Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben arimani genelde erkek yoğun bir şekilde kadının etkisi altında hatta gözü hor olmuş kör kütük aşık şeklinde bir yorum getiriyorum diyerek kendi üçlü kombinasyonum icin akıl danisiyorum. Bu sefer aklımdaki beyi elde edebilecek miyim diye sordum ve üç kart seçtim. Gelen kartlar afyon çapa ve baykuş baykusun üstüne bir kart daha seçtim kafam karistigi için adhamdeva geldi. Çapa evet olumlu bir kart işte aşkta sadakat kadının erkeğin gözdesi olduğu anlamına geliyor ancak afyon ve baykuş ile birlikte yorumlamakta oldukça zorlandım. Yakın zamanda bu konunun netlik kazanacağı anlamına mı geliyor?

Tutku ve bağımlılık yapmışın bi yerlere gelme isteğin var lakin bazı şeyleri sanırım çok irdeliyorsun didikliyorsun hissiyatı geldi baykuşun üstüne gelen deva da bunu desteklemiş.güzel olumlu bi karttır aslında ama ben biraz soğukluk hissettm.keira da yorumlasın görürse merak ettim o ne cevap verecek bu açılıma...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
1-)X’le iletişimimiz olacakmı dedim önce;Mektup,selena ve köpek geldi köpek burada dost arkadaşça anlamı verdi sanki bana ama üzerine kart seçtim (emin olamadım kendime bakınca)Güneş geldi.Şöyle yorumladım;X le selena geldiği için zmanla yani güneşde gelince dilim dilim zamnla hemen dğl bu iletişim ve köpek kartıda dostlukla kurulacak bir iletişim gibime geldi.2.sorum)İletişimi sağladıktan sonra dedim xle aşk ilişki yaşayacakmıyız?Turan,Çiçekler,Tagral geldi Tagrali ben kişi kartı olarak hissedemedyince gözü neden arkada diyerekten üzerine kart seçtim kız çocuğu geldi;Yorumum şöyle;Bu erkekle mutlu güzel bir buluşma ve masum bir birliktelik yaşıycaz doğrumu acaba Keira ve diğer arkadaşlar?”Buarada kartları hep düz karıyorum ben araya ters karıştırıyorum ama şu ters düz işini pek anlamasamda”:))

hopeless35

Kayıtlı Üye
Kadın ilişkiyi bitirirse erkek ne yapar nasıl davranır diye sorgumda abanoz, ters köpek,eprahat (üstüne Zümrüt ters )
Kadın bitirdiği takdirde erkeğin bu duruma üzüntüsünün büyük olacağı tekrardan belli bir zaman sonra birleşecekleri erkeğin aradaki zaman diliminde de aldatması da ara ara kaçamkları da olur dedim. Arkadaşlar yorumunuz ne olur ?

merhaba nurumm,
kadın bitirdiği takdirde ben erkeğin büyük bir acı duyacağını, beklemediği bir ayrılık olduğu için hırçınlaşacağını düşündüm. üzerine gelen zümrüt kazanmaya çalışacağını hemen pes etmeyeceğini hissettirdi nurumm.

Keira yorumlarımızı nasıl buluyorsun ?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Ben arimani genelde erkek yoğun bir şekilde kadının etkisi altında hatta gözü hor olmuş kör kütük aşık şeklinde bir yorum getiriyorum diyerek kendi üçlü kombinasyonum icin akıl danisiyorum. Bu sefer aklımdaki beyi elde edebilecek miyim diye sordum ve üç kart seçtim. Gelen kartlar afyon çapa ve baykuş baykusun üstüne bir kart daha seçtim kafam karistigi için adhamdeva geldi. Çapa evet olumlu bir kart işte aşkta sadakat kadının erkeğin gözdesi olduğu anlamına geliyor ancak afyon ve baykuş ile birlikte yorumlamakta oldukça zorlandım. Yakın zamanda bu konunun netlik kazanacağı anlamına mı geliyor?

merhaba duskielle,
ben yaptığın açılımda bu erkekte takılı kaldığını aslında bu bağımlılıktan kurtulup bunu bir tecrübe bir deneyim olarak kabul edip ilerlemen gerektiğini hissettim. ama gerçekten kartlar bu kadar olumlu iken neden böyle dediğimi bilemiyorum. Bende yorumlarımla çok iyiyim diyemem. Keira bize doğru yönlendirmeyi yapacaktır.

nurumm

Kayıtlı Üye
merhaba nurumm,
kadın bitirdiği takdirde ben erkeğin büyük bir acı duyacağını, beklemediği bir ayrılık olduğu için hırçınlaşacağını düşündüm. üzerine gelen zümrüt kazanmaya çalışacağını hemen pes etmeyeceğini hissettirdi nurumm.

Keira yorumlarımızı nasıl buluyorsun ?
Hopeless35 teşekkür ederim bende aynı bu şekilde yordum :)) keira özelden cevap verdiği için burdan yazmadı bu yorumu onun bu konuda yorumu oldukça farklı oldu açıkcası beklemediğim de bi yorum idi ...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Bana yorum yapanınız olmamış arkadaşlar yeni gelenlerdende bekliyorum Keira sizdende lütfen☺️??

esra96

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar. Arkadaşım için açılım yaptım. X kişi bana karşı ne hissediyor sorusunu sordu. Afyon - Ev - Saah kartlari çikti. Ben bunu erkegin kadina kars bir tutkusu var ve onunla bir beraberlik dusunuyor ve yakinda bunu ilan edecek diye yorumladim. Ama Saah erkegi de temsil ediyor olabilir bu durumda erkek Bir iliski istiyor ama bunun icin zaman var diye de yorumlanabilir. Sizin yorumunuzu bekliyorum. ?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar. Arkadaşım için açılım yaptım. X kişi bana karşı ne hissediyor sorusunu sordu. Afyon - Ev - Saah kartlari çikti. Ben bunu erkegin kadina kars bir tutkusu var ve onunla bir beraberlik dusunuyor ve yakinda bunu ilan edecek diye yorumladim. Ama Saah erkegi de temsil ediyor olabilir bu durumda erkek Bir iliski istiyor ama bunun icin zaman var diye de yorumlanabilir. Sizin yorumunuzu bekliyorum. ?
Merhabalar bence yorum eksik kalmış saah’ın üzerine kart çekmeliydiniz aşkını ilan edeceği yokki kartların şu haliyle evet sizi düşünüyor ama ne yapıp yapmayacağını anlamak için bence bir kart daha gerekli

nurumm

Kayıtlı Üye
Sadece iyi biri olduğu kanısında onun haricinde bir hissiyatı yok erkeğin.Biraz acılı bir ilşki bitirmiş sanırım buda erkeği oldukça etkilemiş kıza karşı sadece iyi bir insan olduğu kanısından başka bir düşünce hissedemedim ben.

Kelsey8012 Saah net bir karttır burda da üstüne kart gerektiren pek durumu söz konusu değil.evet bende cekiyorum ara ara net kartlara ben kendimde çok objektif olamadığım için olmayı beceremediğimden çekiyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
esra96 bu kartlara arayacak mı kavgalıyız ayrıldık dönüşü var mı gibi sorulsaydı evet arayacak diye çok net söylerdim.

Duskielle

Kayıtlı Üye
Açılan akademik kadrolardan birine müracaat ettim. Ancak bu kadro hiç yaşamayı hayal etmediğim istemedigim bir üniversite, istediğim yerin olmayacağını düşündüğüm için yaptım bu başvuruyu da. Desteye burası benim için hayırlı bir yer mi kazanırsam gitmeli miyim diye sordum ve yıldızlar valide ve çapa karti geldi. İki olumlu kartın arasındaki valideyi anlamlandiramadigim icin kartların üzerine birer tane daha çektim bunlar da sırasıyla yol Yakut ve tagral. Benim yorumum burasının benim icin hayırlı olmayacağı ve eğer beklersem karsima daha iyi bir fırsat cikacagi yönünde oldu. Ama Zaten istemediğim bir yer o yüzden objektif olamıyorum gibi geldi? @Keira ve diger arkadaşlar da yorumumu değerlendirirse çok sevinirim.

nurumm

Kayıtlı Üye
Açılan akademik kadrolardan birine müracaat ettim. Ancak bu kadro hiç yaşamayı hayal etmediğim istemedigim bir üniversite, istediğim yerin olmayacağını düşündüğüm için yaptım bu başvuruyu da. Desteye burası benim için hayırlı bir yer mi kazanırsam gitmeli miyim diye sordum ve yıldızlar valide ve çapa karti geldi. İki olumlu kartın arasındaki valideyi anlamlandiramadigim icin kartların üzerine birer tane daha çektim bunlar da sırasıyla yol Yakut ve tagral. Benim yorumum burasının benim icin hayırlı olmayacağı ve eğer beklersem karsima daha iyi bir fırsat cikacagi yönünde oldu. Ama Zaten istemediğim bir yer o yüzden objektif olamıyorum gibi geldi? @Keira ve diger arkadaşlar da yorumumu değerlendirirse çok sevinirim.

Aslında hayırlı ve güzel bir yol olacak sevmediğin istemediğin için ve severek de yapamayacağın bir iş olacağı ne kadar güzel olursa olsun gözünün hep istediğin yerde kalacağını çok net vermiş.istemediğin için yorumu da olumlu yapmamışın bence....Ne diyelim,hayırlısı olsun,gönlünce olsun...

Duskielle

Kayıtlı Üye
Aslında hayırlı ve güzel bir yol olacak sevmediğin istemediğin için ve severek de yapamayacağın bir iş olacağı ne kadar güzel olursa olsun gözünün hep istediğin yerde kalacağını çok net vermiş.istemediğin için yorumu da olumlu yapmamışın bence....Ne diyelim,hayırlısı olsun,gönlünce olsun...
Teşekkür ederim. Kafami karıştıran validenin çıkması aslında. En olumsuz kart, o çıkınca hayırlı bir şey beklemek mümkun değil pek :(

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Ben kendim icin katinaya bir soru sordum ama kafam karıştı sizlerden yardım ve fikir bekliyorum.
Soru: beni özlüyor mu?
Kartlar: adhamdeva mida ve Selena hepsi düz geldi Selena üzerine kart çektik turan geldi

Benim yorumum: adhamdeva yapılacak konuşmaları ve itirafları anlatiyor dersem araya gelen üçüncü kişi sebebiyle onunla ilgilendiği ve benim de dünü unutup kendi mutluluguma ilerlemem gerektiği mi anlamına geliyor.
Kendime bakarken tam bir hissiyat saglayamiyorum maalesef hele ki yolun daha başındayken. Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
X ruh eşimmi dedim çıkan kartlar yukarda resimdeki kartlar dastarmı ruh eşi yoksa benmi bulutlarla net dğl sanki ne dersiniz?

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Ben kendim icin katinaya bir soru sordum ama kafam karıştı sizlerden yardım ve fikir bekliyorum.
Soru: beni özlüyor mu?
Kartlar: adhamdeva mida ve Selena hepsi düz geldi Selena üzerine kart çektik turan geldi

Benim yorumum: adhamdeva yapılacak konuşmaları ve itirafları anlatiyor dersem araya gelen üçüncü kişi sebebiyle onunla ilgilendiği ve benim de dünü unutup kendi mutluluguma ilerlemem gerektiği mi anlamına geliyor.
Kendime bakarken tam bir hissiyat saglayamiyorum maalesef hele ki yolun daha başındayken. Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Aranızda kıskançlık yüzünden problemler yaşanmış özlüyor bi buluşma talebiyle gelecek emin ol :))

nurumm

Kayıtlı Üye
X ruh eşimmi dedim çıkan kartlar yukarda resimdeki kartlar dastarmı ruh eşi yoksa benmi bulutlarla net dğl sanki ne dersiniz?

Kelsey merhaba, kartlar kötü gelmemiş ama ben niyeyse şöle bişeye yordum sezinledim. olacak gözüyle bakarken sanki başka şahıs devreye girecek erkekde bu durum karşısında sakin ve diğer tarafa yönelmeye meyilli ama sanki buruk ...

nurumm

Kayıtlı Üye
Özlemişim açılımları yorumları çok mu boşladık nedir :) o halde bi soru da benden gelsin.
Erkeğin hayatında başka biri var mıdır sorusuna : tilki,yatağan,kalif ters(üstüne dastar ters )
Kurnazlık yapan birisi ikilinin ilişkisine darbe vurmuş ayrılık gündeme gelmiş lakin başka bir kadın olmadığını bunun sadece şüpheden ileri gittiğine yordum...