Destede 3'lü Kombinasyonlar

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar ben bu defa kart yorumuyla gelmedim kartda seçmedim size bilgi aktarmak istiyorum Arkadaşlar ve sevgili Keira ben ..... 2016 dan bu yana okadar çok katina baktırmışımki bikaç gündür elesim ayıkladım hemen hemen hepsini dinledim burada reklam yapmak istemiyorum sadece 2 yorumcunun her söylediğini yaşamışım bunu fark ettim;Neyse çok uzatmayacağım birkaç kartı burada nurum ve Hopeless35 için muallakta kaldıkları için bilgi amaçlı yazacağım arkadaşlar şimdi “Valide kartı bana biten ilişkimde çok çıkmış ve “Mezar”valide en başta çıkmış başka bir açılımda ortada hatta sonda (7 li açılım tabi bu)yorumcu bana demişki;En başta dimdik ayakta bu kadın ve hiç aranızdan çıkmayacak ilişkinin sonu ev yada alyansçıktığı olmuş (resim atabilsek açılımı atardım ama neyse) hakkatende yaşadım ve o kadın hep aramızda ve hiç gitmedi gitmeyecekte zaten ilişkim bu yüzden bitti ve Mezar kartı içinde diyorki;Kendi ellerinle çekmişsin mezar kartını ölü nirşeyi canlandırmaya çalışıyorsun yapma!!!Fareler mesela kendi hayatımdan çalmılım bunca zaman Valide en kötü kart ama bazende Keiracım en kötü kadın enerjisi belki evet ama çıktığı yere göre mesela erkeğin annesi annesi yada bakılan kişinin(benim)annem vs.anlamlarınada gelirmiş ilişkiyi istemeyen kişi dikkatli ol uyarısı almışım bunu sizinle paylaşmak istedim sevgi ve ışıkla..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ceyda

Kayıtlı Üye
Benim 2 tane deste tarot kardım var 1 peri tarotu 2ncisi clasic ve nasıl bakcam bana yardımcı olursan sevenerim

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Benim 2 tane deste tarot kardım var 1 peri tarotu 2ncisi clasic ve nasıl bakcam bana yardımcı olursan sevenerim
Burası tarot bakımı vs.için değil! katina aşk açılımı için açılan bir sayfa ve biz burada 3lü açılım yapıp yorumluyoruz yani yanlış ve eksiklerimizi düzelterek yorum yapabilmeyi öğreniyoruz.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar arkadaşlar iyi yıllar:))X kişisi ile güzel bir ilişkimiz olacakmı dedim;
MEZAR,YÜZÜK VE ARAL Çıktı kişiyi henüz pek fazla tanımadığım için Aral erkeğimi bilemiyorum kişilik olarak yorumum şöyle;Biten bir ilişkiden çıkmışız ikimizde fakat alyans burada evliliğe gidecek bir ilişkiyimi anlatıyor yoksa evli bir erkemi?onu bilemedim hakkında fazla bir bilgim yok yeni tanıştık siz ne dersiniz sevgili Keira?

Keira

Moderator
Herkese merhabalar arkadaşlar iyi yıllar:))X kişisi ile güzel bir ilişkimiz olacakmı dedim;
MEZAR,YÜZÜK VE ARAL Çıktı kişiyi henüz pek fazla tanımadığım için Aral erkeğimi bilemiyorum kişilik olarak yorumum şöyle;Biten bir ilişkiden çıkmışız ikimizde fakat alyans burada evliliğe gidecek bir ilişkiyimi anlatıyor yoksa evli bir erkemi?onu bilemedim hakkında fazla bir bilgim yok yeni tanıştık siz ne dersiniz sevgili Keira?

Evli değil. Önceleri olmaz gözüyle bakacaksınız bu ilişkiye. Ama tanıdıkça fikirleriniz değişecek ve şans vereceksiniz. İlişki güzel görünüyor, denemelisiniz.

Kelsey8012, Valide’nin etkisi kırılamaz demedim ben. Kırılır ama siz henüz bu aşamada değilsiniz dedim. Sizin gibi yeni başlayanların açtığı bakımlarda Valide çıkması demek sonuç ne olursa olsun olumsuz demek. Ama desteyi artık okuyan biri bakın bakan demiyorum okuyan biri bu etkiyi kırabilir ya da etkisini azaltabilir. Siz yazdığımı okumamışsınız galiba.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Evli değil. Önceleri olmaz gözüyle bakacaksınız bu ilişkiye. Ama tanıdıkça fikirleriniz değişecek ve şans vereceksiniz. İlişki güzel görünüyor, denemelisiniz.

Kelsey8012, Valide’nin etkisi kırılamaz demedim ben. Kırılır ama siz henüz bu aşamada değilsiniz dedim. Sizin gibi yeni başlayanların açtığı bakımlarda Valide çıkması demek sonuç ne olursa olsun olumsuz demek. Ama desteyi artık okuyan biri bakın bakan demiyorum okuyan biri bu etkiyi kırabilir ya da etkisini azaltabilir. Siz yazdığımı okumamışsınız galiba.
Sevgili Keira okudum ben sadece nuruma ve hopeless35 i bilgilendirme amaçlı yazdım yoksa tabiki ben desteyi tabiki henüz okuyamam çok eksiğim var ve burada eksiklerimizi ve yanlıllarımızı düzeltmemiz adına aksine eleştirilere açığım teşekkürler?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye

Sormayı unuttum Keira Validenin etkisi nasıl kırılır acaba?merak ettim nasıl olacak?bilgi verirmisiniz?☺️

Keira

Moderator
Kendi yöntemimde Valide ile yeni bir açılım yaparım. Bu biraz içsel bir durum yalnız, desteyi okumaya başladıktan sonra kendiliğinden gelişir yöntem bu yüzden herkesin bu konuda yöntemi farklı olabilir. Özetle demek istiyorumki benim yöntemim bir başkasında işe yaramayabilir. Tabi bir de istisnalar var ki bazı bakımlarda ne olursa olsun o etki kırılmıyor.

Bir de şöyle bir durum var yıllarca uğraştığı halde Katina’yı çözemeyen okumayan sadece bakan insanlar da var. Siz elinizden geleni yapın. O seviyeye geldiğinizde anlarsınız, her şeyi daha net görür ve yönlendirebilirsiniz.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kendi yöntemimde Valide ile yeni bir açılım yaparım. Bu biraz içsel bir durum yalnız, desteyi okumaya başladıktan sonra kendiliğinden gelişir yöntem bu yüzden herkesin bu konuda yöntemi farklı olabilir. Özetle demek istiyorumki benim yöntemim bir başkasında işe yaramayabilir. Tabi bir de istisnalar var ki bazı bakımlarda ne olursa olsun o etki kırılmıyor.

Bir de şöyle bir durum var yıllarca uğraştığı halde Katina’yı çözemeyen okumayan sadece bakan insanlar da var. Siz elinizden geleni yapın. O seviyeye geldiğinizde anlarsınız, her şeyi daha net görür ve yönlendirebilirsiniz.
Teşekkür ederim Keira?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ben katina ile ciddi anlamda ilgileniyorum. Zaman zaman yorumlarımın doğru ya da yakın olduğu ile zaman zaman ise yanlış bağlamlar yaptığım ile karşılaşıyorum. Ama emin olmak ve daha da yoğunlaşmak istiyorum. Fakat bu kısımda arkadaşlarımdan ricam daha aktif olmamızdır. Kendi yolumuzu bulmak için aktif bir şekilde yorum tespiti yaparsak daha iyi olacağına inanıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
soru: bana aşık mı?
gelen kartlar: kalp gemi ve urmia (hepsi düz)
yorum: gerçek bir aşk ve aranızdaki tutkunun bitmemiş olması sizin için iyi yönde gelişmeler sağlayacak

yorumum ile ilgili fikir ve analizlerinizi bekliyorum...

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba,
soru: bana aşık mı?
gelen kartlar: kalp gemi ve urmia (hepsi düz)
yorum: gerçek bir aşk ve aranızdaki tutkunun bitmemiş olması sizin için iyi yönde gelişmeler sağlayacak

yorumum ile ilgili fikir ve analizlerinizi bekliyorum...
zaten kartlar konuşmuş sevgili hopeless35 :) şunu ilave edebilirim biraz mutsuzluk bi hüzün içten içe var Urmia bana hep çok sevip daha çok canımın yandığı kendimle kalbimle çekiştiğim vazgeçemediğim zamanlarda geliyor. sonuçta tutku acının üstesinden geliyor diyebilirz :)

Keira

Moderator
Seni seviyor ama sevme şekli, sevgisini gösterme şekli senin istediğin gibi olmayacak. Bu durum canını sıksa da senin sevgin ağır basacak ve vazgeçmeyeceksin.

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkek yeni eşiyle mutlu mudur diye sordum ?
ters derviş,ters dare,ters hesse
geçmişte kendi yaptığı hatalardan dolayı eziyet çeken,yaşadıklarından ders almayan aynı hatalarına devam eden ve bundan dolayı da mutlu olamayan,mutluluğu bulamayan ruhende çok iyi olmayan bir erkek yansımış gibi görüyorum ... ( aslında gayet mutlu olduklarını düşünüyordum ama niyeyse çok da olumlu gelmedi kartların cevabı. Bana mı öle geliyor acaba ) yorumlarınızı bekliyorum...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Erkek yeni eşiyle mutlu mudur diye sordum ?
ters derviş,ters dare,ters hesse
geçmişte kendi yaptığı hatalardan dolayı eziyet çeken,yaşadıklarından ders almayan aynı hatalarına devam eden ve bundan dolayı da mutlu olamayan,mutluluğu bulamayan ruhende çok iyi olmayan bir erkek yansımış gibi görüyorum ... ( aslında gayet mutlu olduklarını düşünüyordum ama niyeyse çok da olumlu gelmedi kartların cevabı. Bana mı öle geliyor acaba ) yorumlarınızı bekliyorum...
merhaba nurumm,
ben erkeğin evliliğinin düşündüğü gibi iyi gitmediğini ve melankolik dengesiz bir ruh hali içinde olduğunu hissettim.
bence erkeğin mutlu olması sana öyle gelmiş, şekil yapmış erkek :))

hopeless35

Kayıtlı Üye
merhaba tekrar :)
ben de kendim için beni görmek istiyor mu diye kart çektim
ters yol - ay - ebrahhat kartları geldi.

yorumum: yanlış bir yolda ilerlese de içinde bulunduğu durumun geçici olacağını düşünüyor. yeniden görmek istiyor bir gece ansızın gelebilirim misali.

katkılarınızı ve düzeltmelerinizi bekliyorum. teşekkürler.

nurumm

Kayıtlı Üye
doğru diyorsun mutluyum diye etrafa ortak çevreye söylemleri vardı :))

Keira

Moderator
Çok mutlu olacağını düşündüğü bir evlilik yapmış ancak ilerleyen zamanda yaptığı yanlışı farketmiş. İçten içe sana dönme isteği var. Keşke bir kart daha seçseydin üstüne sonuç kısmına bakardık.

Diğer açılımında ise seni görmek istiyor ama senin tepkinden çekiniyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Çok mutlu olacağını düşündüğü bir evlilik yapmış ancak ilerleyen zamanda yaptığı yanlışı farketmiş. İçten içe sana dönme isteği var. Keşke bir kart daha seçseydin üstüne sonuç kısmına bakardık.
akşam aynı kartları yerine koyup üstüne bir kart daha açacağım merak ettim şimdi :)