Çok Zor Durumdayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkan1252

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar forumda yeniyim. Başımda çok kötü bir sorun var, umarım bir yardım çıkabilir buradan. Sorunum şu ; Annem evet yanlış okumadınız, annem normal bir insan değil. 5 senedir ben ,abim , babam ,tüm akrabalar, komşular anneme küfür ediyorlarmış, özellikle en kötü benmişim. Arkadaşlarıma gece 1 gibi apartmanın önüne çağırıp, anneme sövdürüyormuşum. Hatta bize 5 km uzaklıkta oturan nişanlım bile gece 1 gibi dışarıdan anneme sövüyormuş. 5 senedir illallah ettim, bıktım bunaldım. Asla muayene olmuyor, asla kabullenmiyor. Kuran'ı Kerim üzerine el bassam bile, gözünün önünde sen Allahsızsın basarsın diyor. Hele de bir bağırması var, 3 saat boyunca kesintisiz, tüm gücüyle, bağırır şekilde bir şeyler anlatıyor.Mesela yanında oturup televizyon izliyorum, hem de telefondan nişanlıma mesaj atıyorum, suratıma bakıyor, suratın neden değişti diyor, kaşın gözün oynuyor diyor. Telefondan bana küfür mü ettiriyorsun o kıza diyor. Yani nişanlım bana attığı mesajda, küfür içerikli mesaj atıyormuş, telefonumda yaptığım şeyi de görmüyor. Bazen o kadar üstüme geliyor ki ya kendimi balkondan aşağıya atacağım ya da onu öldüreceğim başka çare bırakmıyor. Kısa kesiyorum daha da çok ilginç olayları var. Annemin annesi ve 3 ablası delirmiş ve şu an benim teyzem var bildiğiniz deli. Ailesinde irsi bir durum. Ne yapmam lazım arkadaşlar, bu konuda bana yardımlarınızı bekliyorum.

Bir husus daha var, annem 50 yaşında ve o kadar süslü ki anlatamam. Genç kızlar gibi giyiniyor dışarıdan bakılınca asla böyle bir kadın olduğu anlaşılmıyor, işin garip kısmı da bu zaten.

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
Sizinde dediğiniz gibi ırsi olabilir ve tek çözüm akıl hastanesi gibi geliyor bana

volkan1252

Kayıtlı Üye
Sizinde dediğiniz gibi ırsi olabilir ve tek çözüm akıl hastanesi gibi geliyor bana
Samsun Fakültesi psikoloğuna göründü bir kez zar zor ikna edip götürmüştük. Doktor burada kalması lazım demişti. Hastahanede yatmamak için olay yapmıştı.1 sene geçti üstünden asla gitmez. Ama deliren bir insan, ne temizlik yapar, ne yemek yapar, ne de başka bir şey. Bazen çok iyi, bazen çok kötü. Annemin annesi yani ananem, bir hoca tarafından muayene edilmiş, bir 3 harfli ile evli olduğunu söylemişler. Bana kalırsa, hastahaneyle çözülecek bir iş değil gibi geliyor fakat ne hastahane, ne hoca asla kabul etmiyor.

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
Valla aklıma bir tek bu çözüm geldi. Eğer olay paranormal bir konuysa bu konuda benden çok daha bilgili arkadaşlarımız var. Sizi onların bilgilendirmesi daha doğru olur. Umarım anneniz bir an önce iyileşir.

duygu12345

Kayıtlı Üye
Irsi olabilir. Ayrıca iyi araştırın aile çok eskilerden varlıklarla anlaşma yada iletişim olmuşmu onlarda rahatsız edebilir diye düşünüyorum. Zor durum Allah yardımcın olsun. İnşallah iyileşir annen.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Atkadaşım şöyle bi durum hangi cinciye gidersen git mutlak musallat var diyecektir ucunda para olduğu güvendiğiniz bir hocaya gidin ...

güntülü

Kayıtlı Üye
İş
Laboratuvaar
Önce bir doktora sonra diğer yöntemlere başvurun bence.Ama öncelikle doktora gidin.Sizinde söylediğiniiz gibi ısrı ise belirli ilaç ve tedaviler ile en aza indirgenebilir davranışlar.İkinci bir ihtimal Varlıkların musallat olması .Onun içinde güvenilir bir h.caya gitmeniz gerekiyor.

Denteus

Kayıtlı Üye
Dostum bende yeniyim ama şunu söyleyeyim ki bu piskolojik bir sorun olabilir ancak ırsi olması işin içinde daha derin sorunların olduğunu belli ediyor bence önce iyi bir doktora sonra çok güvendiğiniz bi hocaya götürün ancak bu işin altından basit bi hocanın kalkabileceğini düşünmüyorum yinede Allah yardımcınız olsun

cigdemy

Kayıtlı Üye
ailede bu rahatsızlığın olması annenizde de travma yaratmış olabilir, ciddi bir psikiyatrik tedaviye ihtiyacı var. eğer kendisi kabul etmiyorsa ve çevresindekiler için tehlike oluşturuyorsa mahkemeye başvurarak hastaneye yatırılması için hakimden karar vermesini isteyebilirsiniz. bahsettiğiniz davranışlar birçok hastada gözlemlenen tipik davranışlar olduğu için öncelikle tıbbi tedaviyi denemelisiniz.

volkan1252

Kayıtlı Üye
1 sene once bır komşuyu bana kufur edıyor diye karakola gidip şikayet etmişti.Elinde olsa beni bile içeri tıktırır ki çünkü okadar inandırıcı konuşuyorki anlatamam sizlere.1 sene boyunca evde duruyor.Dışarı hiç çıkmıyor.Aslada cıkmaz zorla goturmeye kalksak cinnet gecirir.Yengem var daha yeni ümreye gitti.Kuran okumak için annemin yanına gelicekdi bana o kadını küfür ettirmek içinmi getirceksiniz diyor beni cinnet gecirttirmeyin diyor sakın gelmesin diyor.Hatta 1 hafta 2 gub boyunca evde olduğu anlasılmasın diye evde ne tv izledi nede ısıkları yaktı sırf yengem gelirse evde olduğu anlasılmasın diye.

volkan1252

Kayıtlı Üye
Birde ilaç kullanamıyor.Fakültedeki doktor ılac vermıstı madem yatmıyor burda ılac verım onları ıc demıstı pıskolok 1 gun bir kere içdi daha içmedi.Çünkü 2 böbreğinde kis var tam sınırda bi üre yükselse diyalize bağlancak durumda bu yüzden ilaç içdimi bayılcak gbi oluyor.

cigdemy

Kayıtlı Üye
çok normal hastalık belirtileri bunlar aynı şekilde davranan bir tanıdığım oldu, onun iyiliği için zorla da olsa hastaneye yatırmak zorundasınız

ennzaf

Kayıtlı Üye
Ben de yeniyim dostum. Annen şizofren olmuş olabilir. Aslında anneannende de oluşu genetik bir sorun olduğunu düşündürüyor.Geçmiş olsun. (İyi yönden bak dostum sen en azından masallah zeki bir insansın.Sen de hasta olsaydın kim bakacaktı)

volkan1252

Kayıtlı Üye
İşin garıp kısmıda bu ben bakmıyorum kendısı normal ınsan gbı ıhtıyaclarını karsılıyor.Yemek yapıyor eve temızlık yapıyor canı ısteyınce suslenıp dısarı cıkıyor.Gercekten 1 gun yanında bırısı kalamaz.Kac kere sinir krizleri geçirdim onun yüzünden

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun.Burda dikkat çekici bazı noktalar var.Birincisi küfür ettiniz demesini şöyle söyliyeyeim gerçekten sizin küfür ettiğinizi duyuyor,nasıl diceksiniz cinler tanıdıklarının sesinden ona küfür ediyolar.Oda cinlerin alemini bilmediği için sizler ettiniz sanıyor.Çünki bana da çok oluyodu.Benim ağzıma dahi almadığım küfürleri duyuyodum.Bir sürü uygulamalardan sonra geçti.Başka bir mesele ise böbrek rahatsızlığından dolayı vücudun üre salgılaması ki salgılanan bu üre hastanın kabus görmesine neden oluyomuş.Bunu bir doktorumuz böbrek hastası biri için özellikle söylemişti.Yani yapılacak işlem önce iyi bilen birine (hoca demek istemiyorum çünki bu isim altında neler yapan var)bakım yaptırın sonrada böbrek tedavisi yoksa işiniz zor.Çünki belkide annesinden gelen bir musallat olayı var.Zaten bir evde bir kişide oldumu bütün aileye yatiyor malesef.Herkesin hayatı altüst oluyo .

janet

Kayıtlı Üye
Anneniz zor bir çocukluk geçirmiş ve farkında olmadan kendi annesini örnek almış. Onun yaptıklarını tekrarlıyor. Çünkü başka türlü bir annelik görmemiş. Onun yaşına geldiğinizde sizde de aynı durum olabilir. Küfür konusuna kafayı takmış, kimsenin onu sevmediğini ve istemediğini düşünüyor. Belki farklı bir davranış biçimi sergilemeyi denerseniz, düzelebilir. Örneğin anneniz "Bana küfür ettin" dediği zaman, sarılıp onu çok sevdiğini ve insan sevdiklerine küfür etmediğini söylemek onu rahatlatabilir. İlk bir kaç deneme başarısız olabilir, ama sonralarda değişeceğine eminim.

Cebe Dede

Banlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşim öncelikle sorunun çözülmesi için annenizi abdest aldırın almıyorsa bir yöntem var zemzem suyunu 1 litre olmak üzere içirin,3 gün boyunca tuvaletini yapmasını engelleyin yemek vermeyin,anneniz elhamdülillah iyileşecektir ve içindeki kötülükler dışarı çıkacaktır.3 gün sonra tuvalete çıktığında tuvalet kireç dökün kapağını bantlayıp iki sure okuyup o tuvaleti ateşe verin içerdeki kötü güçler yok olacaktır evelallah.

Osmanlı Torunu !

Banlı Kullanıcı
Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim..
Allah annene acil şifalar ihsan eylesin.
Bu konu için Tıp'a başvur .

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili volkan1252, bugün akıl hastahanesinde olan birçok isan cin musallatına uğramış kişilerdir. Anladığım kadarıyla anneniz yanında Kur'an okunmasına tahammül edemiyor ki bu cin tutan insanların açık belirtilerindendir. Anneniz sigara içiyor mu bilemiyorum ama bu kişiler tütün kokusunu ve sigarayı da çok seviyor ve çok içiyor.
Kur'an okunmasına tahammül edemeyen, okuyanın sesini duyunca bile çığlık çığlığa kalan birdçok insan biliyorum ki onlara uygulanan terkip aynen şöyleydi ve sonuç hepsinde de ve her defasında da çok iyi olmuştu. Sadece bir kişide bir yıl gibi bir aradan sonra olay tekrarlanmış, yine aynı ayet ve sureler okunmuş ve olay tamamen bitmiştir.İnşaAllah size de faydalı olur. .

Peygamberimiz Hz. Muhammed'den rivayet edildiği söylenen,defalarca denenmiş terkip şudur;

Abdestli olarak kıbleye dönün .Önünüze 5 litrelik bir bidon memba suyu alın . Ayrıca elinizde de bir bardak memba suyu olsun .Bidondan koyabilirsiniz.
Annenizin her türlü cin musallatından kurtulması için dua ederek bir defa euzübesmele çekin.Hemen arkasından,her defasında besmele çekerek ve sık sık elinizdeki bardağa ve bidondaki suya üfleyerek ,

70 Ayetel Kürsi
70 Fatiha
70 Kafirun
70İhlas
70Felak
70 Nas
Birer defa da A'raf suresi 115-116-117-118-119-120-121 okuyun niyetinizi tekrarlayıp, Allah'tan hemen şimdi şifa dileyin.

Bardağa ve bidona üfledikten sonra elinizdeki bardaktaki suyu hemen annenize içirin .O bidondaki suyu da birkaç gün boyunca annenizin içeceği ayrana ,çaya, limonataya vs. karıştırarak veya sadece su olarak tüketmesini sağlayın .Aslında o ilk bardaktaki suyla olay bitiyor .Gerisi koruma amaçlı oluyor ..

Sizi uyarmam gerekiyor, eğer annenizi gerçekten cin tutmuşsa kesinlikle okunmasına izin vermeyecek, çığlık atacak, küfredecek, bağıracak,size saldıracak,kulaklarını tıkayacak, vs. engel olmaya çalışacaktır. En iyisi anneniz uyurken bunu yapmanız ve onun duymayacağı kadar kısık sesle okumanız olacaktır..Çünkü okuma anında hasta yanınızda olacaktır ve arada sırada ona da üflemeniz gerekmektedir.

Çaba sizden; yardım, kudreti sonsuz olan Allah-ü Teala'dan .Rabbim şifanızı versin inşaAllah.
Sevgi ve dua ile....

kiybele75

Kayıtlı Üye
hastaneye yatırın daha önce teyzelerinde olmuş genetik olduğunu düşünüyorum şizofrenler hayalle gerçeği karıştırır cin olayına benzemiyor i tedavi görmesi lazım ruhül ahmer duası var her derde deva arapça bilen biri misk amber safran karışımı mürekkeple yazdırın suya atsın 7 kere okunsun hasta olan annene içirsin iki dua olarak yazılsın bahsettiğim dua birine ayağını bastırın diğerini içirin okuyup üfleyin yazılmış duayı içirin 14 hastalığa deva dua.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...