Destede 3'lü Kombinasyonlar

@Y$e

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira,

Yıllardır fala en ufak merakı olmayan "ben"in bu kadar hevesli fal bakması beni çok şaşırtıyor :) Destemden kopamıyorum. Bugün onlarca açılım yaptım ama benim için en çok önem arz eden şu:

1. Alyans(Düz)
2.Anahtar(Ters)
3.Ay(Ters)

Bu falda A kişisiyle aramın nasıl olacağını sormuştum.
Ve şöyle yorumladım:
Uzun zamandır kendimi yalnızlığa hükmetmiştim ve duygusal bir çöküş yaşıyordum. Ama bu kişiyle aramız iyi olacak sadece zaman gerekiyor.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Kartlara göre aranızda bulunan duygusal veya sizin hissiyatınıza göre değişebilecek ruhsal bağ, ileride aranızdaki iletişimi etkileyerek ne yöne gideceğinizi belirleyecek. Aranızdaki bağ ne kadar kuvvetli olursa sizde ileride o derece birbirinize yakınlaşacaksınız. Yani durum tamamen sizin ve karşınızdaki kişinin elinde. Onun hakkında düşünürken içinizden gelen, size karşı hissettiğini düşündüğünüz ilk şey ne ise ona yoğunlaşarak ve ayrıca aranızdaki bağı kuvvetlendirmek için paylaşımlarda bulunarak aranızdaki iletişimi kuvvetlendirebilirsiniz.

CADIRELLA

Kayıtlı Üye
Sevgili Cadırella konuyu tam okumadınız sanırım yeniden tekrarlıyayım buradaki üyelerin desteye ne kadar hakim olduğunu bilemem o yüzden açılan kombinasyonları sadece ben değerlendirmek durumundayım. Bu cümlemi yanlış anlamayın amacım sadece üyelerin doğru yönlendirilmesini sağlamaktır. O yüzden sadece kendi açılımlarınızda yorum yapınız.Sevgi ve ışıkla..[/QUOTE]

Sevgili keira destede çok iddalıyım ;) merak etme hiç yanılmadım açılımlarımda bir çok baktırıcım var yanlış anlamadım sadece sana güven verebilmek adına yazdım bu cevabı ama yok illa sadece ben yorumlarım dersende saygı duyarım.. Işıkta kal..

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın Cadırella;

Konunun amacı açılım yapanların yorumlarını geliştirmelerini görmek, kartlara aşinalığını sağlamak ve Deste'nin amacına göre bilgilendirme yapmaktır. Burada birçok kişi kendine Deste hakkında güvenebilir, belki de bizlerden daha iyi yorum getirebilir fakat birkaç kişinin daha bu yorumlara katılmak istediğini düşünsek işler biraz daha karışır değil mi?

Deste bir kere yorumlandığında değiştirilmemeli ve en azından bir kişi tarafından net bir şekilde ifade edilmeli. Bu yüzden de yorum konusunda diğer üyelerimiz kendi açılımlarını yaparak burada paylaşıp yorum getiriyor, biz ise onun üzerine ekleme yapıyoruz. Sizlere güvenilmediğinden değil, sadece karışıklık olmaması için bu şekildedir.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Merhaba ben bugün deste aldım ve ufak alıştırmalara başladım. İmparator artısı denedim simdi 3 lu kombinasyon yaptım. Belki biraz erken olucak ama deste için çok hevesliyim.
Parsadra ters
Aral düz
Zümrüt ters cikti
Eski erkek arkadaşım ile ilgiliydi. Geçmişte çok konuşan bir kişi yüzünden kırıcı sözler sarfettigim,şuanda kendime ihanet etmicek hasas birini aradığım ve o kişiyi belli bir zaman sonra bulacağım
Kendi istediklerime göre yorumladım sanırım

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Desteniz hayırlı olsun. :) Başlangıçta karmaşık kombinasyonlarla devam etmek yerine tek soru 3 kart şekliyle bakım yapmanız daha uygun olacaktır. Bu şekliyle hem yorumlarınız daha net olur hem de kartlarınıza alışma sürecinizi kolaylaştırmış olursunuz.

Açılımınıza gelirsek eğer; Parsadra iki kişi arasındaki sorunları gösterir, bu sorun sevgilinizle sizin aranızdaki duygusal alışverişi aksatmış. Bunun sebebi sevgilinizin direk kendi düşünceleri veya 3. bir kişi (bu kısmı aldatma olarak değil de arkadaş çevresinden birinin sizin şahsınızla ilgili veya ilişkiniz hakkında ki yorumlarıyla alakalı olabilir) olarak görünüyor. Aral; ayrılma döneminizde size yardımcı olan çevrenizden herhangi bir tanıdığınız veya arkadaşınızın sözlerini aklınızdan zaman zaman geçiriyor olmanız ve olayları bu düzlemde yorumlayıp adımlarınızı buna göre atmış olmanız, bu kart bu yolda ilerlemenizi ve geri adım atmamanızı zümrütün ters çıkması destekler.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim yorumlayabilmek gerçekten zor bir olay .

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Merhaba bende elimde henuz deste olmadıgindan 3 lu kart cektim mari marmaid sitesinden ve cikan kartlar anahtar duz,ay duz ve kalif ters ben kendimce yorumlamaya çalistim ama anlayan arkadaslarda yorumlarsa sevinirim.
Benim yorumum hersey iyi olacak diye beklerken o kisinin kendini begenmisligi nedeniyle uzulecegim diye yorumladim.sizin yorumunúz ne olur acaca?
Bu arada sorum hoslandigim adam gercekten benden hoslaniyormu yoksa dalgami geciyor yada ben kendimg mi kandiriyorum.

Keira

Moderator
Bu bölümün amacı bakım yapmak değil, kendini geliştirmek isteyen üyelerin bakımlarına yardımcı olmaktır.

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Merhaba sitede yeniyim ama 1 aydir hemen hemen hergun katina destes hakkinda iyi bilgi edinoek icin tum kombinasyon yorumlarini okuyorum hemde defalarca ama hala bu dergteyi satin almaya cesaret edemiyorum belki desteyi alip once tek kartla sonra 2,3,4 diye arttirip daha iyi anlar ve biraz daha isabetli yorumlar yapmaya baslarim diye dusunuyorum ama bu desteyi almis olanlar genelde olumsuz seyler yasadigini yazmis o biraz korkuttu sonra dusununce sonucta bunlar orjinal deste degil seri uretim destelerden o xuzden fazla mantikli da gelmiyor birazdan bende kendi 3 lu kombinasyon yoqumumu ekliyecegim bakalim ne kadar isabetliyim

Keira

Moderator
Neredeyse 8 yılı geçkindir deste elimde, hayatımda olumsuzluklar tabi ki oluyor ancak bunlar deste yüzünden değil, benim öğrenmem gereken dersler yüzünden.

kodi

Kayıtlı Üye
Merhabalar, ben de en nihayetinde desteme kavuşabildim ve 3'lü kombinasyonları deniyorum şu anda sadece. Yaptığım ilk 3'lü kombinasyonda kuzenimin "abim ve eşinin yaşantıları nasıl olacak?" sorusuna sırasıyla Ağaç, Zümrüt ve ters Derviş çıktı. Benim yorumum da şöyle oldu: Ağaç birbirlerini gerçekten çok sevdiklerini, uzun ve güzel bir evliliklerinin olacağını gösteriyor. Zümrütte nedense ortak bir iş yapacaklar gibi yorumladım, yani ilerde başarı kazanabilecekleri ortak bir iş yapacaklar, bu iş başta büyük başarılar getirecek ancak tecrübesizlikleri ya da bu işe ortak olan başka bir kişi yüzünden elde ettikleri başarının çok uzun sürmeyecek, şeklinde yorumladım.

Keira

Moderator
Dervişin üzerine bir kart daha seçin sonra yeniden yorumlayın ben sonrasında size yardım edeceğim yorum için..

kodi

Kayıtlı Üye
Dervişin üstüne açılan kart düz mektup oldu.

Keira

Moderator
Ağaç sağlıklı, mutlu ve uzun ömürlü bir evlilikleri olduğunu gösteriyor, düz zümrüt ise ağaç kartının anlamını destekleyerek güçlendiriyor ancak çiftin önünde bir engel var güvensizlik, eğer bu güvensizliği yok ederlerse evlilikleri devam edecek ancak edemezlerse ilişkiyi kötü günler bekleyecek. Çevrelerindeki insanlara dikkat etsinler birileri bu evlilik hakkında yalanlar söyleyecek..

kodi

Kayıtlı Üye
Yani evlilikle başlayıp iş hayatına geçiş yapmam yanlış olmuş anladığım kadarıyla, bunu bir daha yapmamalıyım sanırım. İlginize çok teşekkür ederim deneyeceğim tekrar. :)

Merhaba yaptığım başka bir açılımı daha sizin görüşlerinize sunmak istiyorum. Arkadaşımın erkek arkadaşımla aramızdaki problemleri aşabilecek miyiz sorusuna açılan kartlar: Ters yatağan, ters Urmiaa, ters Alyans çıktı. Yorumum şöyle; problemlerin olacak, sadece geç olmadan bunları fark etmesi gerekiyor, kaynağını bulsa bile problemlerin aşılması zor olacak, ters alyansı ise şimdiye bağlı gelecek gibi yorumladım, yani şu anda problemleri fark etmez ve bunları çözmeye çabalamazsa bu ilişki bitecek.

Keira

Moderator
Eksikleriniz var ama yeni başlayan biri için iyi gidiyorsunuz..

kodi

Kayıtlı Üye
Zamanla tamamlayacağımı umuyorum eksikliklerimi de.. Gerçekten çok teşekkürler..

aşk1

Banlı Kullanıcı
maşallah nazar smileyi konuya :D

Deste ile ilgilenen Sevgili Üyeler,
2. Aynı soruyu açılan kartları beğenmediniz ya da ortaya çıkan yorumdan hoşlanmadınız diye yeniden sorarak yeni bir açılım yapmayınız. Aksi takdirde yine Deste size cevap vermeyecektir.

ben bunu hep yapıyorum :biggrinjester: yılan mı gördüm tamam hemen karıştır bi fal aç yılanla ne alıp veremediğim varsa artık :D

peki insanın kendi falına bakmasını nasıl yorumluyorsunuz? çoğu baktırıpta beğendiğim kişiler kendi fallarına bakamıyorlardı.
başkasına fal baktırıyorlardı kendileri için sizce neden böyle?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Kendi falına bakılması ileri seviyelere geldiğinizde hissiyatınıza bağlı bir durumdur. Kendinize açılım yaptığınızda bazı durumlarda hislerinizin kartları etkileyebileceği gibi bunu engellemek de sizin elinizdedir. Bu etkileme durumu daha çok duygusal ilişkilerde veya olmasını çok istediğimiz ama olumsuz sonuçlanacağına inandığımız durumlarda gerçekleşir. Yine sonuç kısmı size bağlıdır. Bu yüzden açılımları duygularınızı katmadan nötr olmaya niyet ederek yapmaya çalışmalı.