22 Gündür dejavunun içerisindeyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Öncelikle konun yeri burasımıdır bilmiyorum yanlış yere açtıysam affola.. 22 Gündür saniyesi saniyesine dejavunun içerisindeyim hala bir açıklama getirebilmiş değilim bunun bir sebebi varmıdır acaba? Böyle bir şey mümkün değil diye biliyordum malesef mümkünmüş değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Ori

Kayıtlı Üye
Dejavu dediğimiz şey kesinlikle rüyamızda geleceği görmemizdir bence. Bunu yaşadığım için bu kadar emin konuşuyorum. Fakat bu kadar uzun bir süre içinde hala neden devam ediyor onu bende anlayamadım.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Evet bende o şekilde düşünüyorum ilk bu anı rüyamda gördüğümü ve sonradan yaşadığımı çok net biliyorum bende olan şey anlık bir şey olmaktan çıktı artık tamamen hayatımın içinde :)

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bende rüyamda geleceğimi görüyorum fakat hiç 22 gün olmadı anca günde 3 kere o da 5 er saniyelik anılar..Ya sizin durugörü yeteneğiniz çok üstün yada birisi size yolluyor bunları..(insan değil..)

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Bende rüyamda geleceğimi görüyorum fakat hiç 22 gün olmadı anca günde 3 kere o da 5 er saniyelik anılar..Ya sizin durugörü yeteneğiniz çok üstün yada birisi size yolluyor bunları..(insan değil..)

Sorun surda rüyalarımı hatırlamam çok seyrek rüyalarımı hatırlarım onlarda dikkatimi çeken rüyalardır söyle bir şey varki ilk gördüğüm rüya yasadıgım olaydan çok ama çok zaman önceydi arada bu kadar zaman farkının olmasıda garip gelmişti bana..Durugörü yeteneğimin gelişmiş olabileceğini sanmıyorum imajinasyon yetimi 2 sene önce kaybettim :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
22 günlük dejavu derken, dolu dolu her saniyesiyle 22 gün boyunca dejavu mu yaşadınız, yoksa bazı bazı anlarda öyle hissettiğiniz mi oluyor?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bu süre zarfında (yani 22 gün boyunca) farklı durumlar başınıza geldi mi? Geçmiş zamanda hiç olmamış olan bir durum?

dewil66

Kayıtlı Üye
Benzerini bende yaşıyordum hemde rüyada gibiydim psikoloğa gittim anksiyete var sende dedi psikoloğa görünmenizi öneririm. :)

dewil66

Kayıtlı Üye
Parapsikoloji ile de pek bir alakası yok bence,ama siz bilirsiniz tabi.

dewil66

Kayıtlı Üye
Orası öyle ,ama verdiği ilaçlar her ne kadar bağımlılık yapsa da iyi geliyor. :)

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Orası öyle ,ama verdiği ilaçlar her ne kadar bağımlılık yapsa da iyi geliyor. :)

3 yıl önce anti depresan hapları kullanıyordum en ağırından doktor bana günde bir sefer yutman yeterli demişti ben tek seferde 3 4 tane sallardım adam akıllı bir etkisinide görmezdim.Velhasıl şükürler olsun yüce Rabbime.

dewil66

Kayıtlı Üye
Benim kullandıklarım resmen beynimi uyuşturuyor 1 gün kullanmasam delirdiğimi zannediyorum siz iyisiniz ne güzel...

hürem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben de dejavu yaşıyorum ama çok sık olmuyor. Olduğunda da bu anı daha önce yaşamıştım hissi değil, gerçekten o anı 2 kere yaşıyorum, farklı zamanlarda değil aradan en fazla 2-3 dk geçiyor.

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
ben bazen dejavu yasadıgımda devamını da çok net görüyorum yani bazen şimdi bunlarda olcak falan diyorum da çoğunlukla yanılıyorum :) ama çok gerçekçi geliyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...