Destede 3'lü Kombinasyonlar

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Doğrusun Kelsey8012 ama burda oturtamadım açılıma diğer çıkan kartlarla bağ kuramadım.yada şöle diyebilir miyiz acaba senin dediklerin gibi yaklaşıp kadına sonrasında vazgeçemeyen kendisi :))
Nurum kartlarımı açtım şuan senin sorduğun kartlar;Ben şöyle hissettim:İlişkinin başında tutku hissetmiş bir adam hoş esintiler tatlı duygular varmış fakat ters ağaçla birlikte kadını üzdüğünün farkında olan sağlıksız bir ilişki olacağı kanısına varmış fakat değer veren ve geri çekilen bir erkek özetle

nurumm

Kayıtlı Üye
Nurum kartlarımı açtım şuan senin sorduğun kartlar;Ben şöyle hissettim:İlişkinin başında tutku hissetmiş bir adam hoş esintiler tatlı duygular varmış fakat ters ağaçla birlikte kadını üzdüğünün farkında olan sağlıksız bir ilişki olacağı kanısına varmış fakat değer veren ve geri çekilen bir erkek özetle
Kelsey8012 :) Eprahat neresinde yorumun :)))

nurumm

Kayıtlı Üye
Olabilir tabi yorumlar görüş açıları bakış açıları farklıdır.Lakin ben şu anki hislerine yönelik açtığım için geçmişe istinaden yormadım.Geçmişle harmanlamışın sen...Ağzına sağlık :) Bakalım diğer yorumlar ne gelecek :)

Keira

Moderator
Nurum temel
Adamdan Kadına hisleri duyguları diye sorduğumda :
Urmia,Samyeli,Eprahat ( üstüne ters ağaç,düz elmas )

Yanlış bir ilişki olduğunu bilsede acı çekiyor özlüyor vazgeçemiyor görüşmek istiyor.içinde kadının bi değeri de var. lakin eprahatı bi kareye oturtamadım burada ???

Kadın ile adamın sağlıksız temelleri olan bir ilişkisi varmış. (İlişkiden kasıt illa birliktelik değil aralarındaki bağ da olabilir bu) Hatta kadının hisleri neredeyse tek taraflıymış. Şimdiki zamana baktığımızda ise yaşadıkları bir anın adamı etkilediğini ve kadına karşı hisler beslemeye başladığını söyleyebilirim. Bu durum adamın hiç ummadığı bir durum. Eprahat burada adamın ummadığı anda kadına hislerinin oluşmasını gösteriyor.

Kelsey senin soruna gelince de ne yazdığını tam anlayamadım biraz daha açık yazar mısın?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Keira dünki sorsuğum soruysa eğer dedimki;Ben desteme 1,5 ay öncesinde kavuştum nihayet (orjinalini alabildim)ve işk karıştırmaya başladığım andan itibaren Saah,çiçekler bedes asyranta halâ daha aynı kartlar atıp duruyor deste bana ne anlatmaya çalışyor acaba?

nurumm

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim keira aydınlattığın için ağzına sağlık normalde de bazı kartları ben bazı açılımlarla yerine koyamıyorum özellikle saraylı kartları bunların başında geliyo...

nurumm

Kayıtlı Üye
Karı kocanın huzur nasıldır diye sorduğumda :

Bahçeler ( üstüne ters ev ),Urmia, Yol ( üstüne ters yatağan )
Tanımadan evledikleri düşüncesi var gibi birlikte devam edecekler lakin çok da istedikleri gibi gitmiyor diye yordum.

Yine aynı çift için çocukları olacak mı dediğimde :
Mezar,ters bahçeler,terz zara

Çocuk olması için bir mücadele verecekler çabalayacaklar sonra umutları tükenecek çocukları da olmayacak diye yorumladım.

Sevgili keira ne diyorsun ?

hopeless35

Kayıtlı Üye
merhaba nurumm,
karı koca evliliklerinin iyi olacağına inanarak evlenmişler fakat istedikleri yürümüyor. kadının hala bu yolda birlikte devam edeceklerine, bu durumu iyileştireceklerine dair düşüncesi var diye yorumladım.

ikinci soru için ise çiftin çocuk istemediği şeklinde yorumladım. özellikle taraflardan biri bu konuda çok kararlı hissiyatıma göre tabi.

umarım yorumlarımız iyidir, keira senden bilgi bekliyoruz :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Ayy evet yahu merak ettim şimdi kartları ben bi şekle yordum sen bi şekilde yordun az buçuk birbirine yakın falan ama bilemiyorum ki işte ikilemde kalıyor insan...

esra96

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bir arkadaşım için açılım yaptım. X kişisiyle birlikte olma olasılıklarını sordum. Çıkan kartlar Anahtar, Mezar, Tagral kartları hepsi düz. Ben bu Tagralı kişi kartı olarak yorumladım yani Bu erkek yalnızlığı seven ve şuanda yeni bir ilişkiye girmek istemeyen biri olarak yorumladım. Siz ne düşünürsünüz?

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bir arkadaşım için açılım yaptım. X kişisiyle birlikte olma olasılıklarını sordum. Çıkan kartlar Anahtar, Mezar, Tagral kartları hepsi düz. Ben bu Tagralı kişi kartı olarak yorumladım yani Bu erkek yalnızlığı seven ve şuanda yeni bir ilişkiye girmek istemeyen biri olarak yorumladım. Siz ne düşünürsünüz?

esra96 merhaba,ben olsam tağralın üstüne bir daha kart çekerdim.bana yalnızığı seven gibi gelmedi de şu anda erkek bir ilişki istemiyor bunun karşısındaki kadınla da alakalı olduğunu hissedemedim zaten lakin kendini de bu ilişkiyi yaşamaktanda kadına yaklaşmaktanda geri duramayacak gibi.kadın aklının bi köşesinde bi yerlerde hep sanki...

hopeless35

Kayıtlı Üye
esra96 merhaba,ben olsam tağralın üstüne bir daha kart çekerdim.bana yalnızığı seven gibi gelmedi de şu anda erkek bir ilişki istemiyor bunun karşısındaki kadınla da alakalı olduğunu hissedemedim zaten lakin kendini de bu ilişkiyi yaşamaktanda kadına yaklaşmaktanda geri duramayacak gibi.kadın aklının bi köşesinde bi yerlerde hep sanki...

esra96 merhaba, açıkcası nurumm un yorumuna katılıyorum erkek ilişki istemiyor diye düşündüm. bitmesi gereken kilitli durumları var sanki bu erkeğin. kadın aklında var ve bende üzerine kart çekerdim nurumm sana katılıyorum.

esra96

Kayıtlı Üye
esra96 merhaba, açıkcası nurumm un yorumuna katılıyorum erkek ilişki istemiyor diye düşündüm. bitmesi gereken kilitli durumları var sanki bu erkeğin. kadın aklında var ve bende üzerine kart çekerdim nurumm sana katılıyorum.
Yorumlarınız için Teşekkürler. Evet kart çeksem iyi olurmuş. @Keira nın yorumunuda merak ediyorum açıkcası :)

pandaaa1

Kayıtlı Üye
geçmiş ilişkime dair;bu kişi ile aramız nasıl olacak diye sordum ve iyice odaklanıp 3 kart çektim.
Eprahhat, mida ve Munzur geldi .
Eprahhat kartı burada söz konusu kişinin kişilik özelliklerine uyuyor. Mida kartı benim kişilik özelliklerinden uyuyor kıskanç birisiyimdir. Kombinasyon olarak yorumum şu şekilde : bu kişi geçmişte aniden başka birisine aşık olduğu için beni terketti ancak şuanki ilişkisinde sorunlar yaşıyor ve muhtemelen bana dönme ihtimali de var ancak çokça sabır lazım.
İyice anlamak için üçer kart daha çekmiştim. İlk gelen kartı tam olarak hatırlamıyorum ancak kararsızlık ve seçim yapmak ile alakalı bir kart olduğunu hatırlıyorum ki muhtemelen bu kişi bir kararsızlık yaşadı ve diğer kişiyi tercih etti. Diğer gelen kartlar da alyans ve hesse. Şuan bir başkasıyla ciddi bir konumda ancak bu uzun sürmeyecek, hesse kartının anlamından göre bana geri dönme ihtimali var. Umarım doğru yorumlamışımdır ancak gerçekleşmesi epey zor bir durum diyebilirim bu ilişkiye dair. sayın @keira senin de yorumunu ve düzeltmeni bekliyorum, sevgiler.

hopeless35

Kayıtlı Üye
geçmiş ilişkime dair;bu kişi ile aramız nasıl olacak diye sordum ve iyice odaklanıp 3 kart çektim.
Eprahhat, mida ve Munzur geldi .
Eprahhat kartı burada söz konusu kişinin kişilik özelliklerine uyuyor. Mida kartı benim kişilik özelliklerinden uyuyor kıskanç birisiyimdir. Kombinasyon olarak yorumum şu şekilde : bu kişi geçmişte aniden başka birisine aşık olduğu için beni terketti ancak şuanki ilişkisinde sorunlar yaşıyor ve muhtemelen bana dönme ihtimali de var ancak çokça sabır lazım.
İyice anlamak için üçer kart daha çekmiştim. İlk gelen kartı tam olarak hatırlamıyorum ancak kararsızlık ve seçim yapmak ile alakalı bir kart olduğunu hatırlıyorum ki muhtemelen bu kişi bir kararsızlık yaşadı ve diğer kişiyi tercih etti. Diğer gelen kartlar da alyans ve hesse. Şuan bir başkasıyla ciddi bir konumda ancak bu uzun sürmeyecek, hesse kartının anlamından göre bana geri dönme ihtimali var. Umarım doğru yorumlamışımdır ancak gerçekleşmesi epey zor bir durum diyebilirim bu ilişkiye dair. sayın @keira senin de yorumunu ve düzeltmeni bekliyorum, sevgiler.

merhaba pandaaa1, ben ilk çektiğin kartlara yorum yapmak istiyorum diğerinde kartı tam hatırlamadığın için yorumsuz kalmak istedim. acaba balık kartı mı gelmişti?
eprahat, mida ve munzur için yorumum, başkasına hisleri var, sabırla onu bekliyorsun ama dönme ihtimali çok zor.
tabi en doğru yorumu Keira yapar.

pandaaa1

Kayıtlı Üye
merhaba pandaaa1, ben ilk çektiğin kartlara yorum yapmak istiyorum diğerinde kartı tam hatırlamadığın için yorumsuz kalmak istedim. acaba balık kartı mı gelmişti?
eprahat, mida ve munzur için yorumum, başkasına hisleri var, sabırla onu bekliyorsun ama dönme ihtimali çok zor.
tabi en doğru yorumu Keira yapar.
Teşekkür ederim, munzur kartının aşk anlamında herşey eskiden nasılsa yine öyle olacak diyordu ben de buna dayanarak olumlu bir yorum yapmıştım umarım olumlu şeyler olur gerçekten çok sabrediyorum.

hopeless35

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim, munzur kartının aşk anlamında herşey eskiden nasılsa yine öyle olacak diyordu ben de buna dayanarak olumlu bir yorum yapmıştım umarım olumlu şeyler olur gerçekten çok sabrediyorum.
rica ederim, ben munzur gelince kısır bir döngü gibi hissediyorum sabrediyorsun tam oldu diyorsun yine aynı gibi geliyor ama tabi yanındaki kartlar ve daha derin bir hissiyat yorumu farklı kılabilir. umarım sabrının sonunda kalbinden geçeni hayırlısıyla yaşarsın.