Destede 3'lü Kombinasyonlar

cmrkn

Kayıtlı Üye
Merhaba bende destemi saat yonunde karistirirken soruma odaklaniyorum ve eger kendisi kart atarsa aniden acilirsa kendim cekmiyorum genellikle dogru mu bilmiyorum bana dogru gibi geliyor:) az once 4 kart atti 3 lu olmadi o yuzden tam olarak ama parsadra mezar saah ve capa hepsi duzdu bende soyle yorumladim: araya giren 3. Sahis yuzunden suan aramizlaki her seyin son buldugunu dusunuyor fakat bir yandan da surekli seni dusunuyor ve sonunda en cok seni istedigini anlayacak ve seninle konusmak isteyecek ne kadar dogru bilmiyorum yorumlarinizi bekliyorum

Keira

Moderator
arkadaşlar size bir soru yöneltmek istiyorum tam olarak hangi konuya yazacağımı bilemedim mutlaka aranızda yorumlama getirecek biri vardır diye düşünüyorum. şimdi benim katina destemde 3 kartta birden milimi milimine aynı noktada bir figür var şimdi bu kız kafayı mı yedi diyebilirsiniz kartlara biraz enerji yükliyim onlarla oyalanayım derken farkettim bunu. kalp-süpürge-anahtar kartlarımda kartlarımın hep aynı noktasında böyle bir figür gibi bir şey var. kel kafalı gibi gözleri çok belirgin bir figür bunu bana açıklayabilecek biri var mıdır.

Görmediğimiz bir şey için yorum yapamayız. Fotoğraf atarsanız bakıp yorum yapabiliriz.

Merhaba bende destemi saat yonunde karistirirken soruma odaklaniyorum ve eger kendisi kart atarsa aniden acilirsa kendim cekmiyorum genellikle dogru mu bilmiyorum bana dogru gibi geliyor:) az once 4 kart atti 3 lu olmadi o yuzden tam olarak ama parsadra mezar saah ve capa hepsi duzdu bende soyle yorumladim: araya giren 3. Sahis yuzunden suan aramizlaki her seyin son buldugunu dusunuyor fakat bir yandan da surekli seni dusunuyor ve sonunda en cok seni istedigini anlayacak ve seninle konusmak isteyecek ne kadar dogru bilmiyorum yorumlarinizi bekliyorum

Aynı anda iki kart gelirse onlar tek kartmış gibi birlikte yorumlanır. Yorumunuz fena değil. Biraz daha pratik yapmak, yorumunuzu geliştirecektir ama unutmuyoruz aynı soru için üst üste yorum yapmıyoruz.

cmrkn

Kayıtlı Üye
Olabildigince ayni sorulari sormamaya ozen gostermeye basladim. Tekrar bakmaya basladiktan sonra simdilerde surekli cam kenarinda ustunde kaya tuzu ve yaninda guzel mermer enerji tasi gibi biseyle tutuyorum, aksamlari avucuma alip onunla konusuyorum. Ve bugun nasil hissediyor gibi zaman vurgulamasi yapip sormaya calisiyorum, cgunlukla ayni kartlar arasinda gidip geliyor,,, uygulamada size yaptirdigim bakimla da paralel gittigi icin memnunum acikcasi ama baska konularda soru sormak istemiyorum bi muddet nedense acaba baska insanlar hakkimda kendimle alakali olmayan sorular sorup yorum yetenegimi gelistirmeye calissam uygun olur mu ?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Ben eski sevgilimin hatta çocukluk aşkımın buaralar benimle niye görüşmek istediğini sordum ilk kart Güneş düz ay düz ters turan kartı geldi.Yorumum şöyleki;eskiden ne kadar güzel bir ilişkimiz aşkımız vardı hayatıma güneş gibi doğuyordu diye beni düşündüğü anlarda akkına gelen kişiyim fakat kendisi evli olduğu için ay kartı ruhunun bunalımda olduğunu turan ters gelerek buluşma isteğini evli olduğu için uygun olmadığını düşünüyor yorumumda yanlışmı düşünüyorum?çok yeniyim katina bakmakta yardımcı olurmusunuz?

Fakat burada turan kartı esmer bir erkek şimdiki sevdiğimemi çıktı acaba?az önceki çocukluk aşkım diye katina baktığım erkek sarışın mavi gözlüdür bu konudada yazarmısınız bana lütfen?

Keira

Moderator
Eski erkek arkadaşınız zaman geçirmek için sizinle görüşmek istiyor. Duygusal olarak bir özlemi yok. Amaç zaman geçirmek.

jahrein

Kayıtlı Üye
merhabalar saat yönünde çevirip benim için önmli bir soru yönelttim aşkla ilgili katinaya 3 kart çıktı birisi ters çapa diğeri çiçekler bir diğeri de çatı şeklinde attart çıkmış bana gülümsüyordu kartlar birbirine çatı kurmuştu diğer kısma vaktım ters valide duruyordu. bnu yorumlayabilecek biri var mı.. sonra ben anlamadım diye tekrar 7 li açılım yaptım ilk yaptığım açılım mı sonrası mı önem kazanır burda

Keira

Moderator
Kartları biz yorumlamıyoruz sizin yorumlarınızı düzeltiyoruz. Biraz daha açık yazarsanız yorumunuzu düzeltebiliriz

Urmia81

Kayıtlı Üye
Merhaba, sormak istediğim destenin öngörüleri ne kadar bir süreyi kapsıyor ? Ayrıca açılımda olumlu açılan bir durum olumsuz sonuç veriyorsa bu nasıl açıklanabilir ?

Keira

Moderator
Sorunuzun yeri burası değil burada sadece bakım yorumluyoruz. Sorunuzu deste hakkında sorular bölümüne yazabilirsiniz.

nurumm

Kayıtlı Üye
Öncelikle katinadaki arkadaşlara Selamlar :)) açılımlar,yorumlar,desteyle ilgili bütün konuşmaları okuduğumu ileteyim.Deste çok ilgimi çekti almak istedim 6 ay önce deste sahibi oldum 3 lü açılımlar yapıyorum tek soruma istinaden de açıyorum.Akşam yaptığım açılımda ilk defa karşılaştımda diyebilirim erkeğin kadına karşı düşünceleri duyguları olarak açtığım kartta selçuksassa ters geldi.aşk anlamına göre yorumlamadım lakin ters anlamında kartta kadın eziyet çekiyor olarak yorumladığımızda erkeğin düşüncesine istinaden çıkan bi kart erkek eziyet çekiyor diyebilirmiyiz peki :((

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar erkek arkadaşımla ayrıyız bikaç gündür ve kartlara tekrar barışır bu ilişkiye devam edermiyiz? diye sordum çıkan kartlar;Ters Dastar,Düz turan ve ters parsadra.Şöyle yorumladım yanlışsam düzeltin lütfem;Araya giren 3. Bir kadın yüzünden benim acı çektiğim ve erkeğin benimle tekrar buluşmak istediği,yanlışsam düzeltin lütfen!buluşma amacı nedir diye sorduğumda ise çıkan kartlar; hesse düz tilki düz saah kartı düz beni düşünüyor ama cinsel anlamda dönüş yapacak ve kurnaz davranacak yardımcı olurmusunuz?

Keira

Moderator
Aynı soruya sürekli bakım mı yapıyorsunuz, deste biraz karışık vermiş kartları çünkü. Dilerseniz biraz bekleyip sonra yeniden daha net bir açılım yapın. Kart seçerken içinizden geçirdiğinize dikkat edin. Mesela barışmak istiyorsanız içinizden barışalım ya da barışacağız gibi düşünceler geçirmeyin. Nötr bir şekilde çekin.

bambina1

Kayıtlı Üye
merhaba bi suredir gorustugum ama aramızda adı konmus bisey olmayan kisi icin ileride ne olacak sorusunu sorup kart cektim. dervis-urmiaa-kalp geldi hepsi duz. ben zaten kendimi hep urmiaa ile ozdeslestiririm o yuzden soyle yorumladım:
eger gecmis hatalarımdan ders alır cocuksu davranmazsam ve kendim gibi olup kendimi dogru sekilde ifade edersem aramızda guzel bir ask baslayacak. siz ne dersiniz? simdiden tesekkürler

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
gelen soru: x kişi ile aramızdaki ne olacak ?
çekilen kartlar: adhamdeva-mektup-kapı / hepsi düzdü ve sırasıyla yazdım
bu açılımı geçmişte bir kadın tarafından yaşanan sorun ile ilgili yüzleşme ve itiraf gelecek. kişi geri dönüyor ve şans senden yana olacak diye yorumladım.
doğru yorumlayabiliyor muyum ? çünkü yeni başladım :)) fikirlerinizi ve uyarılarınızı bekliyorum.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Merhaba,
bu açılımı geçmişte bir kadın tarafından yaşanan sorun ile ilgili yüzleşme ve itiraf gelecek. kişi geri dönüyor ve şans senden yana olacak diye yorumladım.
doğru yorumlayabiliyor muyum ? çünkü yeni başladım :)) fikirlerinizi ve uyarılarınızı bekliyorum.
geçmişte bu bayan seni üzmüş yollar kapanmışken şu aralar ondan gelecek bir haber var sana. iletişim sağlanacak ve ikiniz de eskileri bırakıp yeni kapı açacaksınız aşk hayatınızda.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Merhaba,
hemen hemen yorumlar aynı. benim yorumumu beğendin mi

Keira

Moderator
Jun_jandi yorumunuz yanlış.

Merhaba,

bu kişi ile aranız bir kadın yüzünden açılmış ve bu kişi artık bu kadının gerçek yüzünü görmüş ve ondan uzaklaşmaya başlamış. Sizinle yeniden iletişime geçecek ve aranız eskisinden daha iyi olacak.

merhaba bi suredir gorustugum ama aramızda adı konmus bisey olmayan kisi icin ileride ne olacak sorusunu sorup kart cektim. dervis-urmiaa-kalp geldi hepsi duz. ben zaten kendimi hep urmiaa ile ozdeslestiririm o yuzden soyle yorumladım:
eger gecmis hatalarımdan ders alır cocuksu davranmazsam ve kendim gibi olup kendimi dogru sekilde ifade edersem aramızda guzel bir ask baslayacak. siz ne dersiniz? simdiden tesekkürler

bu kişi sizden çok etkilenmiş siz de bunu hissediyorsunuz. Tahminleriniz doğru diyor deste. Aranızda bir ilişki başlayacak.

Keira

Moderator
Burası birbirinize fal bakın diye açılmadı. Sizin yorumlarınız gelişsin diye açıldı. Konunun başındaki yazıyı okuyun önce, sonra yazın buraya. Ayrıca flood yapmak da yasak. Bu son uyarım. Konuyu kapatmak zorunda bırakmayın beni lütfen. Yıllardır buraya düzenli yazıp yorum geliştiren emek veren üyelere haksızlık olur. İyi forumlar.