Destede 3'lü Kombinasyonlar

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Sizinle iletişime kendisi güzel,olumlu bir şekilde geçecek derim.

Onun önümüzdeki süreç icerisinde tutum tavır ve davranışları ne olucak ?
Ariman ve mezar
Duyulursa biteceği yönünde bir düşüncesi olduğu için bi süre gizli tutmayı aklından geçiriyor.

tekrar bir barışma olucak mi diye sordum
zümrüt yıldızlar , köpek
Olacak kader sizi bi yerde bi şekilde buluşturacak.

Onun bana karşı kalben hissetmiş olduğu duygu nedir ?
Elmas,Afyon,Yol
Zamanla önceden yaşanan olumsuzlukların düzeleceğine iyi yönde düzeleceğine dair hisleri var derdim. Sevgili Gecemsi....

eski sevgilim kıymetimi bilecek mi diye sordum tagral hesse assyanta çıktı
ailevi ve sosyal farklılık yüzünden sorun yaşamışız ama atlatacağız beni seviyor dönecek ve ben gözyaşımın karşılığını alacağım değil mi

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
X aşık olacakmı?dedim
Tagral,Ay ,Urmia geldi
Tutku ve aşk olacak bu aşktan öyle kolay sıyrılamayacak
Yorumum doğrumu arkadaşlar?

jun_jandi

Kayıtlı Üye
X aşık olacakmı?dedim
Tagral,Ay ,Urmia geldi
Tutku ve aşk olacak bu aşktan öyle kolay sıyrılamayacak
Yorumum doğrumu arkadaşlar?
kötü günler geçireceksin ve gözyaşı dökeceksin ama emeklerinin ve gözyaşlarının karşılığını alacaksın çünkü bu aşk tutkulu ve sıyrılamazsın...

tarotta 5 li açılm yaptım kartlarla uzak geçmiş yakın geçmiş şimdiki zaman yakın gelecek uzak gelecek diye sorum eski sevgilmle ne olacak diye
kılıç 6 aşıklar kılıç 5 değnek 8 ve değnek 4 buna yorumn nedir? @Kelsey8012

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
kötü günler geçireceksin ve gözyaşı dökeceksin ama emeklerinin ve gözyaşlarının karşılığını alacaksın çünkü bu aşk tutkulu ve sıyrılamazsın...

tarotta 5 li açılm yaptım kartlarla uzak geçmiş yakın geçmiş şimdiki zaman yakın gelecek uzak gelecek diye sorum eski sevgilmle ne olacak diye
kılıç 6 aşıklar kılıç 5 değnek 8 ve değnek 4 buna yorumn nedir? @Kelsey8012
Jun jandi burada tarot açılımı bu sayfada yasak uyarı alırsın hem ben artık tarot bakmıyoeum katina kartlarıma kavuşalı 3 aydır tarotları elime almaz oldum kusura bakma lütfen yorumun için teşekkürle kayina sorarsan yoeumlarım

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Jun jandi burada tarot açılımı bu sayfada yasak uyarı alırsın hem ben artık tarot bakmıyoeum katina kartlarıma kavuşalı 3 aydır tarotları elime almaz oldum kusura bakma lütfen yorumun için teşekkürle kayina sorarsan yoeumlarım

o zaman katinada evlilik var mı diye sordum turan alyans çapa çıktı ve benim kıymetmi bilecek mi hisleri ne diye sordum tagral hesse assyanta çıktı @Kelsey8012

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
o zaman katinada evlilik var mı diye sordum turan alyans çapa çıktı ve benim kıymetmi bilecek mi hisleri ne diye sordum tagral hesse assyanta çıktı @Kelsey8012
Evlilik var diyemiycem tam olarak çünki bu senin isteğin bu şekilde cektin galiba kartları turan tamam geleneksel bir erkek karakteridir fakat bencildir kibirlidir ve gururludur ama senin etkin dışında tarafsızca çektiysen kartlatı yorumum şu;Evlilik var geleneksel bir adam ve sana çabalanmak sabitlenmek istiyor derim.Diğer soruna gelince senin kıymetini bilecek hesse var falat yine bencil erkek profili çizen tagral çıkmış hümanist bir erkek asyranta sanırım biraz aranızda külyürel farklılıklar var gibime geldi sevgi ve ışıkla☺️??

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Evlilik var diyemiycem tam olarak çünki bu senin isteğin bu şekilde cektin galiba kartları turan tamam geleneksel bir erkek karakteridir fakat bencildir kibirlidir ve gururludur ama senin etkin dışında tarafsızca çektiysen kartlatı yorumum şu;Evlilik var geleneksel bir adam ve sana çabalanmak sabitlenmek istiyor derim.Diğer soruna gelince senin kıymetini bilecek hesse var falat yine bencil erkek profili çizen tagral çıkmış hümanist bir erkek asyranta sanırım biraz aranızda külyürel farklılıklar var gibime geldi sevgi ve ışıkla☺️??
gözlerim kapalı çektim evet biraz bencil

jun_jandi

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar Arkadaşım için açılım yaptım X beni nasıl görüyor, x için nasıl biriyim dedi?Çıkan kartlar:Hesse,Saah ve Dağ
Yorumum şöyle;Aşkına bağlı tutkulu karşı tarafada aşktan kafayı yedirtecek bir kadın olarak görüyor bu erkek bu kadını doğrumu yorumum?X’in dedi bana karşı duyguları oluşmuşmu yada olacakmı?
Çıkan kartlar;Çiçekler,Selena ve Selçuksassa
Dedimki;X cinsel çekim hissediyor ve bu kadınla mutlu olunur diye düşünüyor sizce arkadaşlar yorumum doğrumu?

nurumm

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 İlk açılımına iki soru sormuşun onu geçiyorum.diğer soruna gelince güzel,keyifli ve tutkulu bir birliktelikleri olacak derdim...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 İlk açılımına iki soru sormuşun onu geçiyorum.diğer soruna gelince güzel,keyifli ve tutkulu bir birliktelikleri olacak derdim...
Nurum 1.sorunun anlamı aynı canım yorumlarmısın?Beni nasıl niri olarak görüyor anlam bu bunu sordu?

nurumm

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 kadın biraz duruma sanırım imkansız gözüyle bakıyor lakin karşısındaki erkeğin aklında bunu da itiraf edecek erkek kadın hakkında güzel biri olarak görüyor ona karşı hisleri ve isteği var...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
X in bana duyguları varmı yada olacakmı?dedim;Dört dörtlük(deste kartı),Turan ve kalp geldi.Yorumum şöyle :Bu erkek dört dörtlük sevip sevilmek isteyen birisi kafası karışık hissi verdi bana medense Turan?hakkında pek birley bilmiyoeum ama nedense Turan bana bunu hissettirdi sizce Nurum?Keira?

nurumm

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 ben erkeğin kadına karşı beğenisi var derdim.Turan diyor ki ; esmer ve hoş bir erkek oldugunu çağrıştırdı bana,çevresinde birçok kadın olan biri gibi gelir Turan.seninde aklının karışıklığı bu olabilir...Özünde düzgün bir erkek karekteridir.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 ben erkeğin kadına karşı beğenisi var derdim.Turan diyor ki ; esmer ve hoş bir erkek oldugunu çağrıştırdı bana,çevresinde birçok kadın olan biri gibi gelir Turan.seninde aklının karışıklığı bu olabilir...Özünde düzgün bir erkek karekteridir.
Aynen öyle esmer biri Nurım teşekkürler

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben çok sık girer oldum bu siteye hem eski yorumları okuyorum 2013 ten süre gelen Keira nerdesiniz çok sık yorumlara dahil oluyormuşsunuz yine aynısını bekliyorum sizden:))Ben arkadaşım için açtım ayrılık yaşıyorlar şuanda ;x benim için ne düşünüyor diye merak etti ayrılıkları yeni değil çünkü:Çıkan kartlar;Fareler düz,Zümrüt düz,yakut ters geldi yorumum şöyle;Birbirlerinden çaldıkları zamanı telafi etmek isteyen defalarca sınanan tutkulu bir aşk.Yani kişi kartı yok burada be erkeğin düşüncelerine yordum bunu hikayelerinide bildiğimden yakutun gelmesi beni şaşırtmadı açıkçası ama ters gelmesi yinede karşılıksızmı artık diyede beni düşündürdü ne dersiniz arkadaşlar,Keira?

esra96

Kayıtlı Üye
Merhabalar. X kisisi benden vaz mi gecti diye sordum. Cunku kafamda onun sevgisiyle ilgili soru isaretleri var. Aral - Munzur - Kitap karti hepsi duz geldi. Hala seni eskisi gibi seviyor yakinda ogreniceksib olarak yorumladim. Ama kendime baktigim icin objectifde olamayabilirim. Siz ne dusunursunuz?

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhabalar. X kisisi benden vaz mi gecti diye sordum. Cunku kafamda onun sevgisiyle ilgili soru isaretleri var. Aral - Munzur - Kitap karti hepsi duz geldi. Hala seni eskisi gibi seviyor yakinda ogreniceksib olarak yorumladim. Ama kendime baktigim icin objectifde olamayabilirim. Siz ne dusunursunuz?
Merhabalar, vazgeçmemiş bi yönden sevgisi var lakin senin istediğin gibi bir aşk yada Tutkusu yok ve kitabın üstüne bir kart daha açsaydın nasıl bi açıklamalar ile gelecekti sana yada sen onun hakkından ne gibi bir takım gerçeklerle yüzleşecektin biraz fikir sahibi olurdun.ters gelmemiş bu yönden iyi eğer ki karışım yaptıysan kartlarda...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
İyigeceler X evlimi dedik ;Zümrüt,fareler,4/4lük(deste kartı)geldi
Şöyleki;X evlilik yaşamış kaybettiklerini dört dörtlük geri almak istiyor.
X beni düşünüyormu dedim:Çiçekler,elmas,yakut
Değer veriyor aşık zaten ve düşünüyor.
Bugünlerde beni ne bekliyor dedim;
Zümrüt,Sunit ve kalif
Yorumum;Kaybetyiğim erkeği geri kazanacağim (zafer kazanacağım).Yorumlarımda hata yanlış varsa lütfen düzeltin:))

nurumm

Kayıtlı Üye
İyigeceler X evlimi dedik ;Zümrüt,fareler,4/4lük(deste kartı)geldi
Şöyleki;X evlilik yaşamış kaybettiklerini dört dörtlük geri almak istiyor.
X beni düşünüyormu dedim:Çiçekler,elmas,yakut
Değer veriyor aşık zaten ve düşünüyor.
Bugünlerde beni ne bekliyor dedim;
Zümrüt,Sunit ve kalif
Yorumum;Kaybetyiğim erkeği geri kazanacağim (zafer kazanacağım).Yorumlarımda hata yanlış varsa lütfen düzeltin:))
Kelsey8012 Merhaba,desteye 4/4 lük kartını niye dahil ediyorsun ki ? bence gerek yok yorumu ıskalıyor...seni düşünüyor soruna da kendin yorum yapmışın zaten kartlarında güzel gelmiş.bugünlerde seni ne bekliyor asıl gelelim buna :) güzel yormuşun kartları ama ben pek olumlu sezemedim.istiyorsun ki bu kadar mücadele veriyorum belli bir zaman sonra yoluna girecek girer diye beklentin var inişli çıkşılı gel gitli ilişki sonrasında ayrılığı getiriyor diye yorumlardım şahsen ben.hopeless ve keira da görürse bi yorum getirirse ne derece bi kanıya varmışız anlarız ;)