Destede 3'lü Kombinasyonlar

neptunyen1

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°KM
İyi geceler benim de bir sorum var. Ali beni seviyor mu ? Çıkan kartlar :
Mida düz, üstüne atart,adhamdeva düz, üstüne kitap düz, kız çocuğu düz üstüne afyon düz. Benim iki yorumum oldu kafam karıştığı icin. Birincisi
Ali benimle alay etmiş ve ciddiye almamış mida kartindan dolayı. Hatta Ali'nin hayatında başka bir kadin olabil8r çünkü midâ kartı aldatilmanin da kartı diye biliyorum. Bu diğer kadın evli olabilir çünkü devanın yâninda kız çocuğu kartı açıldı. Deva kartının üstüne çektiğim kitap kartı da zamanla bu ilişkinin yani kadının da ortaya çıkacağını gösteriyor bence. Yani kisâcasi sevmiyor. Diğer kadını seviyor benle alay ediyor.
İkinci yorumum ise
Ali beni ciddiye almamış ve alaycı bir kişiliğe sahip bir insan . Ancak deva kartı ve üzerine çektiğim kitap kartına göre duygusal olarak derin ve büyük bir sırrı var. Deva kartı aşk itirafini ve kitapta gerçeklerin ortaya çıkacağını ifade ediyor. Afyon kartının kitap kartının yanına açılmasıyla bu itirafin daha zamanı olduğunu gösteriyor. Kız çocuğu kartının devanin yanına açılmasıyla sevdiği kişinin evli barkli bir kadın olduğunu ve sevilen kişi olduğunu işaret ediyor. Ve ben evliyim. Mida kartının üzerine açılan attartiyi yorumlayamadim. Kisacasi evet bir sevgisi var ancak soylemesine de zamanı var.
Benim kafam mida ve adhamdeva kartları yuzundeň aşırı derecede karıştı ve iki şekilde yorumlâdim. Yanlışım ve eksigim varsa yardımcı olun lütfen..

yada seven ve içinde aşkı gizleyip itiraf etmeyi düşünen taraf benimdir. çünkü çıkan kartlar kadın kartları. erkek kartları çıksaydı erkeğin düşünceleri olarak yorumlardım. bu durum da o zaman karşı taraf benimle alay ediyor ciddiye almıyor seven taraf ben oluyorum ? kafam çok karıştı. kişi kartlarını yorumlarken allak bullak oluyorum :(

Keira

Moderator
Öncelikle yorumlarınızdan anladığım kadarıyla bakım yapmaya yeni başladığınız ve konunun başındaki yazımı okumadığınız çok belli. Önce yazıyı okuyunuz sonra 3 kart seçerek başlayınız ve lütfen flood yapmayınız.

leposian

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sorunlu bir ilişki yaşadığım x kişisiyle ayrılmayı düşünüyorum ve katinadan yorumunu istedim çıkan kartlar
Yılan
Ters kalif
Fareler
Benim yorumum şu; Kararsızım ama ayrılmam gerekiyor ve bu kişiden hemen uzaklaşmam gerekiyor yoksa zarar verecek.

Keira

Moderator
Arkanıza bakmadan kaçın. Şaka bir yana bu adamın düzeleceğini sanmışsınız ancak değişmemiz. Sizden, hayatınızdan çalıyor. Boşuna kendinize eziyet etmeyin.

KaterinaK

Kayıtlı Üye
Merhabalar
Soru: X kişisinin bana karşı hisleri nedir?
Kartlar: Ters köpek, Ters Dare, Ters Anahtar
Yorum: Bu kişi benim onun güvenini sarstığımı, ona ihanet ettiğimi düşünüyor. Bu yüzden kendi içine kapanmış melankolik ve mutsuzluk yaşıyor. Bu durum karşısında eli kolu bağlanmış. Hatta o kadar etkilenmiş ki kendini dört duvar arasına kilitlemiş.

Soru: X kişisinin bu düşüncelerini değiştirmek için nasıl davranmalıyım?
Kartlar: Ters valide, Ters Tattaret, Düz Alyans
Yorum: Ona karşı gerçekten kötü davrandığımı, yanlışlar yaptığımı ve bunun beni mutsuz ettiğini hatta kötü etkilediğini söylediğini düşünüyorum. Benim bu tavırlarım ve davranışlarım, üzerimde bir büyünün de etkisi olabileceğini işaret ediyor. Bana karşı düşüncelerini değiştirmek içinse, köle gibi bir eş ve iyi bir anneye (Tattaret'in kişilik özellikleri) dönüşmem gerektiğini, ona bu yönde davranışlar göstermem gerektiğini söylüyor. Eğer bu şekilde davranırsam ilişkinin evliliğe gidebileceğinin sinyalini veriyor.

Ben bu şekilde yorumladım.. Yardımlarınızı bekliyorum.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba sorum şuan nişanlı olan X ile y evlenebilecekler mi?
Kartlar :selcuksasa ters-kitap ters-saah düz-yıldızlar ters-yılan ters-çapa düz -supurge düz .
3 kart çekilmesi gerektiğini biliyorum ama arkadaşım sağolsun çekti de çekti :) içinden cok geliyormuş .
Benim yorumum supriz bir evlilik olabilir kitap sanki bir anlaşma gibi geldi bir anlaşma verilen ciddi boyuttaki sözler olarak yorumladım.Fakat kadın ilişkide kadını pek memnun etmiyor ona acı veiyor bu ilişkiye sadakat ve güven uzerine ne kadar ne şans vermeler olsa da kavga ve ayrılık gösteriyor. Ama anlayamadığım kitap kartı bir söz bir anlaşma ama nisan anlaşmasını mi gösteriyor evliliği mi o kısmı bir türlü anlayamadım. Yardımlarınızi rica ediyorum sevgili keira :)

Keira

Moderator
Merhabalar
Soru: X kişisinin bana karşı hisleri nedir?
Kartlar: Ters köpek, Ters Dare, Ters Anahtar
Yorum: Bu kişi benim onun güvenini sarstığımı, ona ihanet ettiğimi düşünüyor. Bu yüzden kendi içine kapanmış melankolik ve mutsuzluk yaşıyor. Bu durum karşısında eli kolu bağlanmış. Hatta o kadar etkilenmiş ki kendini dört duvar arasına kilitlemiş.

Soru: X kişisinin bu düşüncelerini değiştirmek için nasıl davranmalıyım?
Kartlar: Ters valide, Ters Tattaret, Düz Alyans
Yorum: Ona karşı gerçekten kötü davrandığımı, yanlışlar yaptığımı ve bunun beni mutsuz ettiğini hatta kötü etkilediğini söylediğini düşünüyorum. Benim bu tavırlarım ve davranışlarım, üzerimde bir büyünün de etkisi olabileceğini işaret ediyor. Bana karşı düşüncelerini değiştirmek içinse, köle gibi bir eş ve iyi bir anneye (Tattaret'in kişilik özellikleri) dönüşmem gerektiğini, ona bu yönde davranışlar göstermem gerektiğini söylüyor. Eğer bu şekilde davranırsam ilişkinin evliliğe gidebileceğinin sinyalini veriyor.

Ben bu şekilde yorumladım.. Yardımlarınızı bekliyorum.

İlk açılım sizden hoşlanmıyor. İkinci açılım duygularının değişmesi için olmadığınız biri gibi görünmeniz lazım. Yorumlarınız üzerinde çalışmanız gerekiyor.

Merhaba sorum şuan nişanlı olan X ile y evlenebilecekler mi?
Kartlar :selcuksasa ters-kitap ters-saah düz-yıldızlar ters-yılan ters-çapa düz -supurge düz .
3 kart çekilmesi gerektiğini biliyorum ama arkadaşım sağolsun çekti de çekti :) içinden cok geliyormuş .
Benim yorumum supriz bir evlilik olabilir kitap sanki bir anlaşma gibi geldi bir anlaşma verilen ciddi boyuttaki sözler olarak yorumladım.Fakat kadın ilişkide kadını pek memnun etmiyor ona acı veiyor bu ilişkiye sadakat ve güven uzerine ne kadar ne şans vermeler olsa da kavga ve ayrılık gösteriyor. Ama anlayamadığım kitap kartı bir söz bir anlaşma ama nisan anlaşmasını mi gösteriyor evliliği mi o kısmı bir türlü anlayamadım. Yardımlarınızi rica ediyorum sevgili keira :)

kitap bir sırrın ortaya çıkacağını söylüyor. Bu evlilik olsa bile uzun sürmeyecek muhtemelen bu sır yuzunden. Ayrıca arkadaşınızın içinden geliyor diye kafasına göre kart seçemez. Siz henüz 7 kart kombinasyonu yapacak durumda değilsiniz.

KaterinaK

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim, yeni başladım aslında. Kitaptan okuyarak çıkarmaya çalışıyorum çoğu yorumu. Sizin de desteğinizle yorum yeteneğimi geliştirmeyi umuyorum. :)

KaterinaK

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır takip ettiğim fakat henüz tanışamadığım birisi var, onunla ilgili Katina falı açtım.
Soru: A kişisiyle tanışabilecek miyim?
Kartlar: Düz Ariman, Düz Yıldızlar, Ters Nil Nehri
Yorum: Bazı sorunlardan dolayı yakın gelecekte olmasa bile bir tanışma söz konusu. Bu kişi ilk başta cinsel anlamda bir çekicilik hissettiğinden benle tanışacak fakat daha sonra benimle olmaktan, konuşmaktan ve dinlemekten mutluluk duyacağı bir ilişkimiz olacak.

Soru: A kişisi nasıl kadınlardan hoşlanıyor? (4 kart çekmişim yanlışlıkla bu soruda)
Kartlar: Düz Hesse, Ters Attart, Düz Balık, Düz Ay
Yorum: İnsanlara karşı hassas, iyi, sadık, güçlü kadınlardan hoşlanıyor. (Sorduğum soru doğrultusunda kartları ancak bu kadar yorumlayabildim..)

Şimdiden teşekkür ederim.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba,sevgili keira değerli yorumunu rica ediyorum.

Soru :eski erkek arkadaşım bana yaptigi kötülükler yüzünden bir gün gerçekten pişman olacak mı?
Kartlar :
Nilnehri (ters)assyrnta (duz)yatagan (düz )turan (ters)parsadra (ters)dag (ters)son olarak da düz dare
Yorumum: Ben bu işin olmayacağının az çok farkindaymişim ve değişmeyen ilerlemeyen şeyler yüzünden kestirip atmışım. O yaptığı kötü şeylerin altından kalkmayacak ama aynı zamanda kötü niyetli dedikoducu bir kadının da etkisi olmuş .Fakat dare nin falda ki yerini çözemedim. Dağ kartını gördükten sonra cekmemeliydim sanırım.

Keira

Moderator
Neden 3 karttan fazla çekiyorsunuz? Henüz 3 kartı bile birbirine zor bağlıyorken bu kadar kartı nasıl bağlamayı düşünüyorsunuz ? Katinayı gerçekten yorumlamak istiyorsanız kaplumbağa adımlarıyla ilerleyin.

Yoruma gelince bu kadar kart çektiğiniz için yanlış yorumlamışsınız çünkü pişman olmayacak.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Neden 3 karttan fazla çekiyorsunuz? Henüz 3 kartı bile birbirine zor bağlıyorken bu kadar kartı nasıl bağlamayı düşünüyorsunuz ? Katinayı gerçekten yorumlamak istiyorsanız kaplumbağa adımlarıyla ilerleyin.

Yoruma gelince bu kadar kart çektiğiniz için yanlış yorumlamışsınız çünkü pişman olmayacak.

:( haklısınız ama burada ilk üç kart cevap vermedi diye düşündüm. Sanki o 3 u benim düşüncelerim yaşadıklarim diye yorumlamistim üzerine çekmek doğru sandim :( Bir dahakine çok daha dikkatli olucam.Dağ ters olunca bir yerde pişmanlık yıkılır olucak diye düşündüm buradaki anlamı nedir peki acaba ?

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 10 gün önce şüphelerim yüzünden biten ilişkimin geleceği için 3 kart çektim.
1. Kart: Kalif 2. Kart:Kapı 3. Kart: Yol, hepsi düz
Kalifi geçmişte kalan biten ilişkimde karşımdaki kişiydi. Liderliği ile gözümü boyamış ama asla bana sadık kalmamış zevke düşkün eski sevgilim. Onunla açık konuşursam hesaplaşabileceğime hükmettim. Bugünüm benim için bir hayırlı bir kapı açılacak ve mevki sahibi olacağım verdiğim doğru karar sayesinde. Geleceğimin parlak olduğunu söyleyebilirim.

Çok acemiyim tecrübelerinize muhtacım?

Keira

Moderator
Aşkla ilgili bir soruda kapı mevkii sahibi olmakla yorumlanmaz. Önce bunun bir ayrımını yapalım.

Sevgiliniz asla değişmeyecekmiş size sadece kendini değişmiş olarak gösteriyormuş, kalif size bunu anlatıyor.
Bunu anlayıp ilişkiyi bitirme kararını almanızı kapı kartı gösteriyor.
Attığınız adımın, verdiğiniz kararın doğru olduğunu ise yol kartı gösteriyor.

Sorduğunuz soru ile açılan kartları bir bütün olarak yorumlayın.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süredir kimse yazmamış.Yaptığım bir açılım hakkında sevgili keira dan özellikle yorum isteyeceğim.
Soru : Arkadaşımın sevgilisi ile ilişkilerinin sonu ne olacak ?
Kartlar : yelkenli (duz) agac (ters)balik (ters) dare (duz)
Yorumum bana göre yelkenli bu ilişkinin epey yol aldığını ve devam edeceğini söylüyor fakat ağaç kartı bu ilerleyisin çok da olumlu ve sağlıklı olmadığını söylüyor. Ve bu durumun farkına varılıp kurtulunula bilirse dare kartı birseylerin düzeleceğini söylüyor. Kitapta dare kartının düz anlamı iyi olsa da aslında ben dareyi fal da çok da iyi bir karakter olarak hissetmiyorum. Bu yaptığım açılımda da aslında hissettiğim evliliğe uzak bağlanmayan uzak bi karakter.Ama yine de sevgili keira sizin yapacağınız yorum benim için çok önemli. Teşekkürler şimdiden

Keira

Moderator
Öncelikle kart seçerken tek sayı çekmeye dikkat etmelisiniz. Eğer açılımda seçilen kartlar eksik bir yorum veriyorsa o eksik yorum veren kartın üstüne bir kart çekilmeli ve öyle yorumlanmalı.

Açılıma gelince; yelkenli ilişkinin geçmişi hakkında bilgi veriyor. Güzel bir ilişkileri varmış. Ancak zamanla bu ilişki güçleneceğine zayıflamış ve hastalıklı bir hal almış. Arkadaşınızın bir seçime yapması gerekiyor. Bu seçim onun tüm sıkıntılarını atlatmasını sağlayacak. Ancak burada balık kartının üstüne bir kart seçilmeliydi. O kart seçim hakkında bir bilgi verebilirdi bize. Şu an yorum havada kaldı. Çünkü hangi seçim gözyaşlarını, sıkıntılarını dindirecek. Yeniden birlikte olmak mı yoksa tamamen arkasını dönmek mi?

Nilkay

Kayıtlı Üye
Öncelikle yanıtınız için çok teşekkür ederim Keira.Kapalı seçip kartları toplayınca bu şekilde dusunemedim.Daha dikkat edicem. :)

sirenapurpura

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar,kusura bakmayın konudan biraz bağımsız ama bir sorum var. Yakın zamanda bir tanıdığımız benim için baktı,sonrasında ben internet üzerinden öylesine tarot bakmış bulundum,kesinlikle bir bireye baktırmadım. Daha önceki yazışmalarınızda Katina'nın kendisinden sonra fal baktırılmasından hoşlanmadığını,bakılan falı bozduğunu okudum. İnternet üzerinden olanlar da buna dahil mi ? ?

Bir de son olarak,bugün kendi Destemi sipariş ettim. Bu konuda çok acemiyim,arada yardımlarınızı rica etmek için sizi rahatsız edebilir miyim ? ??☺

Keira

Moderator
Katina o falı bozmaz. Kendisine sürekli aynı soru için baktırır ya da güvenmeyip, inanmayıp başka bir fal baktırırsanız bir daha size doğruyu söylemez. Ama fal bozmaz. Bu konuyu dikkatli okuyup bakım yaparsanız yorum yanlışlarınızı burada düzeltiriz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba.Ben yeğenimin bakıcısının onun yanında kalıcı olup olmayacağını sordum.Kartlar;Ters Adhamdeva-Düz Deve-Ters Anahtar.Olumlu bir his alamadım sanki sabrın bir yerde kilitlenmesi,bitmesi olacak gibi bu kişide ancak tam kombinasyon yapamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.