önemli hastalıklar reiki ile geçer mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sistem X

Banlı Kullanıcı
Selamlar ...

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var .. Reiki ile şifa çalışmasında kendi kendimizi nasıl iyileştirebiliriz? .. Kronik rahatsızlıklar için vücut iyileştirilebiliyor mu? .. Son çaresi ameliyat olan bir hastalık reiki ile geçer mi ? Şifa çalışması uygulayan Türkiye'de etkili işini iyi yapan bildiğiniz kişiler var mı dır ?

AJA

Elit Üye
Bu sorunuz için şifacı arkadaş ve yetkili olanlar cevap vericektir fakat ben kanser hastasının bile şifa enerjisi ile iyileştiğini duydum.Fakat ameliyat olması zorunlu biri için şifa geç diye düşünüyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Selamlar ...

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var .. Reiki ile şifa çalışmasında kendi kendimizi nasıl iyileştirebiliriz? .. Kronik rahatsızlıklar için vücut iyileştirilebiliyor mu? .. Son çaresi ameliyat olan bir hastalık reiki ile geçer mi ? Şifa çalışması uygulayan Türkiye'de etkili işini iyi yapan bildiğiniz kişiler var mı dır ?

Konuyu yanlış bölüme açmışsınız, taşındı. Reiki ile kendinize şifa verebilirsiniz ancak önce uyumlanmanız gerekmektedir. Kronik rahatsızlıkların tedavisi biraz daha uzun sürer ancak Reiki veya farklı şifa tekniklerinin faydası olur. Size öncelikle sitede ki her perşembe yapılan şifa çalışmalarını ve Akademi Larimar'ı öneririm. Urum veya Yule ile bağlantı kurabilirsiniz. Larimar site sahiplerinin olduğu için isim veriyorum, aksi taktirde size özel mesajla da olsa şahıs ismi veya iş yeri ismi, adresi veren üyemiz reklam yapmış olacağı için uzaklaştırma alır! Kimseden böyle bir şey istemeyin.

Melih111

Kayıtlı Üye
Sizce bazı insanlar reiki gibi konularda çok daha yetenekli midir ? Doğuştan şifa vermeye yatkın insanlar var mıdır.? Yoksa herkesin içinde yatan bir güç var ve keşfedilmeyi mi bekliyor?..Bu işler çalışma ürünü mü ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sizce bazı insanlar reiki gibi konularda çok daha yetenekli midir ? Doğuştan şifa vermeye yatkın insanlar var mıdır.. ? Yoksa herkesin içinde yatan bir güç var ve keşfedilmeyi mi bekliyor..Bu işler çalışma ürünü mü ?

Bazı insanlar şifa konusunda daha yetkindir, çünkü farkındalıkları gelişmiş ve enerjiyi nasıl kullanacaklarını biliyorlardır ve zamanı geldiyse bir şekilde bilgi onlara ulaşır. Bazısı ise gerçekten yeteneklidir, Yaradan bazılarına insanlara yardım edebilmeleri için şifa ve şifacılara özgü şifacı medyumluğu özelliği vermiştir ki bu kişilerde zaten bir şekilde ortaya çıkar ve kendilerini bilirler.
Ayrıca dediğiniz gibi herkesin içinde de şifa yeteneği mevcut ve keşfedilmeyi bekler, ancak çoğu kişi kendi içinde ki güce inanmaz ve onu kullanmayı bilmez. Eğer şifa yeteneği kendiliğinden ortaya çıkmadıysa, alınacak eğitimler şifa yeteneğini keşfetmek için bir yoldur.
Ancak unutulmaması gereken önemli bir nokta da, şifa veren kişiler sadece ilahi şifa enerjisine kanal ( ara kablo gibi) olurlar. Asıl şifa Yaratandan gelir, şifayı yapan bağlantıyı sağlar ve hasta kişi de şifaya niyetiyle ilahi şifa enerjisini kendine çeker.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...