Destede 3'lü Kombinasyonlar

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Yani kartların anlamı hakkında yorum yapmam doğru olmaz ama bence de bir mesaj olabilir. Bunu bazen ben de yaşıyorum çünkü. Desteyi elimde sıkı bir şekilde tutarak karıştırıyorum mesela ama bir veya iki tane kart yere düşüp kendini gösteriyor. Kartı incelediğimde genelde durumum ile uyumu sonuçlar alıyorum. Eğer o kart düşerken veya elinizde tutarken size kalpten bir sıcaklık hissettiriyorsa zaten düşünmeden o kartı yorumlayın :)
Teşekkür ederim zaten elimde sıkı sıkı tutup öptüğüm falan oluyor kartlarımı saçmamı bilmiyorum çok seviyorum onları ve bana hemen asyranta ve saahı atıyor karıştırmaya devam ediyorum çiçekler atıyor sanırım saah erkeğiyle güzel şeyler olacak bilmem hayırlısı?

nurumm

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 evet onu da gördüm de yazmaya pek müsait değildim okudum geçtim.kartlar gayet olumlu bence negatif düşünme derim saah karakteri de çok iyi bir karakterdir emin ol buna :) kendimden biliyorum onu da belki biraz çapkın olabilir ama özünde düşünceli düşünen ve düz veriyor sanırım ters dememişin düz saah aşkda güzel benim fikrim ona çok takıldığın için biraz açıklama gereği yapmak istedim.kartların güzel yine diyorum bence güzel bi kader var seni bekleyen...

Seraphine

Kayıtlı Üye
O kartlar ile ilgili bir şey anlamadım ama zodyak mantığı var sanırım :D Ve bence kartları öpmeniz çok absürd bir olay değil. Gece yastığın altına koyanlar bile oluyor :) Onlar sadece bir karton parçasından ibaret değiller, enerji ile devreye giren bir ilişki sistemi oluşuyor bence :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Yani kartların anlamı hakkında yorum yapmam doğru olmaz ama bence de bir mesaj olabilir. Bunu bazen ben de yaşıyorum çünkü. Desteyi elimde sıkı bir şekilde tutarak karıştırıyorum mesela ama bir veya iki tane kart yere düşüp kendini gösteriyor. Kartı incelediğimde genelde durumum ile uyumu sonuçlar alıyorum. Eğer o kart düşerken veya elinizde tutarken size kalpten bir sıcaklık hissettiriyorsa zaten düşünmeden o kartı yorumlayın :)
Seraphine merhaba bence yap sende bize katıl :) seninkine biz fikir verelim elimizden geldiğince bizimkileri söylersin içinden geçtiği gibi sende hopeless35 tescilletiyor yorumunu bak ;) tuttum çok güzel :)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
O kartlar ile ilgili bir şey anlamadım ama zodyak mantığı var sanırım :D Ve bence kartları öpmeniz çok absürd bir olay değil. Gece yastığın altına koyanlar bile oluyor :) Onlar sadece bir karton parçasından ibaret değiller, enerji ile devreye giren bir ilişki sistemi oluşuyor bence :)
Aynen astrolojiylede ilgim var yükselen balık burcu olarak ve ay akrep olursa hepten fal astroloji mistizm tarzı şeylere ilhim inanılmaz fazla☺️?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 evet onu da gördüm de yazmaya pek müsait değildim okudum geçtim.kartlar gayet olumlu bence negatif düşünme derim saah karakteri de çok iyi bir karakterdir emin ol buna :) kendimden biliyorum onu da belki biraz çapkın olabilir ama özünde düşünceli düşünen ve düz veriyor sanırım ters dememişin düz saah aşkda güzel benim fikrim ona çok takıldığın için biraz açıklama gereği yapmak istedim.kartların güzel yine diyorum bence güzel bi kader var seni bekleyen...
Nurumm çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur aşktan çok çekmiş biri olarak ters gelmedi aynen kartları düz veriyor hayırlısı inşallah sevgiler..???

Seraphine

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ama ben rider destem ile mutluyum :D Ve kartlar hakkında yorum yapmam doğru olmaz çünkü hiç bir fikrim yok gerçekten. Siz sayarken bile ilginç geliyor bana isimleri :) Ben köşeme çekilip takip etmeye devam edeyim .))

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ama ben rider destem ile mutluyum :D Ve kartlar hakkında yorum yapmam doğru olmaz çünkü hiç bir fikrim yok gerçekten. Siz sayarken bile ilginç geliyor bana isimleri :) Ben köşeme çekilip takip etmeye devam edeyim .))
Benden size tavsiye bakın katinacılar olarak ve bir yılı aşkın süredir tarot yorumlayarak benimde rider white destem var iki desteyide kullanarak yorum yapabilirsiniz katinadaki senaryoyu netleştirmek için tarota şifalandırmak için ise rumiye ihtiyaç var?

nurumm

Kayıtlı Üye
Bana da tarot kartları çok yabancı gelmiştir oldum olası sizin dediğiniz desteyi hiç bilmiyorum :)

hopeless35

Kayıtlı Üye
Yastığın altına koyanlar da ben varım ?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Aynen bende nurumm tarota çok uzağım
Bende öyle diyordum ama katina ararken tarot alıp çıkmıştım ki zaten kayina piyasada bulunmuyor biliyorsunuz ama kartlarla bütünleşince zamanla baka baka tarotada alıştım ve katina yeni elime geçti ikisinede bakıyorum ama tabii katinada çoookkk yol almam lazım bi Nurumm gibi olabilsem keşke☺️??

nurumm

Kayıtlı Üye
Yok bence
Bende öyle diyordum ama katina ararken tarot alıp çıkmıştım ki zaten kayina piyasada bulunmuyor biliyorsunuz ama kartlarla bütünleşince zamanla baka baka tarotada alıştım ve katina yeni elime geçti ikisinede bakıyorum ama tabii katinada çoookkk yol almam lazım bi Nurumm gibi olabilsem keşke☺️??
Bence Keira gibi bakabilsem dersen daha iyi bende acemiyim daha çok yol almamız lazım ☺️

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba canlar
Kendim için kart çektim beni seviyor mu dedim
Çiçekler _ haç _ isfahan çıktı
Bana karşı hayal kırıklığı vicdan azabı mı var demek oluyor kendim olunca bakamadım bir an. Yorumlarınızı bekliyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba canlar
Kendim için kart çektim beni seviyor mu dedim
Çiçekler _ haç _ isfahan çıktı
Bana karşı hayal kırıklığı vicdan azabı mı var demek oluyor kendim olunca bakamadım bir an. Yorumlarınızı bekliyorum.

Hopeless35 merhaba,
işin açıkçası ben bu kartlarda sevgi hissedemedim bir ikincisi sanki sana uyarı vermiş yolunu değiştir değiştirdiğin takdirde daha güzel günlerin olacak gibi gibi demiş ....

hopeless35

Kayıtlı Üye
Hopeless35 merhaba,
işin açıkçası ben bu kartlarda sevgi hissedemedim bir ikincisi sanki sana uyarı vermiş yolunu değiştir değiştirdiğin takdirde daha güzel günlerin olacak gibi gibi demiş ....
Açıkcası bende sevgi hissedemedim acaba iki günde bir falan açtığım için mi böyle oldu dedim arada kaldım. ama hak veriyorum sana yolumu değiştirmem gerek.

nurumm

Kayıtlı Üye
Sürekli açmak da insanı allak bullak yapıyor açtığın zamanda gayet soğukkanlı olmaya çalış biraz zor ama inan başara bilirsin biraz zorlayınca....