doreen virtue nin melek tarotu

tozasor

Banlı Kullanıcı
Bu desteyi aldım seviyorum ama açılımları nasıl yapmalıyım sıfırdan başlayan biri için yardım rica ediyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu desteyi aldım seviyorum ama açılımları nasıl yapmalıyım sıfırdan başlayan biri için yardım rica ediyorum

1.Doreen Virtue 'nin Melek Kartları bir tarot destesi değildir.

2.Melek kartları ile bakım yapılamaz.Onlar olumlama kartlarıdır.Tarot destesi değildir.

Eğer yeni aldıysanız gidip değiştirip Peri tarotu,klasik tarot destesi alabilirsiniz.Ama bence o kartlar dursun. :)

tozasor

Banlı Kullanıcı
Hayır melek kartlarından ayrı tarot destesi de var melek tarotu diye. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır melek kartlarından ayrı tarot destesi de var melek tarotu diye :)

Melek tarot'u diye bir deste yoktur. :) Forumda birazcık araştırırsanız bulursunuz.Melek kartları olumlama kartlarıdır ama günümüzde tarot destesi diye de satılıyor.Ama bakım felan yapılmaz o kartlarla. :)

ikbal1505

Guest
Evet melek tarot kartları vardır. Doreen Virtüe'nin 78 kartlık melek tarot destesi vardır. Yanında kitapçığınında olması gerekir. Tarot hakkında bilgili bölüm moderatörleri veya bilgisi olan üyeler size yardım edecektir. Sevgiler. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Evet melek tarot kartları vardır. Doreen Virtüe'nin 78 kartlık melek tarot destesi vardır. Yanında kitapçığınında olması gerekir. Tarot hakkında bilgili bölüm moderatörleri veya bilgisi olan üyeler size yardım edecektir. Sevgiler. :)

Syn.Keira'ya sormuştum ve o da bana böyle demişti . :)

''Melek kartları tarot destesi değildir. Kişiye iyi yönde telkinler veren olumlama kartlarıdır.''

Keira

Moderator
Doreen Virtue ve Radleigh Valentine geçen sene Melek Tarotu adıyla 78 karttan oluşan bir tarot destesi yapmışlardır. Klasik tarottan ayrılan tek yanı çizimleridir. Çizimlerinde melekler, başmelekler, denizkızları, periler ve unicornlar kullanılmıştır. Ayrıca klasik tarottaki anlamlar biraz daha pozitifleştirilmiştir. Büyük Arkana kartlarındaki isimler Başmelek isimleriyle değiştirilmiş, Küçük Arkanadaki gruplar ise (değnek, kupa, tılsım, kılıç) 4 elementle (hava, ateş, su ve toprak) değiştirilmiştir.

Syn.Keira'ya sormuştum ve o da bana böyle demişti . :)

''Melek kartları tarot destesi değildir. Kişiye iyi yönde telkinler veren olumlama kartlarıdır.''

Evet böyle dedim. Melek kartları olumlama destesidir. Ancak buradaki melek tarotu klasik tarotun biraz değiştirilmiş halidir. Olumlama kartları olan melek kartlarından farklı bir destedir. Üyemiz Tai Chi Chuan onlarla karıştırdı muhtemelen o yüzden böyle bir tepki verdi.

Ayrıca konuyu açan üyemiz yardım istemiş. Size tavsiyem önce kartların anlamlarını okuyarak, kartlardaki sembolleri inceleyiniz. Sonra anlamlar ve semboller arasında bağlantılar kurmaya çalışınız. Başlangıç için kolay açılımları deneyebilirsiniz. Yapacağınız bu pratikler yorumlamanıza yardımcı olacaktır.

Sevgi ve ışıkla..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Doreen Virtue ve Radleigh Valentine geçen sene Melek Tarotu adıyla 78 karttan oluşan bir tarot destesi yapmışlardır. Klasik tarottan ayrılan tek yanı çizimleridir. Çizimlerinde melekler, başmelekler, denizkızları, periler ve unicornlar kullanılmıştır. Ayrıca klasik tarottaki anlamlar biraz daha pozitifleştirilmiştir. Büyük Arkana kartlarındaki isimler Başmelek isimleriyle değiştirilmiş, Küçük Arkanadaki gruplar ise (değnek, kupa, tılsım, kılıç) 4 elementle (hava, ateş, su ve toprak) değiştirilmiştir.

Evet böyle dedim. Melek kartları olumlama destesidir. Ancak buradaki melek tarotu klasik tarotun biraz değiştirilmiş halidir. Olumlama kartları olan melek kartlarından farklı bir destedir. Üyemiz Tai Chi Chuan onlarla karıştırdı muhtemelen o yüzden böyle bir tepki verdi.

Ayrıca konuyu açan üyemiz yardım istemiş. Size tavsiyem önce kartların anlamlarını okuyarak, kartlardaki sembolleri inceleyiniz. Sonra a

nlamlar ve semboller arasında bağlantılar kurmaya çalışınız. Başlangıç için kolay açılımları deneyebilirsiniz. Yapacağınız bu pratikler yorumlamanıza yardımcı olacaktır.

Sevgi ve ışıkla..

Syn.Keira'nın da dediği gibi karıştırdım. :) Keira yine çok teşekkürler sayende yeni bir şey daha öğrendim. :)

sehvayil

Kayıtlı Üye
doreen virtüe'nin bugün bende d&r 'da bir kaç değişik kartlarını gördüm ama almadım nasıl faydalımıdır sizce?

Keira

Moderator
Doreen Virtue'nin iki çeşit melek destesi vardır. Melek kartları ve melek tarotu. Melek kartları olumlama desteleridir ve birkaç çeşidi vardır. Bu çeşitler ihtiyaçlara göre ayrılmıştır. Aşk, şifa vs. diye. Melek tarotu ise geçen sene piyasaya çıkarılmıştır. Onunla ilgili bilgiyi yukarıda vermiştim. Olumlama destesi olan melek kartları ile ilgili forumda yazılan konuları inceleyebilirsiniz.

canmert196

Kayıtlı Üye
Melek kartlariyla melek tarot kartlarini karistirmayin melek tarot karti kullanmadim tarot bakan biri olarak olumlu olumsuz tavsiye veremeyecegim ama dusunce olarak diger tarotlar bana suan daha iyi sonuc verir hissi oldu melek kartlarinda uzerindeki sembolleri gormeden bir sey demek yinede dogru olmaz melek kartlari guzel kartlardir. Odaklanirsaniz sorunuzun cevabini gercekten veriverirler size. Tavsiyem baslangic icin klasik renkli tarottur.

Ssnowflake

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar elimde tam 3 deste Melek kartları var bunlardan bir tanesi beki hanımın kartları diğeri ise melek tarot kartları ve bir diğeri ise aşk melekleri diye bir deste bunlar hangisi daha verimli diye sorarsanız benim için aşk melekleri oldu fakat Melek tarot kartları çok karışık ve çözmesi gerçekten zor ..

augury

Kayıtlı Üye
Bende de Doreen Virtue& Radleigh Valentine ''Baş Meleklerin gücü ve Tarot Kartları'' destesi var.

Almayı düşünenler için bu destenin yüksek bir enerji istediğini belirtmeliyim.
Ben bakımlarda çok zorlandığım için kartlarımla bakım yapmamaya karar verdim.

Arkadaşımız açılım sormuş onun içinde şöyle söyleyebilirim;
3 kart açılımı yapabilirsin. Bu bilgi zaten kitapçıkta mevcuttu sanırım. İlk kartı solunuza, ikinci kartı ortaya ve üçüncü kartı da sağınıza koyun. Solunuzdaki kart yakın geçmiş, ortadaki kart şu an sorunuzla ilgili bilmeniz gerekenleri ve sağınızdaki kart ise ortadaki kartın söylediklerini yaptığınız taktirde neler olacağını gösteren karttır. İlk adım için güzeldir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bende de Doreen Virtue Basmelek kartları var.Daha öncede yazılmış,tekrarlamak isterim.Bunlar tarot kehanet kartları değil ,rehberlik kartlarıdır.Bir yıldır kartlar benimle ancak ben rehberlik almakta zorlanıyorum,kartları sorularıma oturtamıyorum:(

augury

Kayıtlı Üye
Ben Başmelek Tarot Kartlarıyla yapamadım. Yakın zamanda Başmelek kartları almak istiyorum.

Kartları bende anlamlandıramıyorum. Özümsemek gerçekten zor. Sanırım aynı frekansı yakalamak gerekiyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Aynen öyle.Birde zor tarafî hepsinin olumlu pozitif olması.Klasik bir tarotta mesela Rider White kötüde var iyide bi şekilde bişeyler çıkarıyor insan.Ama Doreen sağolsun kartları yaparken herkesin kendi gibi cuk oturtacağını düşünmüş:)

augury

Kayıtlı Üye
Evet hepsi oldukça pozitif, bizim de öyle olmamız bekleniyor. Lakin hayat o kadar da negatiften arınmış değil. :(

augury

Kayıtlı Üye
Bende aksine görselliğini çok beğenmedim. Daha soyut, daha bana kalan şeyler isterdim.
Gerçi halen soyut ama ilk bakıldığında bir resim var sonuçta :D