Destede 3'lü Kombinasyonlar

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bu dediğim durum 3 kart yorumunda ve kartların size vermek istediği mesajı tam anlayamıyorsanız geçerli, bahsedilen kartın üstüne desteyi tekrar karıştırmadan cevabı netleştirmek adına tek kart çekip yorumlayabilirsiniz. Desteyi kapadıysanız aklınızda takılı kalan soruyu kartları tekrar karıştırarak sormalısınız.

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Anladim desteyi kapamistim ama o zaman bu selcuksasayi sorayim kartlara tesekkurler mefetseger

uncharted

Kayıtlı Üye
Eski sevgilim geri donecek mi diye sordugum da kartlar TURAN (duz) DEVE (ters) YOL (ters)

YORUM: bu kisi beni dusunuyor ve bulusmak isteyecek ama aramizdaki sorunlari cozup uyum saglama gucune sahip degiliz, bu iliski sabrimizi tuketmis, yol da zaten birlikteligi secmemem gerektigini soyluyor.

Soru: nasil biriyle birlikte olacagim?

Acilim: DAG AY TATTARET

Yorum: su anda iliskisinde sorunlar yasayan ya da bitmis bir iliskinin izlerini tasiyan bir erkekle, ruhsal olarak yaralanmis ama bunlarin ustrsinden gelebilecek kadar guclu bir erkek ve kariyer sahibi.

Keira

Moderator
Tattarete bakarsak abanoz grubundan bir erkekle diyebiliriz. Yani esmer, koyu renk saçlı ve gözlü. Bunu da eklemelisiniz yoruma. Bazı kartlar bize fiziksel özelliklerden de bahseder.

Keira

Moderator
Sunit'i beklemek biraz yanlış olur, çünkü o kişi sunit olsaydı sunit çıkardı ben sadece abanozdan çıkarak fiziksel özelliklerden bahsettim.

kodi

Kayıtlı Üye
Merhaba, uzun zaman sonra bir arkadaşım için 3'lü açılım yaptım. Sorusu bu yıl gireceği yetenek sınavını kazanıp kazanamayacağı ile ilgili idi. Çıkan kartlar sırası ile şöyle:
Ters Erprahhat, Ters Bedes ve düz Ariman. Ariman kartını yorumlamada biraz problem yaşadığım için üstüne bir kart daha açtım ve Urmiaa kartı geldi.
Bu sınava hazırlık döneminde bazı tersliklerin meydana geleceğini ve bunun kendisini kötü etkileyeceğini düşünüyorum. Bazı adaptasyon problemleri olabilir. Bu problemler dolayısı ile sınavı kazanamama ihtimali yüksek. Ancak son çıkan Urmiaa kartı için şöyle bir yorum getirdim, bu problemler nedeni ile normalin üstünde bir çaba göstermesi gerekecek ve her şey bu çabayı gösterip göstermeyeceğine bağlı. Yani normal düzenini bırakıp daha fazla çaba göstermeye başlaması ve bu duruma adapte olmasına bağlıyorum başarısını. Biraz karışık oldu yazım ancak yorum konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Keira

Moderator
Öncelikle Eprahhat bize arkadaşınızın başarılı olacağına inanmadığını söylüyor, arkasından gelen Bedes ise arkadaşının bu sınavla ilgili engelleri olduğunu ve bu engellerin onu çok yıpratacağını söylüyor. Ariman ise arkadaşının bu sınavdan başka şeylerle ilgilenmemesi gerektiği konusunda onu uyarıyor eğer sadece bu yetenek sınavına odaklanıp çok çalışırsa başarı söz konusu. Yorumunuz güzeldi sadece yorumu herkesin anlaması için detaylandırmak istedim.

AJA

Elit Üye
Ben iki oldu kartlarımı hediye ediyorum :) Sanırım bende durmak niyetinde değiller .

AJA

Elit Üye
Belki de haklısınız.Ama diğer desteler hakkında hiç bir fikrim yok.Biraz bakmam lazım .Katina destesi gerçekten bakım adına da biraz zor ve karmaşık.Sizin tavsiyeniz var mı ?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sevgili aja;

Benim ilk destem Raider White bir yıl kadar bakmaya çalıştım, fakat daha sonrasında çok yakın bir arkadaşıma hediye ettim ve şu an onunla ciddi anlamda uyum sağlamış durumda. Katina'yı ise tesadüf eseri bir kitapçıya girdiğimde elimde buldum, şu anda yaklaşık 3 yıldır onunla bakım yapıyorum. Size tavsiyem illa ki bir kart ile uyum sağlamaya çalışacağım diye uğraşmamanız, size gelmesi gereken hangisi ise emin olun o sizi bulacaktır. ;)

Keira

Moderator
Mefetseger ve Tai Chi Chuan benim söyleyeceğim şeyleri yazmışlar zaten. Gidin bir kitapçıya size yakın desteyi alın ve gelin. :) Ama sanki rider waite ile bütünleşecekmişsiniz gibi geliyor, yine de benim görüşümden ziyade sizin kendinizi yakın hissetmeniz olacaktır.

julide87

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Bugün ilk defa bir arkadaşıma 3'lü açılım yaptım.
Sorusu "Şu an başka biri ile birlikte olan nişanlımla yeniden yolumuz birleşiyor mu?" oldu.
Çıkan kartlar Zümrüt(DÜZ),Çiçekler(TERS) ve Tattaret(TERS) oldu.
Ben bunu şöyle yorumladım;Zümrüt son derece olumlu bir kart ve Çiçekler de ters de gelse düz de gelse anlamda değişiklik yaşamıyor.Ancak Tattaret ters gelmiş ve doğası gereği içinde kötülük barındırıyor.Bu yüzden bu işin sonunda istediğin şeyi elde ediyorsun ancak bunun önündeki engel şu an seninyaşadığı ilişki.İlişkideki kadın kurnaz gözü açık ve eski nişanlını elde etmesini bilen biri.Ve ilişkilerinde sevgiden ziyade birbirine fayda var.Ancak çıkan iki kart da olumlu ve kısa vadede başarıyı elde ediyor.Bu ilişki bittiği zaman seninle yeniden bir yolu olacak dedim.
Yalnız kafama bir şey takıldı,sırası ile kartlar Zümrüt,Çiçekler ve Tattaret şeklinde açıldı.Bunları sıraya göre nasıl yorumlamam gerek ilk açılandan son açılana doğru yorumlarsam da başta bir zafer elde edilecek ama ters gelen Tattaret sebebi ile araya 3.bir kişi yine mi girecek?Yoksa kendi aralarında mı ilişki bitecek?

Keira

Moderator
Ben olsam derdim ki, evet bir yakınlaşma var ancak bu yakınlaşma arkadaşınızın beklediği gibi bir yakınlaşma olmayacak. Tattaret çıkarlar üzerine kurulmuş bir evliliktir, birlikte olsalar bile bu bir çıkar ilişkisi olacak. Beklediği gibi bir duygu yoğunluğu yok.

julide87

Kayıtlı Üye
Ben olsam derdim ki, evet bir yakınlaşma var ancak bu yakınlaşma arkadaşınızın beklediği gibi bir yakınlaşma olmayacak. Tattaret çıkarlar üzerine kurulmuş bir evliliktir, birlikte olsalar bile bu bir çıkar ilişkisi olacak. Beklediği gibi bir duygu yoğunluğu yok.

Ben hiç o açıdan düşünmemiştim.İlişkideki sorunu 3. bir kişi yüzünden görmüştüm daha çok yolum var :(
Yaptığım 2 tane açılımda takıldım yine.Bir arkadaşım yine şu an başka biri ile birlikte olan eski sevgilisi ile yeniden barışıp barışmayacaklarını sordu.Açılan kartlar Dare(DÜZ),Yatağan(DÜZ) ve İsfahan(TERS) oldu.Zorlandım çünkü Dare zor da olsa istenilen sonuca ulaşılacak diyor.Ancak yatağan tamamen olumsuz.O yüzden şöyle bir şey dedim:Çok büyük zorlukların olacak,ve kolay olmayacak ancak bazı şeyleri değiştirir bu kadar kafayı takmazsan eski erkek arkadaşınla yeniden barışma olacak.Ancak yorumdan pek memnun kalmadım.

Bir de baya zor günler geçiren bir arkadaşım yakın zamanda yeniden mutlu olabilecek miyim diye sordu:Yol(TERS),Baykuş(DÜZ),Sunit(DÜZ) çıktı.Ters çıkan yol ile düz çıkan baykuş birbirinin tam zıttı.Bunu da şöyle yorumladım.Şu an kendi içinde bulunduğun durum seni yiyip bitiriyor.Hayatına girecek yeni biri ile birlikte mutluluk yeniden seninle olacak.

Siz olsanız bunları nasıl yorumlardınız?

Keira

Moderator
İlk açılımda Deste uyarıda bulunmuş. Problemler olacak arada üzüleceksin ama soğukkanlı ol aceleci davranma ve amaçsız bir şekilde gevezelikler yapma demiş. Dikkatli davranır ve uyarıları dikkate alırsa barışma söz konusu olabilir ancak kesinlik yok.

İkinci açılımda ise zor günler geçiren kişinin yaptığı hatayı göstermiş Deste. Arkadaşınızın düşündüğü ile yaptığı birbirine ters. İç sesini dinleyip bir karar veriyor sonra da mantığı ile onun tam tersini yapıyor yanlış yollara giriyor. O yüzden de hayatı hep inişli çıkışlı. Bunu değiştirmesi lazım.

julide87

Kayıtlı Üye
Tekrar merhaba,
Yazlıktayim ve burda kardesim birinden hoşlandı onun da kendisinden hoşlandığını düşündü. Ancak cocuk kardeşimin yeni gelen en yakın arkadaşına yöneldi.bunun üzerine kardesim "hoşlandığım kısının bana ilgisi var mı ve onunla bir sey yaşayabilecek miyim" dedi. Cikan kartlar zümrüt çiçekler(ters) ve çapa oldu. Hepsi olumlu kartlar ve hepsi sonunda mutluluğu ve askı gösterdiği icin istediğinin olacağını soyledim.
siz olsanız ne derdiniz ?

Keira

Moderator
Her desteye tek soru sorulur siz iki soruyu birleştirip sormuşsunuz. Soruları ayrı ayrı sorup yeniden kart çekin yorumlayın.