doreen virtue nin melek tarotu

augury

Kayıtlı Üye
Melek kartları ve verdiği cevaplar benim için yeterince açık ve aydınlatıcı sorulara cevaplar tam uyuyor fakat gerçek anlamda kartlarla arındırma yapıp kendi enerjinizi vermeniz lazım. Fakat melek kartlarının üstünde tarot yazsa bile asla tarot değil.

Bence de tarot değil. Sürekli arındırıp sevgimi yolluyorum, onlarla olmak istediğimi dillendiriyorum. Ama neden cevapları net alamıyorum, anlayamıyorum. Eksik basamak ne acaba farkedemediğim..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Melek kartları ve verdiği cevaplar benim için yeterince açık ve aydınlatıcı sorulara cevaplar tam uyuyor fakat gerçek anlamda kartlarla arındırma yapıp kendi enerjinizi vermeniz lazım. Fakat melek kartlarının üstünde tarot yazsa bile asla tarot değil.

Bence de tarot değil. Sürekli arındırıp sevgimi yolluyorum, onlarla olmak istediğimi dillendiriyorum. Ama neden cevapları net alamıyorum, anlayamıyorum. Eksik basamak ne acaba farkedemediğim..

Bi farkı var ama sanırım yinede.Melek Tarot ile Melek Kartları arasında.Fark olmasa Beki neden "Melek Kartlarının Melek Tarotu olmamasına özen gòsterin" desin."Melekler ve fal "bu ikisi birarada olamayacağı içinmi acaba arkadaşlar?

augury

Kayıtlı Üye
Bence hepsi olumlu kartlar bu yüzden tarot olamazlar. Melek enerjileri iyi olan kişilerin cevapları net alacaklarına inanıyorum. Normal tarot içimi karartıyor melek kartlarıysa huzur veriyor. Fakat bir kötü yanı var tüm kartlar olumlu bazen olmicak şeylere ümitlenmemizede sebep olabilir.

Bence olmayacak bir şey için ümit verme durumu söz konusu değil çünkü o zaman bu aldatmacaya girer ve melek kartlarının sevgisine aykırı bir durum.

Çok basit bir örnek vereyim; aşk hayatınızla ilgili bir soru sordunuz. Klasik tarotta ihanet kartı çıkarken, melek kartında kariyerine odaklan diyor. Aşka dair olumsuz bir şey söylemiyor ama onun yerine kariyeri seçmen gerektiğini vurguluyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Aslında sadece melek kartlarında değil,diğer şekillerde gelen melek mesajlarında da bu var yani iyimserlik hat safhada.İtiraf ediyim aldığım mesajlar çok iyimser ve sevgi dolu olduğu için yanıldığım çok olmuştur.Òyle birşey vardı ki olması kırmızı kar yağması gibi bişey(pembekuvars arkadaşım bu konuyu biliyor).Ve sevgili meleklerim hep sevgi dolu mesajlarıyla beni o yöne iteledilerde itelediler.Bilemiyorum belki ben yanlış yorumladım mesajları.Ancak bunlarıda yaşadığımı yadsıyamam.Yinede melekleri çok seviyorum.Onlar benim saf ,temiz,ışık dolu sâdık dostlarım:)