Destede 3'lü Kombinasyonlar

hopeless35

Kayıtlı Üye
Başkası için yaptığım bir açılım; Erkekten Kadına:
Beni özlüyor mu ? Yakut,alyans,dastar ( dastar üstüne adhemdeva ) hepsi düz geldi :)
Daha çok içten içe dışa vurmadan seviyor,özlüyor lakin evli karısına bağlılığı olan bir adam diye yorumladım ama dastar baya kafamı da karıştırdı ...

şöyle bişeye de yordum,kadının davranışları sonucu sevgisi oluşan ve ona bağlanan özleyen bir adam...

yorumlarınızı ve fikirlerinizi beklerim :)

ben erkeğin karşılıklı aşk hissettiği kadınla arasına evli olduğu kadının girmesinden dolayı ayrı kaldığını düşündüm. erkek kadına karşı özlem, aşk içerisinde.

nurumm

Kayıtlı Üye
Hopeless35 Teşekkür ederim sağolasın doğru mantıklı bi cevap :) dastarı o açıdan ele almak nedense aklıma gelmedi.

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkeğin x kadınla ilişkisi devam ediyor mu ?
nil ters,isfahan, ( üstüne derviş ) köpek ( üstüne saah )

geçmişte yaşanılan olumsuzluklardan ders çıkartıp dostça,iyilikle sona erdirip yoluna devam etmiş.
Saah aşk anlamını baz alsam uyum sağlamadığı için kişilik kartı gibi gördüm zaten oda birçok kadınla ilşkisi olup birçok kadını da bırakacaktır verisini doğruladığı için yorumum budur. doğru mudur ??? keiradan da ses yok hopeless35 :(

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Ben nezman bakım yapmak için kartlatımı karıştırsam assyranta bedes çiçekler ve saah kartları düşüp duruyor desteye tekrar katıp soruma yoğunlaşıp karıştırıyorum yine aynı kartlar kendilerini atıyorlar bana anlatmaya çalıştıkları şey şumu acaba?:Assyranta benim sabretmem gerekiyor eğer sabredersem gerçek aşkı saah karaktetinde bir erkekle yaşayacağımmı?yoksa asyranta başka kadınsa bunu oek diyemiyorum çünkü benim galiba ki başka kadın karakteri düşmüyor anaç bir anne olarak cefa çeken kadın vs.beni anlattığını düşünüyorum ne dersiniz?saah karakteri olması aslında aldatan erkek ya korkutuyor beni arkadaşlar ya ne dersiniz?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Erkeğin x kadınla ilişkisi devam ediyor mu ?
nil ters,isfahan, ( üstüne derviş ) köpek ( üstüne saah )

geçmişte yaşanılan olumsuzluklardan ders çıkartıp dostça,iyilikle sona erdirip yoluna devam etmiş.
Saah aşk anlamını baz alsam uyum sağlamadığı için kişilik kartı gibi gördüm zaten oda birçok kadınla ilşkisi olup birçok kadını da bırakacaktır verisini doğruladığı için yorumum budur. doğru mudur ??? keiradan da ses yok hopeless35 :(

nurumm merhaba,

ben bu soruya yorum olarak şöyle hissettim. erkek sadık kalmaya çalışsa da kadın ile sürekli aynı şeyleri yaşamaktan aynı konularla boğuşmaktan dolayı mücadelesinden vazgeçmiş. kalben doğru bildiği yola gitmiş.

hissiyatımı yazdım nurumm umarım doğru yorumlamışımdır.

hopeless35

Kayıtlı Üye
Ben nezman bakım yapmak için kartlatımı karıştırsam assyranta bedes çiçekler ve saah kartları düşüp duruyor desteye tekrar katıp soruma yoğunlaşıp karıştırıyorum yine aynı kartlar kendilerini atıyorlar bana anlatmaya çalıştıkları şey şumu acaba?:Assyranta benim sabretmem gerekiyor eğer sabredersem gerçek aşkı saah karaktetinde bir erkekle yaşayacağımmı?yoksa asyranta başka kadınsa bunu oek diyemiyorum çünkü benim galiba ki başka kadın karakteri düşmüyor anaç bir anne olarak cefa çeken kadın vs.beni anlattığını düşünüyorum ne dersiniz?saah karakteri olması aslında aldatan erkek ya korkutuyor beni arkadaşlar ya ne dersiniz?

merhaba kelsey8012,
bence olumsuz düşünme gelecek güzel günler için kartlar sen sormadan konuşuyor da olabilir.

nurumm

Kayıtlı Üye
Hopeless35 merhaba :) doğru yorumun sadık olmak konusu hariç :) peki kalben doğru bildiği yola gitmiş demişin kadına mı yönelmiş başka bir şey mi çıkardığın sonuç? teşekkür ederim :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Birde akşam yaptığım bir açılım:
Soru: Erkek neden gelmedi ? ( gelmesini beklediğimiz bir yer ortam vardı )

Kalp,abanoz ters,saah (üstüne Nil )

Bazı sıkıntılardan dolayı gelemediğini ve kadını düşündüğünü sonrasında bunu da telafi edeceğini yoluna katacağını düşünüyor.yada yoluna sonradan girecek bir ilişki mi diye de düşündüm

Bir ikincisi adamın gelemediği için kadına düşüncesi nedir dedik ? Dare,tattaret ters, (üstüne Yakut) kız çocuğu

Sanki biraz mahçuyet, mutsuzluk, üzüntü söz konusu kadını da seviyor mu Benmi çok objektif bakmaya odaklandığım için seviyor diyemiyorum önceki kalp şimdi Yakut güzel de kartları verdi.

hopeless35

Kayıtlı Üye
Hopeless35 merhaba :) doğru yorumun sadık olmak konusu hariç :) peki kalben doğru bildiği yola gitmiş demişin kadına mı yönelmiş başka bir şey mi çıkardığın sonuç? teşekkür ederim :)

sadık kalmaya çalışmış gibi hissettim bir de kadına yönelmemiş kadından kopmuş gibi hissettim. umarım doğru yorumdur nurumm. rica ederim ne demek bu şekilde açılacağız biz de. yorumlar farklı hissiyatlar ve bakış açıları doğuruyor çok ilgileniyorum katina ile açıkcası :))

hopeless35

Kayıtlı Üye
Birde akşam yaptığım bir açılım:
Soru: Erkek neden gelmedi ? ( gelmesini beklediğimiz bir yer ortam vardı )

Kalp,abanoz ters,saah (üstüne Nil )

Bazı sıkıntılardan dolayı gelemediğini ve kadını düşündüğünü sonrasında bunu da telafi edeceğini yoluna katacağını düşünüyor.yada yoluna sonradan girecek bir ilişki mi diye de düşündüm

Bir ikincisi adamın gelemediği için kadına düşüncesi nedir dedik ? Dare,tattaret ters, (üstüne Yakut) kız çocuğu

Sanki biraz mahçuyet, mutsuzluk, üzüntü söz konusu kadını da seviyor mu Benmi çok objektif bakmaya odaklandığım için seviyor diyemiyorum önceki kalp şimdi Yakut güzel de kartları verdi.

nurumm erkek neden gelmedi sorusuna yorumum :
aslında erkek gelmek istemiş bunu kalben düşünmüş, istemiş ve gelemediği için üzülmüş fakat yapması gereken şeyler varmış.

ikinci soru ise; açıkcası bende kadına karşı yoğun bir sevgiden ziyade daha masum çok yükselmemiş bir sevgi hissettim. erkek kadının gönlünü onun hoşuna gidecek bir şey yaparak alabileceğinden emin. ben burada yakutu aşktan çok karşılıklı duygular olduğu için bu durumu telafi edebilirim gözüyle baktığı yönde hissettim.

nurumm yorumlarımın doğru olmasını umuyorum. :))
keira ayrıca seni de bekliyoruzzz :))

nurumm

Kayıtlı Üye
Ahh hopeless35 farklı yorumlar seviyorum evet güzel oluyor okuması :) yönelmemiş olabilir bunu bilemiyorum ama koptuğu yüksek ihtimal daha önce bu ilişkiye istinaden açtığımızda sevgili Keira da kesinlikle bitecek demişti :)
İkinciye yaptığın açıklama durumun aynısını analiz etmişin tebrik ederim :) bu durumda yaşanılanı bildiğim için yorumunu tasdiklemek çok net :) güzel güzel çok güzel bende seviyorum katinayı bence de aşalım öğrenelim düşünceler fikirler böle böle inşallah.çok teşekkür ederim daha net bi düşünce kattığın için...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Ahh hopeless35 farklı yorumlar seviyorum evet güzel oluyor okuması :) yönelmemiş olabilir bunu bilemiyorum ama koptuğu yüksek ihtimal daha önce bu ilişkiye istinaden açtığımızda sevgili Keira da kesinlikle bitecek demişti :)
İkinciye yaptığın açıklama durumun aynısını analiz etmişin tebrik ederim :) bu durumda yaşanılanı bildiğim için yorumunu tasdiklemek çok net :) güzel güzel çok güzel bende seviyorum katinayı bence de aşalım öğrenelim düşünceler fikirler böle böle inşallah.çok teşekkür ederim daha net bi düşünce kattığın için...

buna sevindim :) o zaman haydi canlar kart açmaya :) :) :)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Bu sitede sadece aktif 3 kişimiyiz nerde bu millet???Nurum bana yorum yaparmısın?iş için sordum katinaya bir iş var benim için önemli biryer orası olacakmı dedim çıkan kartlar (önce asyranta düştü yine benim klasik herzmanki gibi)Güneş,mida ve afyon acaba olacakta devamlı biryer ama sorunluda biryermi diyor benim yorumum bu?

nurumm

Kayıtlı Üye
Bu sitede sadece aktif 3 kişimiyiz nerde bu millet???Nurum bana yorum yaparmısın?iş için sordum katinaya bir iş var benim için önemli biryer orası olacakmı dedim çıkan kartlar (önce asyranta düştü yine benim klasik herzmanki gibi)Güneş,mida ve afyon acaba olacakta devamlı biryer ama sorunluda biryermi diyor benim yorumum bu?
Kelsey8012 merhaba güzel olacağını düşünüyorsun sen lakin bence senin için çok olumlu hayırlı olmayacak gibi hissettim ben. Yine daha süresi var ise işinin olmasına başka sorular yönelterek aç istersen.mida bana hiç iyi gelmez Afyon’da hep üzüntü getirmiştir.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 merhaba güzel olacağını düşünüyorsun sen lakin bence senin için çok olumlu hayırlı olmayacak gibi hissettim ben. Yine daha süresi var ise işinin olmasına başka sorular yönelterek aç istersen.mida bana hiç iyi gelmez Afyon’da hep üzüntü getirmiştir.
Teşekkür ederim Nurumm zaten listede adım yok olmadı yani bu iş doğru yorumlamışsın.Hayırlısı olsun?☺️

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Peki buna ne yorum getirirsin Nurumm?senin fikrini almak istiyorum lütfen?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Aslında burayı sessizce takip ediyorum, ama bir türlü katina'ya başlamak gelmedi içimden. Kaç senelik destemden vazgeçemedim .)) Yorumlarınızı okumayı seviyorum, herkese okumalarında iyi şanslar :)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Aslında burayı sessizce takip ediyorum, ama bir türlü katina'ya başlamak gelmedi içimden. Kaç senelik destemden vazgeçemedim .)) Yorumlarınızı okumayı seviyorum, herkese okumalarında iyi şanslar :)
Bari zman yorum yapsaydınıx deste vazgeçilmez biley mucize gibi ama ben 1 haftadır ona sahip oldum bugüne kadar 3 yıldır almak istedim alamamıştım desten ilk hünden beri bana hep bu kartları atıyor bana anlatmak istediği bileyler var gibi ne dersiniz?☺️

Seraphine

Kayıtlı Üye
Yani kartların anlamı hakkında yorum yapmam doğru olmaz ama bence de bir mesaj olabilir. Bunu bazen ben de yaşıyorum çünkü. Desteyi elimde sıkı bir şekilde tutarak karıştırıyorum mesela ama bir veya iki tane kart yere düşüp kendini gösteriyor. Kartı incelediğimde genelde durumum ile uyumu sonuçlar alıyorum. Eğer o kart düşerken veya elinizde tutarken size kalpten bir sıcaklık hissettiriyorsa zaten düşünmeden o kartı yorumlayın :)