Destede 3'lü Kombinasyonlar

shaniavari

Kayıtlı Üye
Sonundaaaaaaaaaaaa Katina destemi aldımm :D
Hemen enerji çalışmasıyla ortak bir moda girdik sanırım :) Şu an görüşmediğim fazlasıyla inişli çıkışlı olan biriyle ilgili baktım 3 kart çektim 3üde düz...
Aramızda neler olacak soru bu!
Çıkan kartlar Aral- kale ve yüzük
Olumlu bir fal gibi geldi bir çook problemide beraberinde getirmesi mümkün ,uzun soluklu olmaya meyilli ve sonucunda evlilik olması da muhtemel bir ilişki gibi görünüyor sizce nasıl ?
Teşekkürler

meraklı09

Banlı Kullanıcı
merabalar destemi yeni aldım yorumlamada kafamın takıldığı bir soru var kartları aşk için yorumlarken ters çıkarsa tam tersini mi almak gerekiyor bu yorumun yani örnek olarak turan ters çıktı mesela sevdiğin kişiyle görüşme durumu yok olarak mı alıcaz yoksa ters bile olsa yorum değişmez mi

soru erkek arkadaşımla ilişkimizin geleceği
dastar
assyranta ters
samyeli ters
beni aldatacak ve ilişki kötü gidecek hiç ummadığım anda beklemediğim şekilde ayrılık gerçekleşecek
yorumumu düzeltirseniz sevinirim

soru borç verdiğim kişi paramı geri verecek mi
yol
selçuksassa ters
süpürge ters
parayı gizli verdiğim için geri gelmeyince acı çekiyorum ancak kısa süreli talihsizlikler ve gecikmeler olsada sonunda geri gelecek

...... paramı geri verecek mi ?
kapı düz
Munzur ters
assyranta düz

yorumlayamadım hiç bu kartları lütfen yardım eder misiniz ?

aynı soruya tekrar çekim yaptım bu sefer 4 kart hissettim
kapı düz
tagral düz
sunit ters
yakut ters
ama para konusunda fikir vermiyor bana bu kartlar hiç

Selinela

Kayıtlı Üye
Bir bayan arkadaşımla ilgili yaptığım açılımda ;
1)Evleneceği kişinin nasıl biri olacağı hakkında bilgi istedim.
Bahçeler(düz) Baykuş (ters) Munzur (ters)
Bu kişi evleneceği insanla güzel bir ortamda tesadüfen tanışacak ve güzel bir arkadaşlık ardından sevgililiğe dönüşen bir ilişkileri
olacak. Yalnız bu kişi kaba saba biri olabilir.Diğer yandan beklentileri karşılandığı sürece sevdiği insana sadık kalan biri ama durduk yere yalan söyleme
gibi kötü huyları olabilir.Fiziksel olarak esmer olması büyük bir ihtimal.
2)Yakın zamanda karşılaşacağı şeyleri sordum.
Mezar (düz) Eprahhat(düz) Kapı(düz)
Hayatında bazı şeyler sonuçlanmaya başlıyor belkide sonlanmaya.Yaşamındaki sorunları farketse de bunları düzeltecek gücü yok.Ancak kumral
ve yaşı büyük bir erkeğin de yardımıyla şansı açılacak ve hayatında başarılı olacak.

AJA

Elit Üye
Sayın meraklı bir mesaj yazımından sonra lütfen ilgli kişilerden cevap bekleyiniz.Arka arkaya mesaj yazmak yasak :)
İyi forumlar.

meraklı09

Banlı Kullanıcı
aynı şeyi iki kere yazmadım sonuçta iki farklı açılım yaptım birinciyi yorumlayamadığım için ikinci açılımıda ekledim
ayrıca bende başka parapsikoloji sitesinde yöneticiyim forum kurallarının gayet farkındayım ve her hangi bir forum kuralını çiğnediğimi düşünmüyorum

4

43887

sn meraklı09 sevgili kerianın konuyla ilgili açıklamalarını tekrar gözden geçirmenizi isterim.Tekrarı halinde msjdaki 1.madde kuralı uygulanacaktır.sevgiler...

Bu konu başlığı altında Deste'ye sahip olanlar, sorularıyla birlikte 3 kart seçerek yaptıkları yorumları yazacaklar. Bunu yaparken sizden dikkat etmenizi istediğim şeyler var:
1. Amaç bakım yapmak değil, yorum kabiliyetinizi güçlendirmektir. O yüzden soruyu ve açılan kartları yazıp yorum yapmayıp bunu bizlerden bekleyen üyenin mesajına cevap yazılmayacak, bana da bakar mısınız şeklinde yazılan mesajlarla birlikte silinecektir.
2. Üyenin yazdığı yorumlamaya diğer üyeler de düşüncelerini yazabilir ancak sizden ricam Deste'ye kimin hakim olup olmadığını buradan görüp bilemeyeceğim için ben veya Mefetseger dışında kimsenin yorumlarını düzeltmelerine dikkat etmeyiniz.
3. Bu konu başlığı altında sadece bu açılımla ilgili sorularınızı sorunuz. Deste hakkında genel sorularınız için başka bir bölümümüz vardır.

zona

Kayıtlı Üye
Eski sevgilim beni hala seviyor mu?
Saah (düz) mektup (ters) yatağan (düz)
Yorumum: Beni düşünüyor ancak beni sevmiyor ondan alacağım bir haber olacak ancak kötü bir haber bana karşı söylediği kötü sözleri duyabilirim bana karşı sinirli.
Onunla yüz yüze konuşacak mıyım?
Bedes (düz) afyon(düz) mida(düz)
Yorumum:Bir konuşma olacak, güzel bir konuşma değil kavga olacak ancak bu konuşma bana tecrübe ve güç kazandıracak bu şekilde geçmişte yaşanılanları geride bırakabileceğim en kötüsü geride kaldı zaman her şeyin ilacı diyor afyon.
Yakın zamanda biriyle tanışacak mıyım nasıl biri olacak?
Çicekler(ters) hesse(düz) ağaç(ters)
Yorumum: Yakın zamanda mutlu günler beni bekliyor bir aşk geliyor tanışacağım kişi zeki, düşünceli ve mantıklı biri. Ağaç ters çıktı uğursuzluk tanışıcam ama birliktelik olmayabilir.
Umarım yorumlarım çok vasat değildir.
Tanridna metodu ve imparatorluk artısı açılımlarında her kartın bulunduğu yerin bir anlamı var risk kartı, istek kartı, korkular kısmı bunları birleştirip bir anlam çıkartamıyorum. Bu açılımlarda da yardımcı olabilir misiniz? 3'lü açılımda kendimi nasıl geliştireceğimi anladım çalışacağım.
Şimdiden teşekkür ederim :)

Keira

Moderator
Bir bayan arkadaşımla ilgili yaptığım açılımda ;
1)Evleneceği kişinin nasıl biri olacağı hakkında bilgi istedim.
Bahçeler(düz) Baykuş (ters) Munzur (ters)
Bu kişi evleneceği insanla güzel bir ortamda tesadüfen tanışacak ve güzel bir arkadaşlık ardından sevgililiğe dönüşen bir ilişkileri
olacak. Yalnız bu kişi kaba saba biri olabilir.Diğer yandan beklentileri karşılandığı sürece sevdiği insana sadık kalan biri ama durduk yere yalan söyleme
gibi kötü huyları olabilir.Fiziksel olarak esmer olması büyük bir ihtimal.
2)Yakın zamanda karşılaşacağı şeyleri sordum.
Mezar (düz) Eprahhat(düz) Kapı(düz)
Hayatında bazı şeyler sonuçlanmaya başlıyor belkide sonlanmaya.Yaşamındaki sorunları farketse de bunları düzeltecek gücü yok.Ancak kumral
ve yaşı büyük bir erkeğin de yardımıyla şansı açılacak ve hayatında başarılı olacak.

1. Yorumunuz yanlış. Arkadaşınızın aklında zaten evlenmek istediği birisi var bu kişi doğru insan değil.
2. Yorumunuz kısmen yanlış. Bu kişinin hayatında giden yanlış bir şeyler var onları sonlandırmak zorunda. Eğer sonlandırırsa Eprahat karakterinde biri ona bir yardımda bulunacak ve hayatıyla ilgili güzel kapılar açılacak.

Sonundaaaaaaaaaaaa Katina destemi aldımm :D
Hemen enerji çalışmasıyla ortak bir moda girdik sanırım :) Şu an görüşmediğim fazlasıyla inişli çıkışlı olan biriyle ilgili baktım 3 kart çektim 3üde düz...
Aramızda neler olacak soru bu!
Çıkan kartlar Aral- kale ve yüzük
Olumlu bir fal gibi geldi bir çook problemide beraberinde getirmesi mümkün ,uzun soluklu olmaya meyilli ve sonucunda evlilik olması da muhtemel bir ilişki gibi görünüyor sizce nasıl ?
Teşekkürler

Katina detay sever, genel yerine biraz daha detay içeren soru sorarsanız, daha düzgün cevaplar alırsınız. Ayrıca kartlar düz mü ters mi belirtmemişsiniz.

merabalar destemi yeni aldım yorumlamada kafamın takıldığı bir soru var kartları aşk için yorumlarken ters çıkarsa tam tersini mi almak gerekiyor bu yorumun yani örnek olarak turan ters çıktı mesela sevdiğin kişiyle görüşme durumu yok olarak mı alıcaz yoksa ters bile olsa yorum değişmez mi

soru erkek arkadaşımla ilişkimizin geleceği
dastar
assyranta ters
samyeli ters
beni aldatacak ve ilişki kötü gidecek hiç ummadığım anda beklemediğim şekilde ayrılık gerçekleşecek
yorumumu düzeltirseniz sevinirim

soru borç verdiğim kişi paramı geri verecek mi
yol
selçuksassa ters
süpürge ters
parayı gizli verdiğim için geri gelmeyince acı çekiyorum ancak kısa süreli talihsizlikler ve gecikmeler olsada sonunda geri gelecek

...... paramı geri verecek mi ?
kapı düz
Munzur ters
assyranta düz

yorumlayamadım hiç bu kartları lütfen yardım eder misiniz ?

aynı soruya tekrar çekim yaptım bu sefer 4 kart hissettim
kapı düz
tagral düz
sunit ters
yakut ters
ama para konusunda fikir vermiyor bana bu kartlar hiç

Sizin kartlarınızı yorumlamıyoruz, yorumlarınızı düzeltiyoruz. O yüzden bu mesajınızı cevaplamayacağım.

Eski sevgilim beni hala seviyor mu?
Saah (düz) mektup (ters) yatağan (düz)
Yorumum: Beni düşünüyor ancak beni sevmiyor ondan alacağım bir haber olacak ancak kötü bir haber bana karşı söylediği kötü sözleri duyabilirim bana karşı sinirli.
Onunla yüz yüze konuşacak mıyım?
Bedes (düz) afyon(düz) mida(düz)
Yorumum:Bir konuşma olacak, güzel bir konuşma değil kavga olacak ancak bu konuşma bana tecrübe ve güç kazandıracak bu şekilde geçmişte yaşanılanları geride bırakabileceğim en kötüsü geride kaldı zaman her şeyin ilacı diyor afyon.
Yakın zamanda biriyle tanışacak mıyım nasıl biri olacak?
Çicekler(ters) hesse(düz) ağaç(ters)
Yorumum: Yakın zamanda mutlu günler beni bekliyor bir aşk geliyor tanışacağım kişi zeki, düşünceli ve mantıklı biri. Ağaç ters çıktı uğursuzluk tanışıcam ama birliktelik olmayabilir.
Umarım yorumlarım çok vasat değildir.
Tanridna metodu ve imparatorluk artısı açılımlarında her kartın bulunduğu yerin bir anlamı var risk kartı, istek kartı, korkular kısmı bunları birleştirip bir anlam çıkartamıyorum. Bu açılımlarda da yardımcı olabilir misiniz? 3'lü açılımda kendimi nasıl geliştireceğimi anladım çalışacağım.
Şimdiden teşekkür ederim :)

Yorumlarınız gittikçe daha isabetli oluyor. Diğer açılımlar için henüz hazır değilsiniz. Biraz daha bu kombinasyonda çalışalım.

orrkide

Kayıtlı Üye
Sonunda bende merak saldim ve bugun benzer hatta ayni sorularla iki acilim yaptim kendim icin. Ancak okudugum kadariyla benzer sorular sormamaliymisim. Ilk kez acilim yaptim ve soz konusu ben olunca tarafsiz davranamadim belki de istedigim dogrultusunda yorumladim. Ilk acilimda ilk kart dervis ters, 2. Kale ters ve 3. Turan ters geldi. Bir dostumun fikirlerini onemsemedigim,dinlemedigim icin uzuldum. Bu nedenle kaybettim,yikima ugradim.dengesiz,zorba,aldatmaya meyilli bir adam var,ve onunla bir konusmamiz olacak diye yorumladim.2. Acilimda ilk kart abonoz ters,2. Kalif duz, 3. Kart ise selena duz oldu. Yine kirici,kaba,saba bir adam var beni uzen. Onunla bir hesaplasmamiz olacak. Kartlarin bana onerisi onu bosver,mutlu olmak icin unut gitsin diyor. Ask hayatimla erkek arkadasimla ilgili idi yorumlarim, sizce nasildir sevgili Keira? Fikrinizi alirsam mutlu olacagim. Aslinda bakarsaniz bir acilim daha yaptim, onda da ilk kart zumrut duz,2. Ev duz ve 3. Yilan ters geldi. Ve sorum ayniydi. Ancak bu kez cok yorumlayamadim,kafam cok karisti...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Katina kartlarında en büyük verimi Kelt açılımından alıyorum.Sadece sıralamadaki kartlara tek tek baktığımda bile net veriyor durumu, bir hafta önce farkettim ki katina destemi pekte kullanmam ben.Zor olduğunu düşünürdüm.Gelecek kısmınıda şu aşamadan sonra takip edeceğim,bakalım anladığım gibimi çıkıcak?

Keira

Moderator
Sonunda bende merak saldim ve bugun benzer hatta ayni sorularla iki acilim yaptim kendim icin. Ancak okudugum kadariyla benzer sorular sormamaliymisim. Ilk kez acilim yaptim ve soz konusu ben olunca tarafsiz davranamadim belki de istedigim dogrultusunda yorumladim. Ilk acilimda ilk kart dervis ters, 2. Kale ters ve 3. Turan ters geldi. Bir dostumun fikirlerini onemsemedigim,dinlemedigim icin uzuldum. Bu nedenle kaybettim,yikima ugradim.dengesiz,zorba,aldatmaya meyilli bir adam var,ve onunla bir konusmamiz olacak diye yorumladim.2. Acilimda ilk kart abonoz ters,2. Kalif duz, 3. Kart ise selena duz oldu. Yine kirici,kaba,saba bir adam var beni uzen. Onunla bir hesaplasmamiz olacak. Kartlarin bana onerisi onu bosver,mutlu olmak icin unut gitsin diyor. Ask hayatimla erkek arkadasimla ilgili idi yorumlarim, sizce nasildir sevgili Keira? Fikrinizi alirsam mutlu olacagim. Aslinda bakarsaniz bir acilim daha yaptim, onda da ilk kart zumrut duz,2. Ev duz ve 3. Yilan ters geldi. Ve sorum ayniydi. Ancak bu kez cok yorumlayamadim,kafam cok karisti...

Aynı soru iki kere sorulmaz. Soruyla ilgili ilk açılımınızı referans alıyorum. Yorumlarınız da eksik olsa da ki eksik olması normal yeni başladınız sanırım, genel olarak doğru mantık kurmuşsunuz.

orrkide

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim sevgili Keira, evet ilk acilimimdi gelistirmeyi umuyorum :)

mavimser_

Kayıtlı Üye
Katina kartlarında en büyük verimi Kelt açılımından alıyorum.Sadece sıralamadaki kartlara tek tek baktığımda bile net veriyor durumu, bir hafta önce farkettim ki katina destemi pekte kullanmam ben.Zor olduğunu düşünürdüm.Gelecek kısmınıda şu aşamadan sonra takip edeceğim,bakalım anladığım gibimi çıkıcak?

Aynı soru iki kere sorulmaz. Soruyla ilgili ilk açılımınızı referans alıyorum. Yorumlarınız da eksik olsa da ki eksik olması normal yeni başladınız sanırım, genel olarak doğru mantık kurmuşsunuz.

Merhaba, şu açılımı yorumlayabilecek var mı acaba? Ben işin içinden çıkamadım..
Sorum eski sevgilim ile ilgiliydi..

Ekli dosyayı görüntüle 6877

Keira

Moderator
Burada desteyi yorumlamıyoruz yapılan yorumlardaki eksikleri gösterip yanlışları düzeltiyoruz. Açılımınız yorumlanmayacaktır.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Keira benim katina destem eksik .2005 yılında katina destesi ilk çıktığında aldım.Yani yeni deste almak istemiyorum bu yüzden.10 yıllık bağım var kartlarla her ne kadar bi süre hiç bakmamış bile olsam..Eksik deste doğru kehanet verirmi sevgili Keira?
Geçmiş mesajlarda sizin "Katina 'nın kartlara ;kaderde ne varsa kabulüm "diyerek açılım yaptığını yazmışsınız.Benim için çok özel bir bilgi ,ilk kez duydum.Bunu kartları ilk kardığımdamı yoksa her soruda sormammı gerekir?

Keira

Moderator
Keira benim katina destem eksik .2005 yılında katina destesi ilk çıktığında aldım.Yani yeni deste almak istemiyorum bu yüzden.10 yıllık bağım var kartlarla her ne kadar bi süre hiç bakmamış bile olsam..Eksik deste doğru kehanet verirmi sevgili Keira?
Geçmiş mesajlarda sizin "Katina 'nın kartlara ;kaderde ne varsa kabulüm "diyerek açılım yaptığını yazmışsınız.Benim için çok özel bir bilgi ,ilk kez duydum.Bunu kartları ilk kardığımdamı yoksa her soruda sormammı gerekir?

hangi kartiniz eksik? Kitapcikta fazla kart veriliyor onun yerine kullanabilirsiniz desteyi elinize her aldiginizda acilim yapmadan once ilk kartlari kararken o cumleyi soyleyebilirsiniz.

Keira

Moderator
Desteye bakanlar ikiye ayriliyor. Bakim yaparken ruh kartlarini desteden ayiranlar ve ayirmayanlar. Bakim yaparken ilk gruptakilerden olabilirsiniz.

Keira

Moderator
Uzun zamandır kimse açılım yapmıyor galiba. Konuyu güncelleyerek bir hatırlatma yapmak istedim.

nilay

Kayıtlı Üye
merhaba 4-5 aydır desteye sahibim. klasik tarota bakıyordum ancak katinayı keşfedince diğer tarot kartlarımı gömdüm. destede bazen katina sırlarını bana çok güzel açıyor ama çoğu zaman tam yorum yapamakta zorlanıyorum. acaba evdeki melek kartlarımla alakası varmıdır? melek kartları olumlama kartına mı giriyor onu merak ediyorum. diğer sorum ise başkasına kart açarken kartı bizim mi yoksa baktığım kişinin mi çekmesi gerekiyor?
mesela şuan 3lü kart açtım acaba yorumlama şeklim doğrumudur?
DASTAR-DEVE-VALİDE rehber ruhum ise SELENA
"ekonomik problemlerimi atlatıp daha güçleneceğim ancak bunun için sabırlı olmam bi girişimde bulunmadan önce iki üç kere düşünüp hareket etmem gerek. aksi taktirde istediklerim olmayacak şansı kötüye gidecek. tavsiye ise mutluluğa giden yolda ilerle.."
yorum yapabilirseniz çok sevinirim..