Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 36/38 İlkİlk ... 263435363738 SonSon
373 sonuçtan 351 ile 360 arası

Konu: Destede 3'lü Kombinasyonlar

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Merhabalar sevdiğim beni seviyormu diye sordum çıkan kartlar:Aral düz- bahçeler düz- kalif düz geldi yorumum doğrumu?Bana Sadık ve buluşmak istiyor kalif kafamı karıştırdı egolu bir erkek anlamımı çıkarmalıyım?Keira sizce yorumum doğrumu?

Rep Puanı : 23
    Ettiği Teşekkür
    22
    11 mesaja 11 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Kelsey8012 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar sevdiğim beni seviyormu diye sordum çıkan kartlar:Aral düz- bahçeler düz- kalif düz geldi yorumum doğrumu?Bana Sadık ve buluşmak istiyor kalif kafamı karıştırdı egolu bir erkek anlamımı çıkarmalıyım?Keira sizce yorumum doğrumu?
    egolu değil de keyifi seviyor canım

Ettiği Teşekkür
    22
    Tecrübe Puanı
    14

internetten mi çekiyorsun kartları bence onlar gerçek değil... kartlara enerjiler yüklenerek onları elleyerek onlardan cevap alabilirsin

Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı jun_jandi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internetten mi çekiyorsun kartları bence onlar gerçek değil... kartlara enerjiler yüklenerek onları elleyerek onlardan cevap alabilirsin
    Benim katina kartlarım yok evet bulamıyorum alcam alamıyorum kartlar bana gelmek istemiyor sanırım)Evet kartları netten çekiuorum ama doğruda çıkıyor sanki

Ettiği Teşekkür
    22
    Tecrübe Puanı
    14

Benim katina kartlarım yok evet bulamıyorum alcam alamıyorum kartlar bana gelmek istemiyor sanırım)Evet kartları netten çekiuorum ama doğruda çıkıyor sanki
    olabilir doğru gibi geliyor bazen

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Merhabalar, kartların konu edildiği İzmir Büyücüleri kitabını yıllar önce okudum, çok ilgimi çekti. Geçen yılda desteyi edindim. Eğlence için, bazen karar almadan önce tek kart seçerek kullandım desteyi ta ki bu forumla karşılaşana dek. Forumdaki yorumları okuduktan çok farklı bir vizyonla kartları okumam gerektiğini anladım. Erkek arkadaşımdan bir buçuk yıl önce ayrıldım. Çok kötü günler geçirdim, üzüldüm ama hayat devam ediyor dedim. Karşıma başka insanlar da çıktı, bir şekilde sonlandı. Bu kadar zaman sonra hala onu hatırlayıp, düşünmem boşa olamaz diye kuşkulanıyorum.Ve onu ilk gördüğüm anda içimde işte evleneceğim adam hissini hissettim. Forumu okuduktan sonra ben de destemi alıp "onunla durumum ne olacak?" diye sordum.

Parsadra (düz)- Mida (düz)- Tattaret (düz) kartlarını seçtim.

Şimdi burada okuduklarıma dayanarak kartları şöyle okudum:
    Benimle ilgili duyduğu şüpheler, benim konuşmalarımdan, yorumlarımdan dolayı ilişki sonlandı.Şu an ya da yakın zamanında hayatında başka bir kadın olacak. O kadının kendisine iyi gelmediğini tecrübe edince çıkarları ve şartları evliliğe, ciddiyete uygun olduğu için bana dönüş yapacak.

Bilmiyorum doğru yorumlamış mıyım? Bakış açım doğru mu? Okunanlardan anladıklarım doğru mu? Yorumuma katkıda bulunup eleştirirseniz çok sevinirim. Sevgiler.

Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Merhabalar Keira bir cevap verseniz lütfen)Kartlara enerjimiz geçerek çekildi)partner beni seviyormu dönermi?attart-afyon-köpek hepsi düz yorumum doğrumu?İyi başlayan bir ilişkinin bağımlılık yapması ve bir arkadaş ya onun yada benim öneri sunacak!(mı)

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6319
    Ettiği Teşekkür
    189
    529 mesaja 1.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Merhabalar Keira bir cevap verseniz lütfen)Kartlara enerjimiz geçerek çekildi)partner beni seviyormu dönermi?attart-afyon-köpek hepsi düz yorumum doğrumu?İyi başlayan bir ilişkinin bağımlılık yapması ve bir arkadaş ya onun yada benim öneri sunacak!(mı)

Önceden aranızda duygusal bir bağ ya da ilişki varmış ancak aradan geçen süre aranızdakini bitirmiş, sizi sadece arkadaş olarak görüyor artık.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı Keira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceden aranızda duygusal bir bağ ya da ilişki varmış ancak aradan geçen süre aranızdakini bitirmiş, sizi sadece arkadaş olarak görüyor artık.
    Anladım teşekkürler Keira duygusal bağ kalmamış yani öylemi?ben afyon kartını bağımlılık olarak yorumlamıştım geldiği yere göre sanırım anlamı değişiyor!

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6319
    Ettiği Teşekkür
    189
    529 mesaja 1.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Diğer yorumlara da dönüş yapacağım

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

Sayfa 36/38 İlkİlk ... 263435363738 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)