Destede 3'lü Kombinasyonlar

Nilkay

Kayıtlı Üye
Ama iki soru degilki bu arkadaşımın eski sevgilisinin suan görüştüğü kişi ile sonu ne olacak bir soru sadece.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Hayır şansları biranda kararcak mo dediğim kartlara sorduğumuz bir soru değildi benim yorumumdu o yani kararackmi acaba diye düşündüm açılan kartlara göre. Orada yanlış bir yanlış anlaşılma olmus.Daha once sürekli yanlış sorular yonelttigim için sanırım :)) sadece sorum sonlarinin ne olucagiydi. Eksiklerim çok fazla farkındayım ama yavaş yavaş :)) Bu arada sevgili Keira erkek kardeşim bu kartlar uğursuz diip onları atmış. İnanılmaz üzgünüm fakat elimden gelen birşey yok suan.Bu durumun ona ya da bana olumsuz bir getirisi olur mu acaba.Teşekkür ederim

Keira

Moderator
Evet yanlış anlaşılma olmuş. Keşke iki kart fazladan çekmeseydiniz. İlişki iyi giderken bozulacak ve büyük üzüntü söz konusu. Kartları kardeşinizin atmasına gelince yapacak bir şey yok. Korkmayın başınıza kötü bir şey gelmez. Kartları geri aldıysanız arındırmadan kullanmayın.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Yanıt için teşekkür ederim sevgili keira yeni kartlar için sizin yorumunuzu bekledim zira benim için önemliydi. Öğrenme adına birşey sormak istiyorum. Valide kartının buyu anlamida var.Destenin bunu söylemesi için kombinasyonun nasıl olması gerekiyor.Mesela benim sorum da herşey biranda iyi gidwkrn valide çıkıyor. Burda buyu ocak demem için hangi kartların çıkması gerekiyor acaba ?

Keira

Moderator
Valide tek başına büyü demek olmaz. Yanına gelecek kartla birlikte o anlama gelebilir ama onun için de seçenek çok. Yani sadece şu kartlarla yanyana gelirse diyemeyiz. Valide olmasa da yanyana geldiğinde büyü anlamı taşıyan kartlar var. Ama buradaki açılımda böyle bir alternatif söz konusu değil. Arkadaşınız bu kişiyi ruh eşi sanıyor ancak öyle olmadığını kendisi tanıttığının tam tersi bir kişilikte olduğunu görecek o yüzden bir anda ilişki bitecek.

Azize

Kayıtlı Üye
Yakın gelecekte beni neler bekliyor diye sordum.
Çıkan kartlar: elmas, deve, mektup.

Deve maddi sıkıntılara dayanıklılık ve elmas da para, zenginlik demek. Sanırım maddi anlamda olumlu bir gelişme yaşayacağım, bunun haberi verilecek, kağıt üzerinde olacak bir şeyler diye yorumladım. :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yakın gelecekte iş mi aşk mı farklı bir konu mu detayı belirtseydiniz daha net cevap alırdınız.Mesela;yakın gelecekte iş hayatımda beni neler bekliyor? gibi..
Birde bu kartlar düz mü ters mi?

Azize

Kayıtlı Üye
Alıntı yapınca, space tuşunu vs. kullanamadım..

Sevgili Iviv; Genel olarak ne olacak diye sordum.
Hepsi düzdü kartların.

Arkadaşım şehir dışından bana hediye yollayacakmış. (Elmas, mektup) acaba bu kartlarla bi ilgisi var mı? :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Arkadaşım şehir dışından bana hediye yollayacakmış. (Elmas, mektup) acaba bu kartlarla bi ilgisi var mı? :)
Sanki uzun zamandır beklediğiniz sabır gösterdiğiniz ,sizin için değeri olan bir haber alacaksınız gibi.Benim yorumum böyle.:)Profesyonelce olmadığını özellikle ekleyeyim:)En doğru yorumu her daim modlara bırakıyorum.

Keira

Moderator
Keşke Iviv angeles'in yazdığı gibi soruyu sorarken aşk mı, iş mi, saglık mı gibi belirtseydiniz. Çünkü genel bir bakım için detaylı bir bakım yapılır 3lü kombinasyon genel bir bakim için elverişli değildir. Ayrıca genel bir bakımın yorumu kolay değildir, çok iyi yorum yapamıyorsanız genel bir bakımı yorumlayamazsınız.

Yoruma gelince çok istediğiniz bir durum gerçekleşecek, bununla ilgili bir haber alacaksınız ve bu sizi maddi yönden rahatlatacak bir şey.

blackmagicwoman

Kayıtlı Üye
Merhaba,
bana katina kartlarini bir arkadasim hediye etti, bana da yardimci olursaniz çok sevinirim
sorum hoslandigim bir bey var ve benimle iletisimi tamamen kesti, kartlara neden benimle konusmuyor sorusunu sordum
Urmiaa Yol Ciçekler (hepsi düz)
çok zorlandim dogrusu bu açilimi yorumlamada ki bütün kartlar düz ve olumlu kartlar, oysa ki benim sorum bir yoksunluk ifade ediyor
Söyle yorumladim
Bu bey, benimle konusmanin veya bir iliski baslatmanin yanlis olacagini, ve hayatlarimizin çok zit oldugunu, birbirimize uyum saglayamiyacagimizi düsünerek uzak kalmayi tercih etmis....iste burda çiçekler kartina hiçbir anlam veremedim

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba,
bana katina kartlarini bir arkadasim hediye etti, bana da yardimci olursaniz çok sevinirim
sorum hoslandigim bir bey var ve benimle iletisimi tamamen kesti, kartlara neden benimle konusmuyor sorusunu sordum
Urmiaa Yol Ciçekler (hepsi düz)
çok zorlandim dogrusu bu açilimi yorumlamada ki bütün kartlar düz ve olumlu kartlar, oysa ki benim sorum bir yoksunluk ifade ediyor
Söyle yorumladim
Bu bey, benimle konusmanin veya bir iliski baslatmanin yanlis olacagini, ve hayatlarimizin çok zit oldugunu, birbirimize uyum saglayamiyacagimizi düsünerek uzak kalmayi tercih etmis....iste burda çiçekler kartina hiçbir anlam veremedim
Urmiaa başka bir kadını temsil ediyor olabilir.Sizin dışınızda bir kadınla mutlu bir beraberliği olabilir.
Kartları ve sorunuzu ilk okuduğumda aklımdan geçen bu oldu.

blackmagicwoman

Kayıtlı Üye
bir arkadasim için bir açilim yaptim
ayrildigi sevgilisi baska bir kiz ila beraberdi ve sorusu
hala X o kizla berabermi
ters mektup
ters parsadra
düz yakut
yorumum : evet ve aralarinda buyuk bir ask söz konusu bununla alakali yakinda alacagin haberler var

Keira

Moderator
İlk mesajinizdaki çıkan kartlara farklı bir bakış açısıyla bakmak istiyorum. Bu kişi sizi olduğunuzdan ya farklı görüyor ve bu yüzden birlikte olamayacağınızı düşünüyor ya da siz bu kişiye kendinizi farklı tanıtmışsınız ve gerçekte nasıl olduğunuzu görünce geri adım atmış. Biraz daha bekleyin size yeniden dönme şansı hala var. Bu konuyla ilgili bir gelişme olmazsa birkaç hafta sonra yeniden bakın bakalım potansiyeller değişmiş mi?

İkinci soruya gelince bu arkadaşınıza eski sevgilisinin şimdiki birlikteliğiyle ilgili yalan haberler geliyor sanırım ters mektup ve parsadra bunu gösteriyor. Eski sevgilisinin ilişkisi bozuk değil büyük bir aşk var şimdilik ayrılık gözükmüyor.

Ecominko

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar :) bugün destemi aldım yeni yeni öğreniyorum bana yardımcı olabilir misiniz :) ilkten kendime acilim yapmami ve çevremdekilere tek kart açılım yapıp yorumlamami söylediler sizcede böyle mi olmalı. Kendim için tek kart cektim düz kalp çıktı sizce bunun anlami nedir. Sorumda şuydu bana göre bi kart göster dedim ve kalp çıktı

Keira

Moderator
Siz bakım işine okumadan, incelemeden girmişsiniz. Keşke önceden Katina destesi hakkında yazılanları okusanız sonra bakım yapmaya başlasanız. Çünkü şu an yaptığınız bakım degil.

Ecominko

Kayıtlı Üye
Bi an meraktan hemen bakasım geldi ama dediklerinizi dikkate alıcam bugün anlattıklarınıza baktım dikkat edilmesi gerekenleri söylemissiniz onlarıda not ettim umarım bende güzel bakımlar yapabilirim. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için keira :) yardımlarınızı can kulağiyla dikkate alıcam :)