Ölen dayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

senac

Kayıtlı Üye
Annem dayısını kaybettiğinde rüyasında gördüğünü söylemişti. Aralarındaki diyalog olmamış, dayısı sadece çok üşüyorum, bak ellerime buz gibi diyerek dokunmuş anneme. Annem o anda elektrik çarpmış acısıyla, hissiyle uyannmış.Evde de bi köpeğimiz var, onun da boşluğa karşı havladığını görmüş, bu psikolojik bi durummudur acaba?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Annem dayısını kaybettiğinde rüyasında gördüğünü söylemişti aralarındaki diyalog olmamış dayısı sadece çok üşüyorum bak ellerime buz gibi diyerek dokunmuş anneme annem o anda elektrik çarpmış acısıyla hissiyle uyanmış evde de bi köpeğimiz var onunda boşluğa karşı havladığını görmüş bu psikolojik bir durum mudur acaba ?

Rüya gibi şeyleri yazıp onunla ilgili soru sormak, yorumlatmak yasaktır.Çünkü forumda rüya yorumlayıcısı yoktur.Ve başkalarının söyleyeceği negatif şeyler etkileyebilir.
Köpeğin boşluğa havlamasının 1'den çok nedeni olabilir.Direk paranormal bir olay diyemeyiz.

Psikolojik bir olay olabilir yani .

senac

Kayıtlı Üye
Rüya gibi şeyleri yazıp onunla ilgili soru sormak, yorumlatmak yasaktır.Çünkü forumda rüya yorumlayıcısı yoktur.Ve başkalarının söyleyeceği negatif şeyler etkileyebilir.
Köpeğin boşluğa havlamasının 1'den çok nedeni olabilir.Direk paranormal bir olay diyemeyiz.

Psikolojik bir olay olabilir yani .

Ah özür dilerim gerçekten çok fazla başıma gelmez böyle olaylar merakımı gidermek istedim çoğu yerdede istediğim bi cevap alamadım buraya başvurdum hata olduysa affola

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ah özür dilerim gerçekten çok fazla başıma gelmez böyle olaylar merakımı gidermek istedim çoğu yerdede istediğim bi cevap alamadım buraya başvurdum hata olduysa affola

Bir hatanız yok ben sadece ileride bir daha böyle bir şey yaşamayın diye kuralı hatırlattım . :)
Eğer yine olaylar yaşarsa annenizi bir psikologa götürebilirsiniz ( Sakına yanlış anlamayın.Sadece yaşadıklarını anlatmak annenizi rahatlatabilir.)
Psikoloğa yaşadıklarını anlatması moralini yükseltir. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Annem dayısını kaybettiğinde rüyasında gördüğünü söylemişti aralarındaki diyalog olmamış dayısı sadece çok üşüyorum bak ellerime buz gibi diyerek dokunmuş anneme annem o anda elektrik çarpmış acısıyla hissiyle uyannmış evdede bi köpeğimiz var onunda boşluğa karşı havladığını görmüş bu psikolojik bi durummudur acaba

Rüya yorumlaması istememişsiniz sonuçta. Sadece rüya mı yoksa psikolojik bir durum mu diye sormuşsunuz bu da kural ihlali değil. Cevaba gelirsek emin değilim, psikolojik olabileceği gibi, gerçekte olabilir. İki dünya arasında kalan ruhlar var. Bu ruhlar ebedi aleme tamamen gidene kadar varlıklarını hissettirebilirler. Belki bu da öyle bir durumdur. Köpekler, kediler çok hisli hayvanlardır. Durup dururken hiç biri boşluğa bakıp havlamaz ya da miyavlamaz. Allah rahmet eylesin kendisine, ruhu huzur bulsun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Rüya yorumlaması istememişsiniz sonuçta. Sadece rüya mı yoksa psikolojik bir durum mu diye sormuşsunuz bu da kural ihlali değil. Cevaba gelirsek emin değilim, psikolojik olabileceği gibi, gerçekte olabilir. İki dünya arasında kalan ruhlar var. Bu ruhlar ebedi aleme tamamen gidene kadar varlıklarını hissettirebilirler. Belki bu da öyle bir durumdur. Köpekler, kediler çok hisli hayvanlardır. Durup dururken hiç biri boşluğa bakıp havlamaz ya da miyavlamaz. Allah rahmet eylesin kendisine, ruhu huzur bulsun.

Tamamen bir yorumlama istememiş olabilir ama yorumlayanlar oluyor. :) Kediler,köpekler hisli hayvanlardır evet ve görünmeyen varlıkları görebilirler.Varlık gördükleri yüzünden de havlayabilirler ya da miyavlayabilirler. :) Yani gördükleri ruh olmayabilir. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Tamamen bir yorumlama istememiş olabilir ama yorumlayanlar oluyor. :) Kediler,köpekler hisli hayvanlardır evet ve görünmeyen varlıkları görebilirler.Varlık gördükleri yüzünden de havlayabilirler ya da miyavlayabilirler. :) Yani gördükleri ruh olmayabilir. :)
Rüya yorumlamasını herkes bilmez, merak etmeyin :) Kedi ve köpeklerin gördükleri varlık olabileceği gibi ruh da olabilir. İhtimaller çok. Sevgiler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Rüya yorumlamasını herkes bilmez, merak etmeyin :) Kedi ve köpeklerin gördükleri varlık olabileceği gibi ruh da olabilir. İhtimaller çok. Sevgiler.

Yorumlayanlar derken onu kast ettim bende bilmedikleri halde yorumlamaya çalışıyorlar ve rüyanın sahibini etkiliyorlar. :)

senac

Kayıtlı Üye
Lütfen psikoloğa gitmeyi delilik göstergesi olarak algılamıyorum kesinlikle :)

asterix

Kayıtlı Üye
Bu olay pskiatrik temelli olmayabilir,yani gerçek olabilir,astral bedeni ile gelip dokunmuş olabilir, annem kızkardeşini benzer şekilde gördüğünü anlatmıştı üşüme kısmı yoktu,köpeğin havlamasıda hisetmiş olmasındadır köyde çalıştığım zamanlarda ne zaman sprtiüel çalışma yapsam birkaç köpek çıldırmışçasına havlıyordu,hatta köylüler bile işkillenmeye başlamıştı.Tek bir olayı hemen psikiatriye bağlamak doğru değil süreğense incalamek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...