25 Nisan Dolunay Olumlaması ve Öneriler

ikbal1505

Guest
Başlamadan önce 1 bardak su alın yanınıza.
Bir elinizi kalbinize bir elinizi karnınıza koyun. Kalbinizin sesini dinleyin ve rahatlayın. Bedenimde, ruhumda, bilinçaltımda sürekli tekrar eden tüm olumsuz düşüncelerimden, blokajlarımdan, şimdi: İlahi olan sevginin gücü arınmaya ve temizlenmeye niyet ediyorum. Daha mutlu, huzurlu başarılı olmama engel olan tüm yüklerimi sevgiyle dönüşmesi için toprağa bırakıyorum.(Öyle olduğunu hissedin) İlahi olan sevginin gücü ile arınmaya ve temizlenmeye niyet ediyorum. (1-2 dk. Böyle olduğunu hissedin.)

Kendi yolumda ve kaderimde ilerlemek için geçmişimi kabul ediyorum ve atalarımı sevgiyle onurlandırıyorum. Şimdi beni mutlu ve huzurlu kılacak olan yeni başlangıçları hayatıma kabul ediyorum. Aldığım her nefeste yeninin güzelliğinin çoğalmasına niyet ediyorum./ Suyunuzu için.

Aşağıdaki afirmasyonu ayrıca 100 kez tekrar edin.
Mucizeleri kabul ediyorum. Hayatın tümü bana kolayca, neşe ve ihtişamla gelir. Şükürler olsun.

Günün; Rengi: Beyaz ve açık mavi Elementi: Metal Tütsü veya buhur: Leylak Özel taş: Aytaşı
Günün sembolü: Moon power/ Ay gücü Mandala
Ekli dosyayı görüntüle 4234
Etkileri: Ay mandalası, Dolunay’ın güçlü enerjisi ile bütünleşmenizi sağlar.

• Belirsizliklerin netleşmesini ve kararlı olunmasını sağlar.
  • Olumlu enerjinin artmasını sağlar.
  • Kadın-erkek ilişkilerinde enerjinin dengeli olmasını sağlar. İlişkilere ılımlılık getirir.
  • İş hayatında yükseliş enerjisi çoğalır. Olumlu şansın artmasını sağlar. Zenginlik enerjisini aktive eder.
  • Şans enerjisinin çoğalmasını ve fırsatları fark etmenizi sağlar. Maddi ve manevi olarak kazanmak ve güçlenmek için kullanılır.

Günün enerjisi:
Perşembe günü Jüpiter günüdür.
Sanskritçede geçen JüpiterGuru” adıyla anılır. Yani Jüpiter öğretmendir. Şans, ruhsal konular, manevi değerler ve bilgi enerjisi bu günde yoğundur. Pek çok öğretide <<ilahi ve uğurlu gün>> olarak kabul edilir. Bu nedenle başlangıçlar ve önemli kararlar almak için güzel enerjiye sahip bir gündür. Üstelik bugün Dolunay TR saati ile 22:56 da Akrep burcunda gerçekleşecek. Bu YENİ’nin doğumudur. Yeni doğsun diye eski ölmemelidir.Zenginlik için fakirliği, çalışkanlık için tembelliği öldürmemelisiniz. Bu Dolunay’ın özel etkisi geçmiş ve gelecek dengelenmesi üzerinedir. Özellikle ilişkiler, maddiyat konularında ait olma, bağlılığı sorgulama, güç dengeleri yeniden belirlenecek ancak geçmişin gölgesinden izlerini bu güne ve geleceğe taşımasına dur dememiz gerekmekte. Ay’ın aydınlık yüzü bugün netleşemeyecek çünkü parçalı tutulma gerçekleşecek bu nedenle olumlu ve olumsuz duygularımız arasında gel-gitler olabilir. Duygusal olarak dengede olun. Özellikle ilişkilerde. Dolunay çalışmaları hızlı adımlarla olur. Ancak bu dolunay tutulmada gerçekleşiyor. Dengeye önem verin, geçmişi ve geleceği şimdide kucaklayın. “Niyetinizi kırmızı bir kağıda yazın, bildiğiniz tekniklerle meditasyon yapın ve niyetinizi 7 kez okuyup, ardından gerçekleşmesi için Yaratıcı enerjiye teslim ediyorum diyerek toprağa mümkünse gül ağacının dibine gömün."

Özlem Şahin

Dolunayda öfke, nefret ya da farklı bir konuda birikmiş duygularınız varsa, dolunayda kalp çakranızı çalıştırın. Bu dönemde 7 gece kalp çakranızın da rengi olan pembe tonlarında bir gecelik ya da pijama giyin. Eğer yoksa sol bileğinize pembe bir kurdele bağlayın ya da yatağınıza pembe çarşaf serin. 7 gün boyunca, bunun ilk üç günü özellikle çok önemli, pembe sevgi enerjinizi çoğaltacaktır. Ayrıca yine dolunayın ilk 7 günü sıkılırım diyorsanız ilk üç günü, yatmadan evvel bir kağıt kalem alın, kime, neye, niye sinirlendiyseniz, ne hissediyor ve düşünüyorsanız yazın. Söyleyemediğiniz içinizde kalan tüm cümleleri sanki o kişi karşınızdaymış gibi yazın. İster beş satır ister on sayfa olsun ama en sonuna, affettim, bağışladım, en azından affetmeye niyet ettim yazın. “Şimdi, şu andan itibaren yaşadığım her şeyi kabul ediyorum, affediyorum, bağışlıyorum. Bunları itiraf edebildiğim için kendime teşekkür ediyorum.” Bittiğinde de o kağıdı yakın. Yazarak bilincinizi boşaltmış olacaksınız. Söz uçar, yazı kalır. Siz bu kağıtları yazarak duyguları ifade edip, yakarak ise ortadan kaldırıyorsunuz. Çünkü o kağıdı sakladığımız takdirde, o olaylar tekrar eder. Bu sebeple yakıyoruz ki temizlensin. Bunu yedi akşam yapmanızı tavsiye ediyorum. Ama dediğim gibi ilk üç günde yeterli olacaktır.

Nuran Sayarı

Sevgili Embriyo'nun paylaştığı dolunay meditasyonunu da yapabilirsiniz. Sevgiler.
http://www.gizlimabet.com/threads/29766

Vmprincess

Kayıtlı Üye
“Niyetinizi kırmızı bir kağıda yazın, bildiğiniz tekniklerle meditasyon yapın ve niyetinizi 7 kez okuyup, ardından gerçekleşmesi için Yaratıcı enerjiye teslim ediyorum diyerek toprağa mümkünse gül ağacının dibine gömün."

Birden fazla niyet yazsak birşey olur mu?

ikbal1505

Guest
“Niyetinizi kırmızı bir kağıda yazın, bildiğiniz tekniklerle meditasyon yapın ve niyetinizi 7 kez okuyup, ardından gerçekleşmesi için Yaratıcı enerjiye teslim ediyorum diyerek toprağa mümkünse gül ağacının dibine gömün."

Birden fazla niyet yazsak birşey olur mu?
Olur ama ayrı kağıda yazmanız daha doğru olur. Sevgiler. :)