İnisiye Çalışmaları Hakkında!

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
3. Grupla yapılacak şifa çalışması sonunda bu sezon yapılan inisiyasyonları sonlandırmış oluyoruz.
1,2 ve 3.cü grup şifa çalışmalarına katılanlar için şifreli bölüm açılıyor, şifreyi 3. grubun şifa inisiyasyonu bitiminde vereceğim:)

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ne denir bilmiyorum tüm inisiyasyonları almış olanlara. Hayırlı olsun diyeyim :) Yeni inisiye çalışmaları Kasım gibi mi başlayacak? Bir de sınırı 21 yaş sanıyordum ama 18'miş çok sevindim. Neden aklımda öyle kaldı bilmiyorum. Bir an önce reşit olayım falan gibi bir hevesim yoktu ama sizin bize sunduğunuz bu fırsat için 2 senedir bekliyorum, şimdiden heyecanlandım. İnşallah alabilirim artık :)

nil73xx

Kayıtlı Üye
Bende bu çalışmalara katılmak isterdim ancak rep puanım yeterli değil :(

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bende bu çalışmalara katılmak isterdim ancak rep puanım yeterli değil :(

Yaşınız tutuyorsa zamanınız ve şansınız var :)

300 rep puanı çok az aslında. Ama yeni başladığımız için bu sisteme size şu an faqzla gelebilir. Benim ve urumun verdiği rep puanı 25. Moderatörlerimiz 5 puan veriyor. Yani güzle bir konu açtığınız taktırde bizlerden alsanız modlardan alsanız zaten 300 olursunuz. Çok endişe etmeyin. Zaten önemli olan herkesin katılımı değil hakedenin katılmasıdır. Söylendiği gibi herkese verilebilecek bir çalışma değildir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın FerdeLance, şimdiden inisiyelerin hangi ayda başlayacağını söylemek zor. Yaz sonunda forumda enerji okulu bölümünden duyurusu yapılacaktır. Bu arada da katılmak isteyenler foruma faydalı konu ve yorumlar yazarak rep puanlarını arttırabilirler. Tecrübe puanları oranında rep puanı kullanılıyor.

canmert196

Kayıtlı Üye
O bazi insiyeler icin gecerli 22 yas siniri hatta reiki gibi uyumlanalarda o sinir var kisinin enerjisel bedeni tam anlamiyla oturmasi gerekiyor yoksa uyumlanma sureci cok sikintili ve acili gecer verimli olmaz.Bunun icin bir cok reiki ustasi kisinin ergenligi bitince bu calismalari yapar.Ergenligin maksimum surcegi zaman 22 yastir sitemizde buna esas alip bu kurali koymustur.Birde tarot bakimlarinda 22 yas vardir oda ergenligin bitmedigi ve gelecegin hala sekillenmekte ve degisken oldugu icindir bakan kisi gormekde cok zorlanir.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Sayın FerdeLance, şimdiden inisiyelerin hangi ayda başlayacağını söylemek zor. Yaz sonunda forumda enerji okulu bölümünden duyurusu yapılacaktır. Bu arada da katılmak isteyenler foruma faydalı konu ve yorumlar yazarak rep puanlarını arttırabilirler. Tecrübe puanları oranında rep puanı kullanılıyor.
acaba ne zaman başlıyacak :( zaman verılmemıs sitede henüz bunun için.

ikbal1505

Guest

acaba ne zaman başlıyacak :( zaman verılmemıs sitede henüz bunun için.

Sorunuzun cevabı yakın zamanda sorulmuş ve cevaplanmıştı. Yaz sonunda forumda enerji okulu bölümünden duyurusu yapılacaktır. Enerji okulu bölümünü takip edin. Sevgiler.