Destede 3'lü Kombinasyonlar

Selinela

Kayıtlı Üye
Açıktenli, hoş bir adam olduğunu eprahhat tan dolayımı söylediniz? eprahhat açık tenli ama hoş biri değilki, dare de esmer zaten
Dare esmer değil ki. Elmasın hükümdarı yani elmas onun açık tenli renkli gözlü biri olduğunu gösteriyor bildiğim kadarıyla :)
Bir kişininin yakın gelecekte nelerle karşı karşıya kalacağını sordum. Ağaç (ters) istifan (ters) ay (düz) olarak çıktı.
Kişi şu an bir rahatsızlık yaşıyor. Sorunun psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü kişiyi çok yakından tanıyorum.
Çok yakın zamanda aceleci tavrı yüzünden yalnış kararlar alacak ve bu yüzden çok üzülecek ruhsal anlamda çöküntü yaşayacak.

Keira

Moderator
Açıktenli, hoş bir adam olduğunu eprahhat tan dolayımı söylediniz? eprahhat açık tenli ama hoş biri değilki, dare de esmer zaten.

İlerdede maddi sıkıntı çekeceğini nereden söylediniz çünkü darede böyle birşey yazmıyor?

Ayrıca en geçmişte yalancı, nankör olan bir insan bence gelecekte de öyle olur, tamam dare den aslında bu insanın aslında iyi biri olduğunu söylesede eprahhat hiçte iyi bir insan değil bence, dolayısıyla bu kişide iyi bir insan değil?

İlerde bu kişi aldatılmayacak mı sevdigi tarafından? teşekkürler. :)

Dare'nin esmer olması için Abanoz grubunda olması lazım Elmas grubunda değil. Ayrıca Eprahat'ın Deste'deki çiziminden dolayı hoş olmadığını düşünüyorsanız oradaki çizimler sadece mecazi illaki her Eprahat özelliğindeki adam çirkin olacak değil. Maddi sıkıntıya gelince Dare'nin zorlu yaşamından önce Elmas çıkması bana bu kişinin maddi açıdan sıkıntı çektiğini gösteriyor. Ayrıca insanlar değişebilir. Bunu unutmayın, bir insan nankör diye bu ilerde o insanın değişmeyeceği anlamına gelmez. Dare yerine Eprahat'ın karakter özelliklerine yakın bir kart çıkmış olsaydı nankörlüğü devam ediyor diyebilirdik. Aldatılmayı gördünüz diye illaki bu insan aşk hayatında aldatılacak diye bir şey yok. Karttaki her anlamı birebir o kişiye uydurmak zorunda değilsiniz. Buradaki aldatılma maddi kayıp çekilecek maddi anlamda zorluklar olarak görebilirsiniz. Çünkü siz adamın aşk hayatını sormamışsınız nasıl biri diye sormuşsunuz.. Sevgi ve ışıkla..

Dare esmer değil ki. Elmasın hükümdarı yani elmas onun açık tenli renkli gözlü biri olduğunu gösteriyor bildiğim kadarıyla :)
Bir kişininin yakın gelecekte nelerle karşı karşıya kalacağını sordum. Ağaç (ters) istifan (ters) ay (düz) olarak çıktı.
Kişi şu an bir rahatsızlık yaşıyor. Sorunun psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü kişiyi çok yakından tanıyorum.
Çok yakın zamanda aceleci tavrı yüzünden yalnış kararlar alacak ve bu yüzden çok üzülecek ruhsal anlamda çöküntü yaşayacak.

Burada deste bu tanıdığınızı uyarıyor. Çünkü bu tanıdığınız sağlık problemlerini büyütüyür ve deste ona diyor ki eğer bu kişi hayatında olumlu yönde değişiklikler yapmazsa, kendini iyileşemeyecek gibi görürse şu an ki durumundan daha beter hale gelecek. Rahatsızlığı artacak ve bu kişi depresyona girecek. Uzun süre bu kötü ruh halinden kurtulamayacak. Deste bu tanıdığınıza diyor ki, pozitif düşün ve rahatsızlığının geçiceğine inan, inancını kaybetme ve soğukkanlı dur. Yorumlarınız hiç fena değil..Sevgiler.

repece

Kayıtlı Üye

''Ağaç (ters) istifan (ters) ay (düz) olarak çıktı'' bu çekilen kartlara bakınca bende şunu düşündüm.Evet kişide bir sağlıksızlık durumu var ama bu durumun sebebi kendini anlatamaması ve anlaşılmaması ..Her kimse o kişiye kendini ifade edememesinden kaynaklı derin buhranlara girmiş ve sağlık yönü dengesizleşmiş o yüzden.Ardından bundan sonra ne olacak diye kart çekilseydi ortalama birşeyler daha çıkardı diye düşündüm.

Keira

Moderator
Sevgili üyeler, hepinizin Katina Destesi'ne ne kadar hakim olduğunu bilemem o yüzden sizden ricam sadece kendi açtığınız kombinasyonları yorumlamanız. Bir başkasını burada yanlış yönlendirebilirsiniz. Sevgi ve ışıkla..

Selinela

Kayıtlı Üye
Kartlarıma bir arkadaşımın erkek arkadaşıyla yakın gelecekte evlenip evlenemeyeceğini sordum. Açılan kartlar :Bahçeler (ters) Gamhat (düz) Zümrüt (ters).
Arada gerçek ve sadakate dayalı bir aşk var ve her iki tarafta kavuşmak istiyor.Bunun için her ikisi de çaba gösterecek.Çok yakın zamanda olmasa da hedeflenen amaca ulaşılacak. Yinede emin olmak için bir kart daha çektim. Turan(ters) çıktı. Ama aşk anlamına baktığım için çiftlerin kavuşması olarak yorumladım.
Sizce kartlar ters açılmış olsa bile olumlu yorumlamam mantıklı mı yoksa yalnış yorumlarda mı bulunuyorum ?

Keira

Moderator
Çaba sarfetmeleri lazım. Eğer gereken özveriyi gösterirlerse, olumlu sonuçlanabilir bu ilişki...

AJA

Elit Üye
Sevgili Keira,mezar kartı her yorumda ölümlemi yorumlanır yoksa bu durumun bitimi sonu olarakta mı ?

Keira

Moderator
Yanına gelen kartların anlamına göre ölüm, ayrılık, bitiş olarak yorumlanır.

repece

Kayıtlı Üye
Arkadaşıma baktığımız faldan alıntı;

soru: X kişinin benimle ilgili düşüncesi nedir?
cevap: ring - home- dervish

yani düşündüğün kişi seninle evlenmek istiyor seninle aynı haneyi paylaşmak üzere yüzükle gelebilir ve bu söylenenin doğru olduğunu belirtiyor.Yani bunun gerçek olduğunu göreceksin der gibi.

soru: peki bu ne zaman ve nasıl olacak?
cevap: koran- valinde-adhamdeva

yani aranızda bazı terslik yaratan ,engelleyen durumlar var onlar kalktığında sana açık bir şekilde aşkını ifade edecek bir teklifle gelecek ve bu gerçeği göreceksin.

soru:yüzükle gelecek olan kişi kim diye sorduk (bilmiyormuş gibi)
cevap:yıldızlar -turan- zara

direk kişi kartını çıkardı ve çok güzel ve sağlıklı bir sevgi olacağını ve her iki kişininde amaçlarına, dileklerine ulaşacağını açıkladı kartlar.

Keira

Moderator
Öncelikle kartlar düz mü ters mi belirtmemişsiniz. İkinci soruda iki tane soru sormuşsunuz. Bu şekilde sorulmaz. Bunları ayrı ayrı sormanız gerekiyor. Ne zaman olacak diye sorup 3 kart çekmeniz onu yorumlamanız lazımdı. Sonra da nasıl olacak diye sormanız gerekiyordu. Üçüncü soru da ise kişinin nasıl biri olduğunu sormuşsunuz. Çıkan kartların özellikleri ve elementleri kişinin ten rengini ve karakter özelliklerini gösterir. Turan abanozun zara ise elmasın özelliklerini taşır. Bu kişi için esmere yakın bir tende, çok koyu kumral diyebiliriz. Ayrıca bu kartların karakter özellikleri o kişinin karakteri hakkında ipucu verir. Yıldızlar ise o kişinin iş ve özel hayatındaki başarısını gösterir. Örneğin yıldızlar düz ise başarılı, çekici bir insan diyebiliriz. Yorumlarken bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.

CADIRELLA

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira uzun zamandır siteye giremedim konu başlığınıza uygun gördüğüm için bir açılımımı paylaşmak istedim.. Bende tek bir soruya odaklı 3 kart seçerim sıklıkla.. Hatta baktığım kişilere de açılımın sonunda bu hakkı veririm.. İş değişmek istiyordum maaş düzensizliğinden dolayı ve ne yazık ki yeni bir iş bulmadan çıkma lüxüm de yoktu.. İşle ilgili ne yapmalıyım dedim ve çektim kartlarımı.. Açılımlarımda kendime baktığımda hep selenayı açılımın sağ üst köşesine koyarım zaten.. Çektiğim kartlar elmas - kapı- nil nehriydi.. içim huzurla doldu ve ertesi gün tamda kafamda tasarladığım rakamı teklif eden bir firma aradı hemde ben başvuru yapmamışken tanıdık aracılığıyla.. Şu an yeni işimde huzurla çalışıyorum.. Deste beni hiç yanıltmadı.. Işıkta kalın :)

Keira

Moderator
Çok sevindim adınıza. Bir dahaki sefere kartların düz ya da ters olduklarını da yazın. Ancak ben sonuçtan anlıyorum ki kartlar düzdü. Yeni açılımlar bekliyorum. Sevgi ve ışıkla..

AJA

Elit Üye
Aşk adına arkadaşımın erkek arkadaşı ve onun için açtım 3 kartı ve haç (ters) yelkenli (düz) yol(düz) olarak çıktı.Bir hata fark edildikten sonra çıkılan yolculuk sonrasında herşey çok güzel gelişicek ve mutlu olup memnun kalacağı yeni başlangıç olarak yorumladım..
Siz ne dersiniz bu kartlar için sevgili Keira ?

CADIRELLA

Kayıtlı Üye
Aşk adına arkadaşımın erkek arkadaşı ve onun için açtım 3 kartı ve haç (ters) yelkenli (düz) yol(düz) olarak çıktı.Bir hata fark edildikten sonra çıkılan yolculuk sonrasında herşey çok güzel gelişicek ve mutlu olup memnun kalacağı yeni başlangıç olarak yorumladım..
Siz ne dersiniz bu kartlar için sevgili Keira ?

Sevgili aja evet bir hatanın fark edileceği doğru burada ki yelkenliyi yol desteklediği için onu yolculuk olarak değilde yeni bir karar olarak nitelendirmek daha doğru olur.. Yani bir hata fark edilip alınması geren dersler alınacak ve yeni bir karar alıp uygulayacaksınız ve bu yeni karar doğru bir yol olacak.. Yeni kararlarla doğru adımlar atıp ilerleyeceksiniz.. Işıkta kalın..

Keira

Moderator
Öncelikle Sevgili Aja, illaki yelkenli çıkınca neden yolculuk olarak algılıyorsunuz. Bunu çoğu üyemiz bu şekilde değerlendiriyor ama yelkenli her zaman yolculuk değildir, ilişkilerimizde yaşadıklarımızda seçtiğimiz yollar hakkında ipuçları da verir bize. İlişkide var olan bir hatanın farkına varılacak ve bu hata düzeltilecek ve ilişki daha güzel ve daha mutlu olunacak bir döneme girecek ve bu yeni yol ikisi içinde daha güzel daha köklü birşeylerin başlangıcı olacak. Aynı zamanda bu iki kişinin bu ilişkide doğru yolda ilerleyeceklerini söyleyebiliriz.

Sevgili Cadırella konuyu tam okumadınız sanırım yeniden tekrarlıyayım buradaki üyelerin desteye ne kadar hakim olduğunu bilemem o yüzden açılan kombinasyonları sadece ben değerlendirmek durumundayım. Bu cümlemi yanlış anlamayın amacım sadece üyelerin doğru yönlendirilmesini sağlamaktır. O yüzden sadece kendi açılımlarınızda yorum yapınız.Sevgi ve ışıkla..

AJA

Elit Üye
Evet düz bir yorum yaptığımın farkındayım ,inşallah tecrübe ve sizin de bilgilerinizle pekiştirip daha detaylı yorumlar yapmayı öğreneceğiz :) Sevgiler..

heliadai

Kayıtlı Üye
Bende kendi adıma bir açılım yaptım . Aklımdaki kişiyle tekrar iletişime geçecek miyiz? diye sormuştum. Kartlar elmas(düz) aral(düz) bulutlar(düz) çıktı. Bana sadakatle ve yoğun duygularla bağlı olan bu kişiyle olan şu anki sorunlarımla, huzur, cesaret ve kendime hakim olarak başa çıkacağım ve bu sorunlar arkalarında hiç bir iz bırakmadan dağılıp gidecekler, aynı zamanda su elementinde olan bu kişiyi kazanacağım sonrasında ise büyük sevinç yaşayacağım.

Keira

Moderator
Kartlardan anladığım kadarıyla bu kişi sizin için özel bir insan. Sanki hayatınızın zenginliği... Bu kişiyle güzel bir iletişiminiz olacak.. Onunla yeniden konuşmak hayatınızdaki tüm olumsuzlukları dağıtacak sizi çok mutlu edecek. İnancınızı kaybetmeyin.. Sevgi ve ışıkla..

@Y$e

Kayıtlı Üye
İlk defa üçlü açılım yaptım. O yüzden yorum gücümün eksikliğine diyecek lafım yok. Çok düz yorum yapıyorum :)
Sorduğum iki sevgilinin aralarının nasıl olacağıydı. Deste bana şu şekilde yanıt verdi:
Sunit(Ters),İsfahan(Ters),Nil Nehri(Ters)
Ben de aralarındaki ilişkiyi şu şekilde yorumladım:
İkisinin arasında bir tartışma olacak, sorunları çözemeyecekler, ilişkileri yanlış yolda ilerleyecek ve kötü bir şekilde bitecek.

Keira

Moderator
İlk defa üçlü açılım yaptım. O yüzden yorum gücümün eksikliğine diyecek lafım yok. Çok düz yorum yapıyorum :)
Sorduğum iki sevgilinin aralarının nasıl olacağıydı. Deste bana şu şekilde yanıt verdi:
Sunit(Ters),İsfahan(Ters),Nil Nehri(Ters)
Ben de aralarındaki ilişkiyi şu şekilde yorumladım:
İkisinin arasında bir tartışma olacak, sorunları çözemeyecekler, ilişkileri yanlış yolda ilerleyecek ve kötü bir şekilde bitecek.

Düz bir yorum ama güzel yorumlamışsınız. İsfahan sorunlarını neden çözemeyeceklerini anlatıyor. Yine de her şeyi düzeltme şansları var eğer isfahanın dediklerini yaparlarsa.. Sevgi ve ışıkla..