Destede 3'lü Kombinasyonlar

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 Merhaba,desteye 4/4 lük kartını niye dahil ediyorsun ki ? bence gerek yok yorumu ıskalıyor...seni düşünüyor soruna da kendin yorum yapmışın zaten kartlarında güzel gelmiş.bugünlerde seni ne bekliyor asıl gelelim buna :) güzel yormuşun kartları ama ben pek olumlu sezemedim.istiyorsun ki bu kadar mücadele veriyorum belli bir zaman sonra yoluna girecek girer diye beklentin var inişli çıkşılı gel gitli ilişki sonrasında ayrılığı getiriyor diye yorumlardım şahsen ben.hopeless ve keira da görürse bi yorum getirirse ne derece bi kanıya varmışız anlarız ;)
Kelsey8012 Merhaba,desteye 4/4 lük kartını niye dahil ediyorsun ki ? bence gerek yok yorumu ıskalıyor...seni düşünüyor soruna da kendin yorum yapmışın zaten kartlarında güzel gelmiş.bugünlerde seni ne bekliyor asıl gelelim buna :) güzel yormuşun kartları ama ben pek olumlu sezemedim.istiyorsun ki bu kadar mücadele veriyorum belli bir zaman sonra yoluna girecek girer diye beklentin var inişli çıkşılı gel gitli ilişki sonrasında ayrılığı getiriyor diye yorumlardım şahsen ben.hopeless ve keira da görürse bi yorum getirirse ne derece bi kanıya varmışız anlarız ;)
Nurumm 1.si dört dörtlük kartını youtubedaki açılımlarda çok kullanan katina yorumcuları var ve boş kartı(boşluğa düşmüş vs anlamlar çıkartıyorlar)2.si yoeumun okadar doğruki aslında sürüncemede kalan inişli çıkışlı aşkımın bana bittiğini söylemiş demek katina bazen dilinden anlamıyorum kendime olunca ben tam tersini zafer kazanacağıma yorumlamıştım çok sağol beni düzelttiğin için yoeumun için teşekkürler Nurum sevgiler:)

nurumm

Kayıtlı Üye
Sen boşver :) biliyorum evet zaman zaman bakıyorum bende ama o kartı açılıma dahil etmiyorum zaten yeniyiz bide o çıkınca kalıyoruz böle gerek yok bence çok çok usta olan diğer kartlarla bütünleştirirde anlam çıkartırsa bilmeiyorum ama bana göre öle olsa da boş böle olsa da boş :)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Sen boşver :) biliyorum evet zaman zaman bakıyorum bende ama o kartı açılıma dahil etmiyorum zaten yeniyiz bide o çıkınca kalıyoruz böle gerek yok bence çok çok usta olan diğer kartlarla bütünleştirirde anlam çıkartırsa bilmeiyorum ama bana göre öle olsa da boş böle olsa da boş :)
Desteden boş kartla dört dörtlüğü çıkartıyorum ozman Nurumcum yanılmasın bizi sağolasın:)

eminetsgn

Kayıtlı Üye
Okuyorum heveslendim benim yerime kart çekip yorumlayacak var mı??

eminetsgn

Kayıtlı Üye
Hesse sunit ve Aral kartları ne anlatıyor sorum ise sevdiğim adam beni sevmediğini düşünüyorum durum ne olacak ?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Hesse sunit ve Aral kartları ne anlatıyor sorum ise sevdiğim adam beni sevmediğini düşünüyorum durum ne olacak ?
Burada siz kartlarınızla açılım yapıyorsunuz burada yoeum gücümüzü artırmak amacımız bu biz size açılım yapmıyoruz sadece sizin yorumunuza yanlış yada şöyle olacak diye yorum katıyoruz:)

eminetsgn

Kayıtlı Üye
Bunun farkındayım ben acımıyorum destem de yok ama merak edip sormak istedim sevgiler

eminetsgn

Kayıtlı Üye
Kartlara ise int üzerinden secip oradan falıma baktım ama sizin nasıl yorumlayacagınızı merak ettim

hopeless35

Kayıtlı Üye
Kartlara ise int üzerinden secip oradan falıma baktım ama sizin nasıl yorumlayacagınızı merak ettim
Merhaba ,
Bir deste temin edip ya da kendin yapmaya çalışıp kartlarla anlaşmayı denemeni tavsiye ediyorum. Yorumumuzu geliştirmek ve daha derin hissiyatlar ile desteyi okumaya çalışmak için buradayız.

eminetsgn

Kayıtlı Üye
Bugun tarot aldım katına bulamadım calışıyorum şuan anlamak için inşallah anlaşabileceğiz

nurumm

Kayıtlı Üye
Bugun tarot aldım katına bulamadım calışıyorum şuan anlamak için inşallah anlaşabileceğiz
eminetsgn merhaba,instagram üzerinden satışı var başka türlü sanırım bulamazsınız. keşke katinayı almaya çalışsaydınız.Tarot için soru yeri burası değil tarotun bölümü farklı.biz anlamıyoruz tarottan ;)

eminetsgn

Kayıtlı Üye
eminetsgn merhaba,instagram üzerinden satışı var başka türlü sanırım bulamazsınız. keşke katinayı almaya çalışsaydınız.Tarot için soru yeri burası değil tarotun bölümü farklı.biz anlamıyoruz tarottan ;)
Tarot yeri olmadığının farkındayım katina bulamadığım için zaten tarot aldım

nurumm

Kayıtlı Üye
Kadın arkadas için yaptığımız açılımda erkeğin görüştüğü başka birileri varmı diye bi sorumuz oldu :Urmia,( üstüne Dare )Kapaı,Balık ( üstüne ters fareler ve parsadra ) Benim yorumum, tutkusu ve sevgisi,saygısı sana ağır bastığından tercihi sen olmuşun. başak kadın sadece kendi kendine yaptığın bir kuruntudan ibaret dedim ? ...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Kadın arkadas için yaptığımız açılımda erkeğin görüştüğü başka birileri varmı diye bi sorumuz oldu :Urmia,( üstüne Dare )Kapaı,Balık ( üstüne ters fareler ve parsadra ) Benim yorumum, tutkusu ve sevgisi,saygısı sana ağır bastığından tercihi sen olmuşun. başak kadın sadece kendi kendine yaptığın bir kuruntudan ibaret dedim ? ...

Merhaba nurumm,
benim bu açılımda hissettiğim yorum şöyle oldu. erkek aslında başkalarıyla görüşeyim niyetine girmiş ama haksızlık yapamamış. kıyamamış.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Aylar önce Ayrılık yaşadığım erkek arkadasim dün beni görünce ne hissetmiş diye sordum gelen kartlar;Ters ev,kalp,yüzük
Keşke böyle severken ayrilmasaydikmi dedi acaba brn kendime pek çözemedim ne dersiniz?