Destede 3'lü Kombinasyonlar

Keira

Moderator
Belki de siz o adamı bencil sadece kendini düşünen, ciddi bir ilişki yaşamaktan kaçınan biri olarak görüyorsunuzdur? Kaçırdığınız yer beki de burasıdır. Sizin bu insanla ilgili düşüncelerinizin seçtiğiniz kartları etkiliyordur.

MadisonAvery

Kayıtlı Üye
Peki Keira düşünce sorusunu daha net nasıl ifade edebilirim?Açıkçası daha nasıl detaya girebilirim benimle ilgili düşündükleri çin bilemedim.
Keira bir Katina eğitim atölyesi açsan,İstanbul'da açsan,bende gelsem.:hurray:Çok keyifli olmaz mı?:)

Evet!! :) Kesinlikle lviv sana katılıyorum. Keşke açılsa ne güzel olur, benim de zaten biliyorsunuz elimde kartlarım var ve işin üstadlarından eğitim almak.. Mükemmel olurdu.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet!! :) Kesinlikle lviv sana katılıyorum. Keşke açılsa ne güzel olur, benim de zaten biliyorsunuz elimde kartlarım var ve işin üstadlarından eğitim almak.. Mükemmel olurdu.
Katina'da buna gerçekten ihtiyaç var.Tarot eğitimi veriliyor ancak Katina yok.Tahmin ediyorum ki epeycede ilgi görür.:)

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Gelen soru : Eşimden ayrılacak mıyım?
Kartlar : ters munzur + ters sunit + düz yakut
Benim yorumum : Aralarında gerçek bir aşk var fakat şuan mevcut sorunları ne kadar düzeltme çabaları olsa da evliliğin bitecek gibi gözüküyor.

Umarım fazla sallamamışımdır. :) :) :)

Keira

Moderator
Gelen soru : Eşimden ayrılacak mıyım?
Kartlar : ters munzur + ters sunit + düz yakut
Benim yorumum : Aralarında gerçek bir aşk var fakat şuan mevcut sorunları ne kadar düzeltme çabaları olsa da evliliğin bitecek gibi gözüküyor.

Umarım fazla sallamamışımdır. :) :) :)

Eşinizin asla düzelmeyeceğini, ya da sizi düzelme konusunda kandırdığını düşünüyorsunuz. Bazı huyları sizinle anlaşmasına engel çünkü. Bu durum yüzünden de ilişki hep inişli çıkışlı. Bir gün çok iyisiniz, bir gün çok kötü. Yalnız hala arada bir aşk, güçlü bir sevgi var. Bu aşk bitmedikçe bu boşanmanın olması zor görünüyor. Bu kartların yorumu budur. Siz yorumlarken kartların anlamını karışık yorumluyorsunuz. İstisna durumlar haricinden sıradan şaşmayın.

hashikio

Kayıtlı Üye
Tarotta günlük ya da yıllık açılımlar yapabiliyoruz.Örneğin, tarottaki 12 gece açılımı destede de uygulanabilir mi?Ya da günlük olarak kart çekip, o günle ilgili genel bir yorum alabilir miyiz?Denemek istiyorum ama tarotta bu açılımları yorumlamak o kadar zor gelmiyor ama katinada daha zor geliyor.Bu destenin kendi yapısıyla mı alakalı benimle mi alakalı bilemedim.O yüzden sormak istedim.Bu açılımlar deste için uygun mu değil mi?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tarotta günlük ya da yıllık açılımlar yapabiliyoruz.Örneğin, tarottaki 12 gece açılımı destede de uygulanabilir mi?Ya da günlük olarak kart çekip, o günle ilgili genel bir yorum alabilir miyiz?Denemek istiyorum ama tarotta bu açılımları yorumlamak o kadar zor gelmiyor ama katinada daha zor geliyor.Bu destenin kendi yapısıyla mı alakalı benimle mi alakalı bilemedim.O yüzden sormak istedim.Bu açılımlar deste için uygun mu değil mi?
Bu benimde aklıma takılıyor.Ben arada tek kart çekiyorum destede ama bu desteye uygunmu değilmi bilmeden yapıyorum.Kitapçıkta olan açılım bi imparatorluk artısı bir de Tanridna Metodu.Ama biz burda 3'lü açılımda yapıyoruz.Ben mesela deste ile Azize'nin Sırrı açılımınıda denedim.Aslında düşününce olmaması için bir sebep yok.Zorlukta ise katina kartları cidden zor.Özellikle kişi kartları .

Keira

Moderator
Sorularınızın hepsini cevaplandırayım.
1. Katina'da farkettiyseniz, bakım yaptıktan sonra gerçekleşecek şeylerin olma durumları hızlanıyor, büyüsel bir etki varmış gibi. (Aslında yok diyemeyiz. :)) Bu yüzden aylık yıllık bakımlarınızın daha erken gerçekleşeceğini göreceksiniz. Bu yüzden uzun vadeli bir bakıma gerek yok.
2. Tandrina açılımı çok zor bir açılım. O açılım için önünüzde uzun bir zaman. 3'lü kombinasyonlar sizin Deste'ye hakim olabilmeniz için bir basamak. Yorumlarınızı en kolay bu şekilde bu şekilde geliştirebilirsiniz. Kelt haçını ben kullanmıyorum, Deste'ye pek uygun bulmuyorum, o yüzden genelde de önermiyorum. O bakım şekli tarota ait bir şey ve Deste tarot değil.

zeytine

Kayıtlı Üye
Sevgilom beni ne kadar seviyor diye sordum.Bedes,anahtar,ay karti cikti. Yorumum,umdugum kadar buyuk bi sevgi yok.Hoslaniyor begeniyor uyumlu yanlarimiz oldugunu dusunuyor. Siz ne dersiniz???

Keira

Moderator
Kartlar düz mü ters mi? Ayrıca son kart ay kartı. Durum hiç de düşündüğünüz gibi değil özellikle gelecekte.

can_gul_

Kayıtlı Üye
Merhaba
Desteye yakın bir arkadaşımın işe girememesinin nedenini ve ne yapması gerektiğini sordum. Çıkan kartlar :

Zara düz
Parsadra ters
Ariman düz

Yorumum :
Kişi yeni kararlar alıyor ve bunların arkasında durucak. Ama yakınlarında ağzı çok laf yapan bi kadın buna sorun teşkil edebilir bu kişinin ağzını kapatmalı.
Bu kişi kendisiyse bu kararıyla ilgili çok konuşmamalı ve gevezelik etmemeli. Mümkün olduğunca gizli tutmalı.
?

Linaril

Kayıtlı Üye
İş
Bilişim Uzmanı
soru: işimle ilgili değişiklik yapmalı mıyım?

kartlar: düz ağaç, ters kalif, ters mezar.

yorumum: olumlu bir kart, kararsızlığa işaret eden kart ve olumsuz bir kart çektiğim için çok net bi yorum yapamadım ama, gitmenin sağlığım için iyi olduğunu, bazı tereddütlerimin olduğunu ve şu anda çalıştığım yerden kopmakta zorlanacağımı düşünüyorum. tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
soru: işimle ilgili değişiklik yapmalı mıyım?

kartlar: düz ağaç, ters kalif, ters mezar.

yorumum: olumlu bir kart, kararsızlığa işaret eden kart ve olumsuz bir kart çektiğim için çok net bi yorum yapamadım ama, gitmenin sağlığım için iyi olduğunu, bazı tereddütlerimin olduğunu ve şu anda çalıştığım yerden kopmakta zorlanacağımı düşünüyorum. tecrübelerinizden faydalanmak isterim.
Benim nacizane yorumum ;değişiklik yapılmaması yönünde.Yinede işin üstadları daha iyi bilir.

luiesa

Kayıtlı Üye
Bende kendi ilişkimle ilgili 3 lü kart çektim. Yol olarak ayrıyız.Evlenmeyi düşünüyoruz fakat üst üste gelen ekonomik problemler nedeniyle çok fazla kavga etmeye başladık. En son kavgamızda ayrıldık.
Ayrılık konusunda kararlı mı? diye sordum.

Tilki-Kız Çocuğu-Baykuş(Ters)

Şimdiye kadar devam eden sorunlar için iyi idare ettiğini ama son olayla aramızdaki masumiyetin ve sevginin kaybolmaması için geçici olarak uzak durmanın gerektiğini çözüm bulununca herşeyin yoluna gireceğini düşünüyor.

Başka bir olasılık olarak da, beni yada bu ilişkiyi masum, merhametli, korumaya muhtaç olarak gördüğünü ama kavgalar nedeniyle birbirimiz için uygun olmadığımızı anladığını ve bu yüzden duygularını boşverip mantığıyla hareket ettiğini ve ayrılmak istediği geldi aklıma.

İkileme düştüm ve desteden bana verdiği cevabı daha iyi anlamam için aynı açılımın üstüne 3 kart daha çektim.

Anahtar-Zümrüt-Yüzük (Hepsi Düz )

İlk soruyla bunu birleştirince çözüm bulunana kadar ilişkiyi yıpratmamak adına biraz uzaklaşmayı tercih ettiğine yordum.
Konu kendim olduğu için taraflı düşünmüş olabilirim. Yardımcı olabilir misiniz? Ne kadar doğru yorum yapabildim?

Yoshy

Kayıtlı Üye
İş
Ögrenci
Benim destemle ilgili soyle bir problemim var.. Belli bir kisiyle ilgili bir sey sordugumda genel cevaplar aliyorum. Destenin soyledigi sey oluyor ama mesela sordugum kisiyle degil, baska bir kisiyle.. Bu neden kaynaklaniyor olabilir ?

esra96

Kayıtlı Üye
Desteyi sadece düz anlamlarıyla açılım yapsak yinede doğru sonuçlar verir mi?

esra96

Kayıtlı Üye
X kişi benim hakkımda şuanda ne düşünüyor diye sordum hepsi düz hesse ariman saah çıktı hatalarından dolayı pişmanlık duyan fakat bunu benden saklayan birisi olarak yorumladim dogrumudur