3. Grup Aura İnisiyasyonuna Katılanlara Duyuru!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Aura inisiyasyonu tamamlanmıştır, hayırlı olsun:)

Şifa inisiyasyonu için devam etmek isteyenler bana bildirsin, çalışmalar 06 Mayıs'ta başlayacak ve toplam 4 çalışma yapılacaktır.

Ek not: Aura inisiyasyonunda en fazla 3 çalışma kaçıranlar için bu hafta tekrar yapılacak ve şifaya bir hafta sonra başlanacaktır. Böylece de inisiyasyon çalışmalarını bu sezon tamamlamış olacağız.

turkuaz67

Kayıtlı Üye
Merhaba;

Ben aura inisiyasyonu çalışmalarınıza katılmamıştım ama 29 Nisan'da başlayacak ve toplam 4 çalışma yapılacak dediğiniz şifa inisiyasyonunuza katılabiliyor muyum?

Sevgiler,
İlke.

ikbal1505

Guest
Merhaba;

Ben aura inisiyasyonu çalışmalarınıza katılmamıştım ama 29 Nisan'da başlayacak ve toplam 4 çalışma yapılacak dediğiniz şifa inisiyasyonunuza katılabiliyor muyum?

Sevgiler,
İlke.
Merhaba, hayır katılamazsınız malesef.
İlk çalışma, çakra çalışmasıdır. Çakra çalışmasına katılmayan aura çalışmasına katılamaz. Sonra aura çalışması gelir. Aura çalışmasına katılmayan, şifa inisiyasyonuna katılamaz. Yani özetleyecek olursak, çakra>aura>şifacılık inisiyasyonu sırayla yapılan çalışmalardır. Çakra için 300 rep puanı, aura için 600 rep puanı ve vizyon için 400 rep puanı gerekmektedir. İnisiyasyonlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki konuyu inceleyin. Sevgiler. :)
http://www.gizlimabet.com/threads/15616

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Merhaba, hayır katılamazsınız malesef.
İlk çalışma, çakra çalışmasıdır. Çakra çalışmasına katılmayan aura çalışmasına katılamaz. Sonra aura çalışması gelir. Aura çalışmasına katılmayan, şifa inisiyasyonuna katılamaz. Yani özetleyecek olursak, çakra>aura>şifacılık inisiyasyonu sırayla yapılan çalışmalardır. Çakra için 300 rep puanı, aura için 600 rep puanı ve vizyon için 400 rep puanı gerekmektedir. İnisiyasyonlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki konuyu inceleyin. Sevgiler. :)
http://www.gizlimabet.com/threads/15616

Hepsi için ayrı ayrı biriktirmek mi gerekiyor yoksa 600 e ulaşınca hepsini almış mı oluyoruz..Ve yaptıktan sonra rep puanımızı düşürüyor musunuz?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Hepsi için ayrı ayrı biriktirmek mi gerekiyor yoksa 600 e ulaşınca hepsini almış mı oluyoruz..Ve yaptıktan sonra rep puanımızı düşürüyor musunuz?

Hayır.Çalışmaya katılmadan repler inceleniyor sanırım.İnsanlara gerçekten yardım ettiğiniz konulara göre bakılıyor.Mesela benimkilerin yarısı geyiktir.Gerçi yaş da tutmuyor.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Hayır.Çalışmaya katılmadan repler inceleniyor sanırım.İnsanlara gerçekten yardım ettiğiniz konulara göre bakılıyor.Mesela benimkilerin yarısı geyiktir.Gerçi yaş da tutmuyor.

Çaktırma benimki de tutmuyor..1 yıl 3 ay kaldı ama :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam

Bu nasıl bir sorudur? Açıklamalar gayet net aslında öncelikle +18 yaşında ve 300 rep puanı olan üyelerimiz çakraya katılabilir, bu arada aura çalışmasına kadar da rep puanını arttırabilir ve diğer çalışmalara katılabilir. 600 rep puanı olan hepsini almış olmuyor, başvuru yapıyor ve kabul edilirse inisiyasyonlara sırasıyla katılabiliyor.
Sırf arkadaş desteği için verilen repler de gözden kaçmıyor, bilesiniz:D
Çalışmalara katılanların repleri neden düşürülsün, bu mantığı anlayamadım! Replerini arttırmış olanlar zaten hak ettikleri için diğer üyelerden beğeni, teşekkür karşılığı puan alıyorlar. Ayrıca repleriniz siteye olan katkılarınızın da göstergesidir, ancak site kurallarına aykırı davrananların veya konusu beğenilmeyenlerin repleri eksilebilir.

Aura inisiyasyonunda en fazla 3 eksik çalışması olanlar için bu hafta tekrar yapılacak ve şifa inisiyasyonu haftaya yani 06 Mayıs'ta başlıyacaktır.
Aura tekrarları 29/04 - 30/04 - 03/05 tarihlerinde yapılacaktır.
Eksik çalışması olanlar bana bildirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...