Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
geçmiş ilişkime dair;bu kişi ile aramız nasıl olacak diye sordum ve iyice odaklanıp 3 kart çektim.
Eprahhat, mida ve Munzur geldi .
Eprahhat kartı burada söz konusu kişinin kişilik özelliklerine uyuyor. Mida kartı benim kişilik özelliklerinden uyuyor kıskanç birisiyimdir. Kombinasyon olarak yorumum şu şekilde : bu kişi geçmişte aniden başka birisine aşık olduğu için beni terketti ancak şuanki ilişkisinde sorunlar yaşıyor ve muhtemelen bana dönme ihtimali de var ancak çokça sabır lazım.
İyice anlamak için üçer kart daha çekmiştim. İlk gelen kartı tam olarak hatırlamıyorum ancak kararsızlık ve seçim yapmak ile alakalı bir kart olduğunu hatırlıyorum ki muhtemelen bu kişi bir kararsızlık yaşadı ve diğer kişiyi tercih etti. Diğer gelen kartlar da alyans ve hesse. Şuan bir başkasıyla ciddi bir konumda ancak bu uzun sürmeyecek, hesse kartının anlamından göre bana geri dönme ihtimali var. Umarım doğru yorumlamışımdır ancak gerçekleşmesi epey zor bir durum diyebilirim bu ilişkiye dair. sayın @keira senin de yorumunu ve düzeltmeni bekliyorum, sevgiler.
geçmiş ilişkime dair;bu kişi ile aramız nasıl olacak diye sordum ve iyice odaklanıp 3 kart çektim.
Eprahhat, mida ve Munzur geldi .
Eprahhat kartı burada söz konusu kişinin kişilik özelliklerine uyuyor. Mida kartı benim kişilik özelliklerinden uyuyor kıskanç birisiyimdir. Kombinasyon olarak yorumum şu şekilde : bu kişi geçmişte aniden başka birisine aşık olduğu için beni terketti ancak şuanki ilişkisinde sorunlar yaşıyor ve muhtemelen bana dönme ihtimali de var ancak çokça sabır lazım.
İyice anlamak için üçer kart daha çekmiştim. İlk gelen kartı tam olarak hatırlamıyorum ancak kararsızlık ve seçim yapmak ile alakalı bir kart olduğunu hatırlıyorum ki muhtemelen bu kişi bir kararsızlık yaşadı ve diğer kişiyi tercih etti. Diğer gelen kartlar da alyans ve hesse. Şuan bir başkasıyla ciddi bir konumda ancak bu uzun sürmeyecek, hesse kartının anlamından göre bana geri dönme ihtimali var. Umarım doğru yorumlamışımdır ancak gerçekleşmesi epey zor bir durum diyebilirim bu ilişkiye dair. sayın @keira senin de yorumunu ve düzeltmeni bekliyorum, sevgiler.
pandaaa1 merhabalar, diğer kartların evet eksik olduğu için maalesef ona yorum yanlış olur zaten ilk açılımına gelince de ne kadar uyum sağlamaya çalışsan da sabretsende huzurlu olmayan sıkıntılı sorunlu bir ilişkin varmış devamı gelse de bence pek olumlu gibi değil olma ihtimalinde de daha önceki aynı sıkıntılı ilişki devam eder gibi görünüyor ...

pandaaa1

Kayıtlı Üye
pandaaa1 merhabalar, diğer kartların evet eksik olduğu için maalesef ona yorum yanlış olur zaten ilk açılımına gelince de ne kadar uyum sağlamaya çalışsan da sabretsende huzurlu olmayan sıkıntılı sorunlu bir ilişkin varmış devamı gelse de bence pek olumlu gibi değil olma ihtimalinde de daha önceki aynı sıkıntılı ilişki devam eder gibi görünüyor ...
Yorumunuz için teşekkürler.

Keira

Moderator
Nurumm ilk sorunda neden üstüne kart seçtin. Üç kartın üstüne ancak yorum eksik kalırsa kart çekeriz. Evlilikleri iyiymiş aslında, çocuk konusunda da ikisinden birinin isteği yok bunun sebebini de geçmişle alakalı bir durum olarak görüyorum, belku ikisinden birinin çocuğu olmama gibi bir durumu söz konusu olabilir.

Pandaa1 ilişkiniz düzelsin istiyorsunuz ancak burada munzur bize değişmeyeceğini söylüyor. Bu adam gaza gelip bir hamle yapıyor ama sonrası gelmiyor, gelmeyecek de. Her şey şimdi nasılsa gelecekte de öyle olacak. Özetle aranızda bir şey olmayacak istediğiniz gibi.

pandaaa1

Kayıtlı Üye
Nurumm ilk sorunda neden üstüne kart seçtin. Üç kartın üstüne ancak yorum eksik kalırsa kart çekeriz. Evlilikleri iyiymiş aslında, çocuk konusunda da ikisinden birinin isteği yok bunun sebebini de geçmişle alakalı bir durum olarak görüyorum, belku ikisinden birinin çocuğu olmama gibi bir durumu söz konusu olabilir.

Pandaa1 ilişkiniz düzelsin istiyorsunuz ancak burada munzur bize değişmeyeceğini söylüyor. Bu adam gaza gelip bir hamle yapıyor ama sonrası gelmiyor, gelmeyecek de. Her şey şimdi nasılsa gelecekte de öyle olacak. Özetle aranızda bir şey olmayacak istediğiniz gibi.
Teşekkür ederim

nurumm

Kayıtlı Üye
Keira merhabalar ağzına yüreğine sağlık. Bahçeleri çözemedim neye geldiğini, bide ev ters gelince birlikte mi devam edecekler ayrı mı yol alacaklar diye bi çağrışım getirdi o yüzden çekmek istedim..büyük ihtimal birinin çocuğu olmuyor geçmişte de olmamıştı yeni evliliğinde de olmuyor buna bu şekilde yorum getirebilirim..

Keira

Moderator
Üstüne çekilen kartlara bakılmadan yorumladığında bahçeler evlilik hayatlarının guzel ve eğlenceli olduğunu, anlaşıyor ve paylaşımda bulunuyorlar olarak yorumlanacaktı. Oturmayan yorum yokmuş bir dahakine üstüne kart çekerken buna dikkat et.

Çocuk konusu dediğim gibi geçmişten gelen bir sorun var ve çözümü yok gibi. İkisinden birinin olmama durumu mantıklı görünüyor bu açılım için.

nurumm

Kayıtlı Üye
Kadın ilişkiyi bitirirse erkek ne yapar nasıl davranır diye sorgumda abanoz, ters köpek,eprahat (üstüne Zümrüt ters )
Kadın bitirdiği takdirde erkeğin bu duruma üzüntüsünün büyük olacağı tekrardan belli bir zaman sonra birleşecekleri erkeğin aradaki zaman diliminde de aldatması da ara ara kaçamkları da olur dedim. Arkadaşlar yorumunuz ne olur ?

Duskielle

Kayıtlı Üye
Merhabalar destede çok çok yeniyim. Sorum hoşlandığım kişi ile bir görüşme/karşılaşma olacak mı yakın zamanda. 3 kart seçtim ilk ama sonra içimden gelen bir hisle devamını da getirdim herhangi bir açılım yöntemi vs. uygun olarak yapmadım sadece icimden geldiğince kart çektim. Yorumum şu şekilde:
İlk sira çıkan kalp samyeli ve dare bu karşılaşmanin olacağını ve benim açımdan duygusal anlamda olumlu bir başlangıç olacağına yorumladım. Ancak bu duygular karşılıklı mi emin olamadığım için üzerine kartlar çektim, ilk üç kart sonrası kartları çekerken aklımda bu soru vardı yani. Yakut derviş ve yıldızlari aşkımın karşılıklı olduğunu ve onun kalbini kazanacagima yorumladım. Sonra mezar dastar ve süpürge. Sanırım hayatında bir kadın var ya da onun hayatına girmeye çalışan, ama görüldüğü gibi dastar ters ve mezar ile süpürge bunun sona ereceğini ve ayrılık olacagini söylüyor. Son sırada da çapa ağaç ve alyans çıktı bunun evliliğe gidebilecek ciddi ve köklü bir beraberlik olacagini söylüyor herhangi bir ucuncu sahsın bozmaya gücünün yetmeyeceği seviyede köklü bir bağ olacak. Gören olursa ve yorumumu değerlendirmek isterse çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

IMG_20190404_205541.jpg

Duskielle

Kayıtlı Üye
Kadın ilişkiyi bitirirse erkek ne yapar nasıl davranır diye sorgumda abanoz, ters köpek,eprahat (üstüne Zümrüt ters )
Kadın bitirdiği takdirde erkeğin bu duruma üzüntüsünün büyük olacağı tekrardan belli bir zaman sonra birleşecekleri erkeğin aradaki zaman diliminde de aldatması da ara ara kaçamkları da olur dedim. Arkadaşlar yorumunuz ne olur ?
Bana göre büyük bir intikam hırsıyla ona zararı dokunacak bir takım hareketlerde bulunacak. Çok yeniyim tabii o yüzden pek güvenilir değil yorumlarim

nurumm

Kayıtlı Üye
Bana göre büyük bir intikam hırsıyla ona zararı dokunacak bir takım hareketlerde bulunacak. Çok yeniyim tabii o yüzden pek güvenilir değil yorumlarim
:))) hiç ihtimal vermiyorum İnan ki öle bişeyi yapacak bir insan değil asla... teşekkür ederim tabi yorum yap yapalım geliştiriyoruz böle böle ....

nurumm

Kayıtlı Üye
Duskielle bu açılımı en iyi keira yorumlar. şahsen benim fikrim bu kadar çoklu bi açılım biz acemiler için çok ağır değil mi ?

Duskielle

Kayıtlı Üye
Haklısınız. Zaten 3 kartla bile zorlanıyorum şu an anlamayınca üstüne kart seçiyorum daha çok olay karışıyor bu sefer de. Şu an icin kendim ve annem üzerinde denemeler yaptım. Mesela geçen benim iş konum ne olacak diye sordu, bir süredir iş arıyorum henüz herhangi bir yerden olumlu donus yok. 3 kart seçti tattaret kalp ve çapa çıktı. Aşk ve evlilik ile ilgili kartlar olduğu icin yorumlayamadim. 3 kart daha secmesini söyledim bu sefer de ters mida alyans ve deve çıktı. Herhangi bir yorum getiremedim. Bu tarz soru ile alakasiz kartlar geliyor ara sıra o noktada tikaniyorum. Mesela bu bahsettigim kartlari görünce herhalde iş olayı olamayacak sen en iyisi evlen diye tavsiye veriyor kartlar diye dusundum:LOL: hiç ilerleyemeyecekmisim gibi geliyor :/

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
İyiakşamlar herkese hoşlandığım birisi var bana teklif edecekmi dedim.Gelen kartlar:Hesse,Bedes,dağ sanki eksik kaldı yani tam olarak netleştiremedim dağın üstüne kart çektim Ariman geldi;Cinsel olarak beni çekici buluyor o anlamda teklif edecek sanki öyle hissettim doğrumu sizce?

nurumm

Kayıtlı Üye
İyiakşamlar herkese hoşlandığım birisi var bana teklif edecekmi dedim.Gelen kartlar:Hesse,Bedes,dağ sanki eksik kaldı yani tam olarak netleştiremedim dağın üstüne kart çektim Ariman geldi;Cinsel olarak beni çekici buluyor o anlamda teklif edecek sanki öyle hissettim doğrumu sizce?
Kelsey8012 Merhabalar, üstüne kart çeksende çekmesende çıkan kartlar demiş zaten diyeceğini :) erkeğin sana ilgisi yüksek çok da büyük bi isteği var sana karşı bunun içinde bir başlangıç yaparsanız devamı iyi olacak diyor deste :))

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 Merhabalar, üstüne kart çeksende çekmesende çıkan kartlar demiş zaten diyeceğini :) erkeğin sana ilgisi yüksek çok da büyük bi isteği var sana karşı bunun içinde bir başlangıç yaparsanız devamı iyi olacak diyor deste :))
Dağ geldiği içinmi iyi olacak dedin Nurum?Bu adam beni heryerde takipte ama ses seda yok hiç arimanı verince sadece amacı yatmaksa gelmesin dedim ama hayırlısı teşekkür ederim Nurum☺️

nurumm

Kayıtlı Üye
Dağ sana karşı büyük isteğini vermiş bedes düz geldiği için başlarsanız iyi olacak diye bi kanaat getirdim.sadece cinsellik içinse ilerleyen zamanlarda belli eder kendini sonra başka soru ile aç arimanı sen ekstradan çektiğinde vermiş çünkü :)

Duskielle

Kayıtlı Üye
Ben arimani genelde erkek yoğun bir şekilde kadının etkisi altında hatta gözü hor olmuş kör kütük aşık şeklinde bir yorum getiriyorum diyerek kendi üçlü kombinasyonum icin akıl danisiyorum. Bu sefer aklımdaki beyi elde edebilecek miyim diye sordum ve üç kart seçtim. Gelen kartlar afyon çapa ve baykuş baykusun üstüne bir kart daha seçtim kafam karistigi için adhamdeva geldi. Çapa evet olumlu bir kart işte aşkta sadakat kadının erkeğin gözdesi olduğu anlamına geliyor ancak afyon ve baykuş ile birlikte yorumlamakta oldukça zorlandım. Yakın zamanda bu konunun netlik kazanacağı anlamına mı geliyor?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Ben arimani genelde erkek yoğun bir şekilde kadının etkisi altında hatta gözü hor olmuş kör kütük aşık şeklinde bir yorum getiriyorum diyerek kendi üçlü kombinasyonum icin akıl danisiyorum. Bu sefer aklımdaki beyi elde edebilecek miyim diye sordum ve üç kart seçtim. Gelen kartlar afyon çapa ve baykuş baykusun üstüne bir kart daha seçtim kafam karistigi için adhamdeva geldi. Çapa evet olumlu bir kart işte aşkta sadakat kadının erkeğin gözdesi olduğu anlamına geliyor ancak afyon ve baykuş ile birlikte yorumlamakta oldukça zorlandım. Yakın zamanda bu konunun netlik kazanacağı anlamına mı geliyor?
Çok çabalarsan olacak bir durummuş gibi hissettim çabalardan olacak sanki ama baykuş bana aranızda bilgelik kültürsel açıdan niraz farklılık gösterdiğinizi hissettirdi hissiyat böyle geldibana gemel bağladım ama ne der diğer arkadaşlar bilemem tabi:))

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Dağ sana karşı büyük isteğini vermiş bedes düz geldiği için başlarsanız iyi olacak diye bi kanaat getirdim.sadece cinsellik içinse ilerleyen zamanlarda belli eder kendini sonra başka soru ile aç arimanı sen ekstradan çektiğinde vermiş çünkü :)
Teşekkür ederim Nurumm:))