Herşeyden ve Herkesten Gizli Kalmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize selam eder, rahmet ve bereket dilerim.
Bildiğiniz gibi değişik varlıklar kullanılarak insanlar hakkında bazı şeyler öğrenilebiliyor, bunun önüne geçmek için yapabileceğimiz birşey var mı? Sadece cinlerden bahsetmiyorum yani insanlar hariç herşeyden ve herkesten gizli kalmak konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Nerede olduğumuzu neler yaptığımızı kimse görmemesi için?

gümüş

Kayıtlı Üye
Enerji kalkanı, düşünce kalkanı gibi önlemlerle beraber inancınız islam bildiğim kadarı ile, korunma duaları ile Allah'tan sizi gayr-i alemden sakınmasını dileyebilirsiniz.

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhabalar Türkmenoğlu.

Bu söyledikleriniz için uzun zaman dilimi gerektiren çalışmalar yapmalısınız. Bunların en başında " Aura. " gelmektedir. Düşüncenizi ve iradenizi o yöne çevirerek bu konu hakkında bilgi edinebilir ve emelinize ulaşabilirsiniz, sevgilerle.

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Ben uzun süre yoğun bir şekilde çalışabilirim ve sayın gümüş dua da edeceğim inşallah, enerji kalkanı, düşünce kalkanı ve aura gibi yöntemleri bana ne şekilde yapılacağını öğretirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ediyorum

canmert196

Kayıtlı Üye
Boyle bir calisma vardir oncelikle majisyen degil ayri bir dal bunu yapar isin uzmank olmasi gerekmektedir anlik kisinin kapanmasink saglamak icin batin ismi sizin enerjinize bagli olarak engel olabilir surekli kapama icin sayin urum a sorun belki bir tanidigi vardir.

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben uzun süre yoğun bir şekilde çalışabilirim ve sayın gümüş dua da edeceğim inşallah, enerji kalkanı, düşünce kalkanı ve aura gibi yöntemleri bana ne şekilde yapılacağını öğretirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ediyorum

Forumda evrensel enerji uyumlamaları aura temizliği/kalkanı konularını inceleyebilir ayrıca az önce kütüphaneye eklediğim psişik korunma kalkanları adlı 17 sayfalık dökümanı gözden geçirebilirsiniz.

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Arkadaşlar öncelikle hepinize selam eder, rahmet ve bereket dilerim.
Bildiğiniz gibi değişik varlıklar kullanılarak insanlar hakkında bazı şeyler öğrenilebiliyor, bunun önüne geçmek için yapabileceğimiz birşey var mı? Sadece cinlerden bahsetmiyorum yani insanlar hariç herşeyden ve herkesten gizli kalmak konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Nerede olduğumuzu neler yaptığımızı kimse görmemesi için?

Asosyalliğin ileri evresimi ? Yanılıyormuyum ?

La-edri

Kayıtlı Üye
La havle vela kuvvete illa billahi alliyulazim, ve Settar esmasi ile Allah'a sigindiginizda faydasini görürsünüz insallah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...