Nisan- Mayıs 2013 Etkinliklerimiz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
22-26 Nisan 2013 tarihlerinde Kırıkkale, Çorum Samsun, Trabzon ve Sinop da Seminerler için olacağız.
27-28 Nisan 2013 tarihlerinde Ankarada Tarot Uygulayıcı eğitimimiz var.
01-05 Mayıs 2013 Tarihleri arasında Isparta ve Antalya da Seminerler için olacağız.
06- 10 Mayıs 2013 Tarihlerinde İzmir ve Didimde Seminer için olacağız.
11-12 Mayıs 2013 Tarihleri arasında Ankara da Ezoterik Şifa Tekniği ve Refleksoloji Eğitimimiz var.
Bu şehirlerde olan Gizlimabet ve Akademi Larimar üyelerisi olan arkadaşlar tanışmak isterlerse facebookdan ve Akademi Larimar sayfasındaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İstanbul görüşmesi toplanması yapmayı düşünüyormusunuz ? İstanbulda görüşme,toplanma olmasını çok bekliyoruz. :)

AJA

Elit Üye
Sonun da :) Antalya da görüşmek üzere :)

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Antalya'daki seminer ne hakkında?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
İzmir'deki seminer konularınız ve ücretleri hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz? Sevgiler.

nilay

Kayıtlı Üye
Antalya'daki seminerde küçük eğitimler yapıcakmısınz? mesela kendi adıma konuşayım okuyup araştırdıklarımla bişeyler yapmaya çalışıyorum ama farklı yetenekleri uygulayanları canlı canlı görürsek daha motive olur ve bazı şeylerin üzerine daha fazla düşeriz diye düşünüyorm. aslında workshop faln uygulansa çok da güzel olurdu. bide seminere katılım ücreti hakknda bilgi verebilrmisinz?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Etkinliklerimizin hepsi kurumsal seminerlerdir. Kurum dışındaki kişilere verilmemektedir. Bu duyuruyu hazır o illere gittiğimizde tanışmak isteyen üyelerimizle tanışmak için duyurduk. Yeniden nerede ve saat kaçta buluşma düzenleyeceğimizi bildireceğiz. Eğer birkaç kişi olur ise bir duyuru yapmayacağız. Bulunduğumuz şehirde o arkadaşlarla bir kafede birkaç saat sohbet edeceğiz. Diğer şehirlerdeki eğitimlerimiz sonbaharda başlayacak. Yazın didimde olacağız 3 ay kadar. Bir alternatif tatil seçeneği sunacağız. Bunun duyurusunu da yakında yapacağız. İlginize teşekkür ederim...

AJA

Elit Üye
Umuyorum Antalya'dan arkadaşlarımız vardır benim gibi.Hep istedim ve kısmet olmadı yıllardır.İnşallah bu defa tanışacağız :) Bu arada Antalya'da kimler olucak yönetimden ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Urum ve ben.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Etkinliklerimizin hepsi kurumsal seminerlerdir. Kurum dışındaki kişilere verilmemektedir. Bu duyuruyu hazır o illere gittiğimizde tanışmak isteyen üyelerimizle tanışmak için duyurduk. Yeniden nerede ve saat kaçta buluşma düzenleyeceğimizi bildireceğiz. Eğer birkaç kişi olur ise bir duyuru yapmayacağız. Bulunduğumuz şehirde o arkadaşlarla bir kafede birkaç saat sohbet edeceğiz. Diğer şehirlerdeki eğitimlerimiz sonbaharda başlayacak. Yazın didimde olacağız 3 ay kadar. Bir alternatif tatil seçeneği sunacağız. Bunun duyurusunu da yakında yapacağız. İlginize teşekkür ederim...

Umarım İzmir'de katılım fazla olur, bu sefer iki elim kanda dahi olsa geleceğim.

Keira

Moderator
Umuyorum İzmir katılımında işlerimi halledebilirsem ben de orada olacağım.

AJA

Elit Üye
Antalyadan benim dışımda kimse yok mu tanışmaya katılacak olan ? :)

donjuanadige

Kayıtlı Üye
İş
bilg. prog.
kararsızım ben. bir de vaktim olur mu bilmiyorum hayırlısı diyelim :S :D

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Antalyayı kaçırmadıysam bende gelmek isterim.

taylan94

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çanakkale yada İzmir'de iletişime geçebileceğimiz kimse var mı? Yani tanışma toplantıları dışında tanışma şansımız olan arkadaşlarımız var mı? Varsa nasıl iletişime geçebilirim?

ikbal1505

Guest
Çanakkale yada İzmir'de iletişime geçebileceğimiz kimse var mı? Yani tanışma toplantıları dışında tanışma şansımız olan arkadaşlarımız var mı? Varsa nasıl iletişime geçebilirim?

Malesef yok. Forum adminleri buluşma yeri ve zamanını ayarlayıp bildirir. Katılmak isteyen üyeler belirlenen toplanır. Adminlerin dışında kimse site içi buluşma ayarlayamaz. Özel iletişim veya yer bilgisi veremez. Adminlerimiz İzmir de buluşma ayarlarsa o zaman katılabilirsiniz. Sevgiler. :)