Destede 3'lü Kombinasyonlar

hopeless35

Kayıtlı Üye
Aranızda kıskançlık yüzünden problemler yaşanmış özlüyor bi buluşma talebiyle gelecek emin ol :))
nurumm gelsin yaa :))
şaka bir yana bende ilk önce kıskançlık olarak hissettim ama sonra yorum değiştirdim. gerçi ilk hissedilen doğru diyorlar ama böyle arada kaldım ben mi kıskanmasını istedim acaba falan dedim :)) ondan yazmak istedim. teşekkür ederim yorumun için.

nurumm

Kayıtlı Üye
nurumm gelsin yaa :))
şaka bir yana bende ilk önce kıskançlık olarak hissettim ama sonra yorum değiştirdim. gerçi ilk hissedilen doğru diyorlar ama böyle arada kaldım ben mi kıskanmasını istedim acaba falan dedim :)) ondan yazmak istedim. teşekkür ederim yorumun için.
ben midayı nedense ya kıskançlık yada problemli,sıkıntılı,sorunlu,sağlıksız ilişki olarak yorumlamaktan ileri gitmiyorum ikisinden birini veriyor aşk olarak açılımlarda yada bana öle geliyor :) burda da sıkıntılı ilişki yorumlaması diğer kartlarla uyum sağlamadığı için kıskançlığa çıkarttım :)) rica ederim...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Özlemişim açılımları yorumları çok mu boşladık nedir :) o halde bi soru da benden gelsin.
Erkeğin hayatında başka biri var mıdır sorusuna : tilki,yatağan,kalif ters(üstüne dastar ters )
Kurnazlık yapan birisi ikilinin ilişkisine darbe vurmuş ayrılık gündeme gelmiş lakin başka bir kadın olmadığını bunun sadece şüpheden ileri gittiğine yordum...
merhaba nurumm :)
erkeğin hayatında birisi yok sadece kendini beğenmiş tavırlarını kullanarak kurnaz kişi bu fikri sokmuş aklına diye hissettim. yatağan gelmesiyle kesin bir konuşma sonrasında şüphe duyduğunu düşündüm.

nurumm

Kayıtlı Üye
kesin bir konuşma sonrasında hımmm :) tuttum bunu (y)
daha önceki yorumlarına istinaden doğrumudur diye söylediklerin vardı aslında, müsait bir zamanda onlara göz geçireyimde çıkan sonuçlar yorumlarla nasıl karşılaştıralım...o kartlara bakılına bir takım olaylar ceyran etmişti :)))

hopeless35

Kayıtlı Üye
kesin bir konuşma sonrasında hımmm :) tuttum bunu (y)
daha önceki yorumlarına istinaden doğrumudur diye söylediklerin vardı aslında, müsait bir zamanda onlara göz geçireyimde çıkan sonuçlar yorumlarla nasıl karşılaştıralım...o kartlara bakılına bir takım olaylar ceyran etmişti :)))
aynen nurumm bakalım doğru yorum mu ? çok sevinirim :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkeğin ruh hali keyfi nasıldır diye sorduğumda : ağaç,tağral,ters fareler. Genel olarak keyfi iyi yerinde,içten içe gözü geride bıraktığı kadında haksızlık yaptığını mı düşünüyor yoksa kendine mi haksızlık yapıldığı düşüncesinde orayı çok konduramadım...yorumlarınızı alırım ...

esra96

Kayıtlı Üye
Erkeğin ruh hali keyfi nasıldır diye sorduğumda : ağaç,tağral,ters fareler. Genel olarak keyfi iyi yerinde,içten içe gözü geride bıraktığı kadında haksızlık yaptığını mı düşünüyor yoksa kendine mi haksızlık yapıldığı düşüncesinde orayı çok konduramadım...yorumlarınızı alırım ...
Belkide genel olarak keyfi iyiyken dis faktorlerden kaynaklanan keyfini bozucak seyler oluyor olabilir.

nurumm

Kayıtlı Üye
Esra96 olabilir canım dış faktörler de... ?

nurumm

Kayıtlı Üye
sosyal medya paylaşımları bile olabilir bak orasını hesap etmedik ???he he he

Keira

Moderator
Merhaba, genel olarak en büyük yanlışınızı söyleyeyim. Sadece kartların anlamlarını yorumluyorsunuz, tek tek. Evet her kartın bize verdiği anlam önemli ama yanındaki ile de bağlamalıyız. Tıpkı örgü örmek gibi. Bunu başarabildiğinizde deste ile konuşmaya başlarsınız.

esra96

Kayıtlı Üye
Merhabalar. X kisi beni ozluyor mu diye sordum. Duz Baykus - Duz Dag ve Duz Selcuksassa kartlari geldi. Beni dusundugunu ve benimle birlikte olmak icin istek duydugu seklinde yorumladim. Siz ne dusunursunuz ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba, genel olarak en büyük yanlışınızı söyleyeyim. Sadece kartların anlamlarını yorumluyorsunuz, tek tek. Evet her kartın bize verdiği anlam önemli ama yanındaki ile de bağlamalıyız. Tıpkı örgü örmek gibi. Bunu başarabildiğinizde deste ile konuşmaya başlarsınız.

Merhabalar Keira ahhh dediğini çözebilsek zaten ;)

Keira

Moderator
Biraz yoğunlaşmak sorununuzu çözecektir nurumm. Kolaydan başlayalım mesela samyeli, bahçeler ve saah hepsi düz nasıl yorumlarsın?

nurumm

Kayıtlı Üye
Biraz yoğunlaşmak sorununuzu çözecektir nurumm. Kolaydan başlayalım mesela samyeli, bahçeler ve saah hepsi düz nasıl yorumlarsın?
Yeni bir başlangıç bir aşk ilişkisi derim keyifli ve tutkulu bir ilişki olacağını da gösteriyor derdim :) Sevgili Keira

nurumm

Kayıtlı Üye

Sevgili Keira bu açılıma yorumunuz ne olurdu ? mesela burda fareler beni çok zorladı nasıl konduracağımı bilemedim.

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba Keira,
Bazen kartlara baktığımda hissiyat olarak anlamı olmayan şeylerle bağdaştırıyorum sonra yorumumu anlamına göre tekrar yapmaya çalışıyorum. bu normal mi?

hopeless35

Kayıtlı Üye

Merhaba nurumm,
ben burada erkeğin ruh halini dengesiz olarak yorumladım. çok sağlam görünse de kendi içinde haklı haksız muhakemesi yaptığını düşünüyorum.
Keira dan yorumumla ilgili yorum bekliyorum :)

Keira

Moderator
Ters fareler kaybedilen bir şeyin yeniden bulunacağını gösterir, kişiyi mutlu eder yani. İlişki yaşarken neyi kaybettiyse ona yeniden kavuşmuş. Huzur, özgürlük vs. Yani keyfi yerinde.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba Keira,uzun zamandır yoktum ailevi bi acı yaşadım destemede 1 yıldır bakamadım elime dahi almadım.Yakın zamanda onlarla konuşup ilk kez bi soru sordum.X kişisi benim hakkımda neler düşünüyor.Açılan kartlar.YOL (düz)TATTARET(düz)KALP(düz)SUNİT(Düz)KIZÇOCUĞU(düz)
Yorumum şöyle oldu biraz eksik farkındayım.Esmer evlenip ayrılmış olan ve karakter olarak zor olan bu adam beni çok uğraştıracak.Onunla bir yola gidicem bu yol bizim için bi şans olacak.Kız çocuğu için kitap eğer kişnin üzerine düşmüşse bir çocuğu var der.Fkat böyle bi durum olmadığı için onuın benim hakkımda temiz düşünceleri olduğunu yorumunu yapabildim.Destenin usunz man bakmadığım için bana cevap vermiceğini düşünmüştüm :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba Nilkay Umarım Keira da görür yorumlar. Ben olsam her ikinizinde sevgisi aslında içinize düşmüş sizinle bi yol almak düşüncesi de var ama bu ilişki belli çıkarlar menfaatlerden öteye geçemeyecek oldukça da inişli çıkışlı bu ilşki sizi hayli yıpratacak derdim...