Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 34/35 İlkİlk ... 2432333435 SonSon
348 sonuçtan 331 ile 340 arası

Konu: Destede 3'lü Kombinasyonlar

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Öncelikle katinadaki arkadaşlara Selamlar ) açılımlar,yorumlar,desteyle ilgili bütün konuşmaları okuduğumu ileteyim.Deste çok ilgimi çekti almak istedim 6 ay önce deste sahibi oldum 3 lü açılımlar yapıyorum tek soruma istinaden de açıyorum.Akşam yaptığım açılımda ilk defa karşılaştımda diyebilirim erkeğin kadına karşı düşünceleri duyguları olarak açtığım kartta selçuksassa ters geldi.aşk anlamına göre yorumlamadım lakin ters anlamında kartta kadın eziyet çekiyor olarak yorumladığımızda erkeğin düşüncesine istinaden çıkan bi kart erkek eziyet çekiyor diyebilirmiyiz peki (

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Teşekkür ederim yorumunuzu şimdilerde gördüm Keira

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Herkese merhabalar erkek arkadaşımla ayrıyız bikaç gündür ve kartlara tekrar barışır bu ilişkiye devam edermiyiz? diye sordum çıkan kartlar;Ters Dastar,Düz turan ve ters parsadra.Şöyle yorumladım yanlışsam düzeltin lütfem;Araya giren 3. Bir kadın yüzünden benim acı çektiğim ve erkeğin benimle tekrar buluşmak istediği,yanlışsam düzeltin lütfen!buluşma amacı nedir diye sorduğumda ise çıkan kartlar; hesse düz tilki düz saah kartı düz beni düşünüyor ama cinsel anlamda dönüş yapacak ve kurnaz davranacak yardımcı olurmusunuz?

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6319
    Ettiği Teşekkür
    189
    529 mesaja 1.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Aynı soruya sürekli bakım mı yapıyorsunuz, deste biraz karışık vermiş kartları çünkü. Dilerseniz biraz bekleyip sonra yeniden daha net bir açılım yapın. Kart seçerken içinizden geçirdiğinize dikkat edin. Mesela barışmak istiyorsanız içinizden barışalım ya da barışacağız gibi düşünceler geçirmeyin. Nötr bir şekilde çekin.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

merhaba bi suredir gorustugum ama aramızda adı konmus bisey olmayan kisi icin ileride ne olacak sorusunu sorup kart cektim. dervis-urmiaa-kalp geldi hepsi duz. ben zaten kendimi hep urmiaa ile ozdeslestiririm o yuzden soyle yorumladım:
    eger gecmis hatalarımdan ders alır cocuksu davranmazsam ve kendim gibi olup kendimi dogru sekilde ifade edersem aramızda guzel bir ask baslayacak. siz ne dersiniz? simdiden tesekkürler

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

sabrin sonu aşk diyor güzel açılım

7. selcuksassa Üyemize teşekkür edenler:
    bambina (12.06.2018)

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    2
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Merhaba,
    gelen soru: x kişi ile aramızdaki ne olacak ?
    çekilen kartlar: adhamdeva-mektup-kapı / hepsi düzdü ve sırasıyla yazdım
    bu açılımı geçmişte bir kadın tarafından yaşanan sorun ile ilgili yüzleşme ve itiraf gelecek. kişi geri dönüyor ve şans senden yana olacak diye yorumladım.
    doğru yorumlayabiliyor muyum ? çünkü yeni başladım ) fikirlerinizi ve uyarılarınızı bekliyorum.

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    5
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı hopeless35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    bu açılımı geçmişte bir kadın tarafından yaşanan sorun ile ilgili yüzleşme ve itiraf gelecek. kişi geri dönüyor ve şans senden yana olacak diye yorumladım.
    doğru yorumlayabiliyor muyum ? çünkü yeni başladım ) fikirlerinizi ve uyarılarınızı bekliyorum.
    geçmişte bu bayan seni üzmüş yollar kapanmışken şu aralar ondan gelecek bir haber var sana. iletişim sağlanacak ve ikiniz de eskileri bırakıp yeni kapı açacaksınız aşk hayatınızda.

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    5
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

Merhaba,
    hemen hemen yorumlar aynı. benim yorumumu beğendin mi

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6319
    Ettiği Teşekkür
    189
    529 mesaja 1.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Jun_jandi yorumunuz yanlış.

Merhaba,
    bu kişi ile aranız bir kadın yüzünden açılmış ve bu kişi artık bu kadının gerçek yüzünü görmüş ve ondan uzaklaşmaya başlamış. Sizinle yeniden iletişime geçecek ve aranız eskisinden daha iyi olacak.

Alıntı bambina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bi suredir gorustugum ama aramızda adı konmus bisey olmayan kisi icin ileride ne olacak sorusunu sorup kart cektim. dervis-urmiaa-kalp geldi hepsi duz. ben zaten kendimi hep urmiaa ile ozdeslestiririm o yuzden soyle yorumladım:
    eger gecmis hatalarımdan ders alır cocuksu davranmazsam ve kendim gibi olup kendimi dogru sekilde ifade edersem aramızda guzel bir ask baslayacak. siz ne dersiniz? simdiden tesekkürler
    bu kişi sizden çok etkilenmiş siz de bunu hissediyorsunuz. Tahminleriniz doğru diyor deste. Aranızda bir ilişki başlayacak.

Konu Keira tarafından (17.06.2018 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.
    We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

12. 2 kişi Keira üyemize teşekkür etti:
    bambina (18.06.2018), hopeless35 (20.06.2018)

Sayfa 34/35 İlkİlk ... 2432333435 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (1 üye ve 3 konuk)

1. Kelsey8012