Bakar mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rabia654

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben bir şey öğrenmek istiyorum. İstediğimiz herhangi bir şahısı emrimiz altına alıp istediğimizi yaptırmak için bir dua var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba, ben bir şey öğrenmek istiyorum. İstediğimiz herhangi bir şahısı emrimiz altına alıp istediğimizi yaptırmak için bir dua var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dua var mıdır bilemem ama uygulamalar,teknikler bulunuyor.Forumda da mevcut teknikler vardır tahminimce . :) Arama yerinden aratıp bulabilirsiniz. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
İnsanlar özgür iradeye sahipler. Bazı uygulamalar yaparak, bazı isteklerinizi yaptırmanız, iradesini belli bir etki altına almanız mümkün fakat robot gibi her istediğinizi de yaptıramazsınız. Benim tavsiyem insan iradesiyle oynamamak. Aynı şeyleri size yapsalar? Şuursuzca birşeyi yapsanız ve niye yaptığınızı anlamlandıramasanız? Hayatınıza karmaşa ve kaos hakim olsa? Pek hoş değil bunlar. Müslümansanız eğer bu uygulamalar yasaktır zaten. Sevgiler.

rabia654

Kayıtlı Üye
Akıl vermek yerine yardımcı olsanız? Dinini ve büyünün ne kadar haram olduğunu bilen bir müslümanım. istediğim tek şey yardımcı olmanız. Zaten bunu yazan bir şahıs her şeyi göz önüne almıştır. Böyle bir şey varsa neden ben bulamadım :( arama butonundan aradım ama aradığım şeyle çelişkisiz şeyler çıktı.

Yok ben aşık etmek istemiyorum. Bir şahısa istediklerimi yaptırmak istiyorum. Beni dinlemiyor, laflarımı önemsemiyor ve haddinden fazla hayatıma karışıyor. Bunun için dua?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
akıl vermek yerine yardımcı olsanız? Dinini ve büyünün ne kadar haram olduğunu bilen bir müslümanım. istediğim tek şey yardımcı olmanız. Zaten bunu yazan bir şahıs her şeyi göz önüne almıştır. Böyle bir şey varsa neden ben bulamadım :( arama butonundan aradım ama aradığım şeyle çelişkisiz şeyler çıktı.
Bizden akıl isteyen sizsiniz. Dua, uygulama ya da herhangi birşey isterken de akıl istemiş oluyorsunuz. Bilseydiniz istemezdiniz değil mi? Bizde mevcut yolları kendi değerlendirmemizden geçirerek size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tersleyeceğinize teşekkür etmeniz gerekiyor bence. İnsan iradesini etkileyebilecek herşey haram islama göre. Siz dua istiyorsunuz fakat, bulduğunuz ya da okuduğunuz dua ile karşıdaki kişinin iradesine etki etme niyetindeyseniz o da haramdır. Müslüman olupta böyle yöntemlere başvurmak istemeniz ve bunun bilincinde olduğunuzu söylemenizde düşündürücü.

• Beğendim
Tepkiler: Ra_

rabia654

Kayıtlı Üye
Bizden akıl isteyen sizsiniz. Dua, uygulama ya da herhangi birşey isterken de akıl istemiş oluyorsunuz. Bilseydiniz istemezdiniz değil mi? Bizde mevcut yolları kendi değerlendirmemizden geçirerek size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tersleyeceğinize teşekkür etmeniz gerekiyor bence. İnsan iradesini etkileyebilecek herşey haram islama göre. Siz dua istiyorsunuz fakat, bulduğunuz ya da okuduğunuz dua ile karşıdaki kişinin iradesine etki etme niyetindeyseniz o da haramdır. Müslüman olupta böyle yöntemlere başvurmak istemeniz ve bunun bilincinde olduğunuzu söylemenizde düşündürücü.
Böyle demek istemedim kusura bakmayın. Ben sizden akıl değil isteğimi yerine getirecek uygulama vermenizi istedim. Kırdıysam özürdilerim ama zor durumdayım. Zaten buraya gelerekte her şeyi göz önüne almış bulundurmaktayım. yardım edecek misiniz? aradım fakat istediğime uygun bir şey bulamadım.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Diğer arkadaşların söylediklerine katılıyorum..Robot gibi kontrol edemezsiniz..En azından enerjiniz yetmez.Ve size biraz daha yardımcı olmamızı istiyorsanız ne konuda büyü yapmak istediğinizi yazmalısınız..

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Ayrıca konu yanlış yerde konuyu açarken de dikkat edin buna artık bu açılmış ama bir daha ki sefere dikkatli olalım

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Böyle demek istemedim kusura bakmayın. Ben sizden akıl değil isteğimi yerine getirecek uygulama vermenizi istedim. Kırdıysam özürdilerim ama zor durumdayım. Zaten buraya gelerekte her şeyi göz önüne almış bulundurmaktayım. yardım edecek misiniz? aradım fakat istediğime uygun bir şey bulamadım.
Allah'ın El Cebbar ismi şerifi; Emrine karşı konulmayan,mahlukatı mecbur eden; ne isterse istediğini zorla da olsa yaptıran;gücü ve kuvveti sınır tanımayan,hiç mağlup olmayan demektir. Eksikleri tamamlayan kırıkları tamir eden anlamındadır. Vird edinen kimseler her gün 206 defa okumalıdırlar.Yani her gün 206 defa okumak çok faydalıdır.
Bu ismi vird edinen kimsenin emir ve isteklerine karşı konulmaz. Her dileğini her yerde herkese rahatça yaptırabilir. Sözü dinlenen,sevilen ve sayılan, yardım edilen ve yardım istenen, umulan, ümit edilen bir kimse haline gelir.

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Evet yukaridaki açıklamaya katılıyorum ama ince bir detay daha var Allah'ın ismini kötü çıkarlarımız doğrultusunda kullanırsak ters teper bunu da uyarı niteliğinde söyleyeyimde...

rabia654

Kayıtlı Üye
Bella91 allah senden razı olsun ama benim istediğim böyle bir şey değil. arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim. Benim bir abim var bir değil 2 tane var hatta neyse bunlar çok katılar giyim konusunda, okuma konusunda, sevgili , arkadaş çevrem vs. konularda ağzımı laf açtırtmazlar. Bunaldım. Onlar istediklerini yapmaktan, sevgilimle beraber olamamaktan, evden dışarı çıkıp arkadaşlaırmla gezememekten, yahut istediğimi giyip istediğim gibi davranamamaktan bıktım. Günay benim günahım, sevapta benim sevabım. Onlar beni uyarmakla yükümlüler, hayatıma karışmakla değil. Onlarda büyü yapmasa bile özgür irademe karışıyorlar. 2 yıldır yatıp kalkıp dua ediyorum ama hiçbir gelişme yok. Diyeceksiniz, abilerin senin görmediklerini görüyor, arkadaş ortamınını sevmiyorlardır, böyle değil işte. Nereye kadar devam edebilir ki bu? Yarın öbür gün evlenince yanımda olamıcaklar. Maddi imkanlarımı elime alamıcam, ayakları üzerinde , kimseye muhtaç bir kız olamadıktan sonra ne anlamı var beni korumaların. Okulda ki erkek topluluğundan beni uzaklaştırmanın. Lütfen bunca sene bekledim, düzelir, allaha dua et gibi yorumlarıda çok gördüm ama yok, huylu huyundan vazgeçmez. Yeri geldi ölmeyi bile düşündüm ama olmaz. Bunu yapamadım. Hatta geçenlerde beni kapatmak için ellerinden geleni yaptılar. Bıçak bile çektiler. Sırf kapanmam için, sırf millet onlara kardeşinin bu hali ne? demesinler diye zorla kapattılar. Kapanmak hernekadar farz olsa bile insanın içinden gelmiyorsa ve Allah için olmuyorsa nekadar sevabı olur? şüpheli.. Lütfen yardım edin. Bir uygulama, büyü verin. ben vebalini üstlenicem yeter ki bu baskıdan kurtulıyım. Yeter ki özgürlüğüme kavuşayım. Lütfen allah rızası için buna ihtiyacım var :(((

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Şimdi daha evvel hiç uygulama ve büyü yapmamış biri olarak size bu konuda yardımcı olamayacağım. Kaldı ki siz de daha evvel yapmamış gibi görünüyorsunuz, bu nedenle burada herhangi bir üyemiz size bir uygulama önerse başarma şansınız çok düşük olur. Ben size bu konuyu anne ve babanızla konuşmanızı öneririm. Abilerinizin baskı yaptığını ve rahatsız olduğunuzu söyleyin. Onların lafları dinlenir, abilerinizi uyarırlar.

rabia654

Kayıtlı Üye
Sorunda o ya onlarda diğerlerinden geri değiller, zaten abilerime fırsatı veren annem ve babam

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
O zaman anneniz ve babanızla güzelce konuşun bu konuları.Böylelikle sorunu kökten çözersiniz.

rabia654

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben mi anlatamıyorum anlamadım ki? Olmuyor konuşuyorum beni dinlemiyorlar. Lafımı önemsemiyorlar. Ailemiz böyle yetişti sende böyle olucaksın diyorlar. Ben kendim olmak istiyorum. Ailemin beni yaptığı kişi değil. Lüütfen elinizde hiç bir şey yok mu?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın rabia654;

Forumdaki sorununuz hakkında birkaç önerim olacak. Durumunuzla ilgili tüm konuyu okudum; bununla ilgili olarak büyü yapmanız şu an için hem sizi oyalayacak hem de istediğiniz sonuca ulaşmanız daha uzun sürecektir.

Esma-ül Hüsna'dan ''El-Melik'',''El-Musavvir'' gibi esmalarla başlayabilirsiniz. Esmaları belirli sayıda okumak yerine başlangıç için düşük sayılarla başlayıp zamanla bu sayıyı artırarak isteklerimize daha kolay ulaşmamızı ve bu konuda iç huzurumuzu daha rahat sağlayacaktır. Size vereceğim linkte tüm esmaların açıklamaları ve kullanım amaçları yazmaktadır.

Aralarından başlangıç için en fazla 3 adet seçerek başlayabilirsiniz. Başlangıcın az sayıda olması alışma dönemini atlatmanız, esmaların verdiği enerjiye alışmanız ve daha etkili şekilde devam etmeniz için önemlidir.

Ayrıca okumalar sırasında sitemizde bulunan çeşitli nefes yöntemleri de size yardımcı olacaktır. Başlangıç için aşağıda vereceğim linkleri inceleyip sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Açmış olduğunuz konu ayrıca size açıklama yapıldığı için silinecektir. Bilginize...

İyi forumlar.

1.link: http://www.gizlimabet.com/threads/18...NA-v-ANLAMLARI

2.link: http://www.gizlimabet.com/threads/23...-Hakk%C4%B1nda

3.link: http://www.gizlimabet.com/threads/27...licek-hususlar

4.link: http://www.gizlimabet.com/threads/31...B6z%C3%BCmleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...