acill! şifa çalışması

glfm

Kayıtlı Üye
Merhaba site üyeleri sizlerle bir derdimi paylaşma gereği duyuyorum. bu geçtiğimiz cumartesi erken saatlerde dedemi "kuah "denilen ve aniden ortaya çıkan hastalıkla dedemi gözlerimin önünde yitiriyordum . aslında o anda kalbi durmuş çok şükürki ambulans hızlı geldi. şuan solunum cihazına bağlı yoğun bakımda bilinci hala kapalı tepki vermesini bekliyoruz. neticesinde yaşlıda olsa canımızdan bir parça ölmesini istemiyoruz yinede allahın takdiri. sizlerden isteğim bu sitenin hassasiyetine ve yardım severlliğini düşünerek tabiki bu mesajım en başta bu sitenin ilimli modetörlerinden şifa inisiyasyonu çalışmanızı bağışlamanız. lütfen bu isteğimi geri çevirmeyin..allah herkesin sevdiklerini korusun . herkese teşekkürederim şimdiden

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Direk moderatörlere mesaj atın..Daha hızlı cevap alırsınız..Burayı okumaları zaman alabilir..

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Dedinizin ismini , yaşadığı yeri ve annesinin ismini yazarsanız Tanrı'nın lütfuyla şifa bulması için çalışma yapacağım . Özel mesaj olarak atabilirsiniz

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Dedinizin ismini , yaşadığı yeri ve annesinin ismini yazarsanız Tanrı'nın lütfuyla şifa bulması için çalışma yapacağım . Özel mesaj olarak atabilirsiniz

Sayın glfm, çok geçmiş olsun. Elimizden geleni yapmaya çalışırız. (Şifa inisiyasyonu farklı bir çalışmadır, genel üyelere ve yakınlarına yaptığımız şifa çalışmasıdır)
Özelden sizinle bağlantıya geçeceğim.****

Sayın θρύλος, sitemize daha yeni üye oldunuz ancak bu isteğinizin yani üyemizin yakınının özel bilgilerini vermesinin ve sizin de istemenizin forumdan veya özelden yasak olduğunu, üye olurken okumakla yükümlü olduğunuz site kurallarından biliyor olmanız gerekir.
Sitede şifacılar bulunmaktadır, ayrıca henüz 2 günlük üyesiniz, her ne kadar iyi niyetle yardım etmek isteseniz bile bizler sizin şifa konusunda yeterliliğinize kefil olamayız.

glfm

Kayıtlı Üye
teşekkürederim [SIZE=2,5]ozqurTrn[/SIZE] iyi niyetiniz için. sayın yetkililerden cevap geldi. herkese tekrar hassasiyetleri için teşekkürederim..

eylememek

Kayıtlı Üye
sevdiğimin akciğer fibrozisi var yani akciğer zarı gittikçe kalınlaşıyor. ve sadece 4 yıl ömrü var. her günümüz son günüymüş gibi yaşıyoruz birbirimizi seviyoruz ve ayrılamıyoruz ama onun ölümüne dayanamam. lütfen bana yardım edin çok acil. nasıl iyileşir bilmiyorum. kalınlaşma dursa daha uzun yaşayabilir ama durmuyor psikolojik olarak da çökmeye başladı dayanamıyorum onu böyle görmeye. yardım edin lütfen

şifacılarınızla konuşsam kimse bir şey yapamaz mı lütfen

ikbal1505

Guest
sevdiğimin akciğer fibrozisi var yani akciğer zarı gittikçe kalınlaşıyor. ve sadece 4 yıl ömrü var. her günümüz son günüymüş gibi yaşıyoruz birbirimizi seviyoruz ve ayrılamıyoruz ama onun ölümüne dayanamam. lütfen bana yardım edin çok acil. nasıl iyileşir bilmiyorum. kalınlaşma dursa daha uzun yaşayabilir ama durmuyor psikolojik olarak da çökmeye başladı dayanamıyorum onu böyle görmeye. yardım edin lütfen

Sevgili eylemek, sitemizde her hafta perşembe günü saat 23:00'da şifa çalışması yapılmaktadır. Katılım için herhangi bir şart yoktur. Konuda yazılanları okuyup uygulamanız yeterlidir. İncelemeniz için aşağıda konunun linkini veriyorum. Allah şifa versin. Sevgiyler.
http://www.gizlimabet.com/threads/27511

eylememek

Kayıtlı Üye
sorun şu ki o bunu kabul etmiyor benden bir şey yapmamı istemiyor o bu çalışmalara katılmaz öleceğini o kabullendi ama ben kabullenemiyorum bu çalışmalara onun katılması gerekmiyor mu?

ikbal1505

Guest
sorun şu ki o bunu kabul etmiyor benden bir şey yapmamı istemiyor o bu çalışmalara katılmaz öleceğini o kabullendi ama ben kabullenemiyorum bu çalışmalara onun katılması gerekmiyor mu?

Hasta olan kişi katılması gerekir. Çalışmaya katılacak arkadaşınızın konudan haberi yani rızası olması ve çalışma sırasında şifadan yararlanabilmesi için verdiğim linkte ki yazıları okuyup uygulaması gerekir. Sevgiler.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Size özelden de cevap yazmıştım. Şifa alacak kişinin kabul etmesi gerekmektedir, iradesi dışında karmasına müdahale etmiş oluruz.
İzin vermeyen birine yapılan şifa hiç bir etki sağlamaz. Şifacıyı ara kablo gibi düşünün, şifaya aracıdır. Kişi izin vermeyerek şalteri kapalı tutarsa enerji akışı sağlanamaz.