En son açtığım açılımı bende paylaşmak isterim siz neler söyleyebileceksiniz.erkeğin gündemi nedir şu anki hayatı nasıl diye sordum 3 kart çekmekle başladım 9 kartla bitirdim yelkenli düz,mektup ters,bedes düz geldi.mektup ve bedese bi kart daha çektiğimde mektupta parsadra düz verdi bedese ters baykuş verdi.baykuşa üstüne kart çekme gereği bi daha duydum ne düşünüyor diye zara düz geldi.yolunda giden güzel bi ilişki varken bi haberle bazı şeyler ters dönmüş bedes burda aksilklerin olduğunu gstermiş.haber nedir dediğimde parsadra çok net açıkladı baykuş ise bazı düşücelerde olduğunu bu durumu nasıl düzeltebileceğinin planlarını yaptığını net vermiş zarayı verince yoluna girecek diyor su serpiyor yüreğimizi lakin hangine ilişkin yoluna girecek dediğimde açılımı bozmadan devamına 3 kart çektim.sunit ters,selçuksassa ters,abanoz düz geldi.sorarken de lütfen benim anlamam için parsadraya ilişkin ise dastar ve tattareti ver ( 3.kadında kişilik olarak bana hep tattareti verirdi ) üzüldüğü yoluna koymaya çalıştığı diğeri ise selçuksassa yada urmiayı ver inan başka türlü çıkamam işin içinden demiştim o kadar bonker davrandı ki hayretler içinde bi saat kartları bozmadan uzun uzun ne demek istediğini yormaya çalıştım...