgürlük ola!...

12. Salick Üyemize teşekkür edenler:
    F411 (02.06.2018)

Rep Puanı : 1596
    Ettiği Teşekkür
    67
    23 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Alıntı gümüş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olumsuzlukları da haber verirler, ayan oldu denir halk arasında olabilecek kötü bir olaydan içine doğar sakınır bazı kişiler.Bir şekilde her birimiz tecrübe edinmişizdir.
    Yazınızda kısaca belirtilmek istenen olumlu veya olumsuz durumların veya sonuçların insan yargısına göre anlık olarak kesin bir yargı oluşturulmaması gerekliliğiyle beraber, kişiye göre değişkenlik gösterebileceği fikrine tamamen katılıyorum.Ben yazınızın sonunda, alıntı yapmış olduğum cümlenizdeki hususa dikkat çekmek istemiştim zaten.Konu başlığında belirtilen yazıda sadece içten olmak,inanmak bu konuda yeterlilik arzetmiyor bana göre.Bu onların istekleriyle de desteklenmeli ve bu zamanlama bizim algı ve istek düzeyimize göre bir başvuru aşaması oluşturmaktadır düşünceme göre,iletişim değil.Yeri ve zamanı onlar tayin etmekte.Hiç ummadığımız veya onları hiç aklımıza getirmediğimiz,bize göre önemsiz sayılan bir olay anında bile onlar bize işaret bırakabilir.Yazıda belirtilen dua,başkalarının faydası için bulunulan istek,içten isteme hali ve inanmak gibi kavramların hepsi bir olumlama halini kapsamakta.Bunun zamanını yapılan dua veya ihtiyaç anında beliren sorular anı diye kısıtlamak ve bu genelleme içine almak yanlış bunu belirtmek istemiştim.Saygılarla.

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)