Destede 3'lü Kombinasyonlar

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar uzun bir aradan sonra x partner adım atacakmı?dedim çıkan kartlar;Yılan ev kalp hepsi düz geldi yılanın üstüne kart çektim “Ay”kartı çıktı Ev kartının üstüne de Deve kartı geldi.Yorumum aşkı sevgisi var ama ev bir engel teşkil ediyor yılan bir kötü düşünce yada kurnaz gibi davranıyor ama aslında ay kartıyla acı çektiği anlaşılıyor ama netleştiremedim yardım lütfen!2.bir sorumda bittikmi koptukmu beni bitirmişmi dedim;Elmas ,Zara ve köpek kartı geldi bitirmemiş aşkı var ama tatmin olmadım elmasın üstüne Ev zaranın üstünede kalp çıktı kafam karıştı
Bana yardımcı olurmusunuz lütfen

xesim

Kayıtlı Üye
Yapmicam yapmicam dediğim şeyi yaptım ve kartlara gelecekteki kocam nasıl biri olacak diye sordum :) Yatağan+mezar+selana
Üzgünüm evlenmeyeceksin gibi bir anlam çıkardım açıkçası. Kişi özellikleri olarak sormuştum halbuki :( bunları selana hariç herhangi bir kişi özelliğiyle bağdaştıramadım. Ölümden dönmüş, kin güden biri mi? Selana hangi element grubuna mensuptur?

Keira

Moderator
Hopeless35 tabiki sıralama önemli ancak bazen istisnalar olabilir. Ama genel olarak soldan sağa gideceksiniz.

Kelsey8012 size sorunuzun cevabı olumlu demiştim. Burada fal yorumlamıyoruz siz yorumluyorsunuz biz yanlışları düzeltiyoruz.

xyesim ya soruyu yanlış sordunuz ya da çoktan karamsardınız. Bir süre bu tarz sorular sormayın ve sorarken karamsar, olumsuz ya da desteye karşı inançsız olmayın.

Elmas hava grubu,
Zümrüt su grubu,
Yakut ateş grubu,
Abanoz toprak grubu

Anosia

Kayıtlı Üye
"X beni arayacak mı?" diye sormuştum, sırasıyla Fareler, Tattaret ve Zara geldi, hepsi düz. Bir tartışma olacak (ki ihtimal bile vermiyorum, adam benle 4 aydır konuşmuyor ?), hatta bu tartışma bir kadın tarafından tetiklenecek ama sonuç benim açımdan iyi olacak (X hayatımdan çıkar, ben yoluma devam ederim ama daha iyi olurum gibi hissettim, bir süredir kendimi buna alıştırmaya çalışıyordum zaten) şeklinde yorumladım. Yorumum çok acemi, farkındayım. ?

nurumm

Kayıtlı Üye
"X beni arayacak mı?" diye sormuştum, sırasıyla Fareler, Tattaret ve Zara geldi, hepsi düz. Bir tartışma olacak (ki ihtimal bile vermiyorum, adam benle 4 aydır konuşmuyor ?), hatta bu tartışma bir kadın tarafından tetiklenecek ama sonuç benim açımdan iyi olacak (X hayatımdan çıkar, ben yoluma devam ederim ama daha iyi olurum gibi hissettim, bir süredir kendimi buna alıştırmaya çalışıyordum zaten) şeklinde yorumladım. Yorumum çok acemi, farkındayım. ?
yorumunun çok acemice olmasını bir kenara bırakalım o sorun değilde cevabına inanmayacağınız bi soruyu neden soruyorsunuz ki, zaten aklınızdan bi cevap veriyorsunuz çıkan kartlara.kartların yönlendirmesini baz almıyorsunuz gittiğiniz yol biraz bana yanlış geldi açıkçası ...

hopeless35

Kayıtlı Üye

Merhaba,
ben senin kartlarına baktığımda ona haksızlık yaptığını düşünüyor ama yine de seni aranızda iletişim olacak diye yorumladım. tabi bende acemiyim. bağlantı kuramamış olabilirm.

Keira

Moderator
Siz kafanızda daha kartları çekmeden cevabı kurmuşsunuz. O yüzden seçtiğiniz kartların bir anlamı yok. Katina’ya bakacaksınız aklınızdaki cevapları bir kenara bırakacaksınız, objektif çekeceksiniz kartları.

nurumm

Kayıtlı Üye
erkeğin kadın hakkındaki düşüncesi nedir dediğimde ; kız çocuğu ters,ariman ters,attart düz. erkek kızdan umduğunu bulamamış sanki kendisini sevmediğini düşünüyor ama mutluluk getirecek bir ilişki de var gibi görünüyor desem nasıl olur ??

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
soru: bugün beni düşündü mü, özledi mi ?
gelen kartlar kalp(düz)+yatağan(düz)+çapa(ters)

ben bu kartları özleniyorsun ama bir yandan sana kızıyor fikirleri değişiyor diye yorumladım.
sizce nasıl yorumlanmalı ya da yorumum doğru mu ?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Erkek özledimi?çıkan kartlar:Kız çocuğu +düz,ariman düz +ve hesse ile eprahhat yapışık ve düz geldi ikiside.Yorumum erkek kadına katşı şizofrenik ve çılgınca bir aşk duyuyor ve ariman ve kız çocuğuylada hem masumca hemde seks anlamında özlem duyuyor.

hopeless35

Kayıtlı Üye
erkeğin kadın hakkındaki düşüncesi nedir dediğimde ; kız çocuğu ters,ariman ters,attart düz. erkek kızdan umduğunu bulamamış sanki kendisini sevmediğini düşünüyor ama mutluluk getirecek bir ilişki de var gibi görünüyor desem nasıl olur ??
Merhaba,
bence erkek kadına karşı güvensizlik yaşarken bir yandan da iyi biri olduğunu düşünüyor. dengelenmesi gereken bir durum.

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bu kartları kendim için çektim beni nasıl görüyor dedim cevap olarak ,
Valide-selena-assyranta geldi.
Valide ile bağlantı kuramadim açıkçası nasıl yorumlayacagimi bilemedim. Assyranta Selena tamam da Valide buradaki anlamı nedir bilemedim.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Valide ile bağlantı kuramadim açıkçası nasıl yorumlayacagimi bilemedim. Assyranta Selena tamam da Valide buradaki anlamı nedir bilemedim.
Yanıltmak istemem tabi ki keira yardımcı olursa öğreniriz daha net bir şekilde.kendimden yola çıkarsam ben ne zaman valide açsam kendi ilişkimde mutsuzluk getirdiğini yada mutsuz olduğumu çok net bariz farkına vardım. Selena da peşinden gelmiş zaten dikkat edersen düz müydü ?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Yanıltmak istemem tabi ki keira yardımcı olursa öğreniriz daha net bir şekilde.kendimden yola çıkarsam ben ne zaman valide açsam kendi ilişkimde mutsuzluk getirdiğini yada mutsuz olduğumu çok net bariz farkına vardım. Selena da peşinden gelmiş zaten dikkat edersen düz müydü ?
Evet bütün kartlar düzdü.

Keira

Moderator

Adam şu an kadını düşünmeyi bırakmış, aralarında büyük bir güven problemi var. Adamın şüpheleri var ve bu şüphelerin çözülmesi lazım. Attart da bu sorunların çözülüp her şeyin düzeleceğini gösteriyor.

Merhaba,
soru: bugün beni düşündü mü, özledi mi ?
gelen kartlar kalp(düz)+yatağan(düz)+çapa(ters)

ben bu kartları özleniyorsun ama bir yandan sana kızıyor fikirleri değişiyor diye yorumladım.
sizce nasıl yorumlanmalı ya da yorumum doğru mu ?

Aynı anda iki soru sorulmaz. Tek soru sorulur. O yüzden bu açılım geçersiz.

Merhaba arkadaşlar,
Valide çıkan açılımlarda ne olursa olsun sonuç olumsuz denir. Bu adamdan vazgeçilmesi lazım.

Ama bir de şunu sormak istiyorum. Bu kişi ile ilgili sürekli bu tarz sorular sorup kart mı açıyorsunuz?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Adam şu an kadını düşünmeyi bırakmış, aralarında büyük bir güven problemi var. Adamın şüpheleri var ve bu şüphelerin çözülmesi lazım. Attart da bu sorunların çözülüp her şeyin düzeleceğini gösteriyor.

Aynı anda iki soru sorulmaz. Tek soru sorulur. O yüzden bu açılım geçersiz.

Valide çıkan açılımlarda ne olursa olsun sonuç olumsuz denir. Bu adamdan vazgeçilmesi lazım.

Ama bir de şunu sormak istiyorum. Bu kişi ile ilgili sürekli bu tarz sorular sorup kart mı açıyorsunuz?

Merhaba Keira, maalesef başka kişiler dışında kendim için aynı kişiye sürekli kart açtığım oluyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Kadının erkeğe karşı düşünceleri nelerdir dediğimizde dastar ters,zara ters,abanoz düz.başkasıyla ilşkisi olduğundan şüphe edip kıskançlık yapmış ve ceremesini kendisi çekiyor.peki dastar neden ters ne demek istiyor niye düz değilde ters verdi acaba aklım karıştı ???

hopeless35

Kayıtlı Üye
Kadının erkeğe karşı düşünceleri nelerdir dediğimizde dastar ters,zara ters,abanoz düz.başkasıyla ilşkisi olduğundan şüphe edip kıskançlık yapmış ve ceremesini kendisi çekiyor.peki dastar neden ters ne demek istiyor niye düz değilde ters verdi acaba aklım karıştı ???
Merhaba nurumm ben ters ya da düz aşk anlamında fark etmiyor diye biliyordum. Yine bakan kişinin hislerine ve yorumuna göre değişiyordur mutlaka. Bence de adam kadına sevgi duymasına rağmen kıskançlık ve suphelerinden dolayı acı çekiyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba hopeless ama kadının düşüncesini sorduğum erkek değil ki erkek seviyor diyorsun kadın seviyor diye yorum yapmak gerekmiyor mu :)