Destede 3'lü Kombinasyonlar

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Bağımlılıktan kasıt alkol, sigara vs.

Buradaki anlam ise size hisleri vardıysa ya da geçmişte sevgili idiyseniz ayrı olmak onu üzmüş ancak zamanla bunu atlatmış rahatlamış.
Çok fazlaydı duyguları evet ama zamanla demekki kalmamış böyle oluşuna çok şaşırdım çünki zaman olarak ayrılalı 2 ay oldu teşekkürler Keira

ipekmus

Kayıtlı Üye
Keira, yorumuma katkınızı bekliyorum. Teşekkürler :)

Merhabalar, kartların konu edildiği İzmir Büyücüleri kitabını yıllar önce okudum, çok ilgimi çekti. Geçen yılda desteyi edindim. Eğlence için, bazen karar almadan önce tek kart seçerek kullandım desteyi ta ki bu forumla karşılaşana dek. Forumdaki yorumları okuduktan çok farklı bir vizyonla kartları okumam gerektiğini anladım. Erkek arkadaşımdan bir buçuk yıl önce ayrıldım. Çok kötü günler geçirdim, üzüldüm ama hayat devam ediyor dedim. Karşıma başka insanlar da çıktı, bir şekilde sonlandı. Bu kadar zaman sonra hala onu hatırlayıp, düşünmem boşa olamaz diye kuşkulanıyorum.Ve onu ilk gördüğüm anda içimde işte evleneceğim adam hissini hissettim. Forumu okuduktan sonra ben de destemi alıp "onunla durumum ne olacak?" diye sordum.

Parsadra (düz)- Mida (düz)- Tattaret (düz) kartlarını seçtim.

Şimdi burada okuduklarıma dayanarak kartları şöyle okudum:
Benimle ilgili duyduğu şüpheler, benim konuşmalarımdan, yorumlarımdan dolayı ilişki sonlandı.Şu an ya da yakın zamanında hayatında başka bir kadın olacak. O kadının kendisine iyi gelmediğini tecrübe edince çıkarları ve şartları evliliğe, ciddiyete uygun olduğu için bana dönüş yapacak.

Bilmiyorum doğru yorumlamış mıyım? Bakış açım doğru mu? Okunanlardan anladıklarım doğru mu? Yorumuma katkıda bulunup eleştirirseniz çok sevinirim. Sevgiler.

nurumm

Kayıtlı Üye
Arkadaslar X Şahsından kadına özlem varmı diye sorduğumda ( bi süredir ayrılar ) Saah Düz,Dastar Ters,Bulutlar Ters.Ben bulutların üstüne bi kart daha çekmek istedim Yatağan ters ve tekrar bi soru işareti gördüğüm için bi tane daha çektim Selena düz gelmiştir.Keira bende yardımlarınızı beklerim yorumdaki yanlışları ve eksikleri tamamlarsanız çok sevinirim.Saah bi yerde kişilik kartı olarak verdiğini ve özlediğini lakin 2.bir kadınla hasret giderdiğini yada bu 2.kadının özlem gidermelerine engel olduğunu ilşkinin üzerinde bi şansızlıklar olumsuzlukların ve sanki erkeğin bi korkusu mu var korku ne için diye sorduğumda aşklarının yara aldığını ve bitme safhasına geldiğini sanırım bundan korkuyor diye yorumladım.Selena geçmişte kötü şeyler yaşanmış gelecek için mutluluk vadettiğini umudn olduğunu veriyor diye düşünüyorum.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Diğer yorumlara da dönüş yapacağım
Ben de eski sevgilim için bana dönecek mi diye sordum Çiçekler düz-Gamhat düz-Kapı düz geldi...

Geçmişte güzel, huzurlu, umutlu ve mutlu ilişkimiz varken şimdilerde inişli-çıkışlı bir aşk ve güvensizlik beni ondan soğutmş ve ayrılmış... Kapı kartı Gamhat ın yani kişi kartının yanına geldiği için eski sevgilim tarafından bana kapı açılacak yani dönecek... Yorum doğru mu acaba...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu kartları kendim için çektim ve kendim için olduğundan olsa gerek net konsantre olamadım kendime göre de yorumlamak istemiyorum ama gerçekçi olarak yorumumu aşağıda yazıyorum. yorumlarda ilerlemem için yardımcı olursanız sevinirim .

benimle görüşmek istiyor mu dedm
kapı-deve-dastar kartları çıktı.

ben de bu kartlarda benimle görüşmek isteyip istemediğine dair bir his ve yorum yapamadım. sabırla davranmış olmamın karşıma çıkaracağı güzel şeyler var fakat sanırım hayatında başka bir kadın var. bu şekilde yorumladım. bir de o an baktığımda ki hislerime göre bir karttan başlıyorum. sırasıyla mı yorum yapmalıyım?

şimdiden teşekkürler.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu kartları kendim için çektim ve kendim için olduğundan olsa gerek net konsantre olamadım kendime göre de yorumlamak istemiyorum ama gerçekçi olarak yorumumu aşağıda yazıyorum. yorumlarda ilerlemem için yardımcı olursanız sevinirim .

ben de bu kartlarda benimle görüşmek isteyip istemediğine dair bir his ve yorum yapamadım. sabırla davranmış olmamın karşıma çıkaracağı güzel şeyler var fakat sanırım hayatında başka bir kadın var. bu şekilde yorumladım. bir de o an baktığımda ki hislerime göre bir karttan başlıyorum. sırasıyla mı yorum yapmalıyım?

şimdiden teşekkürler.
Ben de eski sevgilim için bana dönecek mi diye sordum Çiçekler düz-Gamhat düz-Kapı düz geldi...

Geçmişte güzel, huzurlu, umutlu ve mutlu ilişkimiz varken şimdilerde inişli-çıkışlı bir aşk ve güvensizlik beni ondan soğutmş ve ayrılmış... Kapı kartı Gamhat ın yani kişi kartının yanına geldiği için eski sevgilim tarafından bana kapı açılacak yani dönecek... Yorum doğru mu acaba...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Keira size bir sorum olacaktı;Ben diyelimki eski partnere katina açıyorum olumlu çıkıyor buaradada başka biri teklif edip geri geldi kartlar hangisini anlatır böyle bir durumda?2 farklı erkek var biri sevdiğimdi mesela diğeride teklif etti (belkide boşlukta oluruz ya hani hoşlanmışızdır vs.)kartlar hangisini anlatır bize şimdi eskisi için sorupta açtığım kartlar görüşmek istiyormu duygusu tutkusu varmı?Açılan kartlar;Samyeli,Nil nehri,Saah hepside düz saah burada kafamı karıştırdı bana aşık olan erkek aklımdaki falı açtığım kişimi yoksa diğerimi?kime yorumlarız keira yardım edin lütfen!

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Keira size bir sorum olacaktı;Ben diyelimki eski partnere katina açıyorum olumlu çıkıyor buaradada başka biri teklif edip geri geldi kartlar hangisini anlatır böyle bir durumda?2 farklı erkek var biri sevdiğimdi mesela diğeride teklif etti (belkide boşlukta oluruz ya hani hoşlanmışızdır vs.)kartlar hangisini anlatır bize şimdi eskisi için sorupta açtığım kartlar görüşmek istiyormu duygusu tutkusu varmı?Açılan kartlar;Samyeli,Nil nehri,Saah hepside düz saah burada kafamı karıştırdı bana aşık olan erkek aklımdaki falı açtığım kişimi yoksa diğerimi?kime yorumlarız keira yardım edin lütfen!
hangisine aşıksan o oluyor canım çnkü onun da sana aşk duygusunun olduğunu anlatıyor kart ilan edecek hattasa

nurumm

Kayıtlı Üye

şimdiden teşekkürler.

İlk başlarda kendimize objektif olamıyoruz kesinlikle ve kesinlikle kendinize cumadan başka günlerde kart açmayın derim ben.soruyu sorarken 3.biri mi var diye aklınızdan geçirmediyseniz 3.bir kadın söz konusu aklınızdan böle bişey geçtiyse ondan dolayıda veriyor.kartlar düz mü ters mi söylememişiniz.ben olsam dastarın üstüne bir kart daha çekerdim.

nurumm

Kayıtlı Üye
En son açtığım açılımı bende paylaşmak isterim siz neler söyleyebileceksiniz.erkeğin gündemi nedir şu anki hayatı nasıl diye sordum 3 kart çekmekle başladım 9 kartla bitirdim:) yelkenli düz,mektup ters,bedes düz geldi.mektup ve bedese bi kart daha çektiğimde mektupta parsadra düz verdi bedese ters baykuş verdi.baykuşa üstüne kart çekme gereği bi daha duydum ne düşünüyor diye zara düz geldi.yolunda giden güzel bi ilişki varken bi haberle bazı şeyler ters dönmüş bedes burda aksilklerin olduğunu gstermiş.haber nedir dediğimde parsadra çok net açıkladı :) baykuş ise bazı düşücelerde olduğunu bu durumu nasıl düzeltebileceğinin planlarını yaptığını net vermiş:) zarayı verince yoluna girecek diyor su serpiyor yüreğimizi lakin hangine ilişkin yoluna girecek dediğimde açılımı bozmadan devamına 3 kart çektim.sunit ters,selçuksassa ters,abanoz düz geldi.sorarken de lütfen benim anlamam için parsadraya ilişkin ise dastar ve tattareti ver ( 3.kadında kişilik olarak bana hep tattareti verirdi ) üzüldüğü yoluna koymaya çalıştığı diğeri ise selçuksassa yada urmiayı ver inan başka türlü çıkamam işin içinden demiştim o kadar bonker davrandı ki hayretler içinde bi saat kartları bozmadan uzun uzun ne demek istediğini yormaya çalıştım...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
daha çok yeniyim hislerim ve öğrendiklerimle devam ediyorum. geliştirmek istiyorum.

soru: x kişisi ile yaşadıklarım yalan mıydı?
kartlar: balık, kadırga, adhamdeva (hepsi düz)

bende şu şekilde yorumladım: bir yolculuk, bir değişiklik, yenilik söz konusu olsa da tercih yapmak zorunda kalacak. hayal kırıklığı yaşıyorsun ve aranızdaki sorun bir başka kadın.

bu yorum geliştirilebilir mi ya da doğru mu yardımlarınızı bekliyorum.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhaba,
daha çok yeniyim hislerim ve öğrendiklerimle devam ediyorum. geliştirmek istiyorum.

soru: x kişisi ile yaşadıklarım yalan mıydı?
kartlar: balık, kadırga, adhamdeva (hepsi düz)

bende şu şekilde yorumladım: bir yolculuk, bir değişiklik, yenilik söz konusu olsa da tercih yapmak zorunda kalacak. hayal kırıklığı yaşıyorsun ve aranızdaki sorun bir başka kadın.

bu yorum geliştirilebilir mi ya da doğru mu yardımlarınızı bekliyorum.

Öncelikle geçmişi anlattığını düşünecek olursak Bence balığın üstüne kart seçmeliydiniz yorum eksik kalmış gibi bence..Benim yorumum şöyle inşallah yanıltamam sizi;Bu erkek yoluna şimdilerde başka bir kadınla devam ediyor adamdeva burada aşk itirafı vermiyor son kart olduğu için ve tercihin başka kadından yana yapıldığını anlatıyor?

nurumm

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yorumlarınızı katarsanız memnun olurum. erkeğin kadına karşı hisleri nelerdir diye 3 kart çektiğimde Attart,Tağral,Mektup hepsi düz.yine aynı erkeğin kadın hakkında düşünceleri sorulduğunda fareler,deve,afyon yine hepsi düz gelmiştir.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yorumlarınızı katarsanız memnun olurum. erkeğin kadına karşı hisleri nelerdir diye 3 kart çektiğimde Attart,Tağral,Mektup hepsi düz.yine aynı erkeğin kadın hakkında düşünceleri sorulduğunda fareler,deve,afyon yine hepsi düz gelmiştir.
kadını tanıdığından beri ciddi anlamda sevmiş ve hala seviyor, ilerde ona haber yollayacak

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sevdiğim dönecekmi geri?diye sorduğumda çıkan kartlar;Deve,Selçuksassa,Güneş hepsi düz yorumum şöyle geçmişten beri sabrettiğim bir ilişkide şuanda acı çekiyorum gelecek kartı güneşle birlikte inşallah düzelecek bir ilişki acaba doğrumu yorumum?

nurumm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sevdiğim dönecekmi geri?diye sorduğumda çıkan kartlar;Deve,Selçuksassa,Güneş hepsi düz yorumum şöyle geçmişten beri sabrettiğim bir ilişkide şuanda acı çekiyorum gelecek kartı güneşle birlikte inşallah düzelecek bir ilişki acaba doğrumu yorumum?

geçmiş,şimdiki,gelecek diye yorumlamışsınız.tek zamanlı değerlendirirsek tekrar görüşmek isteyen arzulayan biri var karsınızda kolay kolay da kopamayacaksınız zaten aradaki tutku çok yüksek güzel olumlu sonuçlar alacaksınız...

zeytine

Kayıtlı Üye
Sevdiğim erkeğin bana hisleri diye sordum ve düz ağaç parsadra ters ve Nil düz çıktı . Bu kişinin hisleri sağlam ve derin fakat araya giren 3. Bir kadın engel koymuş anne avla gibi biri kafa karışıklığına yol açmış fakat tekrar toparlayacak diye yorumladım sizce?

nurumm

Kayıtlı Üye
Sorduğum soruya karşılık “kılıç sekizlisi, dünya, büyücü” kartları çıktı. Bu ne anlama geliyor yorumlayabilir misiniz?

burası tarot yeri değil ki lütfen ama katinayı takip ediyoruz o kısımda sorularınıza cevap bulmanız daha kolay olacaktır.

nurumm

Kayıtlı Üye
Sevdiğim erkeğin bana hisleri diye sordum ve düz ağaç parsadra ters ve Nil düz çıktı . Bu kişinin hisleri sağlam ve derin fakat araya giren 3. Bir kadın engel koymuş anne avla gibi biri kafa karışıklığına yol açmış fakat tekrar toparlayacak diye yorumladım sizce?

parsadra anne ve ablayı vermez aileden birini vermez 3.bir kadını ihanet boyutunda verir size.Burda ya arada başka kadın var onu vermiş yada aranızda çok fazla gereksiz kırıcı konuşmalar olmuş tatsız diyaloglar geçmiş arkasından yine nil düz geldiği için yoluna girecek bir ilşkiyi gösteriyor ...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
geçmiş,şimdiki,gelecek diye yorumlamışsınız.tek zamanlı değerlendirirsek tekrar görüşmek isteyen arzulayan biri var karsınızda kolay kolay da kopamayacaksınız zaten aradaki tutku çok yüksek güzel olumlu sonuçlar alacaksınız...
Teşekkür ederim Nurumm artık yorumlarımıza yardımcı olmuyorlar çok teşekkür ederim ilginize:))