Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 38/38 İlkİlk ... 28363738
375 sonuçtan 371 ile 375 arası

Konu: Destede 3'lü Kombinasyonlar

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    3
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

En son açtığım açılımı bende paylaşmak isterim siz neler söyleyebileceksiniz.erkeğin gündemi nedir şu anki hayatı nasıl diye sordum 3 kart çekmekle başladım 9 kartla bitirdim yelkenli düz,mektup ters,bedes düz geldi.mektup ve bedese bi kart daha çektiğimde mektupta parsadra düz verdi bedese ters baykuş verdi.baykuşa üstüne kart çekme gereği bi daha duydum ne düşünüyor diye zara düz geldi.yolunda giden güzel bi ilişki varken bi haberle bazı şeyler ters dönmüş bedes burda aksilklerin olduğunu gstermiş.haber nedir dediğimde parsadra çok net açıkladı baykuş ise bazı düşücelerde olduğunu bu durumu nasıl düzeltebileceğinin planlarını yaptığını net vermiş zarayı verince yoluna girecek diyor su serpiyor yüreğimizi lakin hangine ilişkin yoluna girecek dediğimde açılımı bozmadan devamına 3 kart çektim.sunit ters,selçuksassa ters,abanoz düz geldi.sorarken de lütfen benim anlamam için parsadraya ilişkin ise dastar ve tattareti ver ( 3.kadında kişilik olarak bana hep tattareti verirdi ) üzüldüğü yoluna koymaya çalıştığı diğeri ise selçuksassa yada urmiayı ver inan başka türlü çıkamam işin içinden demiştim o kadar bonker davrandı ki hayretler içinde bi saat kartları bozmadan uzun uzun ne demek istediğini yormaya çalıştım...

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    12
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Merhaba,
    daha çok yeniyim hislerim ve öğrendiklerimle devam ediyorum. geliştirmek istiyorum.

soru: x kişisi ile yaşadıklarım yalan mıydı?
    kartlar: balık, kadırga, adhamdeva (hepsi düz)

bende şu şekilde yorumladım: bir yolculuk, bir değişiklik, yenilik söz konusu olsa da tercih yapmak zorunda kalacak. hayal kırıklığı yaşıyorsun ve aranızdaki sorun bir başka kadın.

bu yorum geliştirilebilir mi ya da doğru mu yardımlarınızı bekliyorum.

dünyanın ortasına oturmuş bir aşk için ağlıyorum...

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı hopeless35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    daha çok yeniyim hislerim ve öğrendiklerimle devam ediyorum. geliştirmek istiyorum.

soru: x kişisi ile yaşadıklarım yalan mıydı?
    kartlar: balık, kadırga, adhamdeva (hepsi düz)

bende şu şekilde yorumladım: bir yolculuk, bir değişiklik, yenilik söz konusu olsa da tercih yapmak zorunda kalacak. hayal kırıklığı yaşıyorsun ve aranızdaki sorun bir başka kadın.

bu yorum geliştirilebilir mi ya da doğru mu yardımlarınızı bekliyorum.
    Öncelikle geçmişi anlattığını düşünecek olursak Bence balığın üstüne kart seçmeliydiniz yorum eksik kalmış gibi bence..Benim yorumum şöyle inşallah yanıltamam sizi;Bu erkek yoluna şimdilerde başka bir kadınla devam ediyor adamdeva burada aşk itirafı vermiyor son kart olduğu için ve tercihin başka kadından yana yapıldığını anlatıyor😔

4. Kelsey8012 Üyemize teşekkür edenler:
    hopeless35 (13.07.2018)

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    3
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Arkadaslar yorumlarınızı katarsanız memnun olurum. erkeğin kadına karşı hisleri nelerdir diye 3 kart çektiğimde Attart,Tağral,Mektup hepsi düz.yine aynı erkeğin kadın hakkında düşünceleri sorulduğunda fareler,deve,afyon yine hepsi düz gelmiştir.

Rep Puanı : 25
    Ettiği Teşekkür
    22
    12 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı nurumm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yorumlarınızı katarsanız memnun olurum. erkeğin kadına karşı hisleri nelerdir diye 3 kart çektiğimde Attart,Tağral,Mektup hepsi düz.yine aynı erkeğin kadın hakkında düşünceleri sorulduğunda fareler,deve,afyon yine hepsi düz gelmiştir.
    kadını tanıdığından beri ciddi anlamda sevmiş ve hala seviyor, ilerde ona haber yollayacak

7. jun_jandi Üyemize teşekkür edenler:
    nurumm (21.07.2018)

Sayfa 38/38 İlkİlk ... 28363738

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)