Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 37/38 İlkİlk ... 2735363738 SonSon
373 sonuçtan 361 ile 370 arası

Konu: Destede 3'lü Kombinasyonlar

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6319
    Ettiği Teşekkür
    189
    529 mesaja 1.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Alıntı Kelsey8012 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım teşekkürler Keira duygusal bağ kalmamış yani öylemi?ben afyon kartını bağımlılık olarak yorumlamıştım geldiği yere göre sanırım anlamı değişiyor!
    Bağımlılıktan kasıt alkol, sigara vs.

Buradaki anlam ise size hisleri vardıysa ya da geçmişte sevgili idiyseniz ayrı olmak onu üzmüş ancak zamanla bunu atlatmış rahatlamış.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı Keira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bağımlılıktan kasıt alkol, sigara vs.

Buradaki anlam ise size hisleri vardıysa ya da geçmişte sevgili idiyseniz ayrı olmak onu üzmüş ancak zamanla bunu atlatmış rahatlamış.
    Çok fazlaydı duyguları evet ama zamanla demekki kalmamış böyle oluşuna çok şaşırdım çünki zaman olarak ayrılalı 2 ay oldu teşekkürler Keira

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Keira, yorumuma katkınızı bekliyorum. Teşekkürler

Alıntı ipekmus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, kartların konu edildiği İzmir Büyücüleri kitabını yıllar önce okudum, çok ilgimi çekti. Geçen yılda desteyi edindim. Eğlence için, bazen karar almadan önce tek kart seçerek kullandım desteyi ta ki bu forumla karşılaşana dek. Forumdaki yorumları okuduktan çok farklı bir vizyonla kartları okumam gerektiğini anladım. Erkek arkadaşımdan bir buçuk yıl önce ayrıldım. Çok kötü günler geçirdim, üzüldüm ama hayat devam ediyor dedim. Karşıma başka insanlar da çıktı, bir şekilde sonlandı. Bu kadar zaman sonra hala onu hatırlayıp, düşünmem boşa olamaz diye kuşkulanıyorum.Ve onu ilk gördüğüm anda içimde işte evleneceğim adam hissini hissettim. Forumu okuduktan sonra ben de destemi alıp "onunla durumum ne olacak?" diye sordum.

Parsadra (düz)- Mida (düz)- Tattaret (düz) kartlarını seçtim.

Şimdi burada okuduklarıma dayanarak kartları şöyle okudum:
    Benimle ilgili duyduğu şüpheler, benim konuşmalarımdan, yorumlarımdan dolayı ilişki sonlandı.Şu an ya da yakın zamanında hayatında başka bir kadın olacak. O kadının kendisine iyi gelmediğini tecrübe edince çıkarları ve şartları evliliğe, ciddiyete uygun olduğu için bana dönüş yapacak.

Bilmiyorum doğru yorumlamış mıyım? Bakış açım doğru mu? Okunanlardan anladıklarım doğru mu? Yorumuma katkıda bulunup eleştirirseniz çok sevinirim. Sevgiler.

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Arkadaslar X Şahsından kadına özlem varmı diye sorduğumda ( bi süredir ayrılar ) Saah Düz,Dastar Ters,Bulutlar Ters.Ben bulutların üstüne bi kart daha çekmek istedim Yatağan ters ve tekrar bi soru işareti gördüğüm için bi tane daha çektim Selena düz gelmiştir.Keira bende yardımlarınızı beklerim yorumdaki yanlışları ve eksikleri tamamlarsanız çok sevinirim.Saah bi yerde kişilik kartı olarak verdiğini ve özlediğini lakin 2.bir kadınla hasret giderdiğini yada bu 2.kadının özlem gidermelerine engel olduğunu ilşkinin üzerinde bi şansızlıklar olumsuzlukların ve sanki erkeğin bi korkusu mu var korku ne için diye sorduğumda aşklarının yara aldığını ve bitme safhasına geldiğini sanırım bundan korkuyor diye yorumladım.Selena geçmişte kötü şeyler yaşanmış gelecek için mutluluk vadettiğini umudn olduğunu veriyor diye düşünüyorum.

Rep Puanı : 23
    Ettiği Teşekkür
    22
    11 mesaja 11 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Keira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer yorumlara da dönüş yapacağım
    Ben de eski sevgilim için bana dönecek mi diye sordum Çiçekler düz-Gamhat düz-Kapı düz geldi...

Geçmişte güzel, huzurlu, umutlu ve mutlu ilişkimiz varken şimdilerde inişli-çıkışlı bir aşk ve güvensizlik beni ondan soğutmş ve ayrılmış... Kapı kartı Gamhat ın yani kişi kartının yanına geldiği için eski sevgilim tarafından bana kapı açılacak yani dönecek... Yorum doğru mu acaba...

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    12
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Merhaba, bu kartları kendim için çektim ve kendim için olduğundan olsa gerek net konsantre olamadım kendime göre de yorumlamak istemiyorum ama gerçekçi olarak yorumumu aşağıda yazıyorum. yorumlarda ilerlemem için yardımcı olursanız sevinirim .

benimle görüşmek istiyor mu dedm
    kapı-deve-dastar kartları çıktı.

ben de bu kartlarda benimle görüşmek isteyip istemediğine dair bir his ve yorum yapamadım. sabırla davranmış olmamın karşıma çıkaracağı güzel şeyler var fakat sanırım hayatında başka bir kadın var. bu şekilde yorumladım. bir de o an baktığımda ki hislerime göre bir karttan başlıyorum. sırasıyla mı yorum yapmalıyım?

şimdiden teşekkürler.

Ettiği Teşekkür
    22
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı hopeless35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu kartları kendim için çektim ve kendim için olduğundan olsa gerek net konsantre olamadım kendime göre de yorumlamak istemiyorum ama gerçekçi olarak yorumumu aşağıda yazıyorum. yorumlarda ilerlemem için yardımcı olursanız sevinirim .

ben de bu kartlarda benimle görüşmek isteyip istemediğine dair bir his ve yorum yapamadım. sabırla davranmış olmamın karşıma çıkaracağı güzel şeyler var fakat sanırım hayatında başka bir kadın var. bu şekilde yorumladım. bir de o an baktığımda ki hislerime göre bir karttan başlıyorum. sırasıyla mı yorum yapmalıyım?

şimdiden teşekkürler.
    Ben de eski sevgilim için bana dönecek mi diye sordum Çiçekler düz-Gamhat düz-Kapı düz geldi...

Geçmişte güzel, huzurlu, umutlu ve mutlu ilişkimiz varken şimdilerde inişli-çıkışlı bir aşk ve güvensizlik beni ondan soğutmş ve ayrılmış... Kapı kartı Gamhat ın yani kişi kartının yanına geldiği için eski sevgilim tarafından bana kapı açılacak yani dönecek... Yorum doğru mu acaba...

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Keira size bir sorum olacaktı;Ben diyelimki eski partnere katina açıyorum olumlu çıkıyor buaradada başka biri teklif edip geri geldi kartlar hangisini anlatır böyle bir durumda?2 farklı erkek var biri sevdiğimdi mesela diğeride teklif etti (belkide boşlukta oluruz ya hani hoşlanmışızdır vs.)kartlar hangisini anlatır bize şimdi eskisi için sorupta açtığım kartlar görüşmek istiyormu duygusu tutkusu varmı?Açılan kartlar;Samyeli,Nil nehri,Saah hepside düz saah burada kafamı karıştırdı bana aşık olan erkek aklımdaki falı açtığım kişimi yoksa diğerimi?kime yorumlarız keira yardım edin lütfen!

Ettiği Teşekkür
    22
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Kelsey8012 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keira size bir sorum olacaktı;Ben diyelimki eski partnere katina açıyorum olumlu çıkıyor buaradada başka biri teklif edip geri geldi kartlar hangisini anlatır böyle bir durumda?2 farklı erkek var biri sevdiğimdi mesela diğeride teklif etti (belkide boşlukta oluruz ya hani hoşlanmışızdır vs.)kartlar hangisini anlatır bize şimdi eskisi için sorupta açtığım kartlar görüşmek istiyormu duygusu tutkusu varmı?Açılan kartlar;Samyeli,Nil nehri,Saah hepside düz saah burada kafamı karıştırdı bana aşık olan erkek aklımdaki falı açtığım kişimi yoksa diğerimi?kime yorumlarız keira yardım edin lütfen!
    hangisine aşıksan o oluyor canım çnkü onun da sana aşk duygusunun olduğunu anlatıyor kart ilan edecek hattasa

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Alıntı hopeless35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şimdiden teşekkürler.
    İlk başlarda kendimize objektif olamıyoruz kesinlikle ve kesinlikle kendinize cumadan başka günlerde kart açmayın derim ben.soruyu sorarken 3.biri mi var diye aklınızdan geçirmediyseniz 3.bir kadın söz konusu aklınızdan böle bişey geçtiyse ondan dolayıda veriyor.kartlar düz mü ters mi söylememişiniz.ben olsam dastarın üstüne bir kart daha çekerdim.

11. nurumm Üyemize teşekkür edenler:
    hopeless35 (10.07.2018)

Sayfa 37/38 İlkİlk ... 2735363738 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)