Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 3. Grup Aura İnisiyasyonuna Katılanlara Duyuru!!

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27642
    Ettiği Teşekkür
    132
    300 mesaja 1.145 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    182

Standart 3. Grup Aura İnisiyasyonuna Katılanlara Duyuru!!

Aura inisiyasyonu tamamlanmıştır, hayırlı olsun

Şifa inisiyasyonu için devam etmek isteyenler bana bildirsin, çalışmalar 06 Mayıs'ta başlayacak ve toplam 4 çalışma yapılacaktır.

Ek not: Aura inisiyasyonunda en fazla 3 çalışma kaçıranlar için bu hafta tekrar yapılacak ve şifaya bir hafta sonra başlanacaktır. Böylece de inisiyasyon çalışmalarını bu sezon tamamlamış olacağız.

İnsan sureti bakımından mikrokosmoz, mana bakımından makrokosmozdur.
    Sen surette küçük, fakat manada, yani hakikatte en büyük alemsin.
    Surette meyve ağaçtan doğmuş ise de, hakikatte ağaç meyveden doğmuştur." Mevlana

Sevgi ve ışıkla kalın

Rep Puanı : 60
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Merhaba;

Ben aura inisiyasyonu çalışmalarınıza katılmamıştım ama 29 Nisan'da başlayacak ve toplam 4 çalışma yapılacak dediğiniz şifa inisiyasyonunuza katılabiliyor muyum?

Sevgiler,
    İlke.

Guest

Rep Puanı : 16511
    Ettiği Teşekkür
    37
    112 mesaja 210 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı turkuaz67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

Ben aura inisiyasyonu çalışmalarınıza katılmamıştım ama 29 Nisan'da başlayacak ve toplam 4 çalışma yapılacak dediğiniz şifa inisiyasyonunuza katılabiliyor muyum?

Sevgiler,
    İlke.
    Merhaba, hayır katılamazsınız malesef.
    İlk çalışma, çakra çalışmasıdır. Çakra çalışmasına katılmayan aura çalışmasına katılamaz. Sonra aura çalışması gelir. Aura çalışmasına katılmayan, şifa inisiyasyonuna katılamaz. Yani özetleyecek olursak, çakra>aura>şifacılık inisiyasyonu sırayla yapılan çalışmalardır. Çakra için 300 rep puanı, aura için 600 rep puanı ve vizyon için 400 rep puanı gerekmektedir. İnisiyasyonlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki konuyu inceleyin. Sevgiler.
    http://www.gizlimabet.com/threads/15616

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 1186
    Ettiği Teşekkür
    251
    27 mesaja 34 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ikbal1505 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, hayır katılamazsınız malesef.
    İlk çalışma, çakra çalışmasıdır. Çakra çalışmasına katılmayan aura çalışmasına katılamaz. Sonra aura çalışması gelir. Aura çalışmasına katılmayan, şifa inisiyasyonuna katılamaz. Yani özetleyecek olursak, çakra>aura>şifacılık inisiyasyonu sırayla yapılan çalışmalardır. Çakra için 300 rep puanı, aura için 600 rep puanı ve vizyon için 400 rep puanı gerekmektedir. İnisiyasyonlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki konuyu inceleyin. Sevgiler.
    http://www.gizlimabet.com/threads/15616
    Hepsi için ayrı ayrı biriktirmek mi gerekiyor yoksa 600 e ulaşınca hepsini almış mı oluyoruz..Ve yaptıktan sonra rep puanımızı düşürüyor musunuz?

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14344
    Ettiği Teşekkür
    2.077
    1.328 mesaja 3.407 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Alıntı OzqurTrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsi için ayrı ayrı biriktirmek mi gerekiyor yoksa 600 e ulaşınca hepsini almış mı oluyoruz..Ve yaptıktan sonra rep puanımızı düşürüyor musunuz?
    Hayır.Çalışmaya katılmadan repler inceleniyor sanırım.İnsanlara gerçekten yardım ettiğiniz konulara göre bakılıyor.Mesela benimkilerin yarısı geyiktir.Gerçi yaş da tutmuyor.

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 1186
    Ettiği Teşekkür
    251
    27 mesaja 34 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hazaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır.Çalışmaya katılmadan repler inceleniyor sanırım.İnsanlara gerçekten yardım ettiğiniz konulara göre bakılıyor.Mesela benimkilerin yarısı geyiktir.Gerçi yaş da tutmuyor.
    Çaktırma benimki de tutmuyor..1 yıl 3 ay kaldı ama

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27642
    Ettiği Teşekkür
    132
    300 mesaja 1.145 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    182

Alıntı OzqurTrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir sorudur? Açıklamalar gayet net aslında öncelikle +18 yaşında ve 300 rep puanı olan üyelerimiz çakraya katılabilir, bu arada aura çalışmasına kadar da rep puanını arttırabilir ve diğer çalışmalara katılabilir. 600 rep puanı olan hepsini almış olmuyor, başvuru yapıyor ve kabul edilirse inisiyasyonlara sırasıyla katılabiliyor.
    Sırf arkadaş desteği için verilen repler de gözden kaçmıyor, bilesiniz
    Çalışmalara katılanların repleri neden düşürülsün, bu mantığı anlayamadım! Replerini arttırmış olanlar zaten hak ettikleri için diğer üyelerden beğeni, teşekkür karşılığı puan alıyorlar. Ayrıca repleriniz siteye olan katkılarınızın da göstergesidir, ancak site kurallarına aykırı davrananların veya konusu beğenilmeyenlerin repleri eksilebilir.

Aura inisiyasyonunda en fazla 3 eksik çalışması olanlar için bu hafta tekrar yapılacak ve şifa inisiyasyonu haftaya yani 06 Mayıs'ta başlıyacaktır.
    Aura tekrarları 29/04 - 30/04 - 03/05 tarihlerinde yapılacaktır.
    Eksik çalışması olanlar bana bildirsin.

İnsan sureti bakımından mikrokosmoz, mana bakımından makrokosmozdur.
    Sen surette küçük, fakat manada, yani hakikatte en büyük alemsin.
    Surette meyve ağaçtan doğmuş ise de, hakikatte ağaç meyveden doğmuştur." Mevlana

Sevgi ve ışıkla kalın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)