Destede 3'lü Kombinasyonlar

hopeless35

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,
bazı kartları çözmeye anlamaya çalışırken zorlanıyorum.
*** valide kartı çıktığında başta, sonda ya da ortada nerede çıkarsa çıksın sonuç her zaman olumsuz mudur? örneğin diyelim ki yanında çok güzel bir kart geldi yine de anlamı değiştirir mi?
*** yılan kartı çıktığında da mesela yanına kalp geldi diyelim ya da örneğin çiçekler geldi diyelim. yılan kartının anlamını değiştirir mi ? kurnazlık, kandırmaca gibi nitelendirdiğimiz konularda yanında çıkan olumlu karttan dolayı kandırmaca değil de uyarı gibi yorumlanabilir mi?
teşekkürler.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba Hopeless,
Geçmiş,şimdiki,gelecek diye açtığımız açılımlarda geçmişde valide çıktı ise sonrakiler güzel geliyorsa bi nebze düzeliyor yaşadıklarımdan tecrübe etmek gerekirse,öle tip durumlarda ben bazen üzerine ruh kartlarından bi açılım yapıyorum.yılanın yanında olumlu kart gelirse değiştirdiğini de dikkat ettim mesela çiçekler gelirse tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır bazında bi uyarı veriyor olabilir ruh kartıyla yine desteklersin diğer kartlar çok çetrefilli gelirse... ben kendi açtığım açılımlar sonucu edindiklerime istinaden konuşuyorum bilgin olsun :)

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba Hopeless,
Geçmiş,şimdiki,gelecek diye açtığımız açılımlarda geçmişde valide çıktı ise sonrakiler güzel geliyorsa bi nebze düzeliyor yaşadıklarımdan tecrübe etmek gerekirse,öle tip durumlarda ben bazen üzerine ruh kartlarından bi açılım yapıyorum.yılanın yanında olumlu kart gelirse değiştirdiğini de dikkat ettim mesela çiçekler gelirse tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır bazında bi uyarı veriyor olabilir ruh kartıyla yine desteklersin diğer kartlar çok çetrefilli gelirse... ben kendi açtığım açılımlar sonucu edindiklerime istinaden konuşuyorum bilgin olsun :)
Teşekkür ederim nurumm tecrübelerini paylaştıgim için.ogrenmek istiyorum çekiyor beni kartlar ama bir türlü yorumlayamiyorum bazen. Bende senin gibi ruh kartlarından destek alabilirim.

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
kendim için kart çektim :)
soru : beni seviyor mu ?
yılan-çiçekler-kız çocuğu çıktı.

yılanın yanına olumlu kart gelmesi beni tereddütte bıraktı. beni masum, sevilecek, tatlı dilli biri gibi görüyor. ya da bu yorum olumsuzluklara rağmen bağlılık duyduğu sevdiği birisiyim anlamına mı geliyor ?
yardımcı olursanız çok sevinirim.

Keira

Moderator
Valide nerede çıkarsa çıksın yanına ne gelirse gelsin, sonuç olumsuz. Bir nevi bakılan falı bozar. Siz yanında verilen kitapçıktan okumadınız mı hiç?

nurumm

Kayıtlı Üye
Valide nerede çıkarsa çıksın yanına ne gelirse gelsin, sonuç olumsuz. Bir nevi bakılan falı bozar. Siz yanında verilen kitapçıktan okumadınız mı hiç?
aynı açılımda attartı da verirse bize. ki bana zaman zaman verdiği oluyor. Sevgili keira okuduk okuyoruz da evet ama açılım örnek yorumlarını da araştırdığımızda kartlar olumluya doğru yol aldı ise olumsuzu yok ediyorlar.yorum yapanlar da bunu dile getiriyor.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar Keira lütfen sizden cevap istiyorum ben kendim katina kartları yaptım malum piyasada bulamıyoruz artık.Destede 65 kart varya onların tek tek ismini yazdım fakat resimleri yok olurmu acaba?baktığım zaman ise bazı kartları günlük yaşıyorum diyelimki karıştırırken tilki düşüyor o hün sevgilim kurnza davranıyor yada o günlerde yaşadım,kalif atmıştı mesela dün bugün ayrıldık ama belirsiz havada kaldı mesela ayrıyız gibi ama herşeyimi maşallah takipte beyefendi:))

Keira

Moderator
Yanyana konduğunda Attart’tan daha güçlüdür Valide. O yüzden Valide geldiğinde tüm açılım bozulur.

Açılımın seyrini istediğimiz gibi değiştirebilir miyiz? Evet değiştirebiliriz ancak bunun için destenin üstünde hakimiyetimiz olması lazım, desteyi su gibi okumamız lazım. Bu da yanlış anlamayın ama sizin şu anki desteyi okuma seviyenizde imkansız. Yıllarınızı vermeniz gerekiyor, deste ile bütünleşmeniz gerekiyor.

Merhabalar Keira lütfen sizden cevap istiyorum ben kendim katina kartları yaptım malum piyasada bulamıyoruz artık.Destede 65 kart varya onların tek tek ismini yazdım fakat resimleri yok olurmu acaba?baktığım zaman ise bazı kartları günlük yaşıyorum diyelimki karıştırırken tilki düşüyor o hün sevgilim kurnza davranıyor yada o günlerde yaşadım,kalif atmıştı mesela dün bugün ayrıldık ama belirsiz havada kaldı mesela ayrıyız gibi ama herşeyimi maşallah takipte beyefendi:))

Neden olmasın, önemli olan yüklediğiniz enerji. Siz yaptığınız kartlara inanıyor ve güveniyorsanız sorun yok. Destenin orijinali de sahibinin çizimleri ve iskambil kartlarının bir kısmından oluşuyordu. Bizim elimizdeki hali yeğeninin yaptığı restorasyonlar ile yapıldı.
Sizin yaptığınız destenin resim kısmına gelirsek, semboller önemli, enerjinin çekilmesi için. Kendiniz çizin ya da internetten çıktı alıp kartlarınızın üzerine yapıştırın. Ama çizerseniz bence daha güzel olur, mükemmel çizimlere gerek yok, enerjinizle buluşturun yeter bence.

Son düzenleme:

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Yanyana konduğunda Attart’tan daha güçlüdür Valide. O yüzden Valide geldiğinde tüm açılım bozulur.

Açılımın seyrini istediğimiz gibi değiştirebilir miyiz? Evet değiştirebiliriz ancak bunun için destenin üstünde hakimiyetimiz olması lazım, desteyi su gibi okumamız lazım. Bu da yanlış anlamayın ama sizin şu anki desteyi okuma seviyenizde imkansız. Yıllarınızı vermeniz gerekiyor, deste ile bütünleşmeniz gerekiyor.

Neden olmasın, önemli olan yüklediğiniz enerji. Siz yaptığınız kartlara inanıyor ve güveniyorsanız sorun yok. Destenin orijinali de sahibinin çizimleri ve iskambil kartlarının bir kısmından oluşuyordu. Bizim elimizdeki hali yeğeninin yaptığı restorasyonlar ile yapıldı.
Sizin yaptığınız destenin resim kısmına gelirsek, semboller önemli, enerjinin çekilmesi için. Kendiniz çizin ya da internetten çıktı alıp kartlarınızın üzerine yapıştırın. Ama çizerseniz bence daha güzel olur, mükemmel çizimlere gerek yok, enerjinizle buluşturun yeter bence.
Teşekkür ederim Keira sizi seviyoruz sık sık bizimle burada hem deneyimlerinizi paylaşın hemde yorumlarımızda yardımcı olun lütfen?

nurumm

Kayıtlı Üye
Tabi ki yanlış anlayacak bir şey yok burada doğru bir bilgiyi paylaşmak adına konuşuyorsak yanlışlarımız düzelsin amaç bu zaten sevgili Keira :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkeğin aklındaki : turan ters-dastar düz-kalif düz
Erkeğin gündemindeki : mektup düz-köpek ters-zümrüt ters
Erkeğin Kalbindeki : Aral ters - ranta düz-yakut düz.

keira diyecekki neden çoklu açılım J aslında üçlü açılım ama hepsini bi komdinde açıp merkes kartı ve etrafı ile kombinasyonunu da görmek istedik.aldatan ihanet eden,aldatan bi adam görüşme isteği var iletişimleri olacak bazı hesaplaşamalar yapılacak hemen değilde biraz zamanı var kadının çabasıyla yoluna girecek tekrar alevlenecek bir ilişki diye yordum.turan ters aşk anlamını ele aldım lakin ters anlamında da büyü var ben büyü olduğunu düşünmediğim için yapılan büyü yok ama büyünün etkisi gibi seviyor ama uzak birşeyleri erkek göstermiyor olarak yorsak ne kadar doğru olur bu bir.bir de ranta ben çok zorlanıyorrum aileden birini versede burda karsı rolunda desem ranta karısı rolunu vermez kadının çavbası iyiliği ile düzelecek diye oturttum.rantayı nasıl yorumlarız özellikle bunun için ilgili arkadaşların yardımını bekliyorum.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar x kişisi geri dönecekmi diye sorduk gelen kartlar Selena,yüzük ve kalp hepsi düz şöyle yorumladım;tutum değiştirip sevdiğini anlarsa ancak o zaman geri dönecek selenayla bunu desteklemiş ve uyarıyor.Doğru yorumlamışmıyım?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşa açtık partner neden birşey yapmadan duruyor adım atmayacakmı diye sordu?Çıkan kartlar;Ağaç düz,Turan düz,anahtar düz çıktı yorumum;Sağlıklı bir ilişkileri varmış turan ve anahtarda bu erkeğin buluşma isteği anahtarlada bu isteğinin önünü açmış derim ama anahtar burada erkeğin soran kişiyi yalnızlıktan kurtarma çabasımı yoksa kendisini yalnız hissettiği içinmi adım atacak?kafam biraz karıştı açıkçası

nurumm

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşa açtık partner neden birşey yapmadan duruyor adım atmayacakmı diye sordu?Çıkan kartlar;Ağaç düz,Turan düz,anahtar düz çıktı yorumum;Sağlıklı bir ilişkileri varmış turan ve anahtarda bu erkeğin buluşma isteği anahtarlada bu isteğinin önünü açmış derim ama anahtar burada erkeğin soran kişiyi yalnızlıktan kurtarma çabasımı yoksa kendisini yalnız hissettiği içinmi adım atacak?kafam biraz karıştı açıkçası
yine daha deneyimli arkadaşlar yorum katsın tabi ama :) bana kalırsa yalnızlıktan değilde erkeğin sevgisi olduğu için devam etmeleri söz konusu gibi görünüyor ;)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar partnerle ayrıldık sorum şöyle;x kişiden kurtulmak için ne yapmalıyım çıkan kartlar;kalp nil nehri ve çiçekler hepside düz.Sanırım bu sevgiden kendi mücadelelerimle kurtulup sonrasında çiçeklerle mutluluğu bulacağım.Partnere de aynı kartlar çıkınca ağzım açık kaldı tek fark 2.kartta sorum;Partner bu ayrılıkla benden kurtulmuşmu?Çıkan kartlar Kalp,mezar ve çiçekler hepsi düz ondada yorumum:Oda beni sevmiş fakat mezarla artık bu sevgiyi gömmüş oda kendi mutlu olmaya bakacak doğrumu lütfen Keira bir bakarmısın?

Keira

Moderator
Herkese iyi akşamlar partnerle ayrıldık sorum şöyle;x kişiden kurtulmak için ne yapmalıyım çıkan kartlar;kalp nil nehri ve çiçekler hepside düz.Sanırım bu sevgiden kendi mücadelelerimle kurtulup sonrasında çiçeklerle mutluluğu bulacağım.Partnere de aynı kartlar çıkınca ağzım açık kaldı tek fark 2.kartta sorum;Partner bu ayrılıkla benden kurtulmuşmu?Çıkan kartlar Kalp,mezar ve çiçekler hepsi düz ondada yorumum:Oda beni sevmiş fakat mezarla artık bu sevgiyi gömmüş oda kendi mutlu olmaya bakacak doğrumu lütfen Keira bir bakarmısın?

Evet çok emek vermişsin bunların karşılığını alacaksın. Unutacaksın ve hayatına daha iyi biri girecek.

Karşı taraf geçmişte seviyormuş ama sevgisi bitmiş. Mezar burada aşkın bitmesini temsil ediyor. O da hayatına bakacak.

İkiniz için ortak yorumum ise ikinizin gelecekte daha mutlu olması için ayrı olmanız gerekiyormuş. Bu ayrılık ikiniz için de hayırlı olmuş.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Evet çok emek vermişsin bunların karşılığını alacaksın. Unutacaksın ve hayatına daha iyi biri girecek.

Karşı taraf geçmişte seviyormuş ama sevgisi bitmiş. Mezar burada aşkın bitmesini temsil ediyor. O da hayatına bakacak.

İkiniz için ortak yorumum ise ikinizin gelecekte daha mutlu olması için ayrı olmanız gerekiyormuş. Bu ayrılık ikiniz için de hayırlı olmuş.
Teşekkür ederim Keira yorum olarak bana daha fazlasını kattığın için sevgi ve ışıkla?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
soru: ayrı olduğum kişiyi aradığımda ne yapacak?
gelen kartlar: yıldızlar-tattaret-samyeli (hepsi düz)

benim yorumum, geçmişte onun hayatında parlayan bir yıldız gibiydin fakat şu an kendi çıkarlarını gözetiyor ve bunun doğrultusunda bir buluşma olabilir.
yorumum ile ilgili bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler.